Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Romantický

plakát

Plán útěku 2 (2018) odpad!

Tendle typ filmu neni nic pro me. Vypla jsem to hned na zacatku. Fuj, fuj, fuj!!! A to jsem se na Stallona tesila!

Coco (2017)

To je tak krasna pohadka! Posledni dobou u nas bezci celkem casto a pokazde si v ni najdu neco noveho. Za nas vazne top!

plakát

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Napad super. ,,Prisery” super. Urcite se na to budu chtit zase nekdy podivat. Frenk z Kuryra jako vzdy nesmrtelnej a uzasnej!

Náš Jake (2018)

Divnyyyyy! Stahli jsme kvuli Jimovi. Pribeh vypadal zajimave, ale nijak se zajimave nerozvinul.

Máš ji! (2018)

Jako napad super. Sem tam dobra scena, ale to je tak vse. Konec naprosto na prd. Znovu bychom si to nepustili.

Status Update (2018)

Skvela oddechovka, dobry napad, co se tyce pribehu. Byla to sranda. A o to u filmu jde. Nadherni herci, hlavne hlavni hrdina. :-D Super pisnicky.

plakát

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Clovek by rekl, ze uz nebudou mit co vymyslet. Ale maji! A stoji to za to. Stejni herci, skvela hudba, o neco horsi grafika, ale alespon to nebylo tak desivy. Dalsi dil bude urcite stat za to.

plakát

Avengers: Infinity War (2018)

Jednim slovem- super! Sice teda genocida masakr ale napad, herci, hudba, efekty skvely! Hlavne pockejte na konec titulku! ;) Tesime se na dalsi dil!

Zombie (2018) (TV film)

Ze zacatku to vypadalo jako silena nuda, ale potom se to rozjelo a bylo o co stat! Za me parada-pecka-parada! Proc to ma tak malo??? 😂

plakát

Pacific Rim: Povstání (2018)

Nam se to moc libilo. Zajimave pokracovani. Necekane zvraty. Novi herci super. Ty z predesleho dilu obsadili zase, takze za nas velke plus. Dobre efekty. Tesime se na pokracovani.

Ovládací panel
2 body