Critical

Česko

<< předchozí 1 2
    • 14.3.2015  22:02
    Babovřesky (2013)

Intelektuálové všech zemí vy***** si... šak vy víte co. Mně je úplně jedno, kdo film režíruje. Já se na filmy dívám hlavně proto, abych se zabavil. A tohle je prostě pro mě zábava a rád se některým věcem zasměju i po opětovném sledování. Kdyby tohle natočil nějakej intelektuálskej režisér, tak tu stříkáte hvězdičkama na všechny strany.

• 18.1.2015  08:29

Tohle nemůže bavit už ani puberťáky.

• 18.1.2015  08:18
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Bez Charlieho to už není ono. Ashton mi tam vůbec nesedí.

• 15.1.2015  23:06

Vidím, že Niky Klec taky už vymetá kdejakou srajdu jako JCVD.

• 15.1.2015  22:58

Ale no tak, vy trapáci. Odpad jenom za to, že to režíroval Troška? LOL :-D No a co, že je na kluky. Ten trapák z HIMYM taky a jak jsou z něj všichni po***ní. Mně je u všech filmů těžce u zadnice, kdo to režíruje, zajímá mě hlavně, jestli mě film baví. A tenhle byl dobrej ;-)

• 15.1.2015  22:55
    Všiváci (2014)

Ať se radši ty naše novodobý český nuly nesnaží o to, být světový. Je to trapný!!!

• 11.1.2015  21:27

Když jsem byl malej, tak jsem tenhle film žral :-)

• 13.12.2014  15:13
    Past (2010)

Strašná kravina a další důkaz toho, že věřící jsou totální vypatlanci.

• 15.11.2014  08:45
    Gravitace (2013)

Výborný lék na nespavost. Věřte mi, já u toho usnul 3x.

• 27.10.2014  21:55
    Sedmikrásky (1966)

Cituji "Kudy chodí, tudy provokují. Slavný film režisérky Věry Chytilové o dvou Mariích a o bludném kruhu pseudohodnot a pseudovztahů." Já to vidím asi takhle: "Kudy chodí, tam žerou nebo melou hovadiny. Strašná chujovina režisérky Věry Chytilové o dvou kravkách a o velkém hov**." - a to jsem to ještě napsal slušně!

• 27.10.2014  14:15

Pár minut tohodle paskvilu bohatě stačilo.

• 27.10.2014  13:57
    Muž ve stínu (2010)

Nuda jako prase. Někdy se rád podívám na filmy ve kterých se jenom žvaní, ale musí se tam žvanit něco zajímavýho, ale tady bohužel nikdo nic zajímavýho neřekl. Navíc se snaží hrozně vnutit, že to odehrává v USA, ale UK z toho řve na každým kroku.

• 14.9.2014  09:48
    Společné Vánoce (2007)

Tohle byl super nudnej film. Tradiční kecy o tom, že rodina je nejdůležitejší a že Bůh všechno vidí, o všechno se postará a dá to do pořádku. Akorát, že se Bůh jako vždy na všechny z vysoka vy.... a oni si musí pomoct sami a ještě prohlásí, že on to tak chtěl.

• 1.9.2014  20:07
    Ip Man 2 (2010)

Po super jedničce mě tady nebavil ani příběh a ty bojový scény za moc nestály (nemám rád kung-fu filmy, kde každej lítá 5 metrů vysoko). Krásně to shrnul "Vanish" svým komentářem.

• 30.8.2014  09:06
    Méďa (2012)

Pro dnešní puberťáky je to asi veledílo, ale pro mě kravina.

• 27.8.2014  19:23
    Skrýš (2010)

Mohl to být fajn film, kdyby z toho nakonec nebyla náboženská propaganda. Ztratila jsi víru v Boha, musíš zemřít... Tak si tak říkám... ještě, že jsem ateista :-D Celý mi to spíš přišlo jako parodie a ne horor, asi je to tím, že u některých scén jsem se smál :-D Vždycky se mi hrozně líbí, jak v USA filmech umí všichni tak perfektně s počítačem, že něco naťukaj na klávesnici a hned mají to, co zrovna potřebují udělat :-D

• 19.8.2014  11:23
    Doupě (2014)

Nesedí mi na tom pár věcí: 1) Proč to vůbec někdo natočil a je to úplně stejný jak předloha. 2) Proč v tom hraje Paul Walker. 3) Proč v tom hraje David Belle. No...ale abych jen nekřivdil, tak ta první honička se mi líbíla, ale to stejně nezachrání totální kopii před odpadem.

• 15.8.2014  15:07

Já se u toho teda totálně nudil. Stará parta super a čekal jsem, že se i Wesley připojí a něco předvede a vono prd. Banderas tam byl jenom pro smích. Nová parta = neschopný budižkničemu, který se neuměli ani rvát ani střílet. Prý ti nejlepší..., nechtěl bych vidět ty nejhorší. Všechny naráz by Statham nakopal do prdele s jednou rukou v nose a druhou v prdeli. Poslední bitva je otřesná. Borci zničili víc tanků, než tam vůbec stačilo přijet. A poslední souboj Stallone vs. Gibson...WTF? LOL...zlatá bitka s Van Dammem ve dvojce.

• 11.8.2014  13:01
    Deset malých běloušků (TV film) (1993)

Totální zhovadilost. Trapný "vtipy", otřesný herecký výkonu. Du blejt, velebnosti!

• 8.8.2014  11:00
    Půlnoční kovboj (1969)

Klasická odpadová záležitost. Děj: Začátek filmu...nic se neděje....kecy o hovně...konec filmu.

• 2.8.2014  13:40
    Vítejte v džungli (2013)

Už mě přestává bavit čumět na film, kde musí být alespoň jedna milostná zápletka a kde se z největšího chudáka a mrzáka stane big boss a samozřejmě (a absolutně nečekaně - myšleno ironicky) dostane svoji vysněnou babu. Bohužel je to už ve skoro každým filmu.

• 1.8.2014  15:37
    Millerovi na tripu (2013)

Těžce předvídatelná kravina. A jak to skončí, bylo jasný skoro od žačátku.

• 11.7.2014  23:11

Výborná česká komedie z dob, kdy ještě český filmy stály za to :-) Ne, jak dneska, z dnešní produkce se mi chce zvracet.

• 7.7.2014  14:22
    Znamení (2002)

Tenhle kousek je o jedné rodince retardků...no...nebo se aspoň tak tváří a chovají. Když jsem viděl 3 z nich sedět na gauči s alobalem na hlavě, tak jsem se málem smíchy poch..l :-D Napínavý to bylo asi tak, jak když čekáte u doktora než přijdete na řadu a víte, že je před váma ještě 10 lidí.

• 7.7.2014  14:17

Tradiční hovadina pro puberťáky.

• 28.6.2014  09:17
    Partička (TV pořad) (2011)

Herci a neherci, kteří rádoby improvizují, ale s improvizací to nemá nic společného. Ale najde se dost jedinců bez vkusu, kteří to považují za velkou zábavu a vrchol humoru. Já se teda nesmál.

• 28.6.2014  09:05
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Stačil mi jeden díl. Čekal jsem, že to bude celkem sranda, ale fakt tam kecali vyloženě o h***ě a jestli tam řekli něco rádoby vtipnýho, tak já se teda nesmál.

• 27.6.2014  21:11
    Machete zabíjí (2013)

Totální srajda 2. V jedničce toho asi nebylo dost. Pořád ale nechápu, jak v tom mohl hrát někdo známej...

• 27.6.2014  21:08
    Machete (2010)

Totální srajda. Nechápu, jak v tom mohl hrát někdo známej...

• 27.6.2014  18:32
    Donnie Darko (2001)

Dobrá komedie :-D Moment....aha, v popisu filmu to není, asi to tam chybí. Nejvíc mě rozesmály dvě věci: Název města (Middlesex) a ten zhulenej jelen, kterej komunikoval s hlavní postavou. Film na mě působil težce béčkově. A to vysoký hodnocení je tu ze srandy, že jo? :-D

<< předchozí 1 2