kokofek

okres Opava

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 7.12.2019  18:16
    Učitelka (2016)

Skvělý herecký výkon.Už to je důvod film vidět.Jinak si myslím,že nejen tato učitelka,ale jí podobní lidé přežijí jakoukoli dobu.A že jich bude!!

• 7.12.2019  18:12
    Bez vědomí (TV seriál) (2019)

Napínavé špionážní drama,které se zdá chvílemi málo uvěřitelné.Nemyslím obsah jako takový,ale jednotlivé scény jak už tady zmiňují jiní.Například návštěva vojenského prostoru.Jinak jsem se skvěle bavila .Bohužel byla bych raději kdyby nic z toho nebyla pravda.Ale obávám se,že i fiktivní příběh má svůj reálný základ.

• 1.12.2019  16:52

Tři hvězdy za herecký výkon,ostatní bylo moc přímočaré a nepodobalo se životu.Sebevědomí není jen otázkou jak člověk vypadá. To by se asi všechny ty boubelaté mladé maminky,které vídám, maminkami vůbec nestaly! Spíš mi dnes připadá,že obezita se stala normou,což taky není dobré.

• 1.12.2019  16:38
    Dark - Série 2 (série) (2019)

Tak už se těším na další řadu.Třeba se něco víc vysvětlí a nebo taky ne.Možná to ani vysvětlit nelze,protože to jsou věci nevysvětlitelné.Jedno je jisté ! Druhá řada se mi taky líbila.Asi bych taky chtěla potkat své mladší a starší já.Zvláště to starší na kterém bych viděla chyby,které jsem udělala.No zajímavá myšlenka.

• 23.11.2019  15:56
    Hříšnice (TV seriál) (2017)

Začátek mě navnadil,ale v dalších dílech se tempo tak zpomalilo,že to bylo až nudné.Konec pak najednou šíleně akční a vše se vyřeší tak rychle,že mi ušlo jak na to detektiv přišel.

• 16.11.2019  15:33

Udivilo mě,že jsem film ještě neviděla.No,ale stalo se a aspoň jsem si to o to víc užívala.Scénář,jaký nikdo neumí napodobit.Nenapodobitelné situace a hlavně nepředvídatelné.Uf to bych chtěla umět.

• 2.11.2019  16:41
    Dark (TV seriál) (2017)

Už zase je tady čas a prostor.Cestování v čase, co bylo a co je teď a jak to spolu souvisí.Vždycky to bylo pro mě složité ,ale zajímavé.Postavy jsou tak nějak ploché,ale myslím,že němci to jinak neumí.Hodnocení dávám za téma,které mi teď v čase ponurého podzimu sedí!

• 20.10.2019  10:51
    Joker (2019)

Často tančím jako Phoeniixův Joker tak nevím co to má znamenat.Naše myšlenkové pochody jsou totiž nevyzpytatelné.Myslím,že všichni máme v sobě své temné stránky a pokud se k nim přidá sled nepříznivých událostí navíc mající zrod v dětství,problém je na světě.No a k tomu všemu geniální herecký výkon na hranici možností je skvělá podívaná na světě!!

• 19.10.2019  16:29
    Zmizení (TV seriál) (2017)

No neurazí,ale nenadchne.Asi už za týden nebudu vědět o čem to bylo.Ale když jsem unavená z práce tak to stačí.Nemusím dávat pozor na důležité momenty,nebo zvraty,protože děj je pomalý a každou důležitou zápletku náležitě připomenou.Opět mě nenadchla Julia Jentsch.Tak nevím ,ale asi není v Německu příliš velká konkurence.

• 29.9.2019  10:08

Nejsem odborníkem filmového umění a tak nebudu psát o tom co film má a co by měl mít,ale o tom jak na mě působí. Sednu si v kině(samozřejmě pokud nesleduji doma) a nenechávám se ničím rušit.Nikdy nepojídám chroupající pochutiny což ruší nejen mě,ale také ty ostatní.A pak to přijde.Buď mě film pohltí tak, že ať je třeba dlouhý 3 hodiny nemyslím na nic jiného.To samozřejmě nenastane u každého filmu,ale jen u vybraných.Nabarvené ptáče u mě navíc a to je zajímavé vyvolalo asociace na různé situace v mém životě.A to myslím především vyprávění mé babičky.

• 28.9.2019  14:26

Ano souhalsím,že druhá řada je nelogická,konec je kýčovitý,ale přesto jsem se bavila a to královsky.A o to přece jde.Nic jsem nečekala až na to jak to dopadne.Během první řady si člověk utvoří vztah ke všem ,kteří prožívají svou akci století s náležitou španělskou vášnivostí.Což se nám studeným českým čumákům(mám i část maďarské krve po babičce) zdá být někdy přes čáru.ale podle sebe soudím tebe.To ať si někteří uvědomí.

• 24.9.2019  12:05

Nevím,ale nějak mě zklamala stále stejná nebo podobná Eliška Balzerová.Asi jí bylo v poslední době nějak více.Nic nového nic zajímavého.Prostě se podívám a nic.

• 23.9.2019  18:19

Film nesmírně něžný a poetický.V jedné chvíli se vám chce zakřičet jak se to chováte a v té další víte,že se vám taky chtělo něco takového udělat.Puberta je období složité a zároveň krásné,protože se bouříme proti všem zavedeným a často zděděným či viděným zvyklostem.Chceme být volní a svobodní než dospějeme a stanou se z nás stejně otravní fotrové a matky.Výkony neherců jsou obdivuhodné.

• 31.8.2019  16:47

Těšila jsem se na každý díl a protože během léta mám mnoho jiných zájmů tak jsem si ten čas musela urychleně najít,protože mě to tak přitáhlo k sobě.Miluju dobré horory a dobré psychologické příběhy a toto spojení mě uchvátilo.

• 31.8.2019  16:37
    Žena (2017)

Glenn Close ve své excelentní roli.Nevím jestli existují opravdu muži tohoto kalibru.Zřejmě ano a jenom nevíme a nebo se spíš nedovíme podrobnosti.V dnešní době mě napadá jestli Francii nevelí paní prezidentová.Samozřejmě tajně.

• 17.8.2019  17:20
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Nádherná scenérie,kterou postavy seriálu nevnímají jako něco zvláštního,protože v ní žijí a je pro všední.Pro nás Evropany je takový pohled z terasy domu či bytu kde bydlíme pouze pohledem dovolenkovým.Tedy pro většinu z běžné populace.Přesto,že žijí pro nás v dovolenkové atmosféře mají své trápení všedních dní.Je to asi stejné na celém světě.Jsme prostě komplikované bytosti.Kromě ženských výkonů mě zaujal Alexandr S.,který byl velmi autentický.

• 28.7.2019  14:42
    Doktorka Fosterová (TV seriál) (2015)

Pro mě trochu bez logiky věci.Nějak překombinované.Asi nejsem tento typ ženy,která pro jedno zklamání ztrácí chuť k životu a další náplní se jí stane touha se pomstít.Asi bych šla dál.Život je na to moc krátký.

• 28.7.2019  14:38

Je velmi těžké zbavit se závislosti a protože každý člověk není vybaven tak silnou vůlí,kterou by dokázal jen pomocí psychologie stav věci změnit tak jsem sledovala jak může současná medicína těmto lidem pomoct. A světe div se! Nijak. Už před 15 lety jsem četla studie o pozitivních účincích vlivu LSD po vedením odborníků na změnu myšlení závislých jedinců potažmo alkoholiků.Ale nějak není zájem dotáhnout věci do zdárného konce.Protože našemu státu současná spotřeba alkoholu velmi vyhovuje.

• 7.7.2019  15:37

Silné, napínavé,plné zvratů a opět se skvělou hudbou.A Cillian Murphy opět sladký!!!!!!!!!!

• 7.7.2019  15:34

Vztahy mezi rodiči a dětmi jsou ty nejsložitější vztahy vůbec.Jsou pro nás velmi důležité a předurčují naše další vztahy během života.Z těchto modelů většinou bohužel i bohudík vycházíme a dle mého názoru jsou za ně odpovědní především rodiče.Dítě je v tomto vztahu to méně zkušené stvoření a má co dělat s vlastní přeměnou v dospěláka.

• 7.7.2019  15:28
    Fúsi (2015)

Film o tom ,že i zklamání k našemu životu nezbytně patří a posune nás dál.

• 22.6.2019  16:19
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Pro mě osobně připomenutí systému v jakém jsme žili.Nepřemýšlej ,nepátrej a plň co se ti řekne.Nemáš žádné informace a tak si myslíš,že je to vcelku normální.Ve skrytu duše víš,že to normální není,ale protože si žiješ svůj život,své lásky,starosti tak nad tím nepřemýšlíš a plníš co se ti řekne.Po prvním dílu mi bylo fyzicky špatně.Už jsem zapomněla jaké to bylo žít v totalitě.Asi to už dnes nikdo nepochopí.Nikdo nebyl u nás potrestán za zamlčování faktů.A stačilo aspoň gesto dobré vůle jako v Polsku kde se podával obyvatelstvu jod.

• 2.6.2019  14:42
    Klec (TV film) (2019)

Herecký koncert Kryštofa Hádka a Jiřiny Bohdalové.

• 2.6.2019  14:39
    Shetland (TV seriál) (2013)

Velmi příjemné detektivní pohlazení. Sonda do života lidí žijících ve specifickém prostředí.Žijí trochu jinak než lidé ve velkých městech,ale přesto mají stejné probémy s mezilidskými vztahy,láskou ,touhou po majetku.

• 18.5.2019  17:36
    Živé terče (TV seriál) (2019)

Trochu překombinovaný konec,ale když já Kláru Melíškovou miluju.

• 12.5.2019  17:35
    Šedá zóna (2001)

Film se nesnaží prvoplánově dojmout silnými scénami a to se mi líbilo.Ono to téma je samo o sobě dost silné.Nikdo z nás dopředu neví jak se zachová v extrémních situacích a jak to říká postava z filmu, co je schopen udělat pro záchranu svého života.Jestli dokáže být hrdinou či zbabělcem.Tito lidé nejsou hodni odsouzení,ale odsouzen má být režim,který lidi k takovým činům nutí.

• 12.5.2019  17:23
    Trhlina (2019)

Bohužel mě v kině rušila dvojice ,která si během filmu neustále sdělovala své dojmy.Dost rušivé,jelikož se ráda bojím a potřebuji k tomu klid.Celkově se film zbytečně táhne,ale pochvala za hudbu ,zvukové efekty a napětí.

• 4.5.2019  17:32
    Za sklem - Série 2 (série) (2017)

Druhá řada opět příjemně akční až na poslední 2 díly,které nějak ztrácely tempo.

• 4.5.2019  17:30
    Za sklem (TV seriál) (2016)

Dobře jsem se bavila a to bylo mé očekávání.Myslím,že filmová nadsázka nutná v každé kriminálce nebude tak velkou nadsázkou.Bohužel nemám iluze.že skutečnost je lepší.Z takového podhoubí plného hnusu jakým bylo období budování komunismu nemohlo vzejít nic dobrého.

• 27.4.2019  17:32
    Za sklem - Série 1 (série) (2016)

Chtěla jsem se podívat na něco oddychového a nakonec mě to tak zaujalo,že jsem to vzala útokem.Napínavé s dobrým tempem a zajímavými zvraty.Navíc jako bonus podívaná na pěkné chlapácké tělo.Jen pořád přemýšlím,proč největšího hajzla hraje čech?

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13