Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi

Pupendo (2003)

Souhlasím a podepisuji.

Herec (2020) (TV seriál)

Po prvním díle srovnatelné (kdy srovnávání je nasnadě, kvůli ději ze stejného režimu, ale v jeho jiné části) s Agnieszkou a jejím Hořící keřem. A tedy naprosto naprůměrné. Poté už napětí i nepředvídatelnost děje bohužel lehce upadá. I tak se ale jedná o skvělou minisérii, kterou by si možná měl pustit každý, kdo si říká, jak to za komunistů bylo super. A také jde o masterpiece Jana Ciny.

plakát

Vysoká hra (2020) (TV film)

Dohromady mi to nefunguje vůbec tak dobře jak by mohlo asi především proto, že se mi Krajčo na danou roli vůbec nehodí.

plakát

Gomora (2014) (TV seriál)

Brutální jízda po italsku.

Stíhači Red Tails (2012)

Viděno omylem v TV s reklamou, což požitku moc nepřidá. Nicméně se mi v tomto filmu obecně nelíbil přístup k WW2, kdy to vypadá jako děsná sranda a pohoda. Dále pak velebení červenoocasé letky a jejich pilotů nad všechny ostatní. Hvězdy za výpravu a efektní (leč teatrální) letecké soubojem.

plakát

Proud smrti (2017) (TV film)

Další ze sekce viděno omylem v TV s dubingem a reklamou. Jinak slabé po všech stránkách. Děj lehce předvídatelný plný oslích můstků a cliché, citové linky nudné, vyšetřování nereálné. Nejlepší nakonec asi pohled na kajakování na řece.

Kráva (1992)

[spoiler_alert]S nadsázkou a větší dávkou černého humoru by se dalo říct, že se jde o příběh z minulosti o člověku, který prodal zbytečně dvě krávy. Já ale raději řeknu, že jde o příbě z minulosti o člověku a jeho běžném, jednoduchém a přesto složitém, životě.[/spoiler_alert]

Vyproštění (2020)

Joe Russo udělal v této akční směsi Jasona Bourna, Johna Wicka a Equilibria Chrishe Hersmwortha s jeho BCMkem a Glockem snad ještě nepřemožitelnějšího než v Avengerech s kladivem. Dívá dobře až na zbytečná citová klišé a to především díky skvělé řemeslné práci a dobré kameře a super výpravě v podobě indických exteriérů. Ale nic navíc.

Ovládací panel