After: Tajemství (2021)

Mne se to proste moc libilo. Dokonce se drzeli i knizni predlohy. Strhavam jim ovsem hvezdicku za opetovnou vymenu nekterych hercu. To me na filmech s pokracovanim neskutecne stve. Ti predchozi byli lepsi. Hudba bozi. Hardin s Tesou nezklamali. Nove prichozi tatinek byl herecky moc dobre obsazen. Tesim se na pokracovani.

Schumacher (2021)

Naprosto bozi dokument. Rozhovory s rodinou jedinecne. Snimky a videa napric karierou uzasne.

Stánek s polibky 3 (2021)

Nebylo to spatny ani dobry. Takovy prumer. Cekala jsem trosku vic. Kazdopadne mi to cely prislo jako super napad. Mam celkove rada filmy na pokracovani. Herce z tohoto filmu nejde nezboznovat. :) Konec katastrofa.

Na papíře dobrý (2021)

Nahodou to byla sranda. Super napad. Bezvadna oddechovka na vecer. :)

Poslední dopis od milence (2021)

Moc pekny pribeh. Zajimave pojeti. I kdyz na toto tema uz bylo natoceno hodne filmu, tak se jednalo o jine zpracovani. Shailene jako herecku nejde nemilovat.

Pátá vlna (2016)

Mne se to libilo. Jsem asi divna. 😁 Zajimavy napad. Herci a herecky super.

3Bobule (2020)

Asi uz to nemelo kam pokracovat. Neni to uplne spatny. Clovek se i zasmeje. Rekla bych takovy cesky prumer. :)

Luca (2021)

Paradni filmy pro male i velke. Moc se nam libil. Zajimavy pribeh, napinavy. Tesim se, ze si ho nekdy pustime znovu.

Otcovství (2021)

Takovy prumer. Cekala jsem vic. Herci zajimavy. :)