ariari

okres Malacky

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 16.9.2018  22:50

zmetok a rozkradnutý scenár ako pre idiotov. Hrdinovia boli naozaj takí tupí aby sa kvôli banalite po x desaťročiach extrémnych mozgových operácií zmenili na rozmaznaných spratkov ? nie, nie, to si len bratia Rusoovci spomenuli, že raz sa ako bratia strašne bili a potom hneď spolu delili nanuk z mrazničky. tak prečo z toho všetkého nespraviť také Hry o tróny? Blbník ako vyšitý.

• 14.9.2018  15:47

čo to je? vy mamlasi,bez fantázie, to je predsa dubák medzi prašivkami! už veľmi dávno som také svieže láskavo vtipné a vôňami ragú nasiaknuté varenie s ukážkami čistého Talianska nevidela . Láska Talianov k vareniu a jedeniu je rovnako prirodzená ako znalosti piva maníkov v Čechách :-) Matej aj Manu, skvostná kombinácia. Páni, v Amerike by ste boli to, čo je Gernaro Contaldo v Británii. Hviezdy.

• 21.8.2018  22:20

naa veď každému sadne niečo iné. Ale písať, o odpade? nemožné, aby sa prebendilo toľko miliónov poundov za túto jedinú celovečernú epizódku bez divokej karty, Vyšla. Je to kúsok na lavičke cez skazu z megapátosu, ale ukočírované tesne na hrane... ten RedAk, to je zrejme bývalý redaktor roľníckych novín a potrebuje mať jasne a nekompromisne nalinkovaných 50% akcie a streľby, teda presne 50,1 minúty, 20% akože sexu a aspoň 2 naháňačky autami + bitku v tmavých opustených skladoch.

• 21.8.2018  22:07

VčELáRIM Už 10 ROKOV a vnímala som najmä skvostnú jednotu rozmýšľania ľudí..ohromil ma totožný myšlienkový postup včelárov, či to bolo v Bronxe alebo v New Yorku na streche...atd Ide o jednotnú obrovskú vôľovú snahu prispôsobiť sa zmene v systéme a zachovať včelstvá pre svet stoj čo stoj. Začína sa to zlvláštnym sposobom obracať. Chyby, pády a omyly nahrádza stále väčšia skupina ,povedala by som obrovská skupina mladých včelárov. U nás na Slovensku aj v Čechách je po roku 2010 odrazu 50x viac včelárov ako doposiaľ ..ide to do desaťtisícov, čo je skvostné. Odkiaľ prichádza ten mohutný impulz ? Z médií asi ťažko že...chcieť zarobiť je utopické, v prvom rade je to nákladná drina spojená až so sherlockovským prístupom vydedukovať a zanalyzovať každý detail a neopakovať chyby minulej sezóny . ako úspešný včelár nevnímam len tragédie a nepodlieham sklonu katastroficky očakávať tragédie, radšej máknem a schytám okrem zriedkavého žihadla (1 za 10 rokov ) aj pergu, vosk a 50 litrov medoviny ako bonus .

• 11.8.2018  17:16

neuveriteľné, koľko energie a podôb má Jackie. skvelé ako temná wilbursmithovka,.

• 31.7.2018  16:44
    Ant-Man (2015)

čo už my môžeme písať o marwelovkách? je to určené pre top okruh od 12 -90. a to je skvelé. je to komiks preboha POMO, už sa spametaj, a ostatní, čo sa tu hráte na rozbor k předmluvě kanonického spisu Bordwella a Thompsonové Umění filmu.

• 20.7.2018  16:15
    Dvě dámy při těle (TV pořad) (1997)

ten debilko drahoušek matty ,ako by ťa komentovala JEn, tak na teba mám zlosť. čo ty už vieš o alchýmii kulinárenia? asi je v tebe charizmy ako iskier v studenom mokrom popole. ty vššeználkovský všivák, dokážeš aspoň nepripáliť čaj ? hodnotiť takú naprosto zrejmú originalitu nápadu a čara osobností tých čias sa neopovažuj. Keď bola Jennifer a Clarissa v Austrálii, vítalo ich naživo 20 000 ľudí,ako Beatles, z toho asi 200 boli tí najznámejší kuchári v Austrálii. Bola to pocta dvom šialeným babám, ktoré si dovolili naplno predčiť akúkoľvek fantáziu o dobrodružnom živote. Jen bez Whisky síce nikdy nezaspala, ale zato bola naprosto pozitívne naladená ,vždy slušná a charizmatická.

• 29.6.2018  21:52

musím sa smiať na tých priblblých komentároch. každý tu melie a nikto nevie poriadne o čom. Marvelovka na 100%. bodka.

• 15.6.2018  17:06

taký malý Wilbur Smith ...Za Chrisa Balea 10% naviac.

• 7.6.2018  20:37
    Špión (2015)

duševný mrzák s povahou "násilnického intelechtuála " opeť raz fantazíruje a fanatizuje davy , a veselo diktuje, čo je dobré pre nás . naopak, nech len lapá, kým má čo, a my v pohode zatlieskame inakosti.ja teda určite. dáma mala říz a bola tisíckrát lepšia ako mnohé hovadiny, ktoré sme v uplynulých akčných komédiách zažívali.

• 19.3.2018  13:33

naprosto dokonalé prevedenie typicky galského komiksu s francúzskym šmrncom, Pre každú ďalšiu generáciu dobré lákadlo , poď pustím ti sranda rozprávku. Lepšiu "vianočnú pohodovku" nepoznáme. Najme idiotské výroky typických čechov že nudný prepis skvelého komiksu, humoru je zatracene málo ... ukazuje, že Česi v hlbokej znalosti veci ohodnotia kvalitne dielo svojho Járu Cimrmana ale naprosto nevhodne kritizujú , čo im nie je vlastné,. Áno, toto je francúzsky príjemný humor . a preto ho majú Francúzi aj , škóti ,či Vikingovia a ďalší v obrovskej obľube a hodnotia opačne

• 5.3.2018  08:17
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

princíp pripomína knižnú "antidetskú" ságu pre deti s názvom Podzemí. mimoriadne dobrá kamera. pre obdivovateľov mystery s prvkami hororu to musí byť naprostá pecka. pre ostatných výborne zvládnutá atmosféra 80.rokov. trocha mi vadilo, že sa dokola rozvádza prvok mystery, ale bez možnosti zmeny a vývoja , stále sa válanie v bahne bezvýchodiskovej situácie,ktorá vás vedie k nevyhnutnému desivému záveru.

• 2.3.2018  09:50
    Kancl (TV seriál) (2005)

tak tomu sa povie zle obšlahnutá britská verzia. ako vždy, keď to prevezme americký priemysel, je z toho prepálený trapistan na n tú. stačil pokus o it crowt a teraz toto! hrôza čo tam carell stvára.

• 22.2.2018  17:49
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

pár poviedok som dala. viac možností ukázať ako na vec s ľudstvom" :-) by to chcelo. takto je to len rozvedenie trocha stihomanskej mrazivej fóbie scenáristov ..tiež by sa patrilo aspoň občas ukázať ten ohlasovaný "humor" a nadsázku. Je to ako keď si človek kúpi mravenisko bez kráľovnej, teda bez šance ukázať aj tú druhú - zjavne normálnu a lepšiu možnosť. tak nám tupcom sa radšej oplatí tráviť čas nad tým ako zlepšiť funkčnosť a pomáhať cez avaaz.

• 19.2.2018  20:22
    Komparz (TV seriál) (2005)

ako v tom vtipe trápnejší vyhráva. príliš seriály nemusím, tu som si chcela pozrieť "majstrovstvo" Ricky Gervaisa..ups! bolo to neomalené a tak natvrdlo priblblé, akoby hrali plastové bábiky bláznivú Viktorku u splavu. Človeku skôr príde ľúto, za čo sa neomalenosť vydáva. Humor to rozhodne nebol. Aj keď išlo o nadsázku, tak nehorázne tupí a ľahostajní komparzisti sa v žiadnej vesmírnej realite nevyskytujú. ANi ako roztliekavači by si neškrtli. HOdnotím po prvom dieli, a viac nemusím, Ben Stiller aspoň zahral ..ostatní sa len predvádzali.

• 21.1.2018  21:28
    Famílie (TV seriál) (2010)

je to len Bčková oddychovka jasne pohodové a milé, čo sa týka obsadenia nemá na kameru ani dojmy zo slávneho this is us, tie dve heroické akože matky preboha to kde ich vyhrabali? jedna večne polohysterická ufňukaná anticharizmatická gilmorka Sára a druhá anorektická panovačná Kristína s hlasom ufajčenej bordelmamy by najskor v Európe doviedli svoje deti do liečebne...katastrofa, ako sa tie dve herečky predvádzajú, prehnané mimiky tváre, prehnané reakcie na normálne chovanie detí, bóoože to je Amerika naozaj taká prudérna ..óooo hystéria matky z prvej pusy potomka pomaly v osemnástich, zatliekajme muu!! skor pripomína MOskvu v 80.rokoch .Rozhodne viac ako vcítenie do role matky ich zaujíma ukázanie sebestrednej nafrnensti hviezd a sto ukážok krabatenia tváre, vždy na iný spôsob ukazujúce, že dáma sa už teraz ale naozaj ide rozplakať,,,, a ten dabing Lauren Graham,...fuuuu! doslova som preklikala scény s tou podivnou detinskou kvázi postavou- Zvyšok obsadenia je ale zas charizmatický, tak suma sumárum s dobrým scenárom fajn. človek tak akosi popozerá a prípadne si pospí.

• 10.1.2018  10:42
    This Is Us (TV seriál) (2016)

tak ani neviem čo napísať. Nechápem výraz mnohých, že dojímavé, veď naopak, ponúka nám všetkým obraz reálnej prepletenosti ľudí,o tom, aký efekt má na človeka v náhodnej blízkosti každé vaše rozhodnutie, alebo vaše presvedčenie . To ,ako sa navzájom poriadne ovplyvňujeme, aj keď o tom netušíme. Tak parádne prebrúsená kompozícia, že človek má pocit že sa mu na tomto svete vlastne nič hrozné nemôže stať. Vďaka.

• 14.12.2017  22:11

obaja sú o dosť viac sympatickí ako hodnotiči dole uvedení. kto dofrasa chce plytkú komédiu? výnimočne dobre spracované. Owen ukázal, ako sa dá zahrať sám seba

• 28.11.2017  22:02
    Gejša (2005)

ale ale takí vznešení páni ako pomo a cival a namiesto kníh lúskate televízne noviny? veľmi jasne a samozrejme cítiť produkciu stevena spielberga a čo je hlavné , fakt, že sa držali literárnej ponurej predlohy, Arthura Goldena a neuhýbali na žiadnu stranu . hlavnou témou bolo objasniť parametre japonskej spoločnosti tých čias. To sa podarilo skvele, skoro ako v Ríši slnka. čo ste tam chceli? "naháňačku s autami?" PáNI, vám dvom by som nedala natočiť ani dokument o štopkaní ponožiek.

• 9.11.2017  15:33
    Proměna (2009)

KRáSA.

• 1.11.2017  21:42

na to že mladý "jamal" tu hral svoju prvú rolu a nikdy dovtedy nebol hercom, fantasticky sekundoval Sean Connerymu. Výrazy tváre, ktoré povedali viac ako scenár a fakt, že pozeráme na film z roku 2000, keď ešte ani elektrika nebyua a kerá byua aj tá trásla, to bylo mimoriadne pekne nastrihané a atmosfericky dotiahnuté do filmovej balady bez vysokého rozpočtu. O 5 rokov si strihol film Couch Cartra ale tento bol prvý,. Jasne že mudrlant chrobák truhlík POMO napíše, že to tu už bolo, áno, bolo, ale tu to bolo prvý raz a ostatné filmy pajcovali look deja , výbornej soulovej muziky a atmosféry Bronxu . Dojem ostáva dlho potom, nevymaže sa vám z hlavy ani po rokoch. to je rozhodne viac, než u väčšiny iných filmov.

• 3.10.2017  22:57

žiadna komédia, ani dráma. Balada o Švédovi - mužovi s "veľkým srdcom" ,tak prirodzene a s nostalgiou urobená, že dojem v človeku necháva nadlho predlho. Nepotrebuje to žiadne siahodlhé komenty, hodí sa na zimný večer ...namiesto vianočného príbehu s kompletne ukázanou švédskou krajinkou. Gran Torino skvostne pokračujúce inak a v inom prostredí. Každá nadávka z jeho úst znie ako malá perla postupného pochopenia , pretože občas všetci nadávkami a bizarným krikom maskujeme bolesti a strachy.

• 24.9.2017  15:22
    Vikingové (TV seriál) (2013)

absolútne dokonalé v mnohých ohľadoch,...syrové nesyrové, taký bol stav ľudí na planéte :-) a tak osobito sa vynímali tí výnimoční. Podarilo sa natočiť monument, ktorý nielen bavil.

• 22.9.2017  22:44
    The Crown (TV seriál) (2016)

veľmi slušne ale trocha neosobne natočené. Famózna hudba je na oscara, ale prakticky podtrhuje obyčajné chvíle, ktoré sa v podmaze stávajú nesmierne závažné a emotívne. Každý prd páprdov zaváňa zlatom a vznešenosťou. Stačí že z okna pozerá na svoje dieťa a vymení si pohľad so svojím mužom a hneď tu máme 4 minútovú sekvenciu. Tá jej obrovská nečinnosť a chýbajúca odvaha vlastne stvorila z podpriemernej ženy najdlhšie "vládnucu" ženu, ktorá nevydala žiadne rozhodnutie pre zmenu. Museli prísť mnohí iní a zaplatiť životmi, a toto posúva krajinu a ľudí . Ona nie. Ona len prežíva v monarchii. *Lenže ako sa ukázalo to nielen že nestačí, je to brzdenie otáčaniu ozubeného kolesa času MImochodom ale kráľovná Alžbeta mala aj skutočné povahové vlastnosti, bola pomerne panovačná a strohá, atd... taktiež nie je ani zmienka pre národ o tom, že rodina neprijala klasickú v počiatkoch debilnú medicínu, rovnako ako celá rodina a liečia sa striktne homeopaticky, (aj kráľovnámatka ) o čom svedčí nedávno vydaná kniha Dr, Margery Blackeiovej ich osobnej lekárky. to všetko považujem za akési zbytočné rozpaky filmárov a glorifikovanie úpadku. Chýbalo mi iskrenie a ťah na históriu kontinentu, kde mikrosvet tých čo bývali dole ovplyvnil dejiny rovnako ako mikrosvet zopár vyvolených, kvôli ktorým sa cirkusový kolotoč točil Samá vznešenosť a usporiadanosť , obraz centra moci ,platina v povahe ,kde sú tu ozajstné životy?neverím, že ako manželka sa chovala tak podivne neslane nemastne k Phillipovi v súkromí, a kulila oči nechápavo vždy, keď niekomu z rodiny ublížila, tak to musela byť emotívne komunikačná pohroma v celom rode..

• 21.9.2017  18:36
    Rivalové (2013)

ron howard sícve odviedol krásnu jazdu, ale bez Petra Morgana by to asi ťažko uzrelo celuloid. Je jedno, či si raketový inžinier alebo kanálnik čuk, pokiaľ robíš veci dokonale, lebo inak nemôžeš, si odsúdený na úspech.

• 19.9.2017  19:07
    Simonova kočka (TV seriál) (2008)

jop. ja mám 3, z toho kocúra špeciál - čierneho 15 kg obra z plemena maine coon, . Raz sa uvelebil na prístrojovej doske auta a na truc ma zastavili policajti....dosť prudili, , že panter,či čo to mám za dravca, patrí do zoo a mám mať na neho špeciálne papiere pri sebe:-) samozrejme Finďo sa tváril dravo nonšalantne, iba občas hlasno kvíkol a labou sa snažil zvesiť voňavý stromček... mačky sú naozaj geniálne potvory, ale aj najláskavejší priatelia.

• 19.9.2017  17:31

macher a výnimočne silný a neskorumpovatelný profík. výborný aj ako špičkový spisovateľ akčných veľdiel, ktorý sa rozhodol poodhaliť, ako to je v elitných komandách. Po jeho osobnej katastrofe z misie Iraku sa asi zamyslel,ako otvoriť ľuďom oči a miliónom ľuďom zverejnil jednotlivé postupy a zásahy špeciálnych kománd v Iraku, Kosove Afganistane,...atd.., nie je konšpirátor, ale je jasne cítiť, že častokrát sú ostrí hoši úplne na inej lodi, než skorumpované figúrky, ktoré im velia a pokojne ich pre " podivné vyššie dobro nechajú páchať svinstvá", prípadne po odmietnutí zlikvidujú. Tak pozor na neho, je to skutočný "Sergej Ivanov- bojovník" .

• 16.9.2017  07:16
    Soudný den (2008)

adrian lester si tam konečne mohol oddýchnuť od "podfukov" a trocha si zaskákať a pobiť tých zlých síce na hlavu, ale o tom to malo od začiatku byť, aká logika? poctivá akčná nechutná scifi :-)

• 21.8.2017  16:43
    Psí rok (2009)

no ano, s border kóliami je to tak. jasne že skutočný príbeh JOna Katza,je lepší, ten skutočný si ako starnúci spisovateľ a veľkomestský bohém naozaj bedlamskú farmu kúpil a bolo mu jasné, že farmárom bude pre smiech, a tam skutočne má pár naozaj komplikovaných tvorov,(iné nechce a netúži byť ani samaritán, skrátka on je znalec psov a bohém), ktoré ho učia sa prestať nimrať v tom, kam vlastne patrí a čo mu v živote ešte ostáva. Mne sa páči jeho 900 kilový býk Elvis,ktorý pre jabĺčko a pohladkanie dokáže človeka uštvať na smrť , je ako 3 poschodový cválajúci nákladiak - mačiatko. Tento film chcel povedať niečo osobné medzi doživotnou vzájomnou láskou a podarilo sa.

• 20.8.2017  21:59
    Předtucha (2007)

sandra bullock ako utípnutá utrápená puťka? nikdy!! a kamera a la metrix ma odpudzovala rovnako ako prostoduchý priblblý dej. že postavička potrebuje líthium mi bolo jasné asi tak po 3.minúte a po prvom prebudení. tak priehľadná blbosť , že aj môj pospávajúci kocúr na neďalekom pelechu začal nahlas chrápať. aspoň dáka zábava, lebo sa strhol pri každom zadunení hudobného podmazu.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15