Veronica27

Veronica27

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 14.5.2017  18:22

Nemůžu napsat nic jiného, než jen že skvělý film.Nevěděla jsem co mám od toho čekat a konec byl super. :-) Tam mi to navýšilo o hvězdičku.A přesně vím, jakou možnost bych zvolila.

• 14.5.2017  11:43

Téma dobré, ale to zpracování nic moc, vůbec mě to neudrželo v pozoru, dost škoda !

• 12.5.2017  15:53

Musím říct, že tenhle film mě opravdu dojal, kluci byli perfektní a chvílemi mi jich bylo hodně líto.Ředitele ústavu bych musela vynést v zubech, za to co dělal a jak to vedl, protože na to bych nervy rozhodně neměla.Na film se mi dívalo dobře, s napětím a hlavně, že to nějak slušně dopadne.Hold moje oblíbené Dánsko opět nezklamalo.

• 3.5.2017  19:25

Steve Martin je prostě dobrý borec, mám ho ráda a tady mě neskutečně bavil. Mohla bych si pustit určitě vícekrát.

• 26.4.2017  01:26
    Labyrint - Série 2 (série) (2017)

Ze začátku trochu pomalejší rozjezd, tak jsem si říkala, že první série byla přece jen lepší.Ke konci už více dílů stálo za to a bylo to fajn, takže za mě spokojenost.

• 5.4.2017  02:33
    Pasažéři (2016)

Taková vesmírná romantika, ano když si představím, že svůj život bez smyslu prožiji se svým panem božským ve vesmíru, na vesmírné loďi, kde budeme hrát basketbal, tančit, plavat a dívat se na vesmír.Nikde nikdo.Možná to zní hezky.Oproti tomu shonu na naší planetě zemi.Něco to do sebe mělo, ale moc mě to nezaujalo, prostě jsem jen koukala a dokoukala.

• 16.3.2017  19:29
    Stefanie (TV seriál) (1995)

Mě to v dětství vždy zabavilo ...:D :)

• 15.3.2017  01:36
    Dokonalé dítě (TV film) (2007)

Takový malý, zákeřný parchant :) ale mohlo to být záživnější, škoda.

• 13.3.2017  18:46

Menší ukázka toho, jaké krásy náš čekají, když se vydáme do Porýní-Falc.Opravdu nádherné místo, kdo viděl, tak ví a kdo nebyl, neví o co přichází.Musím říct, že je tam mnohem více zajímavých věcí a neuvěřitelných míst, které stojí za navštívení.

• 8.3.2017  19:41

Komedie ? Určitě ne.Romantické...? Moc mi nepřišlo.Vetchý ?Ano, toho můžu a kdyby tam nehrál, tak opravdu nudný film.Podruhé určitě ne, Ema stačila fakt jednou.Třetí hvězdička jen opravdu za Vetchého, protože je prostě sympaťák.

• 5.3.2017  12:34
    Ptáčátko (2016)

Velice roztomilé a vtipné zároveň. Malé ptáčatko se o sebe musí naučit postarat. Hold, už si musí zobáček naplnit sám.

• 5.3.2017  03:05

Film naprosto o ničem. Nechala jsem se zlákat zdejším hodnocením. Až najdu taky takovou kouzelnou díru, určitě budu vědět, koho k ní přivést.

• 4.3.2017  22:47
    Kandidáti života a smrti (TV film) (1979)

Na tu dobu musím říct, dost dobrý film. Bylo to napínavé, bylo to fajn prostě Fleisch.

• 3.3.2017  01:38

Já mám tyhle úkolovky ráda, bylo to koukatelné, barevné, hezké a prostě fajn. V dnešní době bych se vůbec nedivila, kdyby něco podobného vykouklo.

• 2.3.2017  20:42
    Kamper (2016)

Kamper miluje svou ženu a proto, když mu oznámí že svůj románek ukončila, tak jde a vyspi se s doučovatelkou španělského jazyka, s kterou se seznámil samozřejmě jen z učebních důvodu. Myslím, že si nemají co vyčítat ani jeden, jako kulisa je film v pohodě, docela fajn se na to dívá. Podruhé bych si to ale nepustila.

• 21.2.2017  15:09

Tohle mě v pozoru opravdu neudrží. Puberťaci, co se nudí a terorizují okolí, dávají videa na internet a jelikož nikdy nevíme,kam až to zajde... Zvlášť, když má někdo nelogické chování, máme tady následky a pomstu. Nudné a předvídatelné.

• 7.2.2017  21:37
    Dementia (2015)

Docela zajímavý film, starý veterán, který nemá zrovna příjemné vzpomínky na válku ...se ocitne v situaci, kdy mu diagnostikují demenci, což je dost nepříjemné.A tak mu syn společně s vnučkou najmou domácí ošetřovatelku, jenže nic není tak, jak se zdá.Ke konci snad jen, vnučka je pěkná svině ...

• 6.2.2017  21:44
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Ono to zase tak špatné nebylo, některé díly byly lepší a dokonce i vtipné, některé slabší.Samozřejmě Suchánek, Nárožný,Abrhám tomu dodávali trochu šmrnc.Akorát ten trapný rep černého Luďka by tam nemusel být.Jou...jou....

• 5.2.2017  10:07

Není snad horší představy, než o několik hlav menší muž.Což už samo o sobě na mužnosti ztrácí.Romantické ? Moc mi nepřišlo, hezká žena skáče z letadla za svou trpasličí láskou.Komedie ? Opravdu ne, nerozesmálo mě tady nic.Nápad docela zajímavý.Slabé tři trpasličí hvězdičky.

• 2.2.2017  20:29

Jednoduše hezký a vtipný příběh, nemá chybu.Miluji časové smyčky.

• 29.1.2017  21:25

Velice obdivuhodné.Někdy je hold třeba i pro záchranu vlastního života nevzdávat se a určit si jasné cíle.

• 29.1.2017  15:02
    Obr Dobr (2016)

V životě jsem neviděla tak nesympatického obra.Tohle fakt nesedlo.Navíc ta jejich idiotská mluva.Ne, tohle fakt ne !

• 27.1.2017  03:47

Jak já miluji ty příběhy o imaginárním světě, světě plných dobra i zla, bytostí ...Starý strom, který vypráví tři příběhy z nichž plyne ponaučení, musím říct ...že prvně jsem si říkala, že by ty příběhy nemusely být zrovna animované, ale pak jsem jim přišla celkem na chuť.Je zde určitě plno myšlenek.Pro mě určitě příjemné překvapení, těšila jsem se a vyplatilo se.

• 25.1.2017  14:57

Jednoduše úchvatná modrá posedlost.Nádherný ledovec.

• 24.1.2017  17:38
    Solaris (2002)

Za ten nahý zadek Clooneyho to stálo, nejlepší moment celého filmu.Ale jo, i film se mi líbil.:)

• 23.1.2017  02:06
    Dětská hra (TV film) (1984)

Je fakt, že z toho má pak člověk divný pocit.Rozhodně bych nechtěla být Majklem, ani nikým jiným a to nikdy !

• 19.1.2017  20:59

Krása Rýna se musí vidět osobně.Hrady jsou tam opravdu skvostné.

• 16.1.2017  18:36
    Příchozí (2016)

Pro mě nejlepší Sci-Fi, které jsem prozatím viděla.Opravdu topka.

• 10.1.2017  03:15
    Švec (2014)

Tak musím říct, že jsem nevěděla, co mám čekat.Je fakt, že to zase až tak moc komedie nebyla, určitě jsem se neválela po zemi smíchy, ale pár úsměvných momentů tam určitě bylo.Nápad s kouzelným, šicím strojem a možností vyzkoušet se v podstatě převtělit do jiných lidí se mi líbil, nakonec se z toho vyvedla fajn spíše krimi, se špetinkou komedie.Takže za mě určitě fajn a příjemně překvapilo.

• 5.1.2017  03:38
    Převrat (2015)

Po delší době jsem viděla něco opravdu dobrého, co mě udrželo v pozoru po celou dobu.Navíc dva mí oblíbení herci Brosnan a Owen.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13