kokofek

Jana Petříková

okres Opava

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 20.5.2018  19:03

Atmosféra a snaha o přiblížení pocitů doby.Vysvětlovat divákovi vše dopodrobna zde není žádoucí.To si přece každý může zjistit sám.

• 8.5.2018  17:29

Film mě velmi zaujal,protože se zcela vymyká z obvyklých principů hororu.Horory mám ráda a jelikož jsme jich viděla spousty tak je již těžké mě zaujmout .

• 6.5.2018  16:37

Všechno už tady bylo napsáno a tak jen prosté :"Danieli nekonči ještě!"

• 5.5.2018  15:54
    Inspektor Max (TV seriál) (2018)

Celý seriál je tak zvláštní,že jsem zpočátku nevěděla jestli to má být komedie prvoplánově,nebo humorná detektivka. Nakonec jsem jej sledovala celý a tak jsem tomu pomalu přišla na chuť.Tu definici jsem nerozluštila,ale pobavilo mě to. Asi má na to vliv i Juraj.

• 11.4.2018  10:06
    Mindhunter (TV seriál) (2017)

Strašně se těším na druhou řadu.Slovní spojení strašně a těším je určitě poněkud velmi zvláštní,ale je ustálené a tak ho používám taky.Tento seriál je pro mě to pravé ořechové.Nepotřebuji tolik akce,napětí je pro mne právě v psychologii.

• 8.4.2018  10:16
    Čtverec (2017)

Konečně film,který mi mluví z duše.Všechno ostatní je už zde vyjádřeno a tak necítím potřebu to opakovat.

• 7.4.2018  16:46
    Nemilovaní (2017)

Zneklidńující a mrazivé.Typicky pomalé tempo,které má většina ruských snímků.Ale tady je na místě,potřebujete čas vnímat a prožívat .Dlouho mi scény vydržely strašit v hlavě.

• 10.3.2018  17:07

Pro naprostou většinu z nás,kteří žijeme ve svých pravidlech vytvořených společností je film ukázkou života spodiny.Máme pocit,že žijeme správně,přesto,že se pořád jen honíme a bojíme se,že nebudeme mít to co chceme.A najednou je život pryč a vlastně jsme ten pocit svobody nezažili ani v dětství.Proto jsem těm dětem,kteří podle nás nemají budoucnost během filmu záviděla.Tu volnost,tu bezstarostnost,ten klid.

• 10.3.2018  16:46

Velmi temné období našich dějin.Pokud však zobrazíme přímo osudy jednotlivců tak je ještě temnější.Myslím,že nepřítel venku se dá pochopit a přežít,ale nepřítel uvnitř znamená úplnou beznaděj.Nechtěla bych to nikdy zažít a nevím zda si to dnes vůbec lidé ještě dost uvědomují.

• 3.3.2018  16:36

Film na mě působí tak, jak podle mě působit má.Jako vzpomínky osmiletého kluka i s jeho pohledem na události doby.Dítě vnímá svět kolem sebe vždycky svými pocity ,které v něm události vyvolaly.Je mu celkem jedno jak důležité události jsou to z hlediska historie.

• 3.3.2018  16:18
    Lady Bird (2017)

Saoirse Ronan na mě působila velmi pravdivě a upřímně,ale její vzdor nějak příliš brzy končí a to mi připadá nepřesvědčivé.To nic nemění na tom ,že herecký výkon je pro mě skvělý.Zřejmě měla autorka pocit,že nějaký americký závěr s poučením je pro širší veřejnost nutný.A to je škoda.

• 24.2.2018  17:49

Všichni toužíme po lásce a vztahu.Jsme živočišný druh,který to má geneticky předurčeno.Někteří z nás to však mají složitější.Filmová lahůdka,moc jsem si to užila.

• 17.2.2018  16:36
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Minulost nás vždycky dožene.Bohužel si to neuvědomujeme.Pořád děláme stejné chyby a proto se dějiny opakují. Kryštof Hádek opět přesvědčivý a skvělý.

• 10.2.2018  16:37
    Tvář vody (2017)

Moje pocity-mám ráda pohádky pro dospělé.Ty,které si nehrajou na nic jiného.Trochu romantické,trochu drsné,trochu poučné.To vše v exkluzivním retro balení.A co je pro mě důležité,s dobrými hereckými výkony. Co chtít víc.

• 3.2.2018  16:39
    V pasti (TV seriál) (2016)

Když se na seriál dívám tak nutně potřebuju deku.Je fakt tak sugestivní,že mě mrazí.A to ne jenom z toho sněhu a věčné vánice.

• 13.1.2018  16:43

Srdce se mi dme pýchou.

• 13.1.2018  16:41
    Samba (2014)

Střet dvou světů,který je zde odvyprávěn nenásilnou formou,která vám nevnucuje pocit viny,že to má někdo těžší než my sami.

• 13.1.2018  16:31
    Velká hra (2017)

Události v dětství ovlivňují náše rozhodování ,ale také postoje.Hlavní hrdinka není žádnou vyjímkou. Dobře jsem se bavila přesto,že film není ryze odpočinkový a musíte pro příliv informací být neustále ve střehu. Přes svoji dlouho stopáž si udrží napětí po celou dobu.

• 30.12.2017  17:16
    Saulův syn (2015)

Sledujeme dění v továrně na smrt. V továrně doslova a do písmene.Člověk si prý zvykne na všechno. Jedno přísloví říká,že i na šibenici.Zvířata to ale neumí.Jsme tedy horší než zvířata.

• 26.12.2017  17:25
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Pohádka má novou zápletku,není nudná a zaujal mě výkon čerta Matěje.

• 23.12.2017  16:29
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Ještě mám husí kůži.Jak vizionářské.Umím si představit,že lidstvo by dokázalo takový režim stvořit.Bohužel.Některé prvky již známe i v dnešním světě.No a stačí to jenom šikovně stmelit.No a pořád mám husí kůži.

• 9.12.2017  15:50
    Fotograf (2015)

Je zřejmé,že Jan Saudek chtěl být takto viděn.Netouží po odkrytí svých vnitřních pocitů.Vnímavý divák to pochopí.Náznak neutěšeného dětství tuto teorii dokládá.Geniální umění by se nikdy nemělo odkrývat na dřeň.

• 9.12.2017  15:43
    Dcera (2015)

Začneme-li se hrabat v minulosti bez patřičného nadhledu a s křivdou v srdci,tak zcela jistě někomu ublížíme .Většinou těm nevinným.

• 14.11.2017  11:57
    Taxi (1998)

Hodnocení za francouzský šarm,který je prostě originální a nenapodobitelný.

• 14.11.2017  11:47

Budou mi chybět,moc chybět režiséři jako byl pan Kachyňa.Třeba se jednou objeví jiní,ale zatím to tak nevypadá a tak mi pan Kachyňa chybí a bude dál chybět.

• 6.11.2017  17:29
    Komisařka (1967)

Podobenství celého ruského národa v jednom snímku.Znásilněná země a její lid bojující za něco, co už ani sami nechápou.Většina těch,kteří trpí v každém boji.Obyčejných lidí,kteří touží po klidu.Postava komisařky, která se na čas změní v obyčejný lid,mámu,která se stará pečlivě o svého synka.Fanatismus,který však poznamenal celý národ je silný a zrůdný a to tak silný,že vytěsní mateřský pud.

• 22.10.2017  18:13
    matka! (2017)

Děkuji! Děkuji,že jsem se letos dočkala něčeho o čem se dá přemýšlet a ne zapomenout hned po skončení filmu. Je mi dnes moc hezky,protože zážitek stále doznívá a mám stále o čem přemýšlet.

• 21.10.2017  16:51

U mě zklamání.Spletenec žánrů,který je velmi málo uvěřitelný.Myslím herecky.Nevěřím jim vůbec nic.Mé hodnocení je tak bohužel jen za uvěřitelné tělíčko Idrise Elby.

• 23.9.2017  16:24
    Florida (2015)

Prokletí 21.století-stařecká demence.Předchozí generace ji nepoznaly v takové míře,protože se zdaleka nedožívali takového věku.Tudíž pokud se nenajde lék,dožijeme se jí všichni.Obávám se však,že vztahy již budou vypadat poněkud méně vřele.Dnešní dorostenci již zdaleka nevykazují přirozenou touhu někomu pomáhat. Herecký výkon Jeana Rocheforta je excelentní!!!

• 10.9.2017  18:50
    Sekretářka (2002)

Konečně mě něco pobavilo.Nechápu,že jsem snímek ještě neviděla.Vtipné a zárověň velmi vzrušující pro ty,kteří chápou,že sex je také hra,která může mít různá pravidla.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11