Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Sci-Fi

plakát

Vysoká hra (2020) (TV film)

Dohromady mi to nefunguje vůbec tak dobře jak by mohlo asi především proto, že se mi Krajčo na danou roli vůbec nehodí.

Gomora (2014) (seriál)

Brutální jízda po italsku.

Stíhači Red Tails (2012)

Viděno omylem v TV s reklamou, což požitku moc nepřidá. Nicméně se mi v tomto filmu obecně nelíbil přístup k WW2, kdy to vypadá jako děsná sranda a pohoda. Dále pak velebení červenoocasé letky a jejich pilotů nad všechny ostatní. Hvězdy za výpravu a efektní (leč teatrální) letecké soubojem.

plakát

Proud smrti (2017) (TV film)

Další ze sekce viděno omylem v TV s dubingem a reklamou. Jinak slabé po všech stránkách. Děj lehce předvídatelný plný oslích můstků a cliché, citové linky nudné, vyšetřování nereálné. Nejlepší nakonec asi pohled na kajakování na řece.

Kráva (1992)

[spoiler_alert]S nadsázkou a větší dávkou černého humoru by se dalo říct, že se jde o příběh z minulosti o člověku, který prodal zbytečně dvě krávy. Já ale raději řeknu, že jde o příbě z minulosti o člověku a jeho běžném, jednoduchém a přesto složitém, životě.[/spoiler_alert]

Vyproštění (2020)

Joe Russo udělal v této akční směsi Jasona Bourna, Johna Wicka a Equilibria Chrishe Hersmwortha s jeho BCMkem a Glockem snad ještě nepřemožitelnějšího než v Avengerech s kladivem. Dívá dobře až na zbytečná citová klišé a to především díky skvělé řemeslné práci a dobré kameře a super výpravě v podobě indických exteriérů. Ale nic navíc.

Medvěd (1988)

Srdeční záležitost z dětství.

plakát

Útěk z vězení v Dannemoře (2018) (seriál)

Podobná vězeňská problematika mě obvykle hodně baví, tady mě to bohužel ale místy nudilo svým na mne příliš pomalým tempem. Jinak asi bez větší chyby, Benicio a Paul Dano super, Patricia Arquette a Eric Lange naprosto odporná a hnusná kombinace (fakt sem se na ně chvilkama nemohl dívat) a v uvozovkách ukázka amerického snu poblíž věznice v nějaké díře. Takže asi taky super. Prvních pět epizod pomalu utváří atmosféru, šestá je zlomová a sedmá konečná - super rozložení. PS: viděno bohužel v češtině, což se mohlo na hodnocení dost podepsat.

Gentlemani (2019)

Guy se vrací zpět ke kořenům a natáčí Snach roku 2020. Parádní zábava.

Ovládací panel