Tyny

Tyny

okres Pardubice

21 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Inside the Actors Studio (TV pořad) (1994)

  Kdo je filmový fanoušek, fanoušek a milovník spousty herců, tak toto je pořad přesně pro něj. Zamilovala jsem si hned první díl co jsem viděla a to byl díl s mladičkým Johnny Deppem, který už tenkrát měl charisma a rady na rozdávání. Poté jsem shlédla další díly. Např. host Hopkins, Ford, Baldwin, Eastwood, Freeman a všechny měli leccos do sebe a strašně mně bavilo se na to dívat. Doteď si některé epizody pouštím a závidím těm lidem, kteří seděli v hledišti.

 • poster

  Noční show Davida Lettermana (TV pořad) (1993)

  Pokud se chci pobavit, zaručeně mi pomůže právě David Letterman. Vtipné scénky, které jsou náplní tohoto pořadu mně nikdy neomrzí a ještě k tomu, když je na scénu pozván můj oblíbený herec, tak jsem štěstím bez sebe. Tato show se dá již porovnávat se Show Jana Krause, který není takový jako David Letterman, ale stačilo by malinko, nějaký záblesk lepší hvězdy než jsou ty naše české a už by měl Honza Kraus lépe našlápnuto. Myslím, že by se čeští diváci velmi, velmi divili, co dokáže Jan Kraus, jen kdyby si pozval nějakého světoznámého herce do své show a zkoušel na něj ty své triky, myslím, že by měl hned větší nášlap na lepší kariéru, než má zde u nás. Teď jsem sice odbočila, ale chtěla jsem tím říct, že tato show je jedna z nejlepší Talk- show vůbec. Ti kteří milují filmy a mají spoustu oblíbenců, by se na Show Davida Lettermana měli stoprocentně podívat, jelikož to stojí za to.

 • poster

  Conan (TV pořad) (2010)

  Takže, abych to shrnula. Conanův sarkastický humor je jeden z těch nejlepších, který v téhle branži můžete potkat. Smysl pro humor a dělat si srandu ze sebe mu nechybí, taktéž jako tak správně ulítlé nápady, na kterých mi občas zůstává rozum stát. Tenhle pořad má asi opravdu tu nejlepší atmosféru, která vůbec může být a to je jeden důvod, proč je tak neobyčejný.

 • poster

  Noční show Conana O'Briena (TV pořad) (1993)

  V téhle branži nikdo neparoduje nikoho, ten člověk, v tomhle případě Conan je sám sebou a je to zase něco úplně jiného než Show Davida Lettermana nebo Krause. Člověk těmto pořadům musí přijít na chuť a pak si je zamiluje. Vše co je potřeba jsem již napsala a myslím, že k této Talk- Show není potřeba dalších zbytečných slov, každý si o ní může udělat svůj obrázek, jelikož jí buďto milujete a nebo nenávidíte, nic mezitím není.

 • poster

  Noční Show Craiga Fergusona (TV pořad) (2005)

  Tahle Talk- Show je opět úplně jiný šálek kávy. Když by jste si porovnali show Fergusona, Lettermana a O'briana, tak zjistíte, že každá show má něco do sebe a je něčím originální a výjimečná než ty ostatní. Ale u Craiga je to více než vidět. On má neuvěřitelný dar komunikovat s lidmi a dát jim najevo, že jim porozumí a na druhou stranu si z nich dokáže udělat legraci tak, aby moc dobře pochopili, že to nemyslí vážně. Geniální.

 • poster

  Partička (TV pořad) (2009)

  Měla jsem na slovenskou partičku stejný názor jako ostatní dole. Jenže poté jsem shlédla několik dílu slovenské partičky na youtube a zjistila jsem, že oni nemusí používat sprostá slova a trapné fórky na to, aby byli vtipní. To mně na tom zarazilo nejvíc. Českou partičku jsem zbožňovala do té doby, než se někteří začali vyjadřovat jako hulváti a chovali se neslušně k ostatním, poté jsem si hodně rychle rozmyslela, že pojedu na živé představení naší Partičky a o to více jsem si oblíbila tu na Slovensku. Ze začátku, jak tu už někteří psali, mi byli slovenští herci také nepříjemní, ale po pár dílech, které jsem si shlédla, jsem obratem změnila názor o 360°. Jejich humor je o něco jiný než je náš, ale mně se líbí. Navíc Lukáš Latinák a Ďuro Kemka jsou úžasní herci, který mají nadání rozesmát publikum, ale ostatní si toho zatím asi nevšimli. :-)

 • poster

  Show Jana Krause (TV pořad) (2010)

  Nejlepší naše Talk- Shaw, na kterou se má aspoň cenu dívat. Honza Kraus, který je aspoň trošku na úrovni a moc dobře ví co dělá a jak to má dělat.