laik_60

<< předchozí 1 2 3 4 14 26 39 51
    • 10.6.2018  08:35

slabá slabunká Seagalovčina.

• 9.6.2018  08:28

Film o tom, keď mama zvislá na alkoholikovi násilnikovi a hochštaplerovi zanedbá svoje deti. Film o tom ako dcéra nevie odpustiť a neprestajne "dusí" v sebe minulosť. Chýbala mi tam pasáž o tom ako sa dcéra osamostatnila, počas rokov keď bola milo a založila si vlastnú milovanú a milujúcu rodinu. Nedbal by som keby to bolo o ten kúsok dlhšie, film je smútný ale pozerateľný.

• 8.6.2018  13:43
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

po dlhej dobe zase pozerám televíziu, ani nie tak kvôli tomu že je to "žandárska komedia", či česká producia. Páčilo sa mi to "historično" a priznávam aj Zedníčka som už dávno nevidel. Zatiaľ lepšia trojka (po troch častiach) uvidím či to vylepším v závere.

• 6.6.2018  11:48

Krásny- typický Eastwood, taký, akého ho milovníci westernov majú radi.

• 6.6.2018  08:55

Dlhé čakanie (od školských rokov až po "výlet do Európy") na udalosť, kvôli ktorej sa ten film natočil. Už len za to, že to všetko mal "pod palcom " Eastwood, čakal som predsa len čosi viacej. Rozhodne ten pán točil a režíroval už aj lepšie. :(

• 5.6.2018  18:03

Ďalšia verzia filmového spracovania (prvá v roku 1985) Linnovej knihy. Rovnako ako v predchádzajúcom filme aj tu bol taký typický severský pohľad na život vojakov bojujúcich v II. sv. vojne proti Rusom. Strach, aj hrdinstvo, humor a vojnové tragédie sa striedali v dlhokánskom (trojhodinovom) filmovom snímku.

• 5.6.2018  00:06
    Den 12. mann (2017)

Už keď Di Caprio v Revenantovi, doškriabaný a doráňaný od medveďa plával v osemdesiatkilovom kožuchu medzi kryhami ľadu sa mi to zdalo byť neskutočné. Podobne to bolo aj v tomto filme .. Božinku koľko zimy vlhka ľadu mokra gangrény na nohách ten nebožiak prežil .. Jednoducho je to taký "norsky"Polevoj . Hrdina čo sa nevzdal a všetko prekonal. Ale bolo to pozerateľné. :)

• 25.5.2018  09:07

Súhlasím s Golfistom. Trojka nebola o nič horšia ako prvé dve časti. Bojujúci, zakrvavený Willis udržiava diváka v napätí od začiatku až do konca.

• 24.5.2018  12:12

napätie, chvíľami humor, výborná zápletka a rozuzlenie. Super herci, Hartnett to v pohode zvládol.

• 23.5.2018  18:16

Návrat Brucea ako sme ho poznali, ležérna lenivá chôdza a "spravodlivosť v jeho rukách". Dalo sa na to pozerať.

• 23.5.2018  00:24

filmový akčňák hodný našich komerčných televízií. Škoda pozerať.

• 23.5.2018  00:17
    Iron Man (2008)

No čo už, ? akčná scifi komixovka, na pobavenie pomerne pozerateľná, Ako z ndze cnosť alebo na "zabitie času " keď už nič iiné nie je naporúdzi len nuda, nuda a ... nuda.

• 23.5.2018  00:11
    Schwabenkinder (TV film) (2003)

typický rakúsko-nemecký sentiment. Moretti zase v úlohe kňaza (lepšie ako v komisárovi Rexovi .. hihi ..

• 20.5.2018  11:24
    Výletnice (2013)

neskutočne smutný príbeh dievčaťa, ktoré chcelo byť doma. Film o krutosti v povojnovom Rusku, o nezmyselnosti "červenej diktatúry", v ktorom ľudskosť nemá miesto.

• 17.5.2018  09:07
    Nepřátelé (2017)

novodobý western s drsným príbehom a výborným Baleom a Fosterom.

• 14.5.2018  15:03
    A Viszkis (2017)

vďaka titulkom od Evulienky sa dá pozrieť celkom slušný maďarský filmík o lupičovi, ktorý jednoducho potreboval prachy. Výborná hudba dávala filmu miestami tie správne grády.

• 13.5.2018  20:44
    Sowon (2013)

silný, veľmi smutný príbeh s výbornou mladou predstaviteľkou.

• 9.5.2018  13:27
    Přízrak (2017)

film o smutiacom duchovi, s príšerne dlhokánskymi zábermi, takmer bez slov.... nič pre divákov so špatnou náladou či dokonca depkou. Predpokladám, že veľa priaznivcov si film a jeho myšlienka nenajde. :(

• 9.5.2018  10:39
    Maratónec (1976)

starší film, snáď mi tie tri body Dustin odpustí. V tých časoch točil aj lepšie. A Olievier je podľa mňa trocha "nadhotený".

• 5.5.2018  07:59

zase sa dačo Rusom proti Američanom nepodarilo. Klasika. Nepoznáte niekto nejaký ruský film, kde by to bolo naopak ??? Kedy raz konečne (vo filme) dostane slávna síajejj od rusov po nose ???? :)

• 24.4.2018  08:14

Murphyovská somarinka pre milovníkov komerčných televízií. :(

• 17.4.2018  22:36

ten scenár u mňa nič moc ... taká americká mysteriózna sladko-sentimentálna "rozprávka" . :( Kevin sa snažil, ale aj to, u mňa, prešiel s odtrhnutými ušami. Fanúšikovia tohto herca snáď si prídu na svoje, u mňa bol film sklamaním. :(

• 13.4.2018  23:26
    Špión (2015)

akčná typicka americka "krejzy komedia", kde aj obezny hrdinovia dokážu divy a kde si zo "supermana" Stathama dokážu robiť prdel. V celku je to film pre zábavu.

• 2.4.2018  19:54

"Noviny majú slúžiť národu a nie vláde". Hmm, troška to vo mne evokovalo smutné udalosti spojené s novinárom na Slovensku. Inak na filme bola veľmi dobre stvárnená novinárska činnosť, priamo v redakciách, na pozadí skutočných politických udalostí. Zdá sa , že sa pán Spielberg v vyžíva dejinných udalostiach. :) Hanks a Streepova zahrali štandard. Napriek tomu hodnotím film len tromi bodmi, a kladiem si otázku, kto z divákov by sa dal zavrieť ak by to slúžilo k ukončeniu vojny.

• 28.3.2018  22:06
    Lekce (2014)

ale ano, dalo sa na to pozerať, žena učitelka, milujúca (až velmi) nielen svoju prácu ale aj rodinu, nepostrehla pomery finančné doma ... a tak to dopadlo .. prostredie a vzťahy polície a podsvetia mi čosi pripomínalo , blízke asi všade, radšej nebudm písať ... ved kdožehovie, kto toto tu všetko sleduje :D

• 24.3.2018  09:39

jedno Scifi na tému, ktorá ma vôbec ale vôbec neoslovila. škoda slov. Aj dva body sú na tento film veľa. Divím sa Damonovi, že sa na to dal.

• 20.3.2018  21:46
    Jumanji (1995)

u mňa príliš detské, až rozprávkové, malí diváci si to snaď užiju, rodičia asi menej. Sklamali ma detskí predstavitelia, a Wiliamsovi tak isto až tá rola v takomto filme veľmi nesadla. Prvky humoru boli chabé a miestami násilné (lietajúca šabľa, strielačky neznámeho lovca) záchrana malého chlapca pred požieraním rastlinou ....to Lipského Adela .... bola omnoho lepšia. U mňa horko ťažko tri body.

• 16.3.2018  18:44

taký malý kúsok sveta .. tri domy .. tri rodiny .. malý - malilinkatý svet a je "rozbitý" na cimpr campr. Scenár vychádza z akejsi prapodivnej náhody, ktorá vedie k tomu, že v blízkosti býva rodina s mentálne postihnutým synom, vdovec s diabetickou dcérou Skunk (na to meno si nie a nie zvyknúť - ale malá ju hrala obdivuhodne) a skupinku susedov dopĺna arogantny , ako z reťaze odtrhnutý, vdovec s troma neposlušnými pubertiačkami - dcérami. Do toho ešte zapadá škola a uradnícke až byrokratické správanie zdravotníkov a polície. Celý ich svet sa vzájomnými konfliktami rozbíja a rozbíja a rozbíja. :(

• 16.3.2018  15:22

Celkom zaujímavý námet. Troška odfláknutý hereckými výkonmi (Nickových rodičov by lepšie uhralo duo ochotníkov zo Zelenča) :(. Neprimerané sa zdajú aj hry mladých chalanov (poker o stovky dolárov, Kde to žijeme ????!!!!) Inak príbeh autistu spojený s trochou gayagitky sa dal v pohode usledovať.

• 15.3.2018  17:33
    Tajemný ostrov (2008)

aj ked ja velmi kozmické scifi nemusím, ale v tomto prípade budem nadmieru kritický. Nezdieľam predstavy o mimozemšťanoch a mimozeskej civilizácii ako Rusi v tomto filme. Raketa po dopade vybuchla ako parný rušen z osemnasteho storočia !! dvadsať ročný maturant, ktorého stará mama napomína ix svetelných rokov k návratu a dokončiť školu. Pche a ľudská podoba obyvateľov cudzej planéty to bol vrchol. Nedopozeral som to ... .

<< předchozí 1 2 3 4 14 26 39 51