AlicaFox

Alenka z ríše divov

1 bod

• 7.9.2014  17:21
    Divergence (2014)

Je veľká škoda, že sa film odklonil od knižnej predlohy aj tam kde sa odkláňať vôbec nemusel :/ pozhliadnuti druheho dielu musim povedat ze tento pocin bol omnoho lepsi a apon esteticky posobil dobre co sa o dvojke povedat bohuzial neda

• 23.2.2014  14:12
    Zeke a Luther (TV seriál) (2009)

toto bolo tak pridrbane az to bolo smiesne :D

• 7.2.2014  17:47
    Čarodějnice školou povinné (TV seriál) (1998)

nebolo to idealne ale bavilo ma to pozerat :D

• 23.1.2014  10:51
    Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

Nechapem kto dal Shippuden-om 5 hviezd mna to prestalo bavit uz po tretej serii. je to nudne, okukane, milion nepotrebnych spin-offov, vela kecov a este ani animacia nieje moc dobra..... jednoducho nuda

• 23.11.2013  12:36
    Pošta pre teba (TV pořad) (2004)

asi nechapem koncept tejto relacie :D

• 23.11.2013  12:31
    Aj múdry schybí (TV pořad) (1998)

kedysi som to pozeravala a bolo to vtipne. dnes uz to nepozeram ale ta relacia stale bezi a uz len za to si zasluzi 4 hviezdy.

• 23.11.2013  12:00
    Kachorra (TV seriál) (2002)

nahodou ja som sa dobre zasmiala :D

• 22.11.2013  22:12

je to taka soft zalezitost ktora ma sice nelogicky scenar ale je pomerne zaujimava a zabavna a v konecnom dosledku skoncila lepsie ako Resident evil(4,5) alebo nelogicke a nudne After earth.

• 14.10.2013  18:09
    Po zániku Země (2013)

na zaciatku som si uvedomila ze je to sracka, neskor som si uvedomila ze je to sracka a niekde medzi tym som si tiez uvedomila ze je to sracka. pri 42 minute som zacala zvazovat ze zo vypnem. ale vydrzala som este 20 minut a mozem zhodnotit ze je to naozaj sracka. nemastne, neslane, nudne, zle zahrate, a neuspokojivy vizual aj hudba... scenar radsej ponecham bez komentara.... takze este raz: sracka

• 26.9.2013  22:10
    Velký Gatsby (2013)

pre mna vobec nezaujimavy film. z vizualneho hladiska prepchaty, herecke vykony nic extra. co vlastne na tomto filme vsetci vidia??? soundtrack.. teda predpokladam ze soundtrack aj ked niektore piesne sa k filmu vobec nehodili, zrejme preto ze rap a pop sa nehodia do daneho obdobia. cely film by som zhrnula ako velke nic. najprinosnejsi komentar Killingjoke

• 23.9.2013  14:46

tento film musite pozerat s nadhladom aby ste sa dobre pobavili :)

• 19.9.2013  23:24

toto bolo tak strasne zle ze to hadam ani neni pravda. dokopy jedna a pol vtipnej scenky si zasluzilo tu jednu hviezdu, inak je to cista grcka. najradsej by som dala odpad.

• 12.9.2013  10:49
    Kick-Ass 2 (2013)

no ja som sa v kine dobre zasmiala :D podla mna podarene pokracovanie :)

• 24.8.2013  14:01
    Cestoviny (TV pořad) (2001)

celkom dobry napad ktory sa neskor dockal hrozneho remaku :)

• 24.8.2013  13:59
    Elán je Elán (TV pořad) (2008)

Tato relacia sa mala volat "Elan je sracka". Nechutni Elanisti ktori rozvalene civeli do blba a a tazili z posledneho uhasinajuceho plamieka davnej slavy. Kedze Elan patri pod skupiny ktore hraju/hrali uplne sracky, nevidim dovod preco bola stvorena tato relacia.

• 17.8.2013  09:26
    Nevědomí (2013)

Prečítala som si všetky "odpad" komentáre a súhlasím s nimi ze film miestami stráca logiku. Cez to všetko ale dám 4 hviezdy za dobrý vizuál, hudbu a podľa mňa dobrý nápad, ktorý nebol možno úplne dobre prevedený ale aj tak to ako celok celkom slušne funguje. Od režiséra pokračovania TRONa som nečakala absolútne nič, pretože TRON bola totálna sračka, ale tento film je vo všetkých smeroch lepší a keby som vypla mozog tak by to bolo aj na 5 hviezd. Za nelogickost a hrozny gycovity zaver, jedna hviezda dolu.

• 31.7.2013  15:43

nebolo to az take zle ako som cakala :D

• 30.7.2013  13:18
    Wolverine (2013)

Hmm, hmmm, dlho som premyslala ako tento "skvost" ohodnotit a nakoniec som na to prisla. Tento film bol priemerny. Tvorci sa snazili kydnut do deja co najviacej a nakoniec to bolo uplne zle. Za prve, Famke Janssen, a jej trapna postava Jean, bola v tomto filme uplne zbytocna. Cely cas som cakala kedy konecne zavre hubu. Za druhe, finalny suboj s Yashida-san nedava ziaden zmysel. Ak som to spravne pochopila, tak sa snazil vyrvat z Wolwerina kostnu dren a inplantovat si ju, a kedze zacal mladnut tak sa mu to zrejme uspesne darilo.. ale vysvetli mi niekto prosim ako ho potom mohli zabit a navyse Wolverine neumrel ked mu zostalo minimum kostnej drene?? Mozno som mimo. Ak ma niekto chut o tom diskutovat kludne mi moze napisat spravu :D Za tretie, prilis prekombinovany dej - konflikt otca s dcerou, snubenca so snubenkou, stareho otca s vnuckou a do toho vsetkeho sa pripletie mala zobracka (ktora ako jedina hadam bola cool) a Wolverine + rozne flashbacky - to uz je vazne moc na jeden film. Za stvrte, prilis vela klise. Mohla by som kritizovat dalej ale uz ma to prestalo bavit. Ako klady hodnotim hudbu, japonske prostredie, celkom slusne akcne sceny, Hugh Jackmana ako Wolverina a tu malú zobrácku Yukio. takze v konecnom dosledku priemerne 2 hviezdy s prizmurenymi ocami :D

• 28.7.2013  21:46
    Bambi (1942)

Asi som jedina co sa mi tento film vobec nepaci.. prelomova technika je na danu dobu skvela ale pribeh uplne onicom! Od zaciatku po koniec som sa nudila a cakala kedy tento blabol skonci. Aby ste chapali niesom odporcom animovaneho filmu, to vobec nie, dokonca som ho studovala, ale Disneyho a jeho ukvilene kraviny vazne nemusim.

• 24.7.2013  21:49

Veľmi zaujimavé spracovanie, ale nie je to moja šálka kávy. Dala by som 2 hviezdy, ale jednu pridávam za krásne kulisy.

• 3.7.2013  15:22
    Iron Man 3 (2013)

nie nie nie, viac ako 3 hviezdy vazne nedam. niektore vtipy boli dobre ale niektore sceny boli naopak tak absurdne ze to vyvolavalo nezelany smiech u divaka... ako nebol to najhorsi film ale viac ako 3 si to nezasluzi

• 23.6.2013  21:32
    Arrow (TV seriál) (2012)

vizualom na 4 hviezdy ale niektore dialogy su take strasne ze som musela strhnut 1 hviezdu.... rozmyslela som si to toto si nezasluzi viac ako 2 hviezdy herec v hlavnej ulohe absolutne nezvlada dialogy a jeho nemeniaci sa vyraz na tvari ma dost irituje.

• 11.6.2013  15:52
    Mojsejovci (TV pořad) (2005)

Keď chodilo toto v telke tak som si hovorila že je to debilina prvého kalibru, ale keď začali chodiť VyVolení a Big Brother tak som si uvedomila že až také zlé to nebolo.

• 11.6.2013  15:49
    Čo na to Mojsejovci? (TV pořad) (2007)

Čo na to Mojsejovci???!!!! Nič, lebo to nikoho nezaujíma!

• 11.6.2013  15:46
    Nevesta pre milionára (TV pořad) (2006)

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ... hovadina jak svet alebo ako to povedali v SOS "Nevesta pretoze milionar"

• 5.6.2013  17:39
    Puls 3: Invaze (2008)

Pulse 1 a 2 som zhodnotila slovami mega shit a super duper shit???? tak toto uz je potom extreme :D famozny shit ktory prekonal vsetky ostatne shity na tomto svete :D pred chvilou som citala odpadove komentare k matrixu... ludia ktori ich pisali by si mali pozriet toto aby vedeli co si zasluzi hodnotenie odpad :D vlastne toto si nezasluzi ani odpad :D toto by malo byt v kolonke zle zrecyklovany odpad :D

• 5.6.2013  17:36

pri pulse1 som hovorila ze je to mega shit??? tak toto je potom super duper shit :D normalne neviem co mam kritizovat skor :D tak zo len zhodnotim slovom sracka :D

• 5.6.2013  17:32
    Puls (2006)

mega shit na ktorom som sa dobre zasmiala :D

• 2.6.2013  20:10
    Green Lantern (2011)

Všetky moje komentáre sú väčšinou na jedno kopyto, a to z jednoduchého dôvodu, buď sa mi film páči alebo nepáči. Toto je ale výnimka. Moje vnímanie sa dostalo do úplne novej roviny. Green Lantern na mňa nepôsobil zle alebo dobre, pôsobil na mňa nudne. Tak strašne nudne ze po 30 minútach som ho vypla a už ma vôbec nezaujímalo co sa v nom stane ďalej. Takže ďakujem Green Lantern za to že u mňa vytvoril novú kategóriu filmov ktoré patria pod označenie ODPAD.

• 2.6.2013  16:01
    Strážci vesmíru (TV seriál) (1993)

Teraz si o mne strašne veľa ludí bude myslieť ze som sa zbláznila, keď dávam 5 hviezd, ale tento seriál bol dôvodom prečo som ako malé decko nechcela chodiť v nedeľu do kostola. Myslím že je to seriál určený hlavne deckám a v danej dobe bol parádny. Spomínam naňho s nostalgiou aj keď to potom cele pokašlali tým ze vymysleli ešte asi 150 dalších druhov Power Rangers (napr. mystic force a pod.) Pre mňa je to jednoducho seriál môjho detstva :)