laik_60

okres Nitra

Skype: Senetio

<< předchozí 1 2 3 4 13 26 38 50
    • 17.4.2018  22:36

ten scenár u mňa nič moc ... taká americká mysteriózna sladko-sentimentálna "rozprávka" . :( Kevin sa snažil, ale aj to, u mňa, prešiel s odtrhnutými ušami. Fanúšikovia tohto herca snáď si prídu na svoje, u mňa bol film sklamaním. :(

• 13.4.2018  23:26
    Špión (2015)

akčná typicka americka "krejzy komedia", kde aj obezny hrdinovia dokážu divy a kde si zo "supermana" Stathama dokážu robiť prdel. V celku je to film pre zábavu.

• 2.4.2018  19:54

"Noviny majú slúžiť národu a nie vláde". Hmm, troška to vo mne evokovalo smutné udalosti spojené s novinárom na Slovensku. Inak na filme bola veľmi dobre stvárnená novinárska činnosť, priamo v redakciách, na pozadí skutočných politických udalostí. Zdá sa , že sa pán Spielberg v vyžíva dejinných udalostiach. :) Hanks a Streepova zahrali štandard. Napriek tomu hodnotím film len tromi bodmi, a kladiem si otázku, kto z divákov by sa dal zavrieť ak by to slúžilo k ukončeniu vojny.

• 28.3.2018  22:06
    Lekce (2014)

ale ano, dalo sa na to pozerať, žena učitelka, milujúca (až velmi) nielen svoju prácu ale aj rodinu, nepostrehla pomery finančné doma ... a tak to dopadlo .. prostredie a vzťahy polície a podsvetia mi čosi pripomínalo , blízke asi všade, radšej nebudm písať ... ved kdožehovie, kto toto tu všetko sleduje :D

• 24.3.2018  09:39

jedno Scifi na tému, ktorá ma vôbec ale vôbec neoslovila. škoda slov. Aj dva body sú na tento film veľa. Divím sa Damonovi, že sa na to dal.

• 20.3.2018  21:46
    Jumanji (1995)

u mňa príliš detské, až rozprávkové, malí diváci si to snaď užiju, rodičia asi menej. Sklamali ma detskí predstavitelia, a Wiliamsovi tak isto až tá rola v takomto filme veľmi nesadla. Prvky humoru boli chabé a miestami násilné (lietajúca šabľa, strielačky neznámeho lovca) záchrana malého chlapca pred požieraním rastlinou ....to Lipského Adela .... bola omnoho lepšia. U mňa horko ťažko tri body.

• 16.3.2018  18:44

taký malý kúsok sveta .. tri domy .. tri rodiny .. malý - malilinkatý svet a je "rozbitý" na cimpr campr. Scenár vychádza z akejsi prapodivnej náhody, ktorá vedie k tomu, že v blízkosti býva rodina s mentálne postihnutým synom, vdovec s diabetickou dcérou Skunk (na to meno si nie a nie zvyknúť - ale malá ju hrala obdivuhodne) a skupinku susedov dopĺna arogantny , ako z reťaze odtrhnutý, vdovec s troma neposlušnými pubertiačkami - dcérami. Do toho ešte zapadá škola a uradnícke až byrokratické správanie zdravotníkov a polície. Celý ich svet sa vzájomnými konfliktami rozbíja a rozbíja a rozbíja. :(

• 16.3.2018  15:22

Celkom zaujímavý námet. Troška odfláknutý hereckými výkonmi (Nickových rodičov by lepšie uhralo duo ochotníkov zo Zelenča) :(. Neprimerané sa zdajú aj hry mladých chalanov (poker o stovky dolárov, Kde to žijeme ????!!!!) Inak príbeh autistu spojený s trochou gayagitky sa dal v pohode usledovať.

• 15.3.2018  17:33
    Tajemný ostrov (2008)

aj ked ja velmi kozmické scifi nemusím, ale v tomto prípade budem nadmieru kritický. Nezdieľam predstavy o mimozemšťanoch a mimozeskej civilizácii ako Rusi v tomto filme. Raketa po dopade vybuchla ako parný rušen z osemnasteho storočia !! dvadsať ročný maturant, ktorého stará mama napomína ix svetelných rokov k návratu a dokončiť školu. Pche a ľudská podoba obyvateľov cudzej planéty to bol vrchol. Nedopozeral som to ... .

• 12.3.2018  23:40
    Duch boje (2008)

Milovníci kung fu a ázijského bojového umenia si asi prídu na svoje. Ja som po filme siahol zo zvedavosti , keďže hlavná postava bola autistka a zároveň "bojovnica" vždy a všade víťaziaca. Zdá sa, že v Thajsku kungfu ovládajú všetci, keď som videl, že ešte aj roboši z bitúnku kopú ako olympijskí preborníci mal som toho akurát dosť.

• 11.3.2018  11:22

Perfektné poľské prekvapko. Film hlboko ľudský, s výborným hereckým predstavením. Stret dvoch svetov jeden ten náš "sivý - panelákový - bežný" so svetom vysnívaným , plným fantázie - farieb a lásky. Film plný entuziazmu porozumenia a takého tichého cítenia. Film o snívaní na konci dňa. When your day is coming to an end, I'll be your dream, . Odporúčam milovníkom dramatických ľudských príbehov. No a tu je" kúsok z filmovej piesne ". U mňa zaslúžených 5 bodov .

• 10.3.2018  13:11
    Uteč (2017)

horor s rasistickým podtónom. žeby nová vlna Trumphovej éry v kinách ? U mňa slabá štvorka, pretože horor veľmi nemusím, ale zase tie zbory a vokály tam boli celkom slušné. Rozhodne som od Oskarového kandidáta čakal troška viacej.

• 4.3.2018  17:35
    City Island (2009)

po pomalom rozbehu začal film gradovať . druha polovica filmu mala správne grády. A aj výkon Garciu stál za to.

• 2.3.2018  19:29

príjemná romantická oddychovka s Grantom hrajúcom takmer celý film v jednej modrej koseli ... hihi ale vooobc ale voobec mi to nevadilo. :)

• 2.3.2018  00:10

Traumy z detstva ... hm ... minulosť, zahryznutá do podvedomia chlapca. Dá sa jej zbaviť ? Tak ako to navrhuje riaditeľ mladému Juhanovi ? Neviem, nemyslím si že posledný odkaz od osta - list -ktorý Johani v závere roztrhal bez prečítania to vyrieši. Minulosti sa človek len tak mirnix-dirni nezbavím. To ukáže až budúcnosť, ktorú Juhanovi veru nezávidím. Veľmi dobrý, studenkavý, severský, dramatický film .

• 1.3.2018  19:16

neviem prečo sa taký film točí ! :( nebol to pokus o satiru, na komediu dost hlupe, a bluesgras to až tak nezachrnil, Vlastne bez neho je to u mna tak na urovni slabej jednotky až odpadu.

• 27.2.2018  16:03

Aj keď Sandlera veľmi nemusím, v tomto prípade urobím výnimku a dávam za film lepšiu trojku.

• 27.2.2018  14:13

Hned z úvodu film je jedno velikánske, biele a akési smutno - osamelé studeno. Nehľadajte vo filme komédiu, je to film o samotárovi, žijúcom so svojimi predstavami a túžbami. No a takto to znie na záver .

• 23.2.2018  16:20
    Cizinec v nás (2013)

film úrovne komerčnej televízie - :(

• 22.2.2018  22:19
    Učitelka (2016)

slabší priemer. Ohlasy k tomuto filmu trocha predbehli skutočnosť. Rozhodne som čakal od filmu viacej. Sklamali ma aj herci, aj strih .... a scéna. Také lacné "TíVí spracovanie".

• 21.2.2018  00:02

U mňa dobrá kombinácia 1. "autistická téma" v pohode +2. Dakota Fanning. Celkom slušný nadpriemer. A to nemusíím (a ani nemám šajn) nič vedieť niečo o nejakom STAR TREKU. :)

• 19.2.2018  21:49
    Zmije (2006)

šedivý krimi príbeh na sobotný večer pri teleke :(

• 15.2.2018  22:41
    Soudce (2014)

film napoly rodinyy napoly "sudcovský", svojim námetom možno priláka diváka, ale dlžkou a nudnými dialógmi - napriek sympatickému hereckému podaniu napokon len šedý priemer.

• 14.2.2018  19:45

také postapo plné krvi, vycerených zubov a nemohúcnosti.

• 14.2.2018  11:02
    Občan X (TV film) (1995)

Film o marnej snahe vyšetrovateľa dospieť k nejakým výsledkom vyšetrovania bez kvalitného pomocného personálu, techniky a laboratórnej práce (prípad s krvnou skupinou a DNA a rozdielnej DNA v spermiach je naozaj výsmechom). Hold Politické byro muselo mať vždy a vo všetkom pravdu. Kto vie, ako by prípad pokračoval, nebyť perestrojky a politických zmien . Napriek krásnym hereckým výkonom Reu, Sutherlanda, či von Sydowa, je mi troška ľúto, že film o najväčšom masovom vrahovi natočili Američania. Ktovie ako by sa v rámci akejsi sebareflexie s touto témou vyrovnávali Rusi.

• 8.2.2018  19:38

Aj po päťdesiatich rokoch silný filmový zážitok

• 8.2.2018  09:35
    Místo zvané domov (TV seriál) (2013)

Taká typická "telenovela" avšak predsa len troška precíznejšie a zaujímavejšie spracovaná. Dej osadený do austrálskeho prostredia. Je tam množstvo príbehov , každá postava v seriáli v sebe skrýva nejaké tajomstvo, ktoré sa postupne odhaľuje. Všetkému sa tam snaží vzdorovať a "ukočírovať" podľa seba stará "pani rodu" - Elisabeth, no doba je iná a nie vždy (vlastne nikdy) sa jej to celkom nepodarí. Diváci asi držia palce ostatným, ja som si obľúbil práve tu starú pani pre jej zarputilosť a tvrdohlavosť a konzervativizmus. Škoda, že seriál postupne presahuje ďalšie a ďalšie série, :( Odporúčam dopozerať prvé dve a skončiť to, aby sa nestal napokon fádnym až nudným. Rozhodne je to filmové dielko hodné povšimnutia milovníkom telenoviel a dramatický rodinných seriálov.

• 5.2.2018  18:21
    Wonder (2017)

Film naplnil moje očakávania. Aj keď v niektorých prípadoch viedol na chlapca piataka "dospelácke reči" dalo sa do filmu ľahko vcítiť , dávam filmu uspokojivú štvorku.

• 2.2.2018  11:29

Po dlhšom čase zase jedna "kovbojka" ktorá ma svoje grády. Dobrý herci, napätie, drámu, ba aj celkom slušné "strielačky". Akurát ten časový posun (asi len kvôli scenáru a aby mal o čom byť ten fil) keď mi nešlo do hlavy prečo ten Bishop začal tu Jane hľadať až po toľkých rokoch veď s Bilom ušla pred piatimi rokmi. :) no ale to by asi bol film o inom. Napriek tomu zdá sa, že milovníci westernov si na svoje prídu.

• 1.2.2018  23:43

taká chaotická zmiešanina humoru a osobnej tragédie .. ale dopozerať sa to dá, aj keď o konci sme vedeli od začiatku .

<< předchozí 1 2 3 4 13 26 38 50