laik_60

okres Nitra

Skype: Senetio

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47
    • 22.11.2017  18:10

ja takých dobrodruhov ľahkovážnych a dôverčivých nemusím, príbeh ma nezaujal až na toľko, ale kamera zábery z džungle to troška vyvážili. Radcliffe bol lepší Poter ako Yossi :)

• 20.11.2017  13:11
    Konfident (2012)

celý čas sledovania filmu mám pocit, že film vznikol ako "politická objednávka" alebo "téma na ktorú sa dajú zohnať peniaze". Rozhodne som čakal viacej. Geišbergovci o ničom. A pán režisér (scénarista) vedzte, že "rozhrešenie " (odpustenie) nezaleží od farára. Mádl mi tam nesedel vôbec, a ten činžiak plný disidentov a eštebákov už dupľom nie. U mňa veľmi úbohé.

• 19.11.2017  22:44
    Nemilovaní (2017)

Veľmi dobrý film. Dráma o tom, kam to "novodobí Rusi "strenej vrstvy" dotiahnú, so svojim egoizmom a neláskou. Za ten pocit "studenej depresie" dávam len a len tri body. Toľko bezútešnosti a ľudského chladu v dvojhodinovom filme som už dávno nevidel. :(

• 17.11.2017  21:56
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

rozhodne som od serialu čakal viacej. Toto dielo mi pripadá ako taká priemerná až podpriemerná "česká pitomosť".

• 16.11.2017  14:38
    Mindhunter (TV seriál) (2017)

Ak chcete vedieť niečo o behaviorálnom (pre neznalcov ... nemá to nič spoločné s "orálnym") výskume :) medzi väzňami tak si to pozrite. Je tam veľa rozhovorov a diskusii, ja som to v štvrtom diely vzdal. Čakal som od seriálu niečo pružnejšie.

• 13.11.2017  21:50

jeden z mnohých filmov o osídľovaní západu, strastiplná cesta, plná trap a krížov. Na môj vkus trošku dlhé, nebyť hereckého obsadenia, asi by som nedal ani trojku :(

• 13.11.2017  11:23

Film aj po rokoch prináša svoje čaro. Zaujímavý (na western netypický) námet. Jednoducho ale dobre zahraný. Taká solídna western-dráma.

• 12.11.2017  23:15

filmový príbeh dievčaťa v polepšovni - taký americký jednoduchý miestami naivný prístup o tom "ako sa to dá, a ako pekne to skončí". Skutočnosť je podstatne zložitejšia. :( mňa slabá trojka.

• 11.11.2017  15:02
    Šťastné údolí (TV seriál) (2014)

Vcelku vydarený britský krimi seriálik. So slušným hereckým podaním. Jeden by sa čudoval, čo v takom malom nie príliš ľudnatom údolí sa odohráva. Bývala detektívka v súčasnosti radová policajtka a jej osobné trauma bola jedna dejová línia, pozornosť, napätie a očakávanie bola tá druhá dejová línia a zmätky okolo únosu výkupného a činov miestnych gaunerov vrátane učtovníka (tiež výborne zahratého S. Pembertonom). U mňa veľmi slušná štvorka. Mno pozrel som aj druhú sériu a zvyšujem hodnotenie na päť hviezdičiek. Druhá séria bol moc fajnová okorenená o také zvláštne psychologično. Len divák aby sa dostal do deja a osôb musí vidieť aj prvú sériu. Odporúčam milovníkom krimi žánrov. Policajtka Catherina ako bývalá dedektívka, teraz ako radová policajtka v každom diely exceluje na "schová" cele pátracie dedektívne oddelenie do vracka.

• 10.11.2017  09:43

Milá romantická dráma s dobrou kamerou, farebnosťou a dejom . Už len za ten koláč dávam päť hviezdičiek :)

• 9.11.2017  10:25
    Pasažéři (2016)

zase som naletel na moje "neobľúbené - naviac vesmírne - sci-fi" ale už len kvôli druhej polovici, kde sa predsa len niečo dialo, sa prikláňam k slabšej štvorke. Tá koncepcia "hybernácie" nie je špatná, ale byť vedcom, tak by som robil prestávky aspoň u veliacej skupine a riadiacej skupine (už len kvôli kontrole systému a celej rakety. Nespoliehať sa len a len na automatiku. Ale to by sa potom nemohlo udiať to, čo sa vo filme udialo. :) Film je dobre vidieť v 3D prevedení, kde sa dá vychutnať obraz i zvuk. Tak a dám si zase rok dva pauzu od vesmírnych sci-fi filmov.

• 7.11.2017  23:13
    Maudie (2016)

Čo dodať k tým pozitívnm hodnoteniam ?! Jednoducho skvelý životopisný film, s výbornými hereckými výkonmi, naviac mne sa páčila aj sprievodna hudba .. tá citlivá gitara a clivé husle spolu v závere .. no jednoducho film za päť bodov.

• 7.11.2017  20:32
    Sand Castle (2017)

zaujímavý pohľad na to ako to asi vyzeralo v Iraku, kde uprostred piesku a v horúčave nebolo vody a ked bolo tak sa o ňu všetci bili. Pomsta mooslimov býva hrozne krutá, a v takomto prostredí sa ocitol vojak Ocre, ktorý sa vojny bál.

• 7.11.2017  19:18
    Megan Leavey (2017)

Filmový príbeh o vzťahu mladej ženy vojačky k psovi (a naopak) prvá polovica rozhodne lepšia, aj keď vytýkam prácu trénera psov pri nakrúcaní (pes sa často od hlavnej predstaviteľky odvracal a pozeral mimo (na pokyny trénera). Škoda v tejto pasáži mali filmári troška viac pridať a nevenovať toľko času a priestoru adopcii psa. U mňa veľmi dobrá trojka.

• 7.11.2017  19:10
    Od dveří ke dveřím (TV film) (2002)

Príjemný film o tom ako aj postihnutý človek túži po sebarealizácii a potrebe byť užitočný. W.H.Macy zahral hlavnú postavu veľmi vierohodne. Jeho mamu hrala úžasná Kathy Bakerová.

• 5.11.2017  18:37
    Soudný den (2008)

slabé nepresvedčivé, hodné tak druhtriednych "post-apo scifi fillmov) a ten záver ??? pche !!!!

• 4.11.2017  02:17

Zaujímavá psychodráma s výborným Goslingom. Veľmi dobrý komentár nájdete u Keopatry. :)

• 3.11.2017  13:27
    Dluh (2010)

zaujímavý námet , málokedy sa stane ze Mossad dačo pokaká. Je to už druhá verzia tohto prípadu (prvý film natočili samotní Izraelčania) Neviem či sa terajším producentom oplatilo točiť ďalšiu filmovú verziu. Na kasový trhák to zase až tak nevyzerá. :(

• 1.11.2017  00:10

Príšerne dlhá romantická dráma milovnikom romantiky neodporúčam je tam priveľa "alžírskeho pozadia" a smutný koniec jednej nenaplnenej lásky s jednou arabskou múdrosťou Kto je ľahostajný k najkrajšiemu príbehu svojho života, bude po celý zvyšok života prežívať len žiaľ a bolesť. Nič na svete neukľudní jeho dušu

• 30.10.2017  21:22

Nie nie moji milí, nedajte sa pomýliť, nie je to komédia, taká bola realita, jeden zo smutných filmov o udalostiach v bývalej Juhoslávii, videný očami samotných Juhoslovanov. Vojna je naozaj to najhoršie, čo ľudstvona tejto zemi prežíva.

• 29.10.2017  22:04

Bol som zvedavy na Mohaganovu, velmi ma nepresvedcila, a Evans s tým príšerným "ježkom" na hlave už duplom viacej Naozaj som čakal trocha viac .

• 29.10.2017  19:49

Skôr ako si pozriete tento film odporúčam nazrieť troška do histórie Kambodže a prečítať si trebárs Toto. Velmi silný film o udalostiach v Kambodži po nástupe červených kmérov.

• 29.10.2017  15:06

opäť jeden zlý... padouch a a dobrý agent .. tontokrát okorenené Ethanovou láskou k manželke a bo o jej záchranu. Nechýbali akčne scény ani ..už tradičné .. umelé masky tváre. Trojak Impossible je jedným z lepších dielov celej série. A vôbec nezáleží na tom, čo je oná záhadná "zajačia lapka". :)

• 27.10.2017  22:13

strAšNE VELA BITIEK A PLASTOVýCH MASIEK

• 26.10.2017  22:11

Toľko kombinácií a technických kúskov v jednom filme, až sa z toho miestami zatočí hlava. A čo tam robil ten nevýrazny Černy .. to fakt nebol iný na kastingu ? Ale inak sa na to dalo pozerať. (Bože a koľko to už má pokračovaníííí .... niekedy su tí tvorci nenásytne nenormálni !!!) :(

• 26.10.2017  12:21

ruský vojnový film, ako len Rusi vedia natočiť ... s hrdinstvom .. streľbou ... a obeťami. Mám iba jednu pripomienku, ten kto sem ten film dával, mal by zmeniť názov. Nejde o "zástavu" ale ide o "stanovište = základňu". Správny názov by mal byť Tichá základňa

• 26.10.2017  08:57
    Hvězda (2002)

Vcelku celkom slušne natočený film o rozviedčikoch v tyle nemeckej armády. Nechýbalo pár patetických scén pri prestrelkách a u mňa zbytočná odbočka na mladú spojárku "zahľadenú" do veliteľa prieskumníkov.

• 25.10.2017  20:11
    Pramen panny (1960)

bez komentára

• 23.10.2017  20:58
    Masaryk (2016)

Masaryk a Roden ... Roden a Masaryk. Super !!!! Som rád, že som tento film videl. Všetko ostatné dobre napísal POMO.

• 23.10.2017  10:51
    Gefangen im Paradies (TV film) (2016)

príšerný sentimentálne dobrodružný film to nezožerú ani nemeckí dôchodcovia so zmyslom pre sentiment. Herečka prsnatá a ritnatá a hubata... príšerné lezenie po skale .. no hovadina na entu. Ani neviem prečo som dal až dva body. Komu toto komerčná televízia kupuuje to naozaj neviem .

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47