kotrlak

okres Praha-západ

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 5.8.2019  21:46
    Stalingrad (TV seriál) (2014)

Slabší a tím pádem i zbytečný dokument. Najdou se daleko lepší.

• 1.7.2019  17:57

"ofiko text distributora" je skutecne debilni. Me tenhle filmek prijemne prekvapil, mj. tim ze Bek tady hraje tvrdaka jak ho normalne neznam. Nebo si nevybavuju. Jinak se shoduju s Radek99 a dobytek. PS - A ten bavorak byl tresinka na dortu, fakt by me zajimalo jestli by za socialismu nekdo vymenil takovy zihadlo za novyho spartaka...

• 23.6.2019  09:34
    Prezident v pořadí (TV seriál) (2016)

Pokud si člověk odmyslí politický a v dnešních US běžný liberální brainwashing, který je srovnatelný s dietlovskými sérkami z nereálného socialismu, tak je to celkem koukatelný. Začátek druhé sěrie je sice tragicky podprůměrný, ale druhá polovina vrátí do hry napětí a jede se dál. DS má přijatelnej spád a dramatičnost.

• 26.5.2019  21:05

Něco tak lživýho, špatně zahranýho by nedokázal stvořit ani Herr Goebbels.

• 13.5.2019  07:40
    Kursk (2018)

"Je štěstím v naší zemi žít a neštěstí to štěstí mít" napsal v době socialismu Vít Kremlička. A to v kostce charakterizuje filmy a seriály jako 'Kursk', 'Černobyl', 'K-19: The Widowmaker'.

• 3.5.2019  22:47

Jedna hvězda za naprosto neočekávané obsazení. Jinak je tenhle "velkofilm" akorát neskutečně dlouhá sračka!

• 30.4.2019  08:55
    Chambers (TV seriál) (2019)

Kravina z dílny Netflix. Škoda času.

• 7.4.2019  08:31
    Banshee (TV seriál) (2013)

Totálně béčkový, pulpový melodrama, ale IMHO nenudí, a to je důvod proč ho zkouknout když není po ruce nic lepšího. Na konci 4.série už jsem byl rád že celá ta šaráda skončila, bylo to únavný.

• 24.3.2019  14:12
    Tanec s vlky (1990)

Westernová pohádka, která zahřeje u srdce.

• 20.3.2019  10:40

Normálka akčňák co nepřekvapí ani neurazí, a jako bonus s nejrásnější ženou světa..

• 20.2.2019  18:53

Velká červená nula. "Jeden z 1001 filmů, které je lépe nevidět, než umřete". Takhle nějak nemá vypadat válečný film. Pitoreskním, absolutně nepřesvědčivým a nedotaženým scénkám ze všech koutů WWII korunuje konec, kdy Američani osvobodí koncentrák se spalovacíma pecema v 'Czechoslovakia'. Asi byl někde kolem Plzně nějakej další Auschwitz...

• 20.2.2019  18:34
    Ave, Caesar! (2016)

Viz Radek99. To je sice vsechno pravda, ale jinak je ten film totalne o hovnu!

• 20.2.2019  18:26

Proste "Gregory Peckory" (jak rikal Frank Zappa, dej mu pambu vecnou slavu} je neprustrelnej a ma to pevne v rukou....hezky zabery z WWII a pravy pocitacove nefalsovany 'Flying Fortress' masinky!

• 8.2.2019  21:14

Zprvu jsem myslel ze koukam na pokracovani LOTRa, pak 300 a pak Snatch ve stredoveku a pak uz to bylo fuk....

• 31.12.2018  01:17
    Bird Box (2018)

Jako parodie by si to snad jednu hvezdu zaslouzilo.

• 25.12.2018  00:20
    Happy end (1967)

Originalni, dobre natocene, ale po dvaceti minutach nuda.

• 24.12.2018  15:00

Pokud cekate kvalitni valecny film, tak na tomhle filmu je vsechno spatne - kamera, prostredi, technika, herci. Proste odpad. Ale je to prvni film kde se uplne na rovinu rika ze k tomu co se tehdy delo vedla ideologie, vychova a situace, a ze dejiny i v tomhle pripade pisou vitezove. A spousta nemeckych vojaku, tady „Leibstandarte SS Adolf Hitler“ bojovala proste za vlast. A stejne krvave ciny jako se prisuzuji jim se daji najit i na strane Rusu a spojencu. Proto tomu nasolim 5.

• 14.12.2018  19:50
    Ikarie XB 1 (1963)

viz Prechytraly, palec nahoru za vtipny komentar!

• 13.12.2018  20:22

viz JASON_X PS. V dnesni dobe digitalni megalomanie mozna neprijde neznalemu divaku snimek uchvatny, ale ve sve dobe, v r.1968, kdy jsme my v komarove koukali na cernobile filmy v televizich velikosti bedynek od bananu, tak Kubrick predstavil v Americe tuhle totalne nadcasovou pecku..

• 21.11.2018  19:48

Je sci-fi a je fantasmagorie. Tenhle flick je ta druha kategorie. Takovy "s certy nejsou zerty" odehravajici se v kotelne kosmickyho korabu.

• 14.11.2018  20:29
    Kód Navajo (2002)

Vsichni tady porovnavaj ryana a cetu a apokalypsu a prichazej ke genitalnimu zaveru jak je tenhle film na hovno a co mu chybi a co mu prebejva. Ja se priznam ze nemam moc v oblibe N.Cage, ale zrovna v tomhle flicku se mi libil. A to protoze hraje chlapa, kterej je tak zpruzenej a zhnusenej z valky a z toho jak prisel o spolubojovniky, ze se z nej stal kamikaze.

• 14.11.2018  07:01

WWII v kostce.

• 11.11.2018  08:21

De Niro pokracuje v nastoupenem trendu "jak hluboko lze klesnout". Po tomhle flicku je uz ready pro filmove umeni Zdenka Trosky, kterej se ho snad uz brzy ujme.

• 10.11.2018  08:47
    Tráva (TV seriál) (2005)

Po shlednuti prvni serie - 'Weeds' je nenarocna zabava pro nenarocne publikum. Serialek pro pripad kdyz nic lepsiho neni po ruce. Naivne podany, obcas zabavny, neprekvapi, neurazi. Vlastne urazi, protoze pokud to neni uplna komedie, tak musi byt divak povazovan za idiota. Zkratka slabsi PRUMER.

• 29.10.2018  11:08

Emocionalni vydirani. Je to jak polivka ze sacku, nic moc chut, ani barva, ani vune. Ale je tu presna davka emocionalnich nudli a umelohmotnejch charakteru - proste presnej recept na divacky uspesnej flick. Tim nechci zpochybnovat puvodni japonsky namet, jen si myslim ze kdyz uz se to vari jinde, tak se to musi umet aby to melo ten smrnc!

• 29.10.2018  10:43
    7 životů (2017)

Uspech tohodle flicku u me byl v tom ze prestoze jsem cekal nejaky zakukleny drama (typu Prometheus, kdyz tady hraje Rapace), kde budu muset prezvejkat tezce vykonstruovanou zapletku, abych se dobral k pseudogenialnimu intosskymu konci, tak opak byl pravdou. Pochopil jsem to i se svym IQ 38 a nakonec se z toho vyklubal prijemne napinavej a dramatickej film.

• 29.10.2018  10:34
    Řím (TV seriál) (2005)

Prislo mi to jako takovy divadlo na pozadi staroveku, ale urcite je to koukatelny a ma to spad. Stoji za to videt a o to jde!

• 29.10.2018  10:18
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

Tohle je asi jen pro zensky, feministky a zzenstily charaktery. Hlavni hrdinka mi prijde jako klasicka pipina, a dej je proste o nicem. A to jsem se snazil, zaziva smazil!.

• 29.10.2018  10:14
    Cid (1961)

Velkofilm davnejch casu. Vsechno hezky, ale nejak to zabili tim koncem. Konec mi prijde jak spatne zapositej kraj hezkejch satu - a to nejsem krejci!

• 29.10.2018  09:58

Na filmech tohodle razeni mi vadi nelogicnost. Proste se najednou odnikud objevi zmrd sestavenej ze vsech moznejch milionkrat proflaklejch monster jako je alien a tremors a dalsi, a zacne terorizovat pokojnou familii, v tomhle pripade na principu kdyz si nekdo z nich hlasite psoukne, tak ho na miste sezere. Bez jakehokoli logickeho vysvetleni proc tomu tak je, zkratka jen k "pobaveni" divactva. Hypoteticky - dvojka by mohla bejt treba o tom ze kdyz nekdo mrkne jednim okem, tak mu zmrd zaziva vykousne druhy oko.Nebo prsty u ruky nebo bradavky. Jen tak, proc ne? O nic jinyho prece nejde!

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10