Babovřesky (2013)

Intelektuálové všech zemí vy***** si... šak vy víte co. Mně je úplně jedno, kdo film režíruje. Já se na filmy dívám hlavně proto, abych se zabavil. A tohle je prostě pro mě zábava a rád se některým věcem zasměju i po opětovném sledování. Kdyby tohle natočil nějakej intelektuálskej režisér, tak tu stříkáte hvězdičkama na všechny strany.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Bez Charlieho to už není ono. Ashton mi tam vůbec nesedí.

Temný bojovník (2014)

Vidím, že Niky Klec taky už vymetá kdejakou srajdu jako JCVD.

Babovřesky 2 (2014)

Ale no tak, vy trapáci. Odpad jenom za to, že to režíroval Troška? LOL :-D No a co, že je na kluky. Ten trapák z HIMYM taky a jak jsou z něj všichni po***ní. Mně je u všech filmů těžce u zadnice, kdo to režíruje, zajímá mě hlavně, jestli mě film baví. A tenhle byl dobrej ;-)

Všiváci (2014)

Ať se radši ty naše novodobý český nuly nesnaží o to, být světový. Je to trapný!!!

Mistr kickboxu (1992)

Když jsem byl malej, tak jsem tenhle film žral :-)

Past (2010) odpad!

Strašná kravina a další důkaz toho, že věřící jsou totální vypatlanci.

Gravitace (2013) odpad!

Výborný lék na nespavost. Věřte mi, já u toho usnul 3x.

Sedmikrásky (1966) odpad!

Cituji "Kudy chodí, tudy provokují. Slavný film režisérky Věry Chytilové o dvou Mariích a o bludném kruhu pseudohodnot a pseudovztahů." Já to vidím asi takhle: "Kudy chodí, tam žerou nebo melou hovadiny. Strašná chujovina režisérky Věry Chytilové o dvou kravkách a o velkém hov**." - a to jsem to ještě napsal slušně!