cielnyl

cielnyl

Dominik E.

okres Praha

• 25.1.2015  12:28

Pomalé pohyby "osamělého mořského vlka" zpomalují celý film. Zrychlil bych střih. Taky bych možná nespoléhal na to že obraz řekne vše sám a zařadil bych nějaké to slůvko navíc, protože ve filmu jich je co by člověk na rukách spočítal, a někdy mi z obrazu fakt nedošlo co to tam ten chlápek zkouší. Ale na druhou stranu, proč ne... 50%

• 27.12.2014  16:44

Nářez! Po slabší trojce je tu opět nadupané pokračování! Děj čtvrtého dílu začíná tam, kde skončil druhý, aby se následně mohl přesunout na širé moře (kde to chvílemi vypadá jako ve hře Dead Island). Apokalypsu ve smyslu zaplavených měst nákazou tedy nečekejte. Někdo by mohl dokonce i říct, že se to ze začátku vleče. Dle mého názoru se z toho ale stal víc film. Podložený dobrou hudbou, nenuceným chováním hlavních hrdinů a typickými záběry třesoucí se kamerou drží po celou dobu v napětí. Odpovídá na několik otázek a přidává další. Třeba jestli pude páté pokračování? Já si myslím, že ano. A ačkoliv nemám rád nesmyslné natahování filmových sérií jen pro vytřískání více peněz, tady mi to zatím tak necitlivé nepřijde a na případné pokračování se těším. 85<%.

• 25.12.2014  18:22
    Princezna a písař (TV film) (2014)

Tato pohádka nenudí a snaží se být vtipná. Někdy to však hraničí až s trapností.

• 10.9.2014  17:32
    127 hodin (2010)

Film o borci a magorovi v jedné osobě aneb "Přežít!" ve filmu.

• 10.9.2014  17:28
    Looper (2012)

Nevím proč, ale myslel jsem si, že to nebude dobrý film. Téma ale bylo zajímavé a nakonec to celé bylo poutavé až náročné na pochopení. Časová smyčka, která je vždy ošemetná a vyvolávající mnoho diskuzí, zde byla podle mě zpracována docela dobře.

• 10.9.2014  17:11

Čekal jsem šit, který bude svojí přítomností držet nad vodou jen Emma Watson. A i když nepředstavovala ani hlavní roli, nebylo to vůbec tak špatné.

• 26.7.2014  14:00

Film je opravdu dobrej a poutavej, ale ten konec mi tam prostě nějak nesedí, ať se na to dívám z kteréhokoliv úhlu. Docela by mě zajímalo, jak to ten autor skutečně myslel a jak to teda mělo být.

• 26.7.2014  13:54
    Očista (2013)

Námět se mi líbil. Jeho zpracování v něm ten potenciál ale moc neobjevilo. Hlavně nesympatizuji s některými zásadními rozhodnutími hlavních hrdinů, takže jsem s nima nemohl až zas tak soucítit. Ale ne že by to bylo až tak špatný, mohlo to bejt ale o dost lepší

• 22.7.2014  12:56
    Rybí legendy Jakuba Vágnera (TV seriál) (2011)

Jakub Vágner je fakt borec! Má neutuchající odvahu a odhodlání. Každý z těchto filmových cyklů nabízejí velice zajímavý a poučný pohled na danou krajinu, kulturu a zvyky. Rozhodně se netočí jen okolo ryb a rybaření, i když je to samozřejmě jedna z hlavních složek. Já Jakuba obdivuju!

• 22.7.2014  12:30
    Domácí mazlíček (2008)

Totální shit! Vim že to není film pro mě, ale chtěl jsem si to ověřit. A ověřil! Je to fakt ubohý. :)

• 22.7.2014  12:24
    Eragon (2006)

Důkaz toho, jak moc se dá zprasit výborná knížka. Kdyby ten film dobře udělali, mohla by sága o Eragonovi konkurovat sérii Harryho Pottera. Ale, kdyby. Tenhle film totiž dopad fakt špatně. Další díly pro jistotu ani nenatočili. Mně tak nezbývá než se modlit, že se Eragona ještě někdy ujme nějaký šikovný režisér a natočí to celý znova! To bych si přál....

• 22.7.2014  11:18

Parádní film, založený na skvělých hereckých výkonech. Mě osobně si získal ve chvíli, kdy se na scéně objevil Sherlock (Benedict Cumberbatch), u kterého jsem se konečně dočkal nějakých emocí. Matka rodu Meryl Streep zas byla v jednom kuse na facku a bez té paruky by se neztratila i v kdejakém hororu. Jednou větou detailně vyšperkované drama jedné velké rodiny.

• 22.7.2014  11:01

Po solidní a akcí nabití jedničce, přišlo, toto! Akce je tu taky samozřejmě hafo, ale prostě to už není ono. Tohle už je kravina. Ale dalo se to čekat.

• 22.7.2014  10:56

Pro mě jeden z těch filmů, u kterých po týdnu zapomenu děj, obsazení, název... Zkrátka ničím mě to nenadchlo.

• 22.7.2014  10:47

Už jen to, že je to příběh"muže jménem Harold Crick... a jeho hodinek", tak trochu vypovídá o tom, jakou úroveň film bude mít. Ale na konci, kdy je naprosto zřetelné propojení mezi literárním a skutečným světem a jde do tuhého, je to už lepší. Ten začátek s tím hlasem, který popisoval vše co se aktuálně děje byl ale fakt špatnej.

• 22.7.2014  10:23
    Pěna dní (2013)

Tak tady se Frantíci teda vyřádili. Tolik nesmyslů ve 130ti minutách, svět celej naruby, ale kdo nám vysvětlil jeho pravidla? V tomhle filmu můžete očekávat úplně všechno. Někoho to možná pobaví, já jsem ale trpěl. Možná že to mělo i nějakou myšlenku, pro mě ale neuchopitelnou.

• 16.2.2014  10:26

Tento film mi vzdáleně připomíná snímek Babel, ale to spíš jen Bradem Pittem a částečně i krajinou, než dějově. Oba jsou dost zvláštní a oba jsem ne úplně pochopil. Dá se říct, že jsou dobrý, ale já spíše než jim, dávám přednost s Bradem Pittem filmům Podfu(c)k nebo Sedm.

• 30.1.2014  16:00

Gatsbyho párty jsou impozantně monstrózní a vyvolávájí skvělou atmosféru a chuť být součástí příběhu. Na rok 1922 ale kapku přehnané. Jak se na konci ukáže, Gatsbyho život ale nepřináší jen radosti. DiCaprio skvělý, spajdrmen coby retrospektivní vypravěč taky dobrej. Herečky nic moc. Celkově se mně film hodně líbil.

• 29.12.2013  18:45
    Počátek (2010)

Snově snový film snů!!! Doslova.

• 25.5.2013  20:38
    Muži v černém (1997)

První třičtvrtě hodinu žádný vtipný vtip, dost ubohý děj a i ty přiblblý marťánci vypadali jak kdyby se to natáčelo v roce 1950. Říkám první třičtvrtě hodinu proto, protože pak sem to radši vypnul.

• 20.5.2013  20:48

Dost dobrá odreagovačka, ze začátku super, ke konci se to ale zbytečně zamotává a něco by asi chtělo ještě více doladit. Přesto takových 70% bych dal

• 5.5.2013  22:08
    Dívka a kouzelník (TV film) (2008)

Celou dobu to na mě působilo spíše jako pohádka, i když spousta scén pohádkových rozhodně nebyla. Obzvlášť konec. Ten ale nakonec dobrý a netradiční snímek jenom podtrhl.

• 31.3.2013  19:00

Možná že jsem jen neposlouchal ale za celou tu dobu jsem se nedozvěděl o čem ta 13. komnata je

• 31.3.2013  18:37

S předchozími dvoumi díly to nemá snad nic spolecneho a tak myslim ze nazev REC tu neni moc na místě, když ruční kamerou se film točí asi první čtvrt hodinu. Prostředí je taky uplně jiné a po "domu hrůzy" z předchozích dvou dílů tu není ani vzpomínka. Zato je tu ale hned celé panorama svatby a na ní -snad to jediné co tento s předchozími díly spojuje- spousta zombíků. Obyčejná svatba se tak promění v pořádnou párty na které nechybí ani sv. Jiří

• 31.3.2013  18:14

Začátek na konci, konec na začátku... Celý film je tak trochu naruby a ani dobré hlášky neodvrátily mé zklamání z něj. Kdyby byl kratší o první hodinu tak by mu to jen prospělo.

• 19.3.2013  13:18
    Proroctví (2009)

Hororový nádech tajemna, spousta čísel, předpovědí a super atmosféra po celou dobu. To všechno tu je a vlastně tu nic nechybí. Naopak mi tu zbytečně přebejvá ta předzávěrečná scena alá "cesta do bezpečí". Bohatě jí ale vynahradí zbytek filmu

• 11.3.2013  20:26
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

viděl jsem jen jeden díl a i když jsem se u něj i zasmál, další vidět nepotřebuju

• 25.2.2013  18:23

Fakt šílenej film :)