Zpověď (2011) (seriál)

10 sesťmintových častí s niekolkymi krátkymi ukažkami z predchadzajúceho života stacilo scenáru tohto filmu ukázať, že ľudskezlo zase raz vyhralo nad dobrom. Nenávisť nad láskou, Hnev nad odpustení :(. Táto myslienka sa mi nepáci. Dáva svetu pocit beznadejnej buducnosti.

Odříznutí (2018)

nerealne pociny hlupy scenar po 20 minutach som to zmazal.

Nevinný (2018) (seriál)

velmi slusna krimi mini seria, zaujímavy scenar, podla ktoreho sa u divaka menia predpoklady skutočneho vraha takmer po každom diely.

Palmer (2021)

neubránim sa dojmu akejsi prvoplánovanost scenáru. Bolo tam totiž . Návrat drsnáka kriminalistu z väzenia a jeho aklimatizácia na civilný živo, alojolicka matka narkomanka, zanedbaná výchova, inakosť chlapca. Ale všetko skonci ako má - ergo "prvoplanovo. :)

Tým zabijáků (2019)

To akože sa snažia Američania byť zrazu Humaani ? Neviem k comu slúži takato filmova propaganda.

Die Hebamme 2 (2016) (TV film)

nesklamala ani dvojka. Mala trocha viac hororovych prvkov . ale Gesa napokon vsetko zvládla.

Songcatcher (2000)

film plny nadhernych starých pesniciek, ktore prisli spolu so starousadlíkmi z europy do pustych a ludoprazdnych hôr Ameriky. Potvrdzujú staru pravdu, že Text piesni + melodia + prednes sa spoja v jeden úžasny celok.

Charité (2017) (seriál)

chvalim výborne vykreslenu historičnosť , doby autentičnosť spolocensko politickej situacie a pomerov a pracovnych vzťahov a napokon aj celkom fajnovo vykreslene postavy dokonca aj skutočných nositeľov Nobelových cien.

Cesta za živou vodou (2019)

akoby volne pokračovanie cesty za králom torov. - celkom príjemné rozpraky pre rodinu s detmi na sviatočne chvílky.

Traces (2019) (seriál)

Slušna kriminalna psychodráma, so zaujímavým scenárom a prelínaním medzi jednotlivými dielmi.