PetrVolak

okres Brno

homepage

2 body

• 13.10.2019  21:14

Idealni je na tenhle dil uplne zapomenout. Vse co kdy davalo v MIB smysl tady neni.. herecky vykony tragedie, vtip.... no zadnej a celkove nahradit lidi ktery tomu delali jmeno za herce cose sem vubec nehodi... jako 18% kdyz jsem jeste hodne milej.... tohle se fakt nepovedlo!

• 11.9.2016  13:13

Stejně má bejt zrzka!

• 19.11.2015  14:37

Vcelku povedene, na me chvilkama uz moc dlouhe ale ve finale povedeny kousek o pratelstvi a moralce. Jen anglictina by mi asi byla milejsi

• 4.12.2014  20:58
    Na hlídce (2013)

Na me moc prazdny dejove a herecky vykony nejak taky nic moc..

• 8.11.2014  10:58
    Alpha House (2014)

Ja davam jednu hvezdu asi fakt jen za ty kozicky jinak to bylo docela dost spatny..

• 22.6.2014  08:44
    Het vonnis (2013)

Zajimavej kousek upozornujici na proceduralni chyby v procesech. 7.5/10. Seversky rukopis a ponura atmofera, myslim ze se to vcelku povedlo.

• 8.6.2014  23:30
    Pastor Shepherd (2010)

To neni komedie ale tragedie.. Nesmal jsem jelikoz je to proste ubohost.

• 18.1.2014  09:05

Nuda od zacatku az dokonce a neprilis dobre herecke vykony..

• 23.11.2013  11:22

Relativne primejmny rodinej film,, nic svetobornyho ale na sobotni dopoledne s rodinkou je to ok.. 4.5/10

• 17.11.2013  21:00
    Nadechni se (2013)

Uz jen kvuli tomu soundtracku kterej je sam o sobe impozatni..

• 17.11.2013  11:46

Paradni krimi ktere kazdym dalsim obrazem navrsuje ocekavani a fantazie muze fungovat kam az jen vase predstavivost saha// 8/10

• 14.11.2013  14:45
    Naši a já (2013)

Tak nejak moc nechapu co mi ten film mel dat jelikoz nedal nic a;le zacatek nebyl spatnej...

• 9.10.2013  21:56
    Daglicht (2013)

Film ma pomalej rozjedz a i stred takovej loudavej ale konec je famozni! 7.5/10

• 24.9.2013  21:27
    Černá listina (TV seriál) (2013)

Pilotni dil zaujal, zaujal velice takze kdo vaha at se koukne! Troska neco mezi krizencem hanibala a Sprinter cell.. 90% za prvni dil

• 22.9.2013  06:08

Takove Into the wild ale v slabsim odvaru, tak ci tak velice prijemne pokoukani.. 7.5/10

• 20.9.2013  21:56
    Adoration (2013)

Cerverna knihovna v tom nejhorsim podani a jeste totalne na prd zpracovana..

• 20.9.2013  18:54
    Ospalá díra (TV seriál) (2013)

Zatim to vcelku jde, uvidime jak to bude pokracoat nabeh neni uplne marnej ale aby to nedopadlo jako s Arrow, kde byl fajn zacatek ale po 10tem dilu uz to byla docela nuda..

• 14.9.2013  22:29
    Stíny temnoty (2012)

Nehorazna hovadina, jediny stesti ze jsme u toho montoval nabytek jinak bych to bral jako 90 minut ktere vam uz nikdo nevrati...

• 14.9.2013  14:49

Velice nenasilne ale pritom zajimave natocene vypraveni o casti Portugualskych dejin a osudu lidi s ni spojene s pohledu ucitele dnesnich dni, ktery se sam ani nevi proc vyda po stopach knihy jenz ho uhranula po neocekavanem setkani cestou do prace.. ps: film ma vytecnej soundtrack ktery pekne koresponduje s duchem celeho pribehu.. 7.5/10

• 6.9.2013  05:50
    Hon (2012)

Naprosto uchvacujici snimek u ktereho je clovek napul strnulej a napul ani neduta.. Vtahne do deje a zapne mozek do otacek do kterych malo kdo z nas chce.. 9/10

• 31.8.2013  19:09

Zacit uplne od zacatku neni vetsinou jednoduche navic, pokud utikate sami pred sebou. Zachranit vas na ceste vas muze uplne nahodou jina padla duse.. Cely pribeh vcelku prijemne odsejpa, obcas je skoda ze neni vice casu ukazano i jejich stastnych chvilek a a hlubsi smutek, troska vetsi seznameni s postavama by urcite prohloubilo celkovy zazitek z filmu.. 7/10 Souhlas s lopata555: Komedie to neni ani nahodou..

• 31.8.2013  13:31

Vlastne ani poradne nevim co melo byt ustrednim motivem filmu, zda vtiravost televiznich reklam a utok na populaci jako takovou, pribeh matky a dcery nebo rozlozeni myslim ustreniho hrdiny (Bruce Greenwood) ktery hraje vcelku fajn ale celkove se to hrozne tahne a ani ustredni padouch tomu nic neprida. Osobne je to jen takove povidani po kterem nezustane nic, clovek jen na hodinu a pul sleduje pribehy ktere uz videl v ostatnich filmech a nic noveho neprinasi takze za me 3/10

• 27.8.2013  14:36
    Goddess (2013)

Vcelku povedena zalezitost, vtipne, heceky prijene a docela svizne to utece, sice to neni buhvi jakej film, ale ve sve kategorii mozna i na lepsi nez 3z5. Nebyt asi dvou scenek kde to bylo primo zabite americkym stylem klise tak urcite za 4 takze za 3 a bavil jsem se. Pustit to doma rodince nebo zene tak clovek neudela chybu..

• 24.8.2013  21:01

Dost jsem se tesil, dle traileru a komentaru ze vsech stran jsem cekal velkou paradu, ktera se ovsem nedostavila, Sam o sobe film je dobrej, herecke vykony taky, kostymy atd vsecko fajn ale jeste kousicek chybel aby to bylo fakt veliky a dokazalo to pohtit, clovek je jednou nohou ve filmu a druhou venku a ceka cely film az ho za ni capne a vtahne uplne do deje coz se bouzel nestane. Tak ci tak se jedna o slusny kousek, skoda jen ze mu ten malicky stripek chybi.. 6.5-7/10 PS: Ten kdo delal soundrack nebyl moc soudnej, hrozne taha z dej..

• 24.8.2013  14:12
    Empire State (2013)

Ten kdo delal ten plakat by mel dostat prez drzku - Emma je ve filmu asi 2 minuty a Dwayne asi 6 tak nevim proc matou divaka hnedne na uvod a ackoliv to bylo dle skutecneho pribehu tak takle hodne slabe drama uz jsem dlouho nevidel - tady se to komplet nepovedlo. 2/10

• 27.7.2013  00:04
    42 (2013)

Dobre to je, nerikam ze by to nemohlo byt lepsi ale je to dobre natoceny, a herci jsou si s predlohama hoodne podobny a celkove to pusobi solidnim dojmem 8/10

• 26.7.2013  08:36
    Nevědomí (2013)

Docela jsem se na tehle snimek tesil, trailer vypadal lakave a herecke obsazeni taky naznacovalo dobrou zabavu, takze ma ocekavani byla ponekud vetsi a to se mi mozna stalo osudnym.. Celkove je film dobre zvladnutej, kamera, efekty herci atd vsecko sedi jak ma, k tomu vyhrady nemam ale je chvilkama to bylo jak poslepovanec z nekolika filmu a pritom to melo svuj zivot. V prubehu vas nekolikrat napadne "tohle uz jsem videl nebo neco hodne podobneho" a ano podoba na urcite snimky tu je ale kdyz vynecham tehle fakt tak jsem se docela bavil takze za me vcelku slusne scifi s paradni muzikou ktera se k filmu hodi.. 7/10

• 17.7.2013  22:00
    Trans (2013)

Hypnotický mind-fuck! Dokonlej narez, takle vyzdimanej mozek jsem u letosniho filmu nezazil. Poslednich 20-30 minut je nestihacka a clovek pochybuje nad dejem a tak rychle meni pohledy, ze clovek radsi ani nemrka aby neco neuniklo. Tahle libustka je doprovazena jeste paradni soundtrackem! Nejde jinak 9/10