AlicaFox

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 25.12.2018  22:22
    Sucker Punch (2011)

nebola som schopna to dopozerat

• 25.3.2018  16:08
    Tarzan, opičí muž (1981)

vybuch smiechu je to co spravadzalo sledovanie tohoto filmoveho pocinu.

• 16.9.2017  09:37

Tento film nema pribeh, ale naozaj NEMA pribeh. Cely cas som len cakala kedy sa zacne nieco diat a aj ked sa nieco dialo stale som cakala kedy sa zacne nieco diat! Okrem toho ze film je totalne o nicom sa tvorcovia snazili donho kydnut co najviac sentimentu a evidentne aj dakej filozofie o stvoritelovi a nicitelovi zivota je humor navyse skor trapny. Za cely film som sa zasmiala asi 5x. Film ma neskutocne pomale a nudne tempo a stupidny dej. Ako jedine pozitivum mozem uviest little Groot ktory bol roztomily a sem tam aj vtipny a soundtrack. Oproti prvemu dielu je toto skutocne sklamanie.

• 18.4.2017  14:37

nikdy som si nemyslela ze sa mozem tak strasne nudit ako pri sledovani tohoto filmu. bol to cisty blabol a urcite si to nikdy nepozriem znova. hru som nikdy nehrala ale verim ze je skvela leb akcne sceny boli vyborne a rovnako aj hudba. zial dej katastrofa. za snahu jedna hviezda.

• 21.2.2017  15:07

ak to bola parodia na prvy diel tak velmi podarena :D

• 19.2.2017  19:27
    Dobre vedieť! (TV pořad) (2016)

po zhliadnuti ceskej verzie s nazvom "kdo to vi?" som zhodnotila ze nasa je naozaj dobra kedze cesi nas komplet vykradaju este aj otazky a dokrutky maju nase a nas vedator karol je top zatial co ich vedec je uplne trapny a ich moderator sa na naseho Rasta ani nehrabe. nie niesom zaujata. mna tato sutaz bavi a jednoducho sa na nej da dobre zasmiat. len tak dalej :)

• 19.2.2017  19:24
    Kdo to ví? (TV pořad) (2016)

toto je velmi smutna kopia relacie Dobre vediet. dokonca aj dokrutky a otazky su rovnake ako v slovenskej verzii. moderator je kompletne trapny a rokonca sutaziacim radi a keca do ich rozhodovania. a ich vedec je komplet trapny. samo o sebe je nasa verzia jednoducho zabavnejsia a je nadnesena a posobi vtipne tuto je to skor iba trapne.

• 6.10.2016  09:48

musim povedat ze odkedy rolu mystique obsadila jennifer lawrence tak je to bieda. nielenze je odvtedy mystique uplne dementna postava navyse aj dej ako taky pada do sraciek a ani sophie turner to nezachrani. mcavoy a fassbender boli ako vzdy dobri ale ani to nepomohlo a pri najlepsej voli to mozem zhodnotit maximalne na 3 hviezdy. postava storm bola maximalne odflaknuta a premarnena... takto by sa dalo pokracovat este dlho.

• 30.8.2016  15:10

ako fakt neviem ci tomu mam dat odpad alebo aspon jednu hviezdu.. asi dam jednu za to ze gal gadot to celkom slusne zahrala a romancu ustrednej dvojice som im tiez verila + jesse eisenberg bol vyborny ako vzdy ale stupidnejsi scenar som este fakt asi nevidela, navyse tato sracka bola nehorazne dlha a CGI priamo neznesitelne.

• 30.6.2016  22:10
    Steve Jobs (2015)

už 2x som pri tom zaspala...

• 20.5.2016  08:27
    Divoši (2012)

zaspala som pri tom = odpad

• 27.3.2016  14:57
    Procitnutí Gabriely (1999)

raz som bola u mojej kamosky neskoro v noci a prepinali sme programy na TV aby sme nasli nieco civilizovanejsie ako reklamy a zrazu sme objavili toto :D zrovna to bola cast kde gabriela tancuje naha pre sukajuci par. pozerame sa na tu scenu a zrazu sa pozrieme na seba a jednohlasne zvolame "to co ma ku*va za boty?" ten vybuch smiechu pocul asi cely panelak. takze ako komedia je to obstojne :D

• 20.3.2016  13:39
    Macbeth (2015)

vizual krasny ale vacsiu nudu som asi v zivote nezazila. nakoniec som to od polky len presuvala dopredu kedy sa uz nieco stane. takze bohuzial :(

• 13.3.2016  23:42
    Sufražetka (2015)

najprv som dala 4 hviezdy ale rozmyslela som si to a znizila hodnotenie na 3 a zrazu sa zmenila farba hodnotenia z cervenej na modru a ja som si uvedomila ako velmi zalezi aj na mojom hlase do akej kategorie bude tento film patrit. je to celkom priznacne kedze hovorime o filme za prava zien volit. kazdopadne 3 hviezdy. jedna za skvely herecky vykon, dalsia za kostymy a dalsia za celkom slusny dej ktory zial bol iba jednostranne zamerany.

• 5.3.2016  14:07
    Pátá vlna (2016)

predvidatelna patlanina kde sa zas scenarista ani trocha nezamyslel nad logickostou a dialogmi. jednu hviezdu davam za dobry namet a slusnu herecku v hlavnej ulohe inak je to cele na odpad....

• 25.12.2015  18:22

1 hviezda za snahu inak to bol nudny balast ktory sa dal natocit ako polhodinovy film. pomale tempo ma skoro uspalo.

• 23.12.2015  18:33
    Armageddon (1998)

dlho som premyslala (a menila hodnotenia) kym som dosla k tomuto zaveru: napriek tomu, ze ako dieta som tento film mala rada, tak po opatovnom zhliadnuti musim povedat, ze to je gycovita sracka, podobna titaniku, robena na efekt, tak aby zeny ktore aktualne prezivaju svoj cyklus plakali. takze no ak chcete dlhsi komentar precitajte si ten moj k titanicu, pretoze tento by bol velmi podobny. zhodnotenie: houston mame tu prvotriednu sracku

• 31.10.2015  17:27

u disneyho pracuju strasne naivny ludia :D

• 31.10.2015  14:05
    Fantastická čtyřka (2015)

ten koniec to poslal do odpadu...

• 27.9.2015  20:07

Nic, co se kdy stalo, nezůstává zapomenuto, i když si na to nepamatujeme. Nádhera! odporúčam každému kto neznáša gýčové dysneyovky.

• 6.9.2015  19:45

Coze?? Coze??? Nechapem.... Asi som pribrzdena alebo nieco take. Vsetci moji obubeni dali 4-5 hviezd. Akoze vobec nechapem za co. Za herecke obsadenie? No ok to bolo celkom v pohode. Za dej?? Ziadny tu nebol. za akciu? Ved toto bol cisty blud uplne onicom. Tu jednu hviezdu davam za to ze s velkym nadhladom by sa to dalo brat aspon ako komedia a este prohodnotim koho si necham v oblubenych ocividne.

• 25.8.2015  07:48
    Věčně mladá (2015)

absolutne nerozumiem preco ma tento film 77% na csfd. dej je predvidatelny od zaciatku az do konca a navyse nudny a idiotsky. naozaj neviem preco boli z hlavnej hrdinky vsetci tak paf. herecke vykony su priemerne az podpriemerne a hudba ma tiez az tak moc neocarila. musim filmu priznat pekny vizual ale to je tak vsetko za co by som mohla dat aspon jednu hviezdu. no a ked vidim to celkove pomerne vysoke hodnotenie davam tomu rovno odpad.

• 20.8.2015  10:55
    Chappie (2015)

cely cas nad tym uvazujem ze preco proste nedobiju bateriu? preco ten robot pouziva neuralnu prilbu ked nema neurony a jednoducho si nepripoji do hardwaru kabel ktorym prenesie to vedonie inam? a preco...... ale skoda reci.... no robot bol super zanho jednu hviezdy.....

• 8.8.2015  16:19
    Da Vinciho démoni (TV seriál) (2013)

Ked tak na to kukam asi idem zdvihnut hornotenie twilight-tu

• 30.5.2015  17:55

urcite existuje nejaky dovod preco tento film existuje, len ja ten dovod nepoznam....

• 27.5.2015  18:33
    Lucy (2014)

nevyuzity potencial

• 24.5.2015  09:13

bol toto vesmírny Inuyasha, alebo sa mi to len zdalo?

• 21.5.2015  15:50
    Rezistence (2015)

knihu som citala a aj ked som nebola spokojna ani s prvym dielom filmoveho spracovania oproti tomuto bol aspon velmi esteticky ponaty. naozaj, dokonca aj ked vsetky dramaticke/brutalne sceny z knihy vystrihli zrejme preto aby bol film pristupnejsi pre mladsie publikum. ale druhy diel?? takto vam poviem, ziadne ocakavania som nemala ale aj tak to bolo horsie ako cokolvek najhorsie co som ani neockavala. moje odporucanie: ani to nepozarajte

• 12.5.2015  23:49
    Transcendence (2014)

toto sa fakt nedalo. namet dobry ale dotiahli to na uplnu kravinu.

• 2.2.2015  18:59
    Dárce (2014)

4x behom sledovania tohto filmu som si spomenula na film equilibrium. tym som chcela povedat ze nosnu cast maju tieto dva filmy spolocne. samozrejme zastancovia kniznej predlohy (ktoru som necitala) nebudu suhlasit. ako povedal verbal "smrdi to divergentnymi hunger games" a je to pravda. cielovou skupinou su ocividne teenageri a preto z tohot filmu vznikol akysi osekany equilibriovsky zmatok. v equilibriu vladla nie len jednotvarost ale aj pochmurna atmosfera, akcia a mnoho vacsia emocionalita a hlavne vynikajuce herecke vykony. neda sa popriet ze herecke vykony v the giver su tiez dobre avsak samotny dej je prilis rozvlacny a preto sa stracaju. paci sa mi praca s farebnym schematom, avsak film vysumi do prazna bez ziadneho zrejmeho efektu. absolutne nieste vtiahnuti do deja. jednu hviezdu davam za skvelu piano skladbu. spolu dve hviezdy

<< předchozí 1 2 3 4