Daleko od hlučícího davu (2015)

v týchto cooovid časoch ťažký úlet medzi ovce a krajinku okolia garden Wisley..bonus balada v podaní Martina Sheena? čo viac si dievča môže priať?

Ratchedová (2020) (seriál) odpad!

takto. u Harryho Pottera viete o čo ide. U HItchcokovej Spellbound takisto. Toto je niečo mimoriadne nereálne hrajúce sa na realitu, a ja tento druh hranej pomaly smrdiacej žumpy nemám rada. Kašlať na zaradenie žánra, nič, čo mi pobaví, ani vystraší, len znechutí. Tak načo?

Euforie (2019) (seriál)

prepálená antieufória čerpajúca troška zo sado, schizo, manio, drogy, chlast,,,,, zbytočne krivdiaca 90% mladej tvorivosti, preháňajúca sex.zmetok do absurdností, v reále postihujúca tak 2% mladých .ruku na srdce, kto má v okolí okrem náckov a nasratých večne nespokojných mldých také množstvo sexuchtivých zmetkárov a kde preboha by našli také tony im podobných a ochotných dať niečo za nič? to by ste museli naozaj krivdiť svojim vlastným synom aj dcéram. pre mňa boj o to klasické uáááááá!opäť sme posunuli latku hry o trúny to je pecká! špina ale nie je len to jediné , čo poháňa dnes narodených okolo roku 2000a mne to prinieslo pocit klišé pome sa patlať v temných chodbách mysle, aj keď o tom nič neviem, som predsa scenárista ameatér s pošahaným egom. dokolečka rozohrávané blbiny v mysli scénaristu ma nechávajú ľahostajnou.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

hm, tak veeerbal má tentokrát moju úctu, týmto príspevkom trafil piku do stredu. NIet čo dodať , kto pochybuje, nepotrebuje návštevu sillikon valey,stačí malé dobrodružstvo po nočnom čínskom šanghajskom sídlisku,jedna nepovolená večerná prechádzka člena folklórneho súboru, a zo zeme vám budú vyskakovať prezlečení pomáhači, ktorí idú náhodou okolo a vidia, že potrebujete ich pomoc odvliecť vás späť kam patríte, najskôr s úsmevom ak by nepomohlo, skončíte . Ešte aj robotické psy, ktoré sú pridelené na detské ihriská ako strážcovia bohviečoho, nevinne žmurkajú čo 3 minúty a robia bohvieprekoho videosekvencie detí. to nie je circus, to je úpadok a dno egalité, zatiaľ čo fraterité sa povýšilo na despote monarque absolutiste.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

tak si ani nepametám, kedy som sa takto nasmiala. skvelé. má to šmrnc, skvelú kameru, výpravu , muzikálové preqely :-) a všetko, čo má taká westernová komka mať.

TY (2018) (seriál)

mne vadí jedine, že Joe vyzerá ako pakobylka,s hlavou mimozemského aliena,.ktorému omylom drží hlava na krku.niekto napísal že je sexy? páni, pripomína mi ohryzok z jablka,to máte latku dosť nízko.. ono celý ten seriál je lacnou napodobeninou dextera, truhlík obsedantne a nabubralo robiaci jednu chybu za druhou. šepkajúca ufňukaná lascívna Beck a po nej rádoby úprimná a svojská, ale vyšinuto závislá Love, tiahnúca brata na dno svojou obsesívnou starostlivosťou...no uff, Will, JOe, to je´fuk, nebol by mi sympatický ako postava ani o 30 dielov ďalej, scénaristi sú tím typickej konzumnej emeriky, ale davu sa páči, čím viac debilnejšie , tým sa viac prihadzuje bodov. radšej 20x naivný brooklyn 99 .alebo black books, ako naivistan s pocitom premárneného času nad hýbajúcimi sa vyfantazírovanými figúrkami ,

Zpátky do práce (2017) (seriál)

taký priemer, s klišovitým pozadím. podnikateľka ,ktorá vás bude srdiť, lebo namiesto materskej a budovania puta mamy a dieťaťa uteká v umelej bubline Americkej superženy od seba preč do sterilného prostredia a naháňa si podivnú sebestrednú kariéru. Garantujem, že jediná česká alebo slovenská mamina s novorodencom by takto nerozmýšľala.Okrem toho budí postupom sérií dojem, že má sexuálnu deviáciu smerom k posadnutosti sama sebou, navyše ak si vezmem, že samotná herečka tvorila aj scenár, príde mi vyšinutá. Je mimo aj s disfunkčnými predstavami, a chlapáckymi ramenami v práci , ale terorizovaná matkou ,sestrou, vlastne všetkými, a zakaždým podľa scenára niečo zakuňká , s tiahne sa? ale je naozaj veeeleúspešná a dravá ako piraňa? Sory,kazí mi dojem reálnosti . množstvu ľudí podľa komentov na netflixe táto bizarná postavička vadí,a bola dokonca petícia proti rušivému dojmu výzoru ... že herečka Catherin Reitman (mimochodom otec pochádza z Komárna) si dala príšerne "vylepšiť" a nafúknuť úzke pery, takže stále pozeráte na akési cysty na superspuchnutom podnebí zvnútra pery. Ostatné postavy sú fajn vykreslené, tiež klub stretávajúcich sa žien s deťmi je skvelý námet, ktorý by sa dal uplatniť a vylepšiť. Mal by väčší úspech ako kaviarne.Vďakabohu ,že u nás aj v Čechách je najdlhšia materská na svete považovaná za normál, Humoru tam zas nebolo na rozdávanie, za pousmiatie a občasné uchechtnutie to ale ..no na 65%.

Toulavá kamera (2003) (pořad)

skvelé na tom je, že po ňom ide ešte objektív:-) . Tu jeponúknutý dobre spracovaný tradičný formát o skutočnom živote lidu ze země oplývající srdím ...tu je cítiť skutočne obrovský rozmach regionálne dokonale zvládnutých projektov od rozhľadní, cez cyklostezky, záujem tvoriť a vylepšovať, neskutočne nápaditých šikovných ľudí..vidieť toľko kumštu k umeniu a remeslám že je človek k Čehom plný obdivu. príspevky sp tak skvele vyberané, že minimálne 50 hradov , zrúcanín a stovky rozhladní po celých Čechách máme v nohách,..a že nám tie kilometre cez víkend za to stoja.

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

20 rokov si od mladosti a čias vhs natáčam nedeľnú pohodičku v podobe ochutnávky cudzích krajov...veľakrát som vyberala potulky po Zemi podľa objektívu.VĎAKA za rituálne obradný ale neskutočne pohodový reportážny dokument

Oteckovia (2018) (seriál) odpad!

vážne sa nedá pozerať viac ako 3 minúty. Určite obsadili komparzistov a mali málo celuloidového pásu, takže repliky šupli okoloidúcim Záhorákom a ide sa ostrá! O tri...je to v riti..kam až dokáže slovenská filmarina klesnúť.Námet a scenár asi nikdy neexistoval ,skrátka maže sa to rovno na pľaci vrátane strihu, Technika pripomína snímanie z mobilného telefónu , DNO!