• Reality-TV

Scary Movie 5 (2013)

Bolo tam dosť trápnych scén no ale na druhú stranu niektoré boli aj dobré pri ktorých sa dalo zasmiať. Aj keď to podľa mňa bolo o niečo slabšie ako Scary movie 4.

Spring Breakers (2012)

Scenár bol dosť jednoduchý hodný toho, že bol napísaný za desať dní. No občas celkom pekné zábery. Veľkým plusom filmu bol drogový díler Alien ktorého stvárnil James Franco , no túto úlohu zobral len kvôli tomu, že režisér je jeho dobrý kamarát. V celku celkom fajn film ktorý je podľa mňa po dlhom uvažovaní hodný troch hviezd.

Pán převleků (2002) odpad!

Totálny odpad !! Film bol od začiatku úplne o ničom, herecké výkony nestáli za nič. Ak sa aj vo filme niečo dialo o chvíľu bol tento náznak niečoho ihneď zvalcovaný. Takže hodnotenie je jednoznačný odpad.

Paranormal Activity 4 (2012)

Podľa mňa veľmi prehnané scény, zo začiatku mi to pripadalo veľmi pokojne až sa to naraz rozbehlo v takom rozsahu, že to bolo až príliš. Ani na okamih som sa pri sledovaní nebála ani nič podobné , jedine na konci pri zábere davu "strašidelných" ľudí to mnou kúsok cuklo.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Výborný film, množstvo akcie a napätia, počas filmu som občas aj zabúdala dýchať. Jednoznačne najlepšia časť rýchlo a zbesilo, až na prehnanú scénu s trezorom na záver. Skvelý výkon Vin Diesela a tak isto aj Dwayna Johnsona.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Ani zaujímavý príbeh a pár vtipných scén s Tyrese Gibsonom nevyvážilo ďalšie nereálne scény ako napríklad s tankom alebo záverečná s lietadlom. Toto pokračovanie síce bolo horšie ako FF 5 no za pozretie to stálo.