laik_60

Skype: Senetio
LinkedIn: laik_60

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62
    • 2.6.2020  09:39

Statham s tehličkovým bruchom už ničím novým neprekvapí. Napriek tomu je film ako oddychovka pozerateľný (až na ten slovenský dabing), zaujímave riešenia akcii, ktoré si plánoval a realizoval Statham sám, v časovej tiesni, ale samozrejme to vždycinky bravúrne zvládol.

• 30.5.2020  20:55

priemerná nemecká komédia, keď iné neni stačí odohnať nudu aj v koronakarantene. :)

• 29.5.2020  10:13

Nie som veľkým prívržencom "Miesta činu", ale v tomto filme na mna Nick mimoriadne zapuosobil. Ide o celkom fajn kriminalku so svižným tempom, nenudil som sa do sameho konca. Od prvých troch Nickom zabitych gangsterov až po Brennera na konci. Príjemne nemecké prekvapenie. som zvedavý či v ďalších filmoch už nepôjde iba o rutinu, ako sa to vo filmovom svete stáva. :(

• 28.5.2020  17:04
    Díra (2019)

neoslovilo ma to, ani myšlienka, ani dialogy ...

• 27.5.2020  17:55

slušna strielačka, počas celeho filmu, zaujímavé autentické prostredie, spomalený záver siahajúci k pátosu.

• 27.5.2020  11:22
    John Adams (TV seriál) (2008)

Históia, politika, životopis, to všetko skĺbené do 7 dielného seriálu, najmä prvých 5 dielov bolo zaujímavých (to sa konfederácia ešte len chystala).

• 25.5.2020  15:45

keď nemáte stiahnutý žiaden novší film, a v telke nič lepšie nieje, postačí aj tento film. Akurát v zozname hercov, by som nedával na prvé miesto Nicolasa, či dokonca Faye, :)

• 25.5.2020  15:33

strašne slabá segalovčina. Prečo sa takéto filmy preboha točia ???!!!!

• 19.5.2020  00:27
    Zločinec (2008)

drsnosť väzenia, vzťahy, gangy (rasy), nechutní dozorcovia .... to všetko sa vo "väzenských) filmoch neustále opakuje, tu v tomto boli naviac zaujímavé dialógy, myšlienkové pochody a tiež herecké výkony (Kilmer fakt dobrý)

• 16.5.2020  23:11

prečo sa taketo filmy točia ? pre koho ? :(

• 13.5.2020  20:52
    Mateřská posedlost (TV film) (2012)

Matke unesú trojročnú dcéru, policia, FBI nic nenajdu, manžel to nevydrží, rozvedie sa, mama neustále hlada až jej z toho šibe, trocha primitívne, postavené na náhodnom stretnutí po dvanástich rokoch, herecky nic mimoriadne.

• 11.5.2020  00:04
    Mia madre (2015)

socialna dráma s kopu romantického sentimentu, na dva diely je toho habadej. Herečka nestarne, pomery v chudobnej štvrti turina, či južanskej dedine primitívne a s naivitou nastolené, určite film nie pre náročnejších divákov,

• 5.5.2020  10:27
    Vzpomínky (TV seriál) (2011)

slušná oddychovka na krátenie dlhých chvíľ (trebárs v "koronakarantene" ... hihi). Výhodou je, že každá časť je samostatný príbeh - prípad. Scenár a dej je postavený na nevšednej pamäti hlavnej protagonistky.

• 30.4.2020  23:51
    Marshall (2017)

ďalší z filmou s protirasistickou temou zameranych na ochranu farebnej rasy. Pre mna osobne bolo novinkou, že takéto "prúdy" a procesy boli už v 40-tych rokoch, kedy v europe zuril fašizmus a schylovalo sa k II. sv. vojne.

• 30.4.2020  09:52
    Togo (2019)

film natočený v úchvatnej zimnej krajine, príbeh v ktorom dominuje bezhraničný vzťah medzi zvieraťom (pes Togo) a jeho pánom.

• 29.4.2020  20:57

a zase rozžiarená Melissa, to roztočila. Po Spionovi, ďalšie prijemné komedialne rozptýlenie s troška "patetickým" záverom, kde sa všetko na dobré obráti.

• 29.4.2020  20:52
    Zánik (2015)

slabé, slabunké "postapo", ...

• 26.4.2020  19:38
    Osamělá holubice (TV seriál) (1989)

úžasné príbehy, nevšedný serial, excelentny Duval.

• 24.4.2020  09:05

film platný svojej dobe, dlhé zábery na na koňoch uháňajúcich indiánov, prestrelky "naverím boha" pri ktorých padali indiáni aj belosi, (škoda že mnohé akcie sa odohrávali v tme), samozrejme banditi, gauneri, a a velikánske hrudy zlata.

• 23.4.2020  10:36

maliovkový thriller a rozmaznaných téénedžeroch deťoch milionárov, čo sa ocitli na jednom mieste (nápravny socialny ustav) v rámci prevýchovy zaroveň so skupinov banditov plánujúcich ich unos s výkupným jednej miliardy. Samozrejme mladí to všetko zvládli, polepšili sa láska a spravodlivosť napokon zvíťazia.

• 21.4.2020  22:27

Koronavírusovo karantenová oddychovka. Nemecky sladké, nemecky dramaticke, s nemeckym dobrým sentimentálnym koncom.

• 21.4.2020  22:22

koronavírosovo karantenna oddychovka, americky patetická predstava ovládania a zneuživania moci nad klímou.

• 19.4.2020  22:04
    54 hodin (TV seriál) (2018)

ten film naozaj nemuože za to, že som mu dal iba dva body, to nízke hodnotenie je za tu byrokraciu v nemeckej policii, nezodpovednost starých uradníkov co sa schovavali za čísla paragrafov a vyhlášok. Takí ludia by si nezasluzili ani odchod do penzie ale rovno na smetisko bez narokov na financnupodporu

• 17.4.2020  19:55
    Barbecue (2014)

príliš plytké, jednotvárne a ukecané

• 14.4.2020  11:41
    Girls' Night Out (TV film) (2017)

hlúpy thriller o kamarátkach bývalých študentkách čo iné popri štúdiu nerobili, len "štetkali" a o jednom žiarlivom maniakovi, čo ich voľakedy "štetkal" a teraz už len žiarlil.

• 14.4.2020  11:33
    Taxi 5 (2018)

francúzska napodobenina amerických "crazykomedii". Škoda stráveneho času pri telke.

• 13.4.2020  07:43
    Tomb Raider (2018)

mudra (niekedy a ž velmi) šikovná bojovníčka so šťastím. Po siedmYch rokochobjavi udajne zahynuteho otca. Nikto mi vo filme nevysvetlil, ako sa dostali vsetky tie otcove poznamky nakresy a mapy do domácej hrobky (jeholaboratoria), ktoré Lara mala spáliť a vďaka ktorým otca objavila.

• 11.4.2020  23:28

podpriemerný akčný film o mame bojovníčke - pomstiteľke, hodné filmov slovenských komerčných televízií.

• 3.4.2020  14:47

rasizmus a sudnictvo sudnictvo a rasizmus.

• 3.4.2020  00:53

Liam nevyšiel zo svojho priemeru, ani cely film. Bod pridávam za krásnu zimu a horskú scenériu. Film bola slabšia kopia Boja snežného pluhu s mafiou.

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62