laik_60

Skype: Senetio
LinkedIn: laik_60

<< předchozí 1 2 3 4 14 26 39 51
    • 15.8.2018  10:21

Aj medzi "partizánmi" bojujúcimi "za své přátele a svou vlast" v štáte Missouri sa našlo pár charakterných mužov, inak to bola "samozvaná armáda" lumpov a vyvrheľov. Pekne vykreslené južanské prostredie, a atmosféra medzi civilistami v časoch občianskej vojny v Amerike. Trocha dlhá stopáž, ale asi by to bez toho nebolo ono.

• 5.8.2018  18:28
    Sever a Jih (TV seriál) (1985)

Ja síce Swayuza nemusím, ale budiš, malo to miestami šmrnc, veľa romantiky, sentimentu a pátosu. A to všetko na pozadí historických udalostí v Amerike 19. storočia. Takže okrem diváčok , čo maj rady "zamiluvane" a romantické filmy, na svoje si sem tam prídu aj oastatní diváci. sklamala ma Garberová a to nešťastne akoby nasilu zahraté krívanie patricka swayza. miestami aj českí dabléri boli akísi čudní :( predsa len som zvyknutý na kvalitneší dabing z českej strany.

• 1.8.2018  23:02

Po filme Víno nás spojuje , ďalší francúzsky film s tematikou vína a vinohradníctva. Téma podobná, herci zaujímaví. Naozaj platí myšlienka, súvisiaca s rodinnou súdržnosťou. "DORÁBAŤ VÍNO MA ZMYSEL, LEN KEĎ JE RODINA, PRE JEDNÉHO TO AŽ TAKÝ VÝZNAM NEMÁ

• 1.8.2018  18:06
    Babysitting (2014)

Príliš bláznivé, a nie až tak smiešne. Naviac až tak na "neviazanu zábavu" a chovanie "bez rešpektu" ma nebaví dlho pozerať.

• 1.8.2018  12:23
    Miracle Run (TV film) (2004)

Film s tematikou autizmu. Trochu viac tlačí na city a sentiment s vierou, že všetko sa dá, keď sa chce. Realita býva omnoho vážnejšia a krutejšia. Chlapci to zahrali veľmi dobre, Parkerová s Quinom boli na môj vkus veľmi afektovaní. Škoda, príšerného slovenského dabingu, originál s titulkami by asi priniesol lepší dojem z filmu..

• 31.7.2018  12:49

Napriek priemernym až podpriemerným hodnoteniam, u mňa - a to nebolo tou letnou horúčavou, počas ktorej som si krátil chvílki s týmto filmom - mal tento film gule. Jednoduchá scéna (vlak) zápletky a napätie. Dalo sa tušiť, že všetko napokon dobre dopadne len sa nedalo tušiť ako. Asi si to raz ešte kuknem a snáď prídem na to, kto zabil agenta vo vlaku.

• 31.7.2018  09:01
    Dogville (2003)

PCHE !!!!!!!! Nehodnotím to. Forma filmu (napriek hercom a téme) pôsobila na mňa rušivo, vypol som to po prvých minútach.

• 30.7.2018  23:28
    Rudá krev (TV film) (1997)

Film plný absurdity (makeup belošky v indianskom tabore, vášnivé bozky indiana typu europskych romantických filmov..., preživší hlavný hrdina ...) no čo už ?! Film je určený hlavne milovníkom romantických westernov s dobrým koncom.

• 29.7.2018  00:16

Krásna ukážka bláznivých romantických komédii, ktore Američania milovali a točili.

• 28.7.2018  12:44

Napriek patetickému patritizmu najmä v závere filmu, som bol spokojný. Naháňačka a prestrelky boli skoro až autentické. Tej muslimskej žene som uveril všetko, a mám z toho strach. Proti takému presvedčeniu nemáme veľa šancí, keď si oni niečo zaumienia. :(

• 25.7.2018  15:45
    Psí ostrov (2018)

Pre mňa film je sklamaním. :( Ekologicko - politická - animovaná somarinka nudná pre dospelých a deťom asi ťažko zrozumiteľná. Radšej nehodnotím.

• 22.7.2018  19:57
    Tajemství zahrady (TV film) (2011)

príliš preromantizované "skákanie v čase", so strašne sentimentálným koncom.

• 21.7.2018  09:24
    The Good Doctor (TV seriál) (2017)

Pri tomto seriály som si začal uvedomovať, ako dlho stála príprava scenáru , koľko musel mať poradcov z lekárskeho prostredia aby to sadlo a a aby tomu divák uveril. Mám dojem, že sa to aj podarilo. Sadol som si aj ja ja :) Napriek všetkému uveriteľnému a neuveriteľnému by som si asi chirurgovi autistovi predsa len nedal ani len mandle vybrať. :). V seriály nechýbali ani romantické a sentimentálne okamžiky. Na mňa veľmi milo zapuosobila epizóda a chorým africkým chlapčekom, ktorému "zreparovali" jeho srdiečko. Ale takých okamihov tam bolo viacero, na svoje si prídu milovníci filmov z lekárskeho prostredia. Náladu a dojem z každej časti umocňoval vždy aj dobrý výber songov na záver epizódy.

• 16.7.2018  20:47
    River (TV seriál) (2015)

príliš smutné, až tragické, s halucináciami to tiež prehnali, Skasgard bol výborný (teda až na ten tanec na konci serialu ... hihi), viac ma zaujala L. Manville. Škoda. Napriek vysokému počtu bodov, toto "psychokrimi" ma rozčarovalo.

• 16.7.2018  11:47
    Nattevagten (1994)

prvá polovica dosť nudná, vleklá, pomalá. Záver zaujímavý, Diváci nehrajte hoc aj s najlepším kamošom žiadnu hru na "výzvu" :)

• 13.7.2018  14:59
    Spojenci (2016)

Bol som zvedavý na Pitta. Ale nič moc. Anglický vojnový film , skôr smutný ako "romantický". Pokiaľ chcete vedieť, aký je to "film bez chemie" , tak si prečítajte hodnotenie Emmy. Plne s ňou suhlasím.

• 12.7.2018  23:28
    Královna (2006)

FILM SOM zhliadol najmä kvôli Mirrenovej. Zdá sa, že úlohy sa zhostila dobre. Atmosféra po Dianinej smrti, v kráľovskej rodine, na verejnosti v Anglicku, to všetko spojené s počiatkom Blairovho šéfovania čoby premiera ..... mno, bolo to zaujímavé, ale troška nudné .... "studené".

• 8.7.2018  20:28

Britské dramatické krimi, so všetkým ako má byť, chlapská nevraživosť voči šéfke, postupnosť pátrania, to všetko okorenené veľmi dobrým hereckým podaním Helen Mirrenovej.

• 30.6.2018  00:17

stvrtá seria načisto dehonestovala celý seriál !!!!! :(

• 19.6.2018  16:01

rozhodne som čakal viacej, od deja aj od hlavných postáv, u mna slabá trojka :(

• 10.6.2018  08:35

slabá slabunká Seagalovčina.

• 9.6.2018  08:28

Film o tom, keď mama zvislá na alkoholikovi násilnikovi a hochštaplerovi zanedbá svoje deti. Film o tom ako dcéra nevie odpustiť a neprestajne "dusí" v sebe minulosť. Chýbala mi tam pasáž o tom ako sa dcéra osamostatnila, počas rokov keď bola milo a založila si vlastnú milovanú a milujúcu rodinu. Nedbal by som keby to bolo o ten kúsok dlhšie, film je smútný ale pozerateľný.

• 8.6.2018  13:43
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

po dlhej dobe zase pozerám televíziu, ani nie tak kvôli tomu že je to "žandárska komedia", či česká producia. Páčilo sa mi to "historično" a priznávam aj Zedníčka som už dávno nevidel. Zatiaľ lepšia trojka (po troch častiach) uvidím či to vylepším v závere.

• 6.6.2018  11:48

Krásny- typický Eastwood, taký, akého ho milovníci westernov majú radi.

• 6.6.2018  08:55

Dlhé čakanie (od školských rokov až po "výlet do Európy") na udalosť, kvôli ktorej sa ten film natočil. Už len za to, že to všetko mal "pod palcom " Eastwood, čakal som predsa len čosi viacej. Rozhodne ten pán točil a režíroval už aj lepšie. :(

• 5.6.2018  18:03

Ďalšia verzia filmového spracovania (prvá v roku 1985) Linnovej knihy. Rovnako ako v predchádzajúcom filme aj tu bol taký typický severský pohľad na život vojakov bojujúcich v II. sv. vojne proti Rusom. Strach, aj hrdinstvo, humor a vojnové tragédie sa striedali v dlhokánskom (trojhodinovom) filmovom snímku.

• 5.6.2018  00:06
    Den 12. mann (2017)

Už keď Di Caprio v Revenantovi, doškriabaný a doráňaný od medveďa plával v osemdesiatkilovom kožuchu medzi kryhami ľadu sa mi to zdalo byť neskutočné. Podobne to bolo aj v tomto filme .. Božinku koľko zimy vlhka ľadu mokra gangrény na nohách ten nebožiak prežil .. Jednoducho je to taký "norsky"Polevoj . Hrdina čo sa nevzdal a všetko prekonal. Ale bolo to pozerateľné. :)

• 25.5.2018  09:07

Súhlasím s Golfistom. Trojka nebola o nič horšia ako prvé dve časti. Bojujúci, zakrvavený Willis udržiava diváka v napätí od začiatku až do konca.

• 24.5.2018  12:12

napätie, chvíľami humor, výborná zápletka a rozuzlenie. Super herci, Hartnett to v pohode zvládol.

• 23.5.2018  18:16

Návrat Brucea ako sme ho poznali, ležérna lenivá chôdza a "spravodlivosť v jeho rukách". Dalo sa na to pozerať.

<< předchozí 1 2 3 4 14 26 39 51