OG_Swifty

Nový Zéland
Hustler

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 23.9.2018  14:12

Uz je to rada let a dej jsem si nepamatoval, tak jsem si to rozhodl oprasit behem jednoho nudnyho nedelniho odpoledne. Prumerny hodnoceni (na rozdil od prvniho Iron Mana) ponecham, protoze Edward Norton me moc nebavil a cely uvod je shrnuty behem 30-ti vterinovyho intra a pocita se s tim, ze lidi origins Hulka znaji. Tim Roth jako supervillain The Abomination byl dobrej, general Ross taky a Liv Tyler se od Pana Prstenu porad spis hleda. Humoru marvelovkam vlastnim tu moc neni, ackoliv je fakt, ze Banner asi oproti Starkovi tolik prostoru k ruznym vtipkum nedava.. cisty prumer, co nijak neurazi.

• 23.9.2018  05:21
    Bleach (2018)

Film natoceny podle mangy stejnyho jmena (ktery neznam) - to je vzdycky komplikovany. V serialech ty postavy maji vic prostoru, postupne se charakterizuji a nejak to graduje, zatimco ve filmu maji tvurci hodinu a pul na to, aby predstavili rychle ten svet a jeho pravidla (strucne), nejaky postavy (a vetsinu z nich jen zbezne) a nakonec k tomu namontovali nejaky ten pribeh. Tady se teda bojuje s nakejma bubakama, jsou docela pekne udelany, ale ten zbytek je dost takovej oklestenej. Ichigo ma nejakyho kamarada silaka, ale ve filmu se o nem nerekne nic. Asi bude mit i lasku, ale o ty se nerekne nic. Tichej spoluzak - lucistnik to behem bitky koupi a pak na konci filmu se tam zase prochazi jako kdyby byl naklonovanej. Hlavni Reaper - Kapitan / bratr se stoickym ksichtem nejdebilnejsi postava filmu. Nevim no, bitky fajn, ale zbytek dost velky HM.

• 19.9.2018  03:10

Chtelo by se mi napsat typicky tragicky film Zhanga Yimoua, ale zase jsem jich tolik nevidel, abych mohl generalizovat. Cely film se odehrava v asi 7 ruznych interierech (vcetne jedny strechy) nejakyho papalase, kterej si poridil ctvrtou manzelku. Kady den se rozhodne, se kterou stravi noc a dostane benefity (masaz nohou, vyber jidelnicku) a zbytek je povl, coz nuti vsechny pleticharit proti ostatnim. Vystrednost cinskych historickych filmu se zde skloubi s mocenskym soubojem tri manzelek (ta ctvrta nejstarsi uz je biologicky ze hry) a prave to dodava filmu na zajimavosti. Ktera z nich vyhraje neprozradim, ale je to Yimou, takze to rozhodne neni citelny Hollywoodsky skvar!

• 18.9.2018  08:16
    Agent Carter (TV seriál) (2015)

Intro + Season 1 Az je mi skoro hanba davat tomuhle stejny hodnoceni jako Agentum Shieldu. Zatimco u Agentu Shieldu me herci srali, tady to byl pravy opak. Ocenil jsem camea Howling Commanda, Antona Vanka i (moznyho) zaporaka druhy rady. Howarda Starka mam radsi nez Tonyho, proto i on pro me byl milym prekvapenim, stejne jako personifikovany Jarvis. A nejprijemnejsim prekvapenim bylo obsazeni Shea Whighama, kteryho jsem si jako herce docela oblibil. Pribeh bych hodnotil jako zajimavy - Leviathan mi z komiksu nic nerikal a zpocatku to cely pusobilo tak nejak ospale, ale druha pulka uz se dostala do nejakyho tempa, ktery vydrzelo az do konce. A ted hura na druhou (a posledni) radu.

• 16.9.2018  13:24

Po vic jak roce jsem sel na Novym Zelandu do kina a byl jsem partnerkou donucen si vybrat mezi filipinskym romantickym filmem nebo romantickym cinskym filmem. Jelikoz cinsky film ma americkou produkci a nekolik znamych hercu a herecek (napr. Ken Jeong z Parby nebo veteranka Michelle Yeoh z Tygr a Drak / Gejsi), tak jsem zvolil mensi zlo. Pribeh neprilis originalni o tom, ze potomek bohaty rodiny si privede odpadlika, rodina ma predsudky, ale dopadne to nakonec dobre - akorat je to zasazeny do asijsky kultury. Hlavni par (Constance Wu + Henry Golding) jsou pro me neznamy hlavy, ale byli docela sympaticky a od zacatku do konce se maji radi a zadna krize neprisla, coz beru jako pozitivni prvek tohohle zanru. Hlavni "villain" je samozrejme jeho matka a Michelle Yeoh je dobra herecka, takze me taky bavila. Divna byla hnusna vystredni kamaradka (udajna rapperka Awkwafina, jejiz hity "moje kunda" nebo "kundi prd" jsou znamkou toho, ze rap je mrtvej), kamaradky matka (jejiz anglictine sem ani nerozumnel), nejakej silenej asiat strilejici na nakladni lodi z bazuky, chudej manzel hrdinovy sestry, nejakej divnej reziser s kurvama atd… Mimo pribeh a hercu bych zminil dobrej soundtrack, kterej me bavil - mix jazzu / blues 30. let a soucasnych pop songu v cinskych cover verzich a fakt, ze to je skutecne pompezni. V minulym stoleti platilo, ze nejvetsi luxus maji rusaci, ale v 21. stoleti uz neni tajemstvim, ze svetovy prachy drzi cinani a pokud se radi divate na pozlatka, tady jich bude plno. Pro me - necinana / neasiata je tenhle film lepsi prumer.

• 16.9.2018  10:06
    Iron Man (2008)

Cim jsem starsi, tim temhle zacatkum Marvelu prichazim vic na chut..

• 7.9.2018  11:25
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Intro + Season 1 Agenti Shieldu jsou prvni serial z univerza Marvel, ktery jsem zacal sledovat, a musim konstatovat, ze kvalitativne tenhle serial za filmy hodne zaostava. V prvni rade nezaujme herecky obsazeni, krome Gregga "Coulsona" byla zajimava jenom predrsnela cinanka, zbytek byl jak z casopisu Vogue nebo Elle - spis modelky a modelove nez herci a herecky. Serial z prumeru jen obcasne vytahuje navaznost na popularni komiksovej svet + camea znamych postav (Fury, Maria Hill nebo Lady Sif), maly procento realne vtipnych narazek na dobovy aktuality a celkem chytre a divacky atraktivni episode finales. Jak uz jsem ale psal, nejvetsi problem pro me byly postavy, jejich chovani i jejich herci, ktery me vylozene srali (a zklamanim byl bohuzel i Bill Paxton), a zapletka je na muj vkus preplacana a nedokazu si po prvni serii predstavit, jakym smerem se to bude ubirat dal. Za me je to po prvni rade presne 3.5*, zaokrouhleno nahoru, ale pokud se neco v budoucnu nezmeni, tak to pujde rychle dolu...

• 2.9.2018  13:55

Na filipinsky filmy nejsem moc velkej expert, ale pritelkyne jo a prislo ji to taky docela slaby… Pokud chce nekdo spoiler - Gio je tater (podobne jako gangster = skejtak, tak tater = maluje a ma tetovani na urovni zacinajiciho sprejera) a Joanne je slusna holka, co si k nemu jde koupit nejaky obrazky z inzeratu. On ji zacne okamzite stalkovat, vozit do prace na fichtlovi a asi za 5 minut uz jsou lasky. Pak se to nejak posere a Gio potrebuje prachy, protoze je luzr, ale ma dobrou nabidku na praci v Londyne! Nechce tam jit kvuli Joanne, ale ta odmitne lukrativni pracovni nabidku a odjede s nim do Londyna, kde se to otoci - jemu se tam dari a ona je tam luzr. Von se pak chova jak curak, ale kolega (nakej noname ze Skotska) mu rekne, ze se Gio chova jako curak a mel by ji nechat delat, co by opravdu chtela. Pak maj vztah na dalku, protoze ona se vrati do Manily a zase dostane lukrativni pracovni nabidku a obema se jim dari. Obcas si volaj, ale furt se mijej a von je pak zase zarlivej, vrati se do Manily si s ni pokecat a vona ho ma v pici a vypada to, ze se rozejdou. On pak ale odmitne slavu a jeste lepsi praci v Londyne, vrati se na Filipiny delat shitovyho tatera a daj to zase do kupy. A pak nasledovalo asi jeste 15 minut o nicem.

• 31.8.2018  09:33

PostApo z druhy pulky sedmdesatek, dneska uz kvalitativne totalne na dne spolu se sympatickym soubojem titanu... Pribeh je pritom docela fajn - jedna se o road movie napric nuklearni valkou zdevastovanym USA. Na zapadnim pobrezi radej radskorpioni a radroachi presne jako tomu bylo i v prvnim Falloutu a na vychode roste zelena trava (coz je samozrejme picovina, kdyz z pocatku filmu na cely uzemi dopadaj jaderny hlavice, vcetne zminovanyho vychodu). No kazdopadne hlavni roli si podelili manicka Vincent a starnouci Peppard, kterej ale mel knira a prisel mi mega. Zbytek hercu jsou takovy nic moc, za zminku mozna stoji asi vterinovy cameo Murrayho Hamiltona z Celisti, jinak asi nic. Jak uz jsem naznacil v uvodu, technicky zpracovani je na dnesni pomery mega shit a hned prvni akcni scena s radskorpionama muze narocnejsi divaky odradit, nicmene Landmaster(y) je (jsou) docela cool i dneska. Z tech par akci ve filmu bych asi vyzdvihnul jen to Salt Lake City, kde svabi sezerou Winfielda. Ve finale tomu dam podprumer, protoze v ramci dnesnich meritek uz je to fakt slabota.

• 28.8.2018  17:22

Dlouho jsem se na zadnej film nepodival, protoze jsem se pustil do Marvelackejch serialu, a uz dlouho jsem mel chut na neco jinyho - na film.. a nebylo horsi volby nez pokracovani Ghost Ridera! Vypelichanej Cage se vratil a jeho Ghost Rider uz nevypada trapne jako v prvnim filmu, uz ma vytuneny plameny! Na druhou stranu ta jeho fatalita je mega lame, absolutne bez efektu - jen votvira drzku (coz dela tak jako tak) a nic se nedeje!! Hnusnyho Fondu nahradi nakej jeste hnusnejsi dedek, kterej byl uplne k nicemu a zbytek filmu delala nejaka neznama zenska s licenim fetacky, nesmyslnej Idris Elba a jeste nejakej dalsi chudak / sekundarni zaporak. Jo a jeste ten kluk antikrist. Celej film se odehrava nekde v Petrzalce na Slovensku nebo v Rumunsku (pak koncem filmu se pise v Turecku) a vypada to vsechno naprosto hnusne. Motorka je taky shitovejsi nez v prvnim filmu, uz necupuje silnice a nema riditka jak z dragsteru, no a Ghost Rider uz se nedeaktivuje dennim svetlem jako tomu bylo v prvnim filmu. Jsem rad, ze si muzu tuhle sracku skrtnout ze seznamu "k videni", ale musim teda rict, ze sem u toho horel a to ani nejsem Ghost Rider...

• 8.8.2018  07:13

Most Spionu patri k tem filmum, ktery vicemene stoji na jednom neobycejne dobrym herci - v tomto pripade tomu je veteran remesla Tom Hanks. Spielberg to samozrejme zreziroval paradne, filmu nechybi z myho pohledu nic vyznamnyho, ale je to prave Tom Hanks kdo celou dobu bavi v roli protrelyho pravnika - ostatni jsou vicemene kompars. Mozna jeste ten Rylance docela dobre zahral toho klidnyho spiona.. prej je to "na motivy" skutecny udalosti a vsechno ve filmu je vyhrocenejsi, nez tomu ve skutecnosti bylo, ale nebylo to moc na silu, takze za me v poradku.

• 5.8.2018  15:19
    Rio Grande (1950)

Treti kavaleristicky film Johnu Forda / Wayna me trochu zmatl uz v uvodu… Wayne hraje Podplukovnika Yorka (za kteryho hral ve Fort Apache) a spolu s nim se vratil McLaglen jako (nejakej praporcik nebo co to mel za hodnost) Quincannon, kterej ale byl ve filmu She Wore a Yellow Ribbon - ve Fort Apache hral McLagen postavu opilce Mulcahyho. I pres ty zmatky me ale uvod celkem zaujal - Wayne mel zase knira, McLagen tam jel ten svuj prehnanej drill a Maureen O'Hara tomu dodala smrnc. Bohuzel velmi rychle film ztratil veskery tempo - zatimco ve Fort Apache byla vata ruzny tanecky a picoviny ze vsedniho zivota v pevnosti, tady se vata skladala pouze a jenom ze zpivani serenad, coz me teda moc netankovalo. Prvni dojemna jako jeste treba ok, ale kdyz pak byly dalsi dve behem asi 10 minut, tak uz sem koukal do mobilu, protoze to byla proste nuda. Pak se teda rychle neco sebehlo s indianama (bitky docela trapny), Bandoleros hlidajici Rio Bravo / Rio Grande zmizeli a Wayne udelal S&R misi bez ztraty kyticky. Koupil to sice jedinej sipem, ale to by nebyl John Wayne, aby to nerozchodil. Libi se mi Fordovo nadseni pro kavalerii jako takovou, ale po filmovy strance mi to prislo snad jeste o chlup slabsi nez Zluta Stuzka...

• 28.7.2018  00:58

Oscarova Waynovka o starym kavaleristovi a jeho posledni misi. John Wayne prekvapil, kdyz ve filmu hral staryho chlapa s knirem - celkem mu ta image slusela. Victor McLaglen si odehral svoji komedialni vsuvku a John Agar opet ustredni postavou romanticky casti filmu, tentokrat s Joanne Dru, a asi bych to ve srovnani napr. s Fort Apache oznacil za "slabsi".

• 27.7.2018  05:11
    J. Edgar (2011)

Kdyz jsem sel na tenhle film, tak jmeno J Edgar Hoover pro me bylo, podobne jako treba Leona Machalkova, jenom jmeno - o cloveku jsem nevedel lautr nic. To se roku 2011 rozhodl zmenit jeden z nejpovolanejsich - Clint Eastwood. Zel bohu musim ale rict, ze vlastne ani nevim, jestli tenhle zivotopisny snimek zakladetele FBI / inovatora moderni kriminologie mel byt filmem oslavnym, nebo kritickym. Jeho zasluhy jsou shrnuty v nekolika malo scenach / proslovech a vetsina filmu se venuje jeho rekneme vyjmecnym vztahem k matce, udajne homosexualite, mocenskym bojum s tehdejsimi prezidenty a medialnimu samohonicstvi. Asi je to v ramci "zivotopisu" toho cloveka v poradku, ale me osobne by asi prece jen zajimalo vic o zavedeni pouzivani otisku prstu nez jeho oblikani maminych satu… jedno je ale jiste - film jako celek byl nudny, tahlo se to snad vecnost, a nezachranil to ani opet skvele prehravajici DiCaprio v hlavni roli. Filmovou sed navic podrhavalo mizerne nasviceni a masky, ktery rozhodne neodpovidaly standardum druhy dekady 21. stoleti.

• 25.7.2018  12:01
    Pixely (2015)

Jsem si naprosto vedom, ze objektivne vzato jsou Pixely strasna picovina bez nejaky logiky, smysluplnosti a s mizernyma humorama. Ostatne jako cokoliv dalsiho od Sandlerovych Happy Madison picovin. Zcela subjektivne ale musim rict, ze me ten film presto vsechno docela bavil a utekl mi jako voda. A to nerikam z pozice sentimentalniho osmdesatkovyho ditete (resp. osmdesatkovej sem, ale u nas moc herny za komance nefrcely a poradne jsem znal jen toho Pac Mana, Konga a Galagu ze staryho Nintenda). Naprosto nevysvetlitelne me to proste bavilo, udrzelo to moji pozornost a kdyz film skoncil a celej film sel zkracene vypixelovanej znova behem zaverecnejch titulku na pozadi za zvuku melodicky hudby, tak jsem mel proste super pozitivni naladu. 65%

• 23.7.2018  09:47
    Longmire - Série 6 (série) (2017)

Takze Nighthorse skoncil ve vezeni, protoze si pujcil od Mafie penize? Walt ho dostal do vezeni na zaklade falesnyho obvineni, ze kteryho nebyl vlastne vubec ocisten? Trend otravnyho mstivyho Walta z predchozi rady pretrval, zbytek nastesti kvalitativne stale nahore.

• 11.7.2018  09:24
    Longmire - Série 5 (série) (2016)

Mam za sebou patou radu a jak to shrnout... je to furt Longmire, ale ztraci to jisty kouzlo. Ze slabyho finale predchozi rady se vyklubala vata na 2 dily a v tom zbytku je to takovy prapodivny. Walt se ze sympataka transformuje v podivnyho inkvizitora a uplne nesmyslne se stane posedlym pronasledovanim Nighthorse (kterej mu nejspis neprimo i zachranil zivot). Kazdopadne zneprateleni Cady i Henryho probiha dost prapodivne, celou dobu jsou tam jasny indicie kdo taha za nitky a kdo ne a Walter jen nesmyslne kope kolem sebe, musim se priznat, ze me misty uz i sral. Naopak jsem rad, ze spojenectvi bachora s Nighthorsem je definitivne pryc, ackoliv to evidentne bude mit jeste v posledni rade velkou dohru. Cady jinak okay az na to vyjednani propusteni Dariuse, dalsi naprosto nepochopitelny krok, kdy by stacilo nekomu zavolat... a civilni zaloba spolu s chraplavym curakem me serou. Opet to je tak na 3.5 hvezdy, tentokrat to zaokrouhlim dolu.

• 28.6.2018  05:29
    Longmire - Série 4 (série) (2015)

Ctvrta rada v premierove produkci Netflixu, coz se projevi uz v prvnich nekolika malo minutach opakovanymi zabery na Serifa Longmira za zvuku nejakyho oddechovyho songu… Serial a postavy jsou oproti predchozim trem radam castecne pozmeneny a je otazkou, zda to byl umysl nebo dilo novy produkce. Ale poporade… serial (bohuzel) opustila moje oblibena postava, coz bylo naznaceno v zaveru treti rady. Serif Longmire v prvnich radach pusobil jako skvely detektiv, v tehle rade behem svych vysetrovani zacal poprve chybovat. Nova postava paranoidniho dobraka me zatim neoslovila, ackoliv herec neni uplna guma. Naopak nova postava Deputy Eamonn + herec gumy. Postava Henryho me od zacatku serialu nebavila, ale nevadila mi.. jeho dramaticka promena v Punishera Hectora me ale srala a zaverecna epizoda mi prisla nejhorsi ze vsech 4 dosavadnich rad. Longmire zjistil, ze Henry zabiji lidi a presto ho necha bejt a dal bojuje proti delnikum, ktery jsou sice hajzlove, ale ve finale meli pravdu… Alespon me v zaveru mile prekvapil racionalni Mathias a Nighthorse tim, ze to vypada, ze pujde proti tlustymu protivnymu indianovi s kamosem v divnejch botach. A jinak doktorka a Waltovo tokani divny… PS: Cela ta dramaticka kauza o pomste za nepotrestany znasilneni byla od zacatku zalozena na picovine - Absaroka County a Tribal Police nemeli pravomoce, ale Cady presvedcila federaly, aby se tim zabyvali, akorat to cely posrala indianka tim, ze nemluvila, a jeji matka uplatkem. Proc si tedy stezovali na to, ze to nikdo nepotrestal, kdyz vysetrovani odmitli uz na pocatku kauzy… demence. Hodnoceni zhruba 3 a pul hvezdy, zaokrouhleno nahoru.

• 17.6.2018  11:04
    Planeta opic (2001)

Remake Opicaku nebyl nic jednoduchyho asi ani na papire, tak se 20th Century rozhodli povolat tezkou kavalerii s Timem Burtonem v cele. Ale ani Wahlberg, Duncan nebo Burton tuhle bidu nezachranili. Standalone by to urcite bylo fajn, ale vzhledem k tomu, ze uz tu jedna Planeta Opic kdysi byla a kvalitativne (herecky i scenaristicky) dosahuje vysin, o kterych se tomuhle filmu muze jen zdat, zustava tenhle film v tezkym prumeru. A to jsem jeste shovivavej.. Wahlberg postrada to nejdulezitejsi - charisma, postava Carterovy je proste "human lover" a je tim vsechno dany, nejakej senat a senatori (krome jednoho nebo dvou nekde u vecere) ve filmu vubec nejsou, neni tam vubec zadny kastovni rozdeleni opic, lidi jsou uplne debilni (ale umej mluvit) a zlej opicak (Tim Roth) je jeden z nejotravnejsich zaporaku, co jsem v posledni dobe videl. Jsem ale rad, ze zlyho simpanze sel hrat prave Roth - jako herec je sracka a uvolnil tak roli Severuse Snapa genialnimu Rickmanovi, takze dik!

• 17.6.2018  10:34

Neal McDonough se dal propada hereckym dnem, kdyz hraje hlavniho zaporaka ve srackovy komedii o policajtovi z obchodaku. V hlavni roli opet Kevin James, bachor s talentem, kteremu tentokrat mnohem vic nez v prvnim dile sekunduje hnusna hispanska bachyne (Raini Rodriguez) v roli jeho super chytry dcery. Zapletka stejne debilni jako v prvnim dile, akorat zaporaci uz nejsou skakajici debilove na skateboardech / kolech, ale vycviceny zabijaci. Stejne je ale Paul Blart sroluje, takze zadny prekvapko se nekonalo. Vata kolem (ruzny dialogy, vedlejsi postavy vedlejsich postav) mi prisla slabsi nez v prvnim dile, ale ten sjezd sekuritaku z obchodaku byl celkem vtipnej. Byli to presne ty mentalove, co si clovek predstavuje v obchodacich - zevlak, radoby profik, strapatej dedek s mentalni manzelkou, bachyne atd.. na celym filmu byli ale zdaleka to nejvtipnejsi (pricemz vtipnejsi = netrapny). Slabsi nez prvni dil, cca 45%

• 14.6.2018  04:16
    Longmire - Série 3 (série) (2014)

Jestlize jsem psal u druhe serie, ze se pribeh rozjel na plno, tak v te treti musel uz nekolikrat rovnou explodovat.. Porad neni jasne proc a kdo je mastermind, ackoliv season finale (shocker) zase udelalo velky krok smerem k osvetleni hlavniho pribehu. Ten uz zacal byt natolik komplexni, ze zhruba dve / tri epizody se mu venovaly kompletne cele. S Branchem jsem trochu soucitil, ackoliv nebylo jasny, jestli se z nej teda stane magor nebo jestli se z toho vyhrabe (pricemz season finale mu dalo malou nadeji). S Vic se to po stalkerovi a manzelsky krizi trochu uklidnilo a Ferga je mi lito, ze tam z nej delaj jen druhou starou babu. Do dalsi serie jdu celkem zvedavej s tim, jaka bude role Malakaje, ocekavam navrat Falese a jeho legalnich buzeraci a samozrejme taky jak to dopadlo s Branchem (fandim ti kamo!).

• 12.6.2018  18:16

Puvodniho Punishera z roku 2004 mam docela rad, predevsim postava Rusaka uz je takova legendarni.. na druhej film z produkce Marvel Knights jsem se tesil a vysledek me bohuzel moc neohromil. Stevenson mi jako herec nesednul a cely to bylo takovy divny... na jednu stranu je Punisher drsnej, celej film beha v armoru Juggernauta z Call of Duty a lame vazy a strili lidi brokovnici do drzky a pak se ve filmu objevi holcicka a je z nej sentimentalni dedek. Villaini jsou celkem zabavny, Jigsaw mi prisel mixem Two-Face / Jokera (a v obou pripadech lepsi nez filmovy originaly) a jeho picenta fotr s emosynem byli mega. Akorat silenej bracha James mi prisel debilni... v prvni scene se drzkou prokouse bachorovi az k organum jako zombik z Resident Evilu behem 5 vterin a pak ve finalni bitce s Punisherem se mu zakousne na 2-3 vteriny do krku a Punisher z toho ma jen cucflek... a pochopil sem, ze to mel bejt hlavne magor - ze je super rychlej karatista se tam nikde predtim ve filmu neukazalo, celou dobu jsem cekal, ze ho Punisher proste streli do drzky a konec. Videt to tech 10 let nazpatek, asi bych z toho byl vyhonenej vic, protoze fatality na tu dobu docela nevidany...

• 10.6.2018  11:56

Docela slaba komedie o policajtovi z obchodaku, kterej jezdi na segwayi. Kevina Jamese mam celkem rad, produkce Adama Sandlera, atraktivni (dejove) prostredi - to vse slibovalo potencial dobre zabavy. Nakonec zustalo jen u toho... uz od pohledu je to silny Becko, kvalitativne prilis produkci TV Nova nebo CT neprevysuje, a predevsim postrada nejaky silny momenty / humory. Je to bachor, dela ochranku v obchodaku, ale mimo rvacky s bachyni a zrani hnusnyho lizatka to skutecne zadny vtipny momenty nemelo. Vlastne spis naopak, napr. ten vyhublej ind z Pravidel Zasnoubeni byl vrchol trapnosti, mental s propiskama byl taky trapnej a swat-villain byl uplna nula. Dost slabej prumer, kterej vazne drzel jen ten James...

• 3.6.2018  06:25

Priznam se, ze to je jeden z tech filmu, co vubec nemam poneti, jak jsem se k nim dostal.. Moc se tam toho nedeje, cely je to dost artovni, a presto me to ve finale docela bavilo. Vincent Gallo to tu v hlavni roli (a za kamerou) vsechno hejtuje, dobra tretina filmu jsou jeho monology, kde opakuje debilum desetkrat to samy, ale stejne je to docela prdel. Tlusta Ricci je zajimava postava bez jakyhokoliv pozadi a jeji jednani je ve finale dost nepochopitelny, ale kdo by se nakonec staral.. 65%

• 30.5.2018  09:11
    Longmire - Série 2 (série) (2013)

Podobne jako jsem to mel u Stranger Things, prvni serie dobra a druha vynikajici. Prvni serie obvykle zpomaluje to predstavovani, pomaly rozjezd a tempo zacne nabirat az v pulce - tady to bylo uz v plnym proudu od zacatku a hned prvni epizoda me nebavila. Walt tam honi nejaky uprchly vrahy ve snehu bez niceho - bylo to hodne na silu. Nastesti zbytek uz byl dobrej. Katee Sackhoff me prestala srat, nahradila ji Cassidy Freeman v roli Waltovy dcery Cady. Jinak skoncila volba serifa, Ferg se trochu pochlapil, Branch me sice trochu sral s tou Cady, ale jinak me taky bavil. Zaverecny dil me jako ten v prvni sezone nestrhnul, zacina to bejt takovy zbytecne komplikovany (zabil ho Henry .. ne, poslal jsem Hektora .. ale ja ho taky nezabil blabla), ale jako celek dobry.

• 30.5.2018  08:57
    Longmire - Série 1 (série) (2012)

Zpocatku pomerne nicim nezajimave pripady / pribeh postupne graduji a season 1 finale divakovi odkryje skrytou pravdu o serifovi a jeho osudu. Nicmene nic se nevyresi a tak zvedavost musi ukojit rady nasledujici.... v kazdem dile se resi oddelene pripady a prestoze ma stopaz dilu pouhych 40 minut, nikdy vec neni jak se zprvu zda a rada z nich je ke konci zajimava a necekana, velmi dobre napsano. Taylor hraje staryho mazaka s neklidnou dusi docela dobre, obzvlast dobre zahral sceny s flirtujici Lizzie. Vedlejsi postavy maji svuj smysl a ackoliv jsem si Katee Sackhoff nezamiloval, sve misto v serialu ma... presto vsechno me po prvni rade vic nez Walt zajima rozuzleni volby serifa, protoze Branch (Chase) rozhodne neni jen panak a potizista, jak by se ze zacatku mohlo zdat...

• 29.5.2018  17:31
    Ju Dou (1990)

Tyhlety cinsky filmy mam rad, jsou vzdycky takovy temny s divnejma dialogama a hlavne jsou absolutne nepredvidalny. Jeste lepsi pak je, kdyz je reziserem Yimou Zhang, protoze je tam pak vysoka sance, ze hlavni hereckou bude puvabna Li Gong!

• 28.5.2018  03:44
    Ghost Rider (2007)

V dobe, kdy jsme si uzivali vrcholneho Spidermana Tobyho Maguira nebo o rok starsi Last Stand Xmenu, nam Columbia Pictures naservirovali jeste jednoho komiksaka - dabelskyho motorkare Ghost Ridera. Dabelsky jsou predevsim ty efekty, ktery byly jak z nejakyho arkadovyho automatu na prelomu tisicileti. Ve finale to opravdu vypada tak, ze Columbia mela rozpocet $300 mega a kdyz na Spidermana 3 pouzili $260 mega, tak si rekli, ze natocej za zbytek neco hrozne cool (coz vsak bylo hrozne cool nekolik dekad nazpet). Johnny Blaze / Cage tam zere bonbony, celou dobu vypada a mluvi jak kdyby mel Aspergera a promenuje se v socialniho ohnivyho kostlivce s hlaskama jak ze staryho Mortal Kombatu. Padousi neumej nic, Columbia jim namodelovala zubaty drzky a pak dosly prachy, takze ty bitky ve finale staly dost za vylizprdel. Vlastne ani nevim, proc to neshodim uplne, ale aspon par pozitiv jsem tam nasel - Sama Elliotta a hudbu. Stoji tohle za 3 hvezdy? Nejspis nikoliv, ale kdyz jsem v tom dobrym rozmaru...

• 27.5.2018  11:22
    Pasažéři (2016)

Takovy prijemny hrany WALL-E s neprilis strhujici finalni zapletkou. Ve filmu se toho (podle ocekavani) moc nedeje, protoze jedna vlastovka jaro nedela (mozna s vyjimkou Toma Hankse). Ale hned jak se probudila druha vlastovka, zacala to bejt zabava a s tou treti uz to byl naznak, ze bude konec. Pritelkyne se nudila, ja jsem jsi ale oddychovku uzil - bavila me ta vesmirna lod se vsema tema vymozenostma a I oba (vsichni tri) herci byli sympaticti a uveritelni. Mohlo to skoncit trochu drsnejc, treba tim, ze to peklo melo Pratta spalit na uhel. Nebo jak chcipnul, tak uz mel zustat tuhej - pak bych si rek, ze tvurci maj koule. Nemeli je, film dopadl vicemene stastne - a asi je nemel ani Pratt, jinak prece moh s Lawrencovou nadelat haldu deti, ktery by pak jako dospelaci posadku privitali. Jinak starej Morpheus me potesil, od Matrixu jsem ho snad nikde nevidel..

• 26.5.2018  12:52

Zakleta Ella je takovej hranej film z kralovstvi ze Shreka - jsou tam moderni veci ve stredovekym provedeni (eskalatory, kose na recyklovany odpad atd.) a politicka korektnost, takze vila je mlada negrice co mluvi jak negrice z ghetta, kamaradka je cmoudka a Ella je bojovnice za prava elfu, obru a trolu. Jinak je Ella prokleta tim, ze musi delat co se ji rekne, z cehoz se asi dalo vytezit mnohem vic nez skakani a zpivani v hospode. Slabsi prumer.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28