Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Sci-Fi

plakát

Útěk z vězení v Dannemoře (2018) (TV seriál)

Podobná vězeňská problematika mě obvykle hodně baví, tady mě to bohužel ale místy nudilo svým na mne příliš pomalým tempem. Jinak asi bez větší chyby, Benicio a Paul Dano super, Patricia Arquette a Eric Lange naprosto odporná a hnusná kombinace (fakt sem se na ně chvilkama nemohl dívat) a v uvozovkách ukázka amerického snu poblíž věznice v nějaké díře. Takže asi taky super. Prvních pět epizod pomalu utváří atmosféru, šestá je zlomová a sedmá konečná - super rozložení. PS: viděno bohužel v češtině, což se mohlo na hodnocení dost podepsat.

Gentlemani (2019)

Guy se vrací zpět ke kořenům a natáčí Snach roku 2020. Parádní zábava.

plakát

Chalífát (2020) (TV seriál)

I přes občasné oslí můstky napínavá věc od začátku do konce.

Tenkrát podruhé (2019)

První úvodní třetina filmu je dobrá, jen trošku zmatená či rychlá, druhá ryze vzpomínková třetina je skvělá, zábavná, poutavá a dobře se na to dívá, poslední návrat do reality třetina mě bavila nejméně, už není tolik zábavná, ale spíš tvrdá i dojemná, což jsem od filmu zase tak tolik nepotřeboval, ale logicky vše z grácií zakončuje. Celkově tedy nadprůměrná podívaná (Francouzi komedie-drama prostě umí) a ještě se to dobře poslouchá - soundtrack určitě stojí za puštění i zvlášť.

plakát

Kouzla králů (2008) (TV film)

Fakt špatný casting. Pak už to prostě nefunguje. A to bych byl schopný odpustit hrozné a zbytečné efekty. Nejlepší stránka pohádky je asi ta hudební.

plakát

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Účelové a předvídatelné, ale jako akčňák na oddych je to ok. Snajprovací scéna super :).

plakát

Po životě (2019) (TV seriál)

"A society grows great when old man plants trees whose shade they know they shall never sit in."

Pepa (2018)

Pár dní před Pepou jsem viděl film To a byl to mnohem méně strašidelný horor.

Ovládací panel