Dědictví (2013) (seriál) odpad!

zenit dekadencie slovenskej (neviem či len seriálovej) tvorby.

Zombie Hunter (2013)

grindhouse tvorba pokračuje, film by bol však oveľa lepší, ak by ho tvorcovia buď skrátili alebo si aspoň odpustili nudné debaty o ničom. s akciou som veľmi spokojný, scéna ako z texaského maskaru ma skutočne pobavila, viac takýchto filmov!

Daleko do nebe (2002)

jeden z najzbytočnejších filmov aké som videl. totalne o ničom (doslova). jedna hviezda za julianne

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

samotny napad upirskej romance, dobry (dalo by sa tolko erotiky a telesnosti, zvieracej zivocisnosti (nie samoucelne porno)), ale toto. su filmy, ktore su nechcene vtipne, ok. su filmy, kt. sa snazi autor spravit ako vazne, ale vypali to navtipno, ok. twilight je ale nova kategoria, kde je zly scenar (od patetickeho prerozpravania az po evidentne idiotske dialogy), kamera (zobrazujuca napr. "jeho" ako stred vesmiru), poloamaterska rezia, herecke vykony... to vsetko tvori jeden obrovsky (buls)hit, z kt. sa idu vsetky trinastky... fakt, viem si pozriet zly film a zabavit sa pritom dopopuku, ale toto bola len bohapusta sracka, jeden z top odpadov ake som videl

The Man Who Loved Flowers (2010)

velmi priemerne a zle zahrane (porovnavam s poviedkou), tesil som sa, lebo sa z toho dalo vytlct ovela viac

The Door (2013)

prehliadka mysteriozno-hororoveho klise od klasickeho necakaneho a nevinneho BU!, sceny s peknou babou v sprche, postupne veriaceho neveriaceho, sebaparodickych pseudoreportaznych prvkov a strhujucich hereckych vykonov... kazdopadne, nudu film zazenie lepsie nez nasladla romanticka komedia

Imaginární lásky (2010)

slabšie štyri hviezdy, ak si odmyslím ako režisér masturboval sám nad sebou. pekné obrázky

Rodinná oslava (1998)

nehodnotím, pretože dogmu nepovažujem za niečo zlé, iba za niečo, čo ide totálne mimo mňa (až ma (tá kamera) znervózňuje), užite si, odporcovia statívov

Orphan Black (2013) (seriál)

zatiaľ za tri hviezdy, pretože, seriál sa priveľmi podobá na Banshee (v tomto prípade sa ulahodí mužskému oku), dokonca vedľajšia queer postava...vcelku ma to zaujalo, určite si pozriem ďalšiu časť.