kokofek

okres Opava

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 23.9.2017  16:24
    Florida (2015)

Prokletí 21.století-stařecká demence.Předchozí generace ji nepoznaly v takové míře,protože se zdaleka nedožívali takového věku.Tudíž pokud se nenajde lék,dožijeme se jí všichni.Obávám se však,že vztahy již budou vypadat poněkud méně vřele.Dnešní dorostenci již zdaleka nevykazují přirozenou touhu někomu pomáhat. Herecký výkon Jeana Rocheforta je excelentní!!!

• 10.9.2017  18:50
    Sekretářka (2002)

Konečně mě něco pobavilo.Nechápu,že jsem snímek ještě neviděla.Vtipné a zárověň velmi vzrušující pro ty,kteří chápou,že sex je také hra,která může mít různá pravidla.

• 10.9.2017  18:43

Všichni kolem se smáli a já nevím čemu.Mrzí mě, že jsem přispěla k údajně nejvyšším tržbám za tento film. Raději bych přispěla na něco co by za to stálo.

• 10.9.2017  18:39

Příběh,který se hodí do každé doby,jak mrazivé a frustrující.Lidstvo se nemění,jen kulisy kolem.

• 3.9.2017  17:13

Vážné téma,které by si zasloužilo důstojnější kabátek.

• 3.9.2017  17:06

No nevím.Pro mě ani odpočinkový film!! Spíš mě rozčílí.Ani jako komedie to nefunguje.

• 15.8.2017  20:39
    Dunkerk (2017)

Připoutána k sedačce a vtažena do děje.Dlouze doznívající pocit diváka,že tam byl.

• 12.8.2017  17:04

Bohužel žijeme v době,kdy už dětská fantazie umírá následkem přemíry podsouvání umělých příběhů.Proto je pro mě tento snímek láskyplným návratem do doby ,kdy tomu tak nebylo.K tomu úžasná kamera a je z toho zážitek.

• 5.8.2017  13:39
    MY 2 (2014)

Všichni v podstatě toužíme po stejných věcech a neumíme si to přiznat.Všichni bez rozdílu toužíme být milováni. Jsme totiž savci a jakožto takoví potřebujeme lásku.Jen cesty ,kterýma se ubírá naše poznání jsou někdy složité.

• 5.8.2017  13:33

No nevím, ale ať se snažím sebevíc tak mi americký styl romanických filmů prostě nesedí.Možná ,že mě ještě někdy někdo překvapí.Pořád doufám.Naděje umírá poslední.

• 5.8.2017  13:24

Ihned jsem se podívala na obrazy Zdzislawa Beksiňského a je to zajímavý a neotřelý zážitek. V šedi panelového sídliště se zrodí fantazie,kterou člověk dokáže přenést do formy srozumitelnosti.

• 1.8.2017  21:35

Tak nějak prvoplánově dojímavé! A hlavně s nezbytným poučením pro americké diváky.Jinak obyčejná pohodovka.

• 5.7.2017  17:35
    The Last Kingdom (TV seriál) (2015)

Možná bych byla víc nadšená,kdybych neviděla seriál Vikingové.Tak jenom zábava na večer,která pobaví,ale nenadchne.

• 5.7.2017  17:30
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

Vždycky mě fascinuje příběh ,který nemá běžný a předem odhalitelný scénář.Taky postavy,které nejsou prvoplánově kladné,nebo záporné.Naopak složitost,která je jako sám život.Pro mě úžasné.

• 17.6.2017  16:41
    1864 (TV seriál) (2014)

Každý národ má znát svou historii jinak bude nucen ji znovu opakovat.A protože velmi mnoho(na můj vkus až příliš) mladých lidí se o historii své země nezajímá,nejspíš se druhá polovina citátu stane bohužel pravdou. Severské národy proto mají lepší šanci.

• 4.6.2017  16:30

Téma filmu není neobvyklé,ale zpracování je tentokrát odlišné.Celým filmem prostupuje jakási odlehčená atmosféra,která je typická ocitnete-li se ve Francii.Ačkoliv se na plátně dějou věci,které jsou pro hrdiny nebezpečné a bolestné,tak celková atmosféra vám říká,ale vždyť to není tak hrozné.Možná z pohledu dětí jsou věci vždycky nějak optimističtější.

• 3.6.2017  15:34
    Submarino (2010)

Velmi depresívní,ale působící autenticky.Syrové a přitom dojemné.Zážitek,který budu dlouho vstřebávat a to mám ráda.

• 3.6.2017  15:17
    Spojenci (2016)

Dobrá a vkusná zábava,ale jinak nic vyjímečného.Oku lahodící tělíčko Brada Pitta,který je dle mého názoru roli málo oddán.Pro mě je nějak zdrženlivě vášnivý.Jako by řekl Miloš Forman,nevěřím mu to.

• 3.6.2017  15:11
    Fénix (2014)

Zajímavé téma ,ale nějak nedodělané.Láska,zrada,domněnky,očekávání.Všechno to nějak splyne i s koncem,který to nijak nevylepší.Škoda.

• 27.5.2017  17:02

To jsme my ženy.Nevíme co chceme,ale nedáme pokoj dokud to nedostaneme!Drama odehrávající se ve filmu se opakuje častěji,než bychom chtěli.Dánský způsob je velmi realistický a skvělý.

• 22.5.2017  15:27

Není to můj šálek kávy,ale to by tak moc nevadilo.Legenda,nelegenda k čertu s ní,hlavně když je podívaná.Ale bohužel druhá polovina se táhne a nemá švih.

• 12.5.2017  21:02

Nikdo z nás nedokáže odhadnout jak se zachová v té či oné vypjaté situaci.Prostě nedokáže.Naše myšlení je ve vypjatých situacích zcela odlišné od zavedených stereotypů.U každého jedince se pak projeví jinak.Je zcela věrohodné,že dožene jedince i k činům,na které by jinak ani nepomyslel.Další události jsou již lavinou,kterou čin odstartoval.

• 29.4.2017  17:46
    Ploty (2016)

Je nutné se do snímku ponořit a vnímat jako celek,přesto,že jednotlivé scény jsou excelentní.Není to film na večer,kdy máte náladu na nic a jste moc unaveni.Nejspíše vás délka uspí.V opačném případě a to byl můj případ si odnesete pocit sounáležitosti s těmito lidmi a jejich zdánlivě obyčejnými životy.

• 22.4.2017  18:32
    Mistr popravčí (TV seriál) (2015)

Moje hodnocení je odrazem splnění účelu dívání se na tento seriál.Když mám večer depku z práce tak mi pomůže buď něco hodně dobře natočeného nebo drsného i krvavého.Je to ta druhá možnost.

• 18.4.2017  21:53
    Zádušní oběť (TV film) (2017)

Byl-li záměr natočit krimi se zápletkou,tak ten moc nevyšel.ale úžasně se povedla atmosféra doby.Ponurá a složitá. Milana Kňažka ale pořád miluju a tak jsem se nenudila.

• 25.3.2017  18:06

Silný příběh o obětech nacistické ideologie.Děti vychované bez rodin,bez lásky k absolutní oddanosti režimu.V jeho jménu pak páchají zvěrstva s převědčením správnosti svého konání.Kdo však má být souzen je zcela jistě režim, který je vychoval,sebral jim dětství a naději na normání život. Je kruté je takto trestat.Ale je také pravda, že historie se lépe posuzuje s odstupem času. Jako bonus pro mě je dodržení chlapského slova za každou cenu.Strašně mi to v životě chybí!!

• 21.3.2017  21:42
    Teorie tygra (2016)

Prvoplánový humor,který pro mě nebyl humorný.Klišé o vztazích mezi muži a ženami vedený jen jedním směrem. Myslím si, že máme na víc.

• 19.3.2017  12:23
    Rocco (2016)

Pro mě velmi působivá,otevřená zpověď člověka,který vnitřně bojuje sám se sebou.Dětství ovlivněné silně katolickou výchovou ,dominantní matkou versus vrozená silná touha po sexu.Zatím není vítěze,ačkoliv se zdá ,že s přibývajícím věkem se vrací vzpomínky z dětství silněji.Každý z nás je výchovou poznamenán ať už v dobrém ,či zlém.

• 7.3.2017  16:40
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

Není to jenom marasmus doby komunismu.Je to marasmus v nás a ten se jen tak nedostane ven.Bude to trvat ještě dlouho než pochopíme.Bude to bolestivé.

• 5.3.2017  18:26
    Masaryk (2016)

Mrazilo mě, protože jsem cítila bezmoc.Bezmoc,která ale není soukromá,bezmoc,kterou pociťuje člověk,který se snaží zachránit celý jeden národ.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10