Bratři (2023)

Slušnej flick podle předlohy Barbara Masin - Odkaz - Pravdivý příběh bratří Mašínů.

Den a půl (2023)

Vikingové si zasvinili domovinu naplaveninou z muslimstánu a tak je čas točit politicky korektní filmy. Jak se ukázalo, tak za všechen ten sajrajt o kterej tu jde mohli nenávistný šovinistický vikingský rodiče. Takže se dostaneme až k srdceryvný scéně kdy pláčou - chudák přivandrovalej albánec, jeho opuchlá vikingská manželka i naplavenej policajt...srdce mi skoro usedalo, až jsem si vzpomněl na ty vraždy a znásilnění co v Evropě přičmoudlý doktoři a inženýři páchaj a o kterejch píšou dokonce už i politicky korektní média, a tak jsem utřel slzu a řek si: "Strčte si ten BULLSHIT zpátky do prdele!" PS- Pobavilo mě když albánskej únosce vysloveně žádal policii aby mu poskytla "unmarked car", aby poté absolvoval celou cestu v doprovodu čtyř policejních aut...

Ještěr (2023)

Je to už takový vohraný téma, ale jedna věc je fakt - když ta parta kšeftuje s drogama za miliony $, a jemu daj chudákovi medajli a ubohejch $20K....to bych je postřílel taky! Podíval bych se na to znovu? Spíš NE

Nech svět světem (2023)

Celou dobu to má napětí a skutečně mě zajímalo jak to dopadne...víc není co dodat, podrobnějc to shrnul Verbal...vlastně - zajímalo by mě jak mohly ty tesly frčet po silnici bez GPS?!

Nic ve zlým (2023)

Páč jsem starej zakuklenej romantik, tak se mi to líbilo. M.Broderick se svoji filmovou manželkou sice působí jako dvojka vypatlanejch nesvéprávnejch retardů (člověk si klade otázku kde by takovýhle kokoti sebrali prachy na ten barák na Long Island...), ale tak nic není dokonalý. Tenhle flick je hlavně o Jennifer Lawrence, která tady exceluje a v plný kráse ukazuje že se ani po třicítce nemá za co stydět. Už první scény kde svádí mladýho zajice jsou vtipný. "Why do you want adopt a dog?" "Because I can't have dogs of my own"

Oppenheimer (2023)

Od tohodle flicku jsem očekával něco jinýho než political witch hunt, takže jsem ho dostatečně neocenil.

Sněžné bratrstvo (2023)

Není mi jasný proč natočili dvouhodinovej remake "Alive"...kromě toho rozdílu že v tomhle flicku ohlodali ty mrtvoly pěkně dočista.

Advokát (2022) (seriál)

Je to slabší pětka, ale tohle definitivně můžu. Sice když si mám představit že tenhle Haller je nevlastní brácha detektiva Bosche z dalšího seriálu kde vládne Titus Welliver, tak mi trochu zkratujou závity a mozek odpírá poslušnost...ale FUCK IT! Zezačátku člověk neví co si má o něm myslet, páč se jeví trochu naměklej, ale to se poddá a vyklube se z něj sympatickej charakter a překvapivě to zvládá i v soudní síni. Jak se zmiňuje Verbal, Cisco vypadá jak troglodyt a ta bejvalka Hallera má sklon k zoofilii, to je jasný. Děj se zajímavě proplejtá a zastánci BLM se můžou spokojeně usmívat, páč tahle sérka je víc než rasově vyrovnaná. Příběh dospěje k hapyendu, tak hezkýmu že nebejt toho vykalkulovanýho vyústění (ne)návratu Hallera k jeho family, by tomu člověk musel tu jednu hvězdu ubrat.

Archive 81 (2022) (seriál)

Filmový výplachy jako tenhle se asi musej hodnotit s ohledem na věk diváka, pro kterýho jsou určený. Teenagers na tom asi ulítávaj, pro starší generaci je Archive 81 nezáživná "Phantasmagoria" duchařina. Děj je vycucanej z prstu a podle toho to vypadá. Cast - kromě M.Donovan a M.Athie je tu panoptikum absolutně nesympatickejch a divnejch lidí, např. A.Neal, která ve svejch osmnácti hraje čtrnáctiletou a vypadá jak mírně obézní trpaslice. Stejně tak křivohubá D.Shibabi, co pobíhá po baráku celou dobu s kamerou v ruce a s umělohmotným úsměvem otravuje sousedy. Děj moc nevodsejpá, celý je to taková zamotaná koule kde furt není jasný co z ní nakonec vypadne, dimenze se prolínaj že by Hawking jenom zíral, mrtvý navštěvujou živý atd. atd.. A hlavně - nějak to nenahání strach. Ale nebudu zdržovat a hezká slabší dvojka ja na světě...jo, a ještě - za těch $100 litrů bych těch pár magnetofonovejch pásek taky vyndal v bílejch rukavicích z krabiček a převinul. Počítám že za dva dny bych jel s prachama v kapse zpátky domů do mýho milovanýho NY...

Barbaři - Série 2 (2022) (série) odpad!

Očekával jsem něco ve stylu 'The Last Kingdom' nebo 'Roma', ale když jsem viděl tu šmíru kde scény vymyslel infantilní imbecil, např. jak germáni proniknou do římskýho tábora když strážím nakecaj že vedou děvku jejich šéfovi, tak jsem to vypnul hned v první epizodě. Germáni tu vypadaj a chovaj se jak banda kreténů...škoda, jinak to vypadá na výpravnej seriál...