zipacna

Petr K.

okres Cheb

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 1.3.2019  09:04

Velkolepá epizoda, pokračování skvělého dílu. Během scén, jako například vyhození z přechodové komory, mě zamrazilo. Ty se v tolik srovnávaném Star Treku často nekonali. A to se mi právě líbí. Orville je schopný a ochotný zajít dál. Kayloni, Krillové, fantastická vesmírná bitva... Mám sice pár výtek k logice Kaylonů, ale vem to čert. Tento dvojdíl je podle mě patrně jedním z nejlepších příběhů tohoto seriálu.

• 19.6.2015  05:20
    Dark Matter (TV seriál) (2015)

Space opera je můj nejoblíbenější sub-žánr. Ale hned na první pohled je jasné, jak moc se tvůrcům stýská po Stargate Universe. Zatím pro mě podprůměr. Uvidíme, jak se to rozjede dále. Pokud se budou motat jenom okolo té jedné planety z pilotního dílu, tak mě to asi moc nezaujme :/ EDIT: Pilotní dvojdíl nic moc, ale potom se to pěkně rozjelo a začalo mě to zajímat. I ta celá mytologie je zajímavá. To universum má obrovský potenciál pro nespočet různých příběhů. Zakončení série velice zajímavé. Těším se na případnou druhou sezónu. 70%

• 14.3.2015  15:30
    Sopka (2013)

Dobrák a potvora a jejich roadtrip po evropské půdě. I když možná má film pár slabších momentů, nemohu dát méně než 4 hvězdičky. Několikrát jsem se během těch 90 minut smál jako tele, čímž film splnil moje očekávání; zábavu. A mimochodem, Valérie Bonneton byla ve své roli úplně perfektní.

• 1.3.2015  18:09

Un Plan Parfait. Très amusant, Bon Dieu :) Pohodová zábava. Kéž by bylo víc filmů, které tak nějak pohladí duši. Ale to Boon zjevně umí, je prostě maître cinéaste. Mám ho rád jako herce i režiséra, protože už od Bienvenue chez les Ch'tis, vlastně už od Mon meilleur ami mi připadá, že vidí lidem do duše. A zjevně to nejsem jen já. Co ve Francii dokázali Ch'tisové bylo nevídané. Bonne chance, Danny. A plus de films comme celui-ci.

• 28.2.2015  17:10

I've Had A Time Of My Life... :D - Není to lepší, než předchozí dva filmy. Ale najde se tady docela dost zajímavých momentů, jako například souboj v obraze. Ale jak se říká, třikrát a dost.

• 17.1.2015  22:37
    Dárce (2014)

Trochu jsem v tom viděl starší filmy jako Equilibrium a možná i Aeon Flux. Na druhou stranu, tak velký problém, jako někteří jiný zde, jsem s tímto filmem neměl. Jeffa Bridgese jde v podobných nenáročných rolích v klidu přežít, Katie Holmes se svým štěkem zde nezaujala, stejně jako Meryl Streep. Mladé tváře až na Camerona Monaghana z amerického Shameless neznám, ale neměl jsem během filmu chuť jim zakroutit krkem, takže dávám cca 60%. Ale jako vždy si musím postesknout nad koncem, protože se objevili otázky, které nebyly zodpovězeny.

• 29.12.2014  10:55

Film u kterého se Vám nechce na ovladači drtit tlačítko stop nebo pause není z mého pohledu blbost. Možná to byl kasovní propadák, ale těm dnešním lidem se stejně nikdo nezavděčí. Já jsem se příjemně bavil. Ben Affleck není můj oblíbený herec, ale docela to s ním šlo v tomto případě vydržet. Jsem rád, že jsem nedal na hloupé komentáře (například Lima) a podíval se na tuto příjemnou komedii. Vlastní názor by si měl každý udělat sám, ne se nechat strhnout davem.

• 21.12.2014  19:52
    Karel Gott 2014 (koncert) (2014)

Ať si říká kdo chce co chce, Karel Gott je ten nejlepší. Alespoň pro mě. A nikdy jsem se nestyděl to přiznat, i když je mi třicet a údajně není pro mojí generaci moc "in". Koncert národního umělce, jemuž je letos sedmdesát pět let mě opět potěšil. Kája má stále páru i svoje kouzlo. Lidi, co hodnotí odpadem, moc nechápu. Když je to koncert Karla Gotta, proč na něj koukají, když tohoto zpěváka rádi nemají? :/ Ale to je úplně jedno. Zaplněná aréna mluvila za vše.

• 7.12.2014  10:21
    Želvy Ninja (2014)

Opravdové zklamání. Nejen že jednu z hlavních rolí vytvořil Will Arnett, člověk, který je mi naprosto nesympatický, ale zklamal vzhled i samotných želv. Děj, triky, scénář ani postavy se mi nelíbili. Pár vtípků a Megan Fox bohužel pro mě film nezachránili.

• 14.10.2014  21:10

Hodně mě to rozesmutnilo, ale výborní herci podali výborný výkon. Indie dramedie, která u mě měla výjimečně úspěch. Je to ten typ filmu, o kterém budu ještě nějakou dobu přemýšlet.

• 26.9.2014  18:57
    Předstírání (TV seriál) (2014)

Ač jsem věkově už na jiném levelu, než pro který je tento seriál natočen, místo sledování jsem ho prožíval. Sice už jsem od pilotu věděl, jak to bude (a bylo), ale celou první sérii jsem prostě musel stát za Amy. I ty na začátku nepříjemné charaktery se nakonec tak nějak vybarvili a druhou sérii zcela jistě sledovat budu. Konec té první mě mrzí, respektive to, co se v závěru stalo.

• 14.9.2014  13:40

Je pravda, že to nebyl film roku. Byl to takový milý malý film, kde bylo úplně jedno, jakým mluví kdo jazykem. Pěkně to tady fungovalo a skončilo to moc hezky. Asi jsem měl zrovna náladu, takový film sledovat. Kati Outinen, ač je její profilová fotka tady na ČSFD docela zastrašující, je ale dobrá herečka a dokázala mě přesvědčit. A ten Hádek, ten Hádek. ;)

• 13.9.2014  22:43

Tom Cruise ve velice slušné roli. Emily Blunt krásná jako vždycky a všude. Akční sci-fi nářez s perfektním nevlezlým humorem mě zase jednou ujistil, že natočit slušnou scifku pořád ještě je možné (filmy jako Battleship a Skyline mě totiž hodně zklamali). Od Pátého elementu nebo Dne nezávislosti uplynulo již hodně času. A opravdu dobré syfy se objevují dost sporadicky (District 9...). 80%.

• 6.9.2014  16:56

Myšlenka zajímavá, ale jak už se dalo od poloviny filmu čekat, skončí to happyendem. I když co se na konci tohoto filmu stalo s naším světem asi jen těžko můžeme nazvat happyendem, dal bych přednost alternativnímu konci. - Rebeccu Hall jsem si málo užil v Iron Man 3, proto jsem rád, že tady tak perfektně "doplňovala" Deppa.

• 4.9.2014  12:10

Tenhle film se ukázal být úplně jiný, než jsem z popisku čekal. Mnohem lepší. Filmy, kde je postava, která jakýmkoliv způsobem otravuje nebo vykořisťuje jiné, nemám moc rád. Tenhle film nakonec byla docela funny road movie. Bohužel, Melissa McCarthy je však pořád stejně... nepříjemná jako v každém filmu předtím.

• 17.8.2014  11:31

Skvěle jsem se bavil. Podobně jako nedávné Sandlerovy filmy, Machři 2 nebo Zkus mě rozesmát, u mě tenhle snímek navodil takovou správnou náladu, kterou v dnešní době postrádám čím dál tím více.

• 28.7.2014  04:41

Právě jsem zjistil, že mám docela dost zvrácený smysl pro humor. Smál jsem se totiž od začátku do konce :/

• 26.7.2014  21:02
    Sbohem Československo (TV seriál) (2012)

Až na tu moravskou separatistku to byl velice zajímavý dokument.

• 17.5.2014  20:26

Science Fiction film, který tvůrci brali opravdu vážně. Úchvatná animace a perfektní příběh i mytologie mi nedovolují jít pod čtyři hvězdy. Na rozdíl od hraného Space Battleship Yamato (2010), jsem se zde nenudil a příběh mě opravdu zajímal od začátku až do konce. Kdyby bylo možné v takovéto kvalitě animace vyrábět další space operu, klidně bych to bral jako důstojnou náhradu za live-action filmy.

• 4.1.2014  15:17
    Yonderland (TV seriál) (2013)

Dlouhou dobu jsem se tak nepobavil jako nyní. Předpokládal jsem, že se bude jednat o zábavu pro děti, ale není to tak. Sice se děj odehrává převážně v "pohádkové říši", jsou zde maňásci, elfové a další divná stvoření, ale humor rozhodně není tak úplně pro děti. Jedná se o seriál plný srandy, místy trochu nevkusné, ale velice podařené. Doporučuji!

• 2.11.2013  17:43
    Toast of London (TV seriál) (2012)

První díl byl opravdu v některých ohledech strašně absurdní, ale ta kost co jí Toast potkal mě donutila to vyčkat až do konce. Po druhém shlédnutí se můj pohled na seriál ale změnil a druhá epizoda byla velice příjemná. Čekal jsem, že Matt Berry tady bude hrát nějakého giga idiota, ale naopak, on je tady možná jako jediný normální.

• 17.10.2013  15:29
    Muž z oceli (2013)

Nečekal jsem to, doslova jsem předpokládal, že podle mnoha komentářů to bude nějaké ukecané drama. Ale mýlil jsem se. Musím přiznat, že co se mě týče, tohle je nejlepší Superman všech dob a DC tímhle udělalo sakra dobrou konkurenci Marvelu. Herec Cavill mi moc sympatický není, ale záporák byl fantastický a ani Crowe a Zurer nebyli špatní. Předchozí Superman byl vopruz, tímhle si u mě ale spravil reputaci. Snad i chystaný Batman vs. Superman bude minimálně stejně tak dobrý.

• 23.9.2013  14:43

Jeden z nejhorších a nejnechutnějších filmů, co jsem kdy viděl. Od odpadu ho u mě zachránilo jen trochu nadhledu a Riki Lindhome. Tfuj!!!

• 23.9.2013  14:31

Malonko slabší než první díl, ale přesto pořád velice kvalitní komedie. Na rozdíl od jedničky už se tady objevily náznaky rivality a agresivity mezi rekruty, ale skončilo to tak, jak jsem si představoval. I když nemám dramata rád, linka s Kenovým otcem mě docela dojala.

• 21.9.2013  11:14

Prvních bojových deset minut naprosto skvělých. Z ukázek to vypadalo trochu jako lacinější televizní film, ale jak jsem se mýlil. Nakonec z toho byla perfektní komedie, na konci v podstatě s mravním ponaučením. Film je z velké většiny v originále v angličtině, občas se do toho připlete nějaká mandarínština nebo hokkien. Během vojenského výcviku jsem čekal takové ty standardní sadistické vtípky, ale ty tam naštěstí nebyly. Bylo to o pohodě (v rámci možností) :D

• 18.9.2013  13:37
    Wawa semput (2013)

Poměrně šílená praštěnost, která však rozzářila jeden pochmurný deštivý večer. Docela pěkná Asiatka je nucena vybrat si mezi dvěma odlišnými muži. Ti se před jejím otcem předhánějí kdo je lepší a vznikají tak vtipné situace. Film mi připadl trochu odlišný. než například korejské nebo hongkongské komedie. Díky Bohu tady chyběla jakákoliv dramata a tragičnost, na které jsem si v asijských komediích už tak nějak zvykl. Humor, dobří herci i pěkné exteriéry - proto dávám za tři hvězdy. Občas mi připadlo, že mi v příběhu něco uniká, možná že film je sequel něčeho jiného? Několik flashbacků by tomu i nasvědčovalo.

• 17.9.2013  07:38
    Somtum (2008)

Parádní herecké výkony thajských herců (nebo spíš hereček) jsou úplně v kontrastu s hereckými výkony "bělochů". Ti hrají, jako by je našli přímo mezi turisty. Pravděpodobně jsou to nějací zápasníci, o tom nemám ani šajnu, ale i tak se mi film velice líbil. Čekal jsem nějakou slátaninu, ale dočkal jsem se poměrně milého filmu se spoustou vtípků.

• 10.9.2013  07:23
    Jeon Woo Chi (2009)

Příběh mě zajímal už od začátku, byl skvělý. Ale film byl téměř po celou dobu hrozně chaoticky sestříhaný, často jsem v soubojích neměl přehled, co se vlastně děje. To je naprd, když člověk musí film vracet, aby zjistil co se tam sakra vůbec stalo. Jinak vážně opravdu zajímavý námět.

• 10.9.2013  07:21

Bydlím ve městě, kde je poměrně velká vietnamská komunita. I když mezi nimi znám nějaké lidi, nikdo mi nedokázal sehnat vietnamskou komedii. Takže tohle byla moje první zkušenost s vietnamskou kinematografií. Film měl zajímavý námět, ale provedení se mi moc nelíbilo. Celé mi to připadlo jako nějaký televizní film, i když trikově na tom zase tak špatně nebyl. Hlavní hrdinové mi byly nesympatičtí a romantické scény se nějak nepovedly.

• 6.9.2013  07:04

Úžasná komedie, kde se potkali lidé, kteří si vůbec nerozuměli. Ale vůbec to nevadilo, ani mě a zjevně ani jim. Qi Shu už jsem si všiml v několika filmech. Z počátku se mi moc nelíbila, patrně kvůli její roli, ale tady byla perfektní. Korejští gangsteři byli k smíchu, ale co bylo nejlepší, byla ta překladatelka. Většina vtipů u kterých jsem se řezal smíchy byla právě s ní. Předcházející dva filmy stejného názvu jsem neviděl, ale vůbec mi to nechybělo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7