AlistairMir

okres Děčín
živej tvor

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 11.5.2018  05:01

Tak tohle bylo z toho slabšího soudku a potenciálem se tu mrhalo vrchovatě. Násilné scény jsou tak drsné, že se jich dobrá polovina odehrává mimo záběr a ta polovina, co film ukáže je střelba ze sniperky. Celej film táhne hlavní hrdina a jeden pošahanej lovec, zbytek těžce zaostává. Plusem je, že film nám dá recept jak skoncovat s pitím, takže PROCESORE mrkni na to a třeba se necháš inspirovat :-D

• 2.5.2018  05:32

Masky vrahů jsou parádní, nicméně zbytek je spíše parodie na horor a to bohužel nechtěná. Hlavně absence jakéhokoli zvratu, tomuto filmu podráží nohy. I tak musím uznat, že ten slavný fotograf byl solidní pacient (myšleno v dobrém) .

• 2.5.2018  05:27

Sice nechápu vznik tohoto remaku, ale rozhodně mě film nenudil, Nina Dobrev je stále půvabná a několik pasáží je pěkně napínavých. Původním Hráčům se smrtí to rozhodně nedělá ostudu a kvalitativně je to na velmi podobné úrovni, tedy lepší průměr.

• 2.5.2018  05:24
    Annihilation (2018)

Scéna s "medvědem" je luxusní mrazivá záležitost, lidské květiny také potěšily, Natalie je stále charismatická a i mě celkem zajímalo, jak se to nakonec celé uzavře. Bohužel nudných pasáží je spousta a film tak působí jako by měl tři hodiny. Jednou stačilo.

• 2.5.2018  05:20
    Quarries (2017)

Další lesní vyvražďovačka s vidlákama či, chcete-li, fanatickýma pobožnýma buranama, kde tentokrát nahánějí ryze ženské obsazení. Solidní nadprůměr, kterému nejvíce škodí, že násilím se tu hodně šetřilo (většina vražd je mimo záběr) . Být to více syrové, šel bych s hodnocením výš, takto se jedná o horor na který si za chvíli sotva vzpomenu, což je celkem i škoda. Jedno velké plus ale má a tím je velmi charismatická Carrie Finklea, kterou budu rozhodně dále sledovat.

• 2.5.2018  05:15

Hodně podobné snímku Virus, volně inspirované Věcí, bohužel na pěkný vizuál peníze nebyly a to filmu přeci jen celkem dost škodí. Napínavé to ale je, pozornost diváka si film udrží a rozhodně stojí minimálně za jedno zhlédnutí. Lance Henriksen je pořád frajer.

• 2.5.2018  05:11

Nejpřeceňovanější horor letošního roku s takovým počtem logických kiksů až to skoro fyzicky bolelo. Krásná ukázka jak zahodit a promarnit velmi zajímavý, originální nápad. Oceňuji již zmíněný nápad a vzhled monstra, zbytek je neatmosférická nuda, postavy nezajímavé a o horor se to jen tak otřelo. Nikdy víc...

• 2.5.2018  05:07

Díky neuvěřitelně hloupým charakterům kladných hrdinů, kde všichni jsou asi po lobotomii, nemohu film označit za více než solidní průměr. Konec je extrémně přehnanej a týpek v masce byl při nejmenším terminátor, nebo prostě jen nesmrtelnej. Jako jednohubka se to ale za sebe rozhodně nemusí stydět.

• 2.5.2018  05:04

Winchester sklidil celkem vlažné ohlasy a tak jsem od něj ani moc nečekal. O to víc mě překvapil a potěšil. Není to nic převratného, ale jako duchařina to funguje dobře, příběh mě bavil a sídlo bylo opravdu zajímavý patvar plný bolesti. Tempo bylo celkem poklidné, ale konec je o to akčnější.

• 11.3.2018  19:40
    Veronika (2017)

Dobrá duchařina, Plaza opět dokazuje, že umí navodit atmosféru. Hlavní herečka mi byla sympatická, příběh byl naprosto pohodový a ve finále to vše hezky gradovalo. Příjemné překvapení.

• 7.3.2018  03:05
    Hadí doupě (2017)

Velmi povedené kriminální drama jako vystřižené z minulosti kinematografie. Takhle angličané točili své detektivky v sedmdesátých, osmdesátých letech a šlo o snímky, které měly atmosféru, napětí a dobrý příběh. Hadí doupě toto vše má také a k tomu skvělé herecké výkony. Hlavně musím pochválit mladičkou Honor Kneafsey, která svému jménu dělá skutečně čest. Bude zajímavé sledovat její hereckou kariéru dál.

• 3.3.2018  05:20
    Texaský kat (2011)

Silný příběh, dobré herecké výkony a depresivní atmosféra dodávají tomuto snímku vše potřebné. Poctivé kriminální drama inspirované skutečnými událostmi.

• 2.3.2018  05:48

Za mě nejlepší Tarantinův film, kterému nechybí vůbec nic. Hlášky, akce, příběh, brutalitky, super postavy, tento film má prostě vše a, i když trvá dvě a půl hodiny, nenudí ani vteřinu. Od začátku do konce jedna velká jízda. Tento film by si zasloužil posbírat více oscarů než "jen" jednoho pro Waltze za dokonale ztvárněného padoucha. Brad Pitt, jako poručík Aldo, rovněž bezkonkurenční. A chválit bych mohl dál a dál, tady je vlastně zbytečné cokoli psát, tohle se musí vidět.

• 2.3.2018  05:39

Trailer vypadal našlapaně a tak jsem byl nakonec lehce zklamán. Film to rozhodně není špatný, má několik pěkných scén, každopádně tady byl potenciál na pořádnou pecku a ta se bohužel nedostavila. Logických děr je tu, na tento druh filmu, až moc a závěrečné vysvětlování Harrise, proč se děje co se děje, mě teda zrovna 2x nepřesvědčilo. Každopádně herecké výkony jsou dobré, je komu fandit a úplný závěr filmu mě potěšil.

• 2.3.2018  05:31

Skoro se mi až nechce věřit, že tento film je podle skutečných událostí. Představa, že žil muž, který beze zbraně byl ochoten chodit do pekla a zpět za jediným účelem a to záchranou lidských životů je neskutečná. První hodina filmu mi přišla přeci jen trochu delší, ale pak už je to naprosto bezchybné, válečné scény jsou tak velmi reálně a syrově natočené až jsem sám sebe přistihl, že při představě, že bych byl na místě hrdinů z filmu mě polil studený pot. Hlavní herec svou postavu zvládl, za mě však nejlepší výkon podal Vince Vaughn jehož "serža" neměl chybu.

• 21.2.2018  06:16

Silně podhodnocený snímek o pomstě, který si místní hate rozhodně nezaslouží. Jsem rád, že jsem se nenechal hodnocením odradit a s chutí zase jednou plavu proti proudu.

• 21.2.2018  06:10
    The Ritual (2017)

Parta přátel se, po zranění jednoho z nich, rozhodne zkrátit si cestu přes les. Netuší, že v hlubinách lesa číhá cosi, co navždy změní jejich životy. Mrazivá, dech beroucí pecka, která opět dokazuje, že člověk se nejvíce většinou bojí toho, co nevidí. První dvě třetiny filmu nemají chybu, poslední třetina nedokáže udržet perfektní atmosféru a lehce ztrácí dech. Zážitek ovšem i tak velmi, velmi silný a film má blízko k plné palbě. Tak blízko, že jí, už kvůli první dokonalé hodině, dám. Scény v chatce a na hřebenu jsou top.

• 14.2.2018  05:11

Po tomhle filmu už se Sarah Butler asi na rande nikdo chtít jít nebude. Sérii "plivu na váš hrob" mám rád a tento díl, i když je zde celkem v nemilosti, se mi líbil ať už díky brutalitkám, nebo díky Sarah, které začne zase jednou ukázkově hrabat. Každopádně nikdo nemůže tvrdit, že problémy neřeší. Řeší je. Radikálně, krvavě a nezvratně.

• 14.2.2018  04:59
    Halloween 3 (1982)

Člověka, co pojmenoval tuhle hrůzu (která nemá se sérií společného vůbec nic) jako Halloween 3, měl navštívit Michael Myers osobně.

• 14.2.2018  04:47
    Moucha II (1989)

Úplně jin styl než jednička dělá z tohoto pokračování snímek, který hodně lidí neocení už kvůli názvu. Jmenovat se to jinak, mohlo by být hodnocení vyšší, jelikož by nebyla Moucha 2 srovnávána s jedničkou, která je ve všech ohledech lepším hororem. I tak si tento snímek vaší pozornost zaslouží, jedná se o starý dobrý průměr.

• 14.2.2018  04:28

Stále velmi nadprůměrná hororová podívaná, ale nebudeme si nic nalhávat, už to lehce ztrácí dech a na skvělé první dva díly to nemá. Atmoféra je méně mrazivá, lekačky člověka už tolik nepřekvapí a děj se dá celkem lehce předvídat. I přesto se tvůrcům povedlo krásně uzavřít celý kruh a pokud nikoho nenapadne natočit pětku, bude Insidious: The Last Key, velmi kvalitním uzavřením jedné parádní hororové série.

• 12.2.2018  05:50

Lehce nadhodnotím, jelikož mě tento horor, z doby divokého západu, bavil a zasloužil by si lepší hodnocení. Místy celkem drsné, syrové, špinavé. Občas z toho je cítit ta beznaděj hlavních hrdinů. První půlhodina se pro někoho lehce vleče, mně osobně nenudila. Body navíc musím dát i za, pro mě lehce překvapivej, konec.

• 7.2.2018  05:42
    Braven (2018)

Pár hnidopichů se tu čílí jak je to logicky úplně mimo mísu, no když jim to udělá radost, ať se čílej. Já čekal odreagovačku, kde se pár drogových drsňáků bude snažit sejmout Jasona se Stephenem, kteří nebudou zdaleka tak lehká kořist, a to jsem taky dostal. Zasněžená přírodní krajina tomu krásně sedla, šarvátek na život a na smrt je dost a tak tu máme ponaučení - Ať seš drogovej boss jakej chceš, nikdy neštvi dřevorubce nebo Tě rozseká na kusy. Velmi dobře koukatelná vybíjená, kterou táhne drsňácké duo Momoa-Lang.

• 24.1.2018  21:51
    Mayhem (2017)

Čistokrevná vybíjená, ideální na pozdní večer. Nečekejte od toho nic nového, prostě klasická krvavá porce zábavy, kde mohlo být přeci jen více brutality a o něco méně plkání. Hlavní dvojka mi ale sedla a Samaru začínám mít, hlavně po The Babysitter, v oblibě.

• 19.1.2018  05:40

Goon byl roku 2011 super překvápko a tak, když se po šesti letech objevilo pokračování, těšil jsem se. No a nebyl jsem zklamán ani náhodou. Sice je to o kapku horší než jednička ale, ruku na srdce, to bývá drtivá většina pokračování. Seann William Scott mě umí stále rozesmát, potěšil i návrat Lieva Schreibera a celkově jsem si tuhle hokejovou řežbu krásně užil.

• 19.1.2018  05:26
    Jigsaw (2017)

Překvapivě jeden z nejkvalitnějších dílů hororové série Saw. Sedmiletá pauza prospěla a tato série ukazuje, že by mohla opět získat zpátky zašlý lesk. Krvavé, ale hlavně velmi napínavé s dobrými hereckými výkony. Tobin Bell svým chladnokrevným, bezcitným vystupováním stále dokáže vyvolat člověku mrazení v zádech a ruku na srdce? Jeho oběti si žádné slitování nezaslouží.

• 19.1.2018  05:21

Solidní hororové drama, které se ale přeci jen místy celkem táhne a charaktery postav Farrellovy rodiny (i když velmi dobře zahrané) jsou tak nesympatické, že zabránily, abych jim držel pěsti. Každopádně Martina plně chápu, jednal bych podobně.

• 13.1.2018  16:01
    Brimstone (2016)

Děkuji uživateli malylada za doporučení této pecky. Brimstone je špičkové drama z westernového prostředí s prvky mysteriózna s nejlepším filmovým záporákem posledních let. Šílenýho reverenda v podání Guy Pearce budete zaručeně nenávidět a přát mu nejhorší možnou smrt. Guy svou postavu zahrál tak dokonale, že nechápu jak ho mohla minout nominace na oskara. Pro fanoušky ultra slizkých padouchů povinnost.

• 13.1.2018  15:27
    Thelma (2017)

Čekal jsem trochu víc, drželo se to možná až moc zpátky, ale i tak velmi dobrý film se zajímavým nápadem. Scéna s miminem nebo scéna na loďce mi rozhodně v paměti zůstanou a úplně první scéna, kdy jde tatík do lesa na lov s malou Thelmou byla skutečně mrazivá.

• 5.1.2018  05:48

Začátek vypadal nudně, ale atmosféra postupně houstne, druhá polovina filmu už odsýpá mnohem lépe a nakonec se jedná o vcelku povedený horor. Závěrečná scénka potěšila.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28