Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Sci-Fi

Bajkeři (2017)

I ta jedna je možná moc, protože kromě slušného soundtracku a výpravy je to o ničem.

Mrakodrap (2018)

Vykrádačka kde čeho se všemi možnými cliché. Kdo chce film z mrakodrapu, ať si raději pustí znovu Die Hard.

Brexit (2019) (TV film)

Nechť se podívají všichni, kdo si myslí,že na sociálních sítích a cílených reklamách nezáleží. Záleží!

Assassin’s Creed (2016)

Slabý průběh s ještě slabším koncem. Ani Fassbenderovi jsem to nevěřil. Dokonce ani ten vizuál mě nebavil.

Bohemian Rhapsody (2018)

Protože se na mě hrnuly superlativy na tento blockbuster ze všech stran, byl jsem k němu, i přes Zlatý Globus, trochu skeptický. Přehnaná očekávání typicky nedělají dobrotu :D. To však neplatilo u tohohle filmu. Přes to vše co jsem o filmu slyšel a viděl jsem si ho naplno užil. Dalo by se říct, že jsem se 135 minut skoro nehnul a kromě piva hltal ještě film. Bohemian rhapsody si zaslouží být viděn v kině a to ne jen kvůli hudbě, kde se tak nějak čeká že to bude perfektní, ale i kvůli hereckým výkonům. Film má skvělé obsazení a Remi Malek samozřejmě kraluje. Globus byl určitě oprávněný, nominace na cenu akademie je asi jasná a její proměnění pravděpodobné. Jedinou kaňkou (jsou vlastně dvě, ale jedinou co mi trochu vadila) jsou některé zbytečné historické nepřesnosti filmu, aby byl ještě vic pro masy. Když to však člověk neřeší, jakože to není třeba řešit, a chce si to jen užít, tak to funguje skvěle.

plakát

Balada o Busteru Scruggsovi (2018)

Přiznám se, že nemám moc rád povídkové filmy. Přijde mi, že to VĚTŠINOU nedokáže člověka dostatečně vtáhnout a pokud ano, tak povídka záhy končí. Podobný pocit jsem měl i z tohohle filmu. Některé povídky bych mohl sledovat ještě další hodinu (slavíka, zlatokopa, pánvičkáře), ale je otázkou, zda by měly co nabídnout - a na některé už si ani nevzpomenu.

První člověk (2018)

Chazelle s Goslingem zvládají i svůj velký nehudební projekt na výbornou.

plakát

Černé zrcadlo (2011) (TV seriál)

Nářez. Temné, depresivní a odstrašující. Na splnění některých povídek je silný náběh už dnes. Některé epizody jsou po zhlédnutí zralé na panáka.

Ovládací panel