Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (10)

plakát

Večírek (2017) 

Vyborny komorni autorsky snimek, perfektne napsany, skvele zahrany vybornymi herci a s genialnim soundtrackem. Velice prijemne prekvapeni, zvlast kdyz se clovek zcela neobeznamen nicim krome nazvu filmu vyda po praci na odpoledni promitani do jednoho z nejstarsich kin v Anglii - londynskeho Phoenix cinema v East Finchley. Zase jeden z dukazu jak pro vyborny film neni treba hromady penez, kdyz jste schopni napsat perfektni scenar a sezenete ansambl hercu, ze kterych cisi jak si ten scenar kazdou vetou uzivaji. Skryty klenot!

plakát

Happy, Happy (2010) 

Nevím, proč v předchozích komentářích kolegové píší, že to není komedie. Dle mého názoru je to komedie a podle mě hodně vtipná-nepamatuju si, kdy jsem naposledy zažil, že se v kině diváci tak smáli, zvláště u některých scén tohoto filmu. Není to komedie, kde je každý gag prvoplánově jednoduchý, ale např. "neurotický" herecký výkon hlavní hrdinky byl vtipný sám o sobě skrze celý film. Je to taková svěží, jiná, ale určitě zábavná podívaná. Podle hodnocení tady jsem čekal co to bude za nezáživný film a skutečnost mě velice mile překvapila a nebyl jsem sám, komu se film líbil.

plakát

Počátek (2010) 

Ještě teď se z tohoto filmu moje hlava točí jako káča

plakát

Nejlepší z Brooklynu (2009) 

Excelentní!!! V tomto majstrštyku hluché místo těžko najít a ten závěr nemá chybu, klobouk dolů!

plakát

Bournův mýtus (2004) 

Naprosto uchvancancující ! Tento film nedá chvilku oddechu, k čemuž měrou více než vyrchovatou přispívá dokonalá hudba, kamera neméně schizoidní než je Bourne sám. Prostě perfekní film. (Jenom pro zajímavost, asi se nikdy nikdo nevyhne onomu klišovitému prohrábnutí balíčku bankovek:D )

plakát

Babel (2006) 

Absolutně není co dodat, Iňárritu se předvedl v nejlepším světle. Ve světle, které může zářit snad jen v Marocké poušti, na Mexické svatbě nebo Japonské diskotéce. Perfektní výkony herců, sílné emoce umocněné perfektní hudbou, kamera taky bezchybná. Myslím, že nikoho, kdo tento film uvidí na dlouho nic tak neusadí do křesla. 95%

plakát

Hra s nevěrou (2005) 

Výrazně podprůměrný film, jenž svým extrémně stupidním zpracováním naprosto dokáže šokovat,některé scny jsou opravdu až děsivé. Výkony jak Cassela, Anistonové tak i Owena jsou ne naprostým, ale přinejmenším velkým zklamáním. Ve svém žánru je tento film trochu zajímavý námětem, jehož zpracování jako filmovho řemesla patří na dno diváckého zájmu. 1,5 *

Reklama

Reklama