Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Romantický

Jako kůl v plotě (2021)

Sladkej film. Moc se mi libil. Vidim to na dalsi Vanocni stalici. O tom, ze i mezi gayema jsou slepi jedinci, kteri nevi, co vedle sebe maji, dokud to neztrati. :)

Vánoční hrad (2021)

Prilis me to nenadchlo. Herci nebyli dobri, ani spatny. Takovy spis horsi prumer. Urcite existuji hezci vanocni filmy. Na tendle rychle zapomenu.

Milostná past (2021)

Neurazil. :) Bylo to hezky. Takova oddechovka na vecer, ktera je plna klise, ktere se neomrzi. Herci bozi.

Eternals (2021)

Kino- zvuk dolbi atmos, titulky. Byli jsme moc spokojeny. Dalsi prijemna marvelovka. Skvele herecke obsazeni. Angelina potesila. :) Efekty super. Bozi naznak druheho dilu.

plakát

Takový normální kluk (2021)

Je fajn vedet, jak to chodi ve svete influenceru. Jinak klasicke klise, ktere me ale neurazilo. :)

Šlápni na to! (2020)

Naprosto skvele vymyslene. Poutave. Akcni sceny se s Rychle a zbesile nedaji srovnavat. Muzika a herecke obsazeni pecka. Jedna z prednich postav filmu Rivalu me mile prekvapila. Hodne jsem se nasmala.

After: Tajemství (2021)

Mne se to proste moc libilo. Dokonce se drzeli i knizni predlohy. Strhavam jim ovsem hvezdicku za opetovnou vymenu nekterych hercu. To me na filmech s pokracovanim neskutecne stve. Ti predchozi byli lepsi. Hudba bozi. Hardin s Tesou nezklamali. Nove prichozi tatinek byl herecky moc dobre obsazen. Tesim se na pokracovani.

Schumacher (2021)

Naprosto bozi dokument. Rozhovory s rodinou jedinecne. Snimky a videa napric karierou uzasne.

Ovládací panel
2 body