• Krátkometrážní

Reonning maen (2010) (pořad)

Don't walk, run!!! A ty, Kwang Soo, nestresuj :D.

Příchozí (2016)

Prosím, povedzte mi, že nie som jediná, komu Arrival pripadal ako parafráza na Vonnegutov Bitúnok č. 5. Ak niekto nepochopil Vonnegutov román, nech si pozrie tento film, a všetko mu bude jasné.

Poldové v akci (2016) (seriál) odpad!

What the hell did I just watch

Než jsem tě poznala (2016)

Veľké plus dávam Louisinej rozkošnosti a jej pekným módnym výstrelkom. *SPOILER* Veľké mínus zasa "nápadu", že Will jej po smrti nechá riadny balík peňazí. Museli to tam dať? Museli? Teraz to vyznieva tak, že "starajte sa o ľudí s telesným postihnutím - ale len keď majú veľa peňazí."

NEO MAGAZIN ROYALE mit Jan Böhmermann (2013) (pořad)

Až do objavenia Neo Magazinu som si myslela, že nemecký humor ide úplne mimo mňa. Ale Böhmi (fenomenálny!), William, Florentin, Dende a Ralf Kabelka (áno, jeho meno som musela napísať celé) mi dokázali, že to nie je pravda. Vynikajúca satira aktuálnych udalostí z Nemecka i zo sveta, zábavné skeče a "rubriky", v ktorých sa spolupracuje s publikom (Prism is a Dancer!), chytľavé pesničky a v neposlednom rade zaujímaví hostia mi skrášľujú večery (a to ani neplatím Nemcom koncesionárske poplatky, hell yeah!). Geniálna show, momentálne moja TOP 1. Hashtag der Woche: #ichliebeneomagazinroyale

Vyšperkuj mi káru (2004) (pořad)

"Pořad", ktorý sa nachádza niekde medzi úplnou blbosťou a absolútnou dokonalosťou. Snáď miliónkrát sa pri ňom chytám za hlavu a nechápem, či to tí chlapi myslia vážne. Úplne žeriem všetky nenormálnosti, ktoré sú Xzibit a spol. schopní napchať do áut a riadne sa na tom bavím.

Čas probuzení (1990)

Život nie je fér. Neznášam, keď vidím trpieť nevinných ľudí. To je ten najbezmocnejší pocit na svete. Pri takýchto filmoch a takýchto situáciách vám ľudia povedia, že máte byť vďační za to, že ste zdraví, že môžete chodiť kam sa vám zachce a robiť čokoľvek, čo si zmyslíte, ale... ja sa za to strašne hanbím. Je mi hrozne ľúto, keď si predstavím, že na svete žijú ľudia, ktorí nič z toho nikdy nebudú mať, ktorí to nikdy nezažijú len kvôli nejakej idiotskej chorobe. Prečo...?

Pán času - The Husbands of River Song (2015) (epizoda)

Chémia medzi River a Doktorom bola neskutočná, ich dialógy veľmi vtipné. River je jedna z mojich obľúbených postáv aj vďaka svojej charizme, ktorá samozrejme nechýbala ani v tejto epizóde. Scéna s Doktorom, ktorý vošiel do Tardis a tváril sa prekvapene z toho, že je vnútri väčšia, patrí hádam k najlepším za posledné série. Plus, parfém, ktorý používala River, chce mať asi každé dievča :D. Mrzí ma však voľba záporáka. Pokazil mi dojem z celého špeciálu a jeho línia ma vôbec nechytila. Možno cítim averziu voči obrovským robotom, ktorí sa snažia byť hroziví a zároveň občas zábavní, a nedarí sa im ani jedno.

Idiot na cestách (2010) (seriál)

Neviem, či sa mám tešiť z toho, že s Karlom mám toho veľa spoločného. Každopádne, An Idiot Abroad je netradičný cestovateľský seriál, ktorý vás presvedčí o tom, že tie najslávnejšie miesta na Zemi sa neoplatí vidieť.

Muse - Dead Inside (2015) (hudební videoklip)

Vynikajúca skladba so zaujímavým videom. Oceňujem najmä tanečníkov, ktorých choreografia dokonale sadne textu a rytmu pesničky.