Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

U me dobry. Tedy alespon 1. dil. Tesim se na dalsi. Vetchy ma pomerne sympatickou roli. Prostredi tak jak ho my prazaci zname. A pokud je to opravdu podle skutecnych pribehu, tak tim lip.

La cara oculta (2011)

Moc pekne neprijemny film. Jen bych to nenazvala trilerem, spis poctou pro Dahla a jeho Pribehy necekanych koncu. Jo a uplne mimochodem: kde mela proboha ta holka prsa?

Stážisti (2013) odpad!

WTF...!!? Pokud je Vam vic nez 18 no mozna vic nez 16 let, tak si po tomhle filmu pujdete pro antidepresiva, protoze si budete pripadat stary, nepotrebny a z jiny planety. Ne ne ne pockat ono je to mozna jinak, mozna nejste nahovno, mozna je ten film nahovno!!! S cistym svedomim si troufam rict, ze vetsi hovadinu jsem nikdy nevidela!!!

Perfektní manžel (2004) (TV film)

Co to melo jako byt? Cely film cekate, ze se konecne neco stane a ono ne!! Vubec nic. Zpravy na nove!! 112minut zivota nenavratne a zbytecne v haji.

Sanatorium (2004)

Hlavni hrdinka na par facek, atmosfera prijemne neprijemna, ale jen obcas. Napad se mi libil, ale i pres, podle me, moc hezkou kameru a sceny, celkovy vysledek bohuzel nulovy.

Chata v horách (2012)

Naprosto otevrene se priznavam, ze jsem to pravdepodobne nepochopila spravne, ani napotreti. Ale druhou pulku filmu jsem jen sedela s otevrenou pusou tak prilepena na obrazovku, ze bych si nevsimla ani kdyby mi horel gauc pod zadkem, coz je v jistem ohledu rozhodne znamka alespon urcite kvality.

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Jako oddechovka pro sobotni pozdni vecer docela dobre. Sice ne moc akcni a vlastne ne moc v zadnem ohledu, ale celkove mi film opravdu vubec nevadil. Vystavni priklad toho, ze to, ze mas vymysleny bezchybny plan jeste vubec nic neznamena a vzdycky z toho muze byt fakt blbej den!

Ve stínu (2012)

Film se mi moc libil. Troufam si rict ze jeden z nejlepsich z ceske kapsy v posledni dobe. Krasne udelana Praha z 53. roku ( ale to neni smerodatne, jsem totiz ujeta na auta z te doby). Pribeh dobre a prehledne zpracovany. V konecne fazi smutny, ale jde o to jak se to vezme. Pan Trojan byl opet super. U Taclika se bohuzel automaticky smeju, protoze ho zas a znova vidim jak vysvetluje "neprehlednou situaci" .

Orphan (2009)

Film me potesil a prijemne prekvapil, uz dlouho jsem nevidela takhle povedeny a pritom uveritelny film. Pekne stupnovana atmosfera. Podle me velmi dobry herecky vykon hlavni holcicky. Vyjimecne me nezklamal ani konec. A jako tresnicka na dortu: Kájův štěk!! A jedna osobni pripominka, pokud jste zrovna v zaveru tehotenstvi tak jako ja, tak si mozna radeji pretocte prvnich 5 minut filmu :-)

Záblesky chladné neděle (2012)

Snad nikdy se mi nestalo aby mi byla hlavni "hrdinka" tak hrozne nesympaticka abych si cely film rikala " zabte ji uz sakra nekdo" !! Jinak jsem se moc bavila, obcas byla i ta atmosfera prijemne neprijemna, ale ten konec je vazne trapnej.