Avengers: Infinity War (2018)

Z jedné části se na film hrozně těšíte, z té druhé části se na to vůbec nechcete koukat. Chvíli brečíte smíchy, pak beznadějí. Emocionálně vás to úplně zdemoluje. Dávám jim velký potlesk... Prostě nemám slov.

Black Panther (2018)

"Zapni tam nějakou hudbu. Jsme snad na funuse?!" Od filmu jsem nejdříve moc neočekávala, protože mě Black Panter v Civil war moc nepřesvědčil. Film ale mile překvapil, postavy, hlášky, hudba.. Vše bylo skvělé. Jen záporáci.. Záporák č. 1, kterého X let nemohli dopadnout prostě jen tak zastřelí Záporák č. 2. Cože? Čekala jsem od té postavy víc! No, Záporák č. 2 taky takový neslaný, nemastný.

Before I Fall (2017)

Knížku jsem četla asi když mi bylo 12. Nenapadlo by mě, že to i zfilmují. Musím říct, že je to pěkně udělané a příběh mi přišel podobně poutavý jako v knížce ale vše má své.

Rozpolcený (2016)

Wow. Z tohodle má člověk opravdu zvláštní pocity..

Rapl (2016) (seriál)

Český seriály o poldech jsou většinou nudný a hloupý , ale tenhle je výborný. Úplně jiný level.

Na východ od ráje (1955)

Zamilovala jsem se. Naprosto jiné od dnešních filmů a možná proto mi to tolik utkvělo v srdci. Jamese Deana je škoda, dotáhl by to jistě daleko. Tohle je jen důkazem! Nádherný a procítěný film.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

No.. Oproti prvnímu dílu to bylo slabší, ale i tak jsem si film užila. Opět skvělá hudba a humor. Líbí se mi vývoj charakterů a doufám, že pokračování nezklame mé očekávání.

Thor: Ragnarok (2017)

Boží! Od jedničky se to posunulo opravdu daleko! Akce, vtip, hudba.. Všechno bylo skvělé! Loki opět nezklamal a nové postavy jako Hela, Valkyrie naprosto senzační!

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Ještě lepší jak první série!!! Spoustu nových postav, zápletek, rozuzlení minulosti.. Hudba, děj a vše opět super. Děj se odehrává tři roky po první sérii a jde vidět, jak se postavy změnili, vyspěli. Ke konci, když začala válka, mě ale štvalo kolik fillerů tam nasekali.. zbytečné odtrhávání od hlavního děje, až to pak člověka začne nudit...ale i tak jsem to překonala. Zakončení série pěkné.Tohle anime je pro mě prostě srdcovka!