The Corner (2000) (seriál)

Akokeby predohra pre the wire... Pribeh Balimorskeho ghetta a pribeh jednej rodiny a ich bojov. Drsny, pravdivy serial. 100%

Návrat (2003)

Nepríjemný ale charizmaticky Dobronravov v úlohe asi otca ktorý ide s deťmi na rybi. Tažšká Ruská atmosféra. Temný film ale krásny. 80%

Temný případ (2014) (seriál)

Presne na toto som čakal už dlhú dobu. Seríal na ktorý sa môžem tešiť. Vypnúť mozog a iba hltať to čo pre nás Fukunaga pripravil. Neskutočný dej ktorý sa zameriava na sériu vrážd s tým istým motívom. Matthew McConaughey dáva jasne najavo že je herecky vo forme a jeho postava dodáva tomuto seriálu ešte väčší šmrnc. Prepracované dialógy ako aj scény. Videl som zatiaľ 7 dielov, a 7 dielov som bol prikovaný ku TV. Výborná kriminálka. Teším sa na pokračovanie. 100%

Závěť (2007)

Film je veľmi prehnaný. Nieje vôbec vtipný ani ten príbeh nestojí za veľa. 20% za dvoch holohlavých bratov.

Metastázy (2009)

Neviem či sa dajú Metastaze nazvat ako komedia ale pre mna to určite zabavne a vtipné bolo. Skvelý reálny film zo skvelými hláškami (Sava Krpa Sava) a drsným koncom. 95%

Gravitace (2013) odpad!

7 Oskarov? Začo? Za vzdychanie Sandry Bullock 90 min.? Pri tomto filme som trpel. Chápem že Gravity nieje o príbehu ale o krásnej výprave v 3D okolo Zeme. Neoslovilo ma to. 10% za Sandru v gatkách.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Miliarda vtipných hlášok a ďalšia miliarda hlúpych scén a dialógov. Najzábavnejší anim. seriál. Period.

Země nikoho (2001)

Ničija zemlja pre mňa splna všetko co by dobrý film mal mat. Humor, jednoduchý ale vinikajúci príbeh ako aj skvele herecké podania Djurica a Bitorajaca. Skvelý film ktorý ukazuje Srbský a Bosenský pohlaď na celý konflikt. Nezabudnuteľná scéna o tom kto začal vojnu. Pre mňa najlepší film z Balkánu, a to je čo povedať. 101%

Americký zločin (2007)

Pre mňa to bolo dosť suché. Poburujúce scény týrania malej Ellen Page som necítil.. Tento film vo mne nič nevzbudil. Jediné čo ma na tomto filme prekvapilo že je to podla skutočnej udalosti. 50%