Assassin’s Creed (2016)

Dlhý prolog a oboznámenie sa o filme. Dej sa akokeby celý čas len rozbiehal, vzdy v najlepšom sa to preruší. Bitky a skoky su velmi príjemným osviežením deja. Ako fanúšik hry to hodnotím na 70%

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Výborne a vtipné. Pre mňa je to jedna z top komédii. Na málo amerických komédiach sa zasmejem, ale Blbý a blbší sú u mňa klasika. A som rád, že dvojka nič nepokazila.

Kat: Válečná zóna (2008) odpad!

Dajte ženu ako režisérku a toto z toho vznikne. Nie, neopovrhujem ženami, ale kto videl tento film tak musí len hlavou krútiť, že ako ju mohlo napadnúť takto to zrežírovať. Veľa krvi, veľa nábojov, veľa bitiek a veľa absolútne nezmyselných dialógov. A keď k tomu pridám ešte nezmyselný dej tak je z toho veľmi veľký brak. Kat 1 bol lepší a to nebol žiadna veľká výhra.

Kat (2004)

Tento film som videl dva krát a aj po druhý krát som mal pocit, že dobre rozbehnutý dej absolútne pohnojili. Od dobrého námetu a veľkej životnej tragédie sa preorientovali na často nezmyselné boje a začala to byť časom nuda. Nemôžem povedať, že to je brak, ale takíto pomstitelia sú tu od čias dávno pred Johna McClane (Bruce Willis) a obstáť v konkurencii je dosť ťažké. U mňa 2 hviezdy. Žiadny zázrak to však nie je.

Training Day (2001)

Tento film som videl už veľmi dávno tak keď sa objavil v TV tak som si ho chcel pozrieť znova a dať mu šancu. Musím ale priznať, že som čakal viac. Často nudné akcie a hlavne rýchly nábeh do stereotypu. Po čase každý zistí, že to je stále to isté. Rozhovory nezaujímavé, ale námet dobrý. O to väčšie sklamanie. Vedel by som si to predstaviť v lepšom prevedení. Dávam 3 hviezdy. Hviezdu som dal za Evu Mendes.

Univerzita pro příšerky (2013)

Ani neviem kvôli čomu som si to pozrel, asi som sa fakt nudil. Nepamätám si. Nerozumiem, aký zmysel má táto rozprávka. Nie je to ani komédia, ani romantika. Jednoducho to je len kreslené a to je všetko. Pre mňa to bola strašná nuda. Toto naozaj slúži len ako výplň času detí.

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Som nesmierna rád, že ešte po toľkých rokoch ho stále vysielajú. Je to v skutku výborný seriál s trocha uleteným a morbídnym humorom. Jednoducho Addamsovci. Vie ma to pobaviť aj teraz a taký seriálov nie je veľa. Toto je jednoducho klasika. Nie každému to sadne a "dnesnarodeným" už vôbec nie.

Agent v sukni 2 (2006)

Hodnotenie, ktoré som napísal na prvú časť platí aj pre túto. Túto komédiu si vždy veľmi rád pozriem a zakaždým mi príde vtipná a uletená. Postava Martina Lawrence nadabovaná Slovákom Danielom Danglom sa mi veľmi páči a pridá tomu na zábave. U mňa 3 hviezdy. Hodnotím to len z pohľadu zábavy. Hlbší zmysel v tom radšej nehľadám.

Agent v sukni (2000)

Ctihodný občan (2009)

Nie je to zlé, a to hlavne prvá polovica filmu. Nevedel som čo môžem ešte očakávať, ale postupom času vyprchalo napätie z filmu a nebol som už ničím prekvapený. Skončilo to príliš nudne. Dalo sa to ďaleko lepšie rozviť. U mňa 3 hviezdy.