karry

karry

X Y

Česko

homepage

15 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Ali G Indahouse - Film (2002)

  East side is the best, westside is the best... Kdo říká nebo píše, že se u tohoto filmu nesmál, LŽE!!! Smál, co smál, tlemil jsem se od začátku do konce! Od vypadnutí čehosi z nohavice na začátku, přes jízdu v úžasnym fiátku, Tyrona z prostříhaným obočím na x-té úrovni, scénu s anglickou královnou, leštění zábradlí slepcem, rozhovor v tv, summit a prezidenti :D A to není zdaleka vše.. Kdybych chtěl vyjmenovat všechny vtipné scény, tak bych tu popsal celý film a to by byla škoda, protože tuhle komedii by měl vidět každý! RESTEKP! Je mi upřímně líto všech těch kritiků (odpad, 1*,2*), kteří Aliho sledovali pohledem zatrpklých, oscarovými filmy zblbých rádoby odborníků, neschopných odprostit se od hodnocení kvality výkonu jednotlivých herců, místo sledování bez přemýšlení a užívání si této extrémně vtipné komedie! Zkuste to a určitě se pobavíte! Bujakasa

 • poster

  Americká krása (1999)

 • poster

  Hrdina (2002)

  Jasných 5* Jednu za Sněhovou vločku, druhou za Zlomený meč, třetí za Nebeského, čtvrtou za bezejmenného a pátou za vše ostatní! Hero mě vtáhnul a nepustil až do konce. Nádherné interiéry i exteriéry, hudba, kostýmy, choreografie. Nezapomenutelné scény: Odrážení šípů v kaligrafické škole, souboj na vodě, zasypání Jet liho šípy od čínské armády na závěr... '

 • poster

  Potomci lidí (2006)

  Jedním slovem - vynikající! Pro mě jasný film roku. Něco tak neskutečně skutečného a tak uvěřitelného se jen tak nevidí. Dokonalá kamera, herci a triky. Poslední scéna se mi zaryje na vždy. A nejen ta. Bravo Alfonso. Tenhle film by měli promítat na středních školách povinně pro všechny. Dokonalé. Určitě půjdu do kina co nevidět znovu.

 • poster

  Sedm (1995)

 • poster

  Soudný den (2008)

  Tak na tohle nemám slov. Odvaz a akce,(přímo dokonalá akce) od první do poslední minuty + dokonalá hudba pasují tuhle ujetost jednoznačně na první flek za letošní rok v žánru akčních béček! Must see!

 • poster

  Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

 • poster

  96 hodin (2008)

  To zas jednou po Soudném dnu byla jízda. Sice z trochu jiného soudku než masakr fuckujících punkáčů, ale albánští mafiáni posloužili v uličkách Paříže stejně dobře. Další výborné, syrově realistické béčko letošního roku. Já se bavil celou dobu, proto 5*.