Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Romantický

Zpátky ve hře (2012)

Nadchl mě prakticky až konec. Dobrý nápad, co se týče příběhu, ale z mého pohledu horší realizace.

plakát

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Druhy dil Hunger Games me naprosto vtahnul do deje. Ani minutu jsem se nenudila. Sem tam byla nektera scena predvidatelna. Jednu hvezdu beru za obcas drsnejsi sceny typu bicovani nebo mlaceni nekoho pred nekym naschval. To se mne osobne ve filmech nelibi. Jinak super.

plakát

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Jeden z mych nejoblibenejsich serialu. Dve hlavni hrdinky jsou originalni a sve. Vse je podano s humorem a nadsazkou. Serial pro me neni nudny a otrepany a mohu se na nej divat stale dokola.

Plán hry (2007)

U tohoto filmu jsem se dost nasmala. Je to oddechova komedie. Dwayna mam jako herce moc rada a zde je moznost ho videt z jineho uhlu pohledu, nez je ten akcni. Podle me mu ty ,,srandovni role" taky sedi. :)

Kurýr: Restart (2015)

Nelíbil se mi hned od okamžiku, kdy jsem zahlédla hlavního herce. Natočit čtvrty díl filmu a dát tam jiného herce, navic absolutně bez charisma, které mel puvodni Frank. Sila. Příběh by jakž takž šel, ale znovu bych to videt opravdu nemusela.

Auta (2006)

Vtipně podaný animák u kterého jsem se pobavila. Zaujal mě obzvláště svým dějem a pojetím. Takový animák i pro dospělé.

Pravá blondýnka (2001)

Kdo má rád přeslazené komedie, tak ho tento film nadchne. Pro mě je to průměrný příbeh z červené knihovny.

Rivalové (2013)

Tento film mě nadchl především velmi realistickým pojetím všeho dění kolem formule 1. Diky němu jsem se dozvěděla, jak to tenkrát ve skutečnosti bylo. Herecké obsazení se mi velmi líbilo.

plakát

Než si pro nás přijde (2007)

Film mě zaujal především tím, že je velmi realistický. Hodně lidí se potýká v dnešní době s rakovinou a zde je vylíčena její podoba. Tvrdě, ale zároveň velmi vtipně. U filmu se nasmějete i uroníte slzu.

Ovládací panel
2 body