Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Tento film nema pribeh, ale naozaj NEMA pribeh. Cely cas som len cakala kedy sa zacne nieco diat a aj ked sa nieco dialo stale som cakala kedy sa zacne nieco diat! Okrem toho ze film je totalne o nicom sa tvorcovia snazili donho kydnut co najviac sentimentu a evidentne aj dakej filozofie o stvoritelovi a nicitelovi zivota je humor navyse skor trapny. Za cely film som sa zasmiala asi 5x. Film ma neskutocne pomale a nudne tempo a stupidny dej. Ako jedine pozitivum mozem uviest little Groot ktory bol roztomily a sem tam aj vtipny a soundtrack. Oproti prvemu dielu je toto skutocne sklamanie.

Assassin’s Creed (2016)

nikdy som si nemyslela ze sa mozem tak strasne nudit ako pri sledovani tohoto filmu. bol to cisty blabol a urcite si to nikdy nepozriem znova. hru som nikdy nehrala ale verim ze je skvela leb akcne sceny boli vyborne a rovnako aj hudba. zial dej katastrofa. za snahu jedna hviezda.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

ako fakt neviem ci tomu mam dat odpad alebo aspon jednu hviezdu.. asi dam jednu za to ze gal gadot to celkom slusne zahrala a romancu ustrednej dvojice som im tiez verila + jesse eisenberg bol vyborny ako vzdy ale stupidnejsi scenar som este fakt asi nevidela, navyse tato sracka bola nehorazne dlha a CGI priamo neznesitelne.

Dobre vedieť! (2016) (pořad)

po zhliadnuti ceskej verzie s nazvom "kdo to vi?" som zhodnotila ze nasa je naozaj dobra kedze cesi nas komplet vykradaju este aj otazky a dokrutky maju nase a nas vedator karol je top zatial co ich vedec je uplne trapny a ich moderator sa na naseho Rasta ani nehrabe. nie niesom zaujata. mna tato sutaz bavi a jednoducho sa na nej da dobre zasmiat. len tak dalej :)

Kdo to ví? (2016) (pořad) odpad!

toto je velmi smutna kopia relacie Dobre vediet. dokonca aj dokrutky a otazky su rovnake ako v slovenskej verzii. moderator je kompletne trapny a rokonca sutaziacim radi a keca do ich rozhodovania. a ich vedec je komplet trapny. samo o sebe je nasa verzia jednoducho zabavnejsia a je nadnesena a posobi vtipne tuto je to skor iba trapne.

Pátá vlna (2016)

predvidatelna patlanina kde sa zas scenarista ani trocha nezamyslel nad logickostou a dialogmi. jednu hviezdu davam za dobry namet a slusnu herecku v hlavnej ulohe inak je to cele na odpad....

X-Men: Apokalypsa (2016)

musim povedat ze odkedy rolu mystique obsadila jennifer lawrence tak je to bieda. nielenze je odvtedy mystique uplne dementna postava navyse aj dej ako taky pada do sraciek a ani sophie turner to nezachrani. mcavoy a fassbender boli ako vzdy dobri ale ani to nepomohlo a pri najlepsej voli to mozem zhodnotit maximalne na 3 hviezdy. postava storm bola maximalne odflaknuta a premarnena... takto by sa dalo pokracovat este dlho.

Chappie (2015)

cely cas nad tym uvazujem ze preco proste nedobiju bateriu? preco ten robot pouziva neuralnu prilbu ked nema neurony a jednoducho si nepripoji do hardwaru kabel ktorym prenesie to vedonie inam? a preco...... ale skoda reci.... no robot bol super zanho jednu hviezdy.....