kokofek

okres Opava

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 17.6.2017  16:41
    1864 (TV seriál) (2014)

Každý národ má znát svou historii jinak bude nucen ji znovu opakovat.A protože velmi mnoho(na můj vkus až příliš) mladých lidí se o historii své země nezajímá,nejspíš se druhá polovina citátu stane bohužel pravdou. Severské národy proto mají lepší šanci.

• 14.10.2018  17:07

Smutný příběh,který se ale dle mého názoru nepodařilo dobře zpracovat.Herecky jsou hlavní postavy uvěřitelné,ale nějak tomu něco chybí.Něco, aby to diváka vyvedlo z míry,to něco proč by měl nad filmem přemýšlet.

• 19.5.2013  16:44
    39 stupňů (TV film) (2008)

Slušné tempo,nenudila jsem se,ale nic převratného.Neurazí, nenadchne.

• 3.9.2017  17:13

Vážné téma,které by si zasloužilo důstojnější kabátek.

• 4.6.2016  16:17

V šedivém pracovním týdnu něco jako světlo na konci tunelu.Ještě druhý den nálada,která se vyvoláním snímku nedala zkazit.Potřebovala bych to aspoň jednou týdně a bude mi hej!

• 18.10.2014  15:52
    Amants naufragés, Les (TV film) (2010)

Když milujeme tak žárlíme.Překračuje -li žárlivost únosnou mez stává se chorobou na kterou není lék a tento vztah končí většinou katastrofou.

• 31.7.2016  18:40

Pro mě osobně seriál na letní večery.Uvolňující, nenáročný,zábavný.Ráno se mi jde dobře do práce a mám hezký celý den.

• 25.11.2015  10:58

Film,který ukazuje odvrácenou stranu uhlazenosti,ambicioznosti a touze po dokonalosti.Bohužel očekávám,že v každé zemi se skrývají za maskou zdánlivé serioznosti psychopatické osobnosti.Doufejme,že jich není mnoho.

• 19.2.2015  11:17

Děsí mě představa,že pro některé jedince je životním cílem bojovat.Vůbec pro ně není nutné přemýšlet, jestli je ta válka oprávněná a správná.Prostě vláda řekla, že ano tak jdu.Budu slavný, uznávaný a ještě peníze.Stejně nic jiného neumím a potřebuju,aby mi někdo život řídil.Je to přece jenom jednodušší.Bohužel jsem ve filmu žádnou proměnu myšlení snipera nezaznamenala.Myslím , že to u těchto jedinců ani nejde.

• 26.12.2018  16:03

Nevstoupíš dvakrát do téže řeky! No já vím, je to otřepané rčení! Ale jelikož jsem se ten den přejedla a můj mozek stejně nevnímal,tak by bylo škoda sledovat něco hodnotnějšího.Amen.

• 30.3.2013  17:19

Líbí se mi tento druh humoru,který je tak nějak ze života a není prvoplánový.Během filmu se divák přistihne,že hlavnímu hrdinovi fandí i když ví,že si za problémy může sám.

• 11.10.2016  21:39
    Anthropoid (2016)

Tak poprvé jsem zažila pocit hrdosti a radosti,že se někdo zajímal o naše dějiny.Hrozně mě to dojímalo.První polovina filmu trochu nejistá,ale ta druhá je přímo úžasná!!

• 21.1.2017  16:23

Seriál jsem viděla samozřejmě už hodně dávno,ale dnes jsem si všimla, že jsem jej nehodnotila.A to je moc dobře,protože v kontextu dnešní doby se můj pohled určitě změnil.

• 15.8.2015  16:43

Pocity beznaděje a nicoty asi trpí hodně manažerů na vysokých postech,ale řešení, které zvolí v tomto filmu je dost neobvyklé.Zvyknou-li si na vysoký standard ve svém životě, nechtějí ho opouštět.Tento hrdina se proto chová dost neobvykle.

• 26.11.2016  16:44

V každé společnosti dochází ke vzpouře mladých lidí , kterým se skoro nikdy nelíbí zavedené způsoby žití a mají pocit,že je třeba změnit a nastolit jiný řád.Zpravidla se během času obrousí hrany a stanou se z nich stejní pupkatí tatíci jako byli jejich otcové.70.léta v Německu jsou však mnohem drsnější a radikálnější.

• 2.2.2014  18:03
    Babovřesky (2013)

Tak jsem toto hodnocení použila poprvé,ale jinak to nejde.Je mi jen líto, že je poptávka po těchto filmech.

• 9.3.2019  15:49
    Babylon Berlín (TV seriál) (2017)

Velmi příjemná,zábavná a napínavá záležitost.Pocit autentického prostředí,hudby,chování a reakce lidí.Od začátku až do konce nenechá diváka vydechnout.Spojení krimi,historie a psychologie v krásně namíchaném koktejlu.

• 6.4.2015  17:32

Na téma italské mafie už toho bylo natočeno mnoho.Některé hodně zdařilé až skvělé jako nezapomenutelný Kmotr.Tento seriál patří k těm méně zdařilým.Děj je příběhově zajímavý,ale bohužel jeho tempo, které je příliš pomalé to všechno zničí. Máte-li chuť se bavit stylem argentinských telenovel,kdy nemusíte tolik dávat pozor,aby vám něco neuniklo tak budete spokojeni.

• 3.3.2013  21:17
    Banditi (2001)

Průměrná zábava,která nijak nenadchne.Vyměnila bych B. Willise, který je pořád stejný a já mu to nevěřím.Cate Blanchett skvělá.

• 1.12.2013  17:08
    Barva pleti (2008)

Průměrné zpracování závažného tématu, který sám o sobě není černobílý, ale velmi složitý a těžko řešitelný.Ale vžijeme -li se do dítěte , které se narodí a nic neprovedlo jen má nežádoucí barvu pleti a neví kam patří, tak najednou pocítíme bezmoc jedince a tento pocit aspoň jednou v životě zažije každý z nás.

• 31.3.2013  16:09
    Bastardi 2 (2011)

Téma dědictví totality, které naši poznamenalo je dobře zvoleno,ale samotný film mi připadá jako trafika pro herce, kteří si už dlouho nezahráli.Škoda.

• 28.4.2013  18:03
    Behemot (TV film) (2011)

Kromě krásné přírody se na filmu nic nepovedlo.Nejen že se film děsně táhne,ale scény ve chvílích napětí jsou ve stylu máme čas si popovídat.Postavám nevěřím vůbec nic.

• 23.1.2016  16:35

Překvapivě vynikající výkon v dětské roli.Přirozený a uvěřitelný přerod emocí ve tváři dítěte.Celý příběh proto vyznívá jako dokument viděný očima malého chlapce, který nechápe důvody bojů(to nechápe asi nikdo) a každé jeho jednání je jen následkem událostí kolem něj.Na konci je vám jasné, že jeho vážná a dospělá tvář se už těžko někdy změní.

• 7.12.2019  18:12
    Bez vědomí (TV seriál) (2019)

Napínavé špionážní drama,které se zdá chvílemi málo uvěřitelné.Nemyslím obsah jako takový,ale jednotlivé scény jak už tady zmiňují jiní.Například návštěva vojenského prostoru.Jinak jsem se skvěle bavila .Bohužel byla bych raději kdyby nic z toho nebyla pravda.Ale obávám se,že i fiktivní příběh má svůj reálný základ.

• 26.2.2013  13:29
    Bezva chlap (2010)

Úžasná kombinace humoru,dramatu a kriminálky.Miluju severský humor, který je přirozený, lidský.Je to hlavně tím, že tyto země neovlivňovala katolická církev.Moc jsem se bavila.

• 12.2.2015  21:06
    Birdman (2014)

Výkon Michaela Keatona, nevím proč, nebyl pro mě úplně stoprocentní.Asi bych mu řekla slova, které používal Miloš Forman, když režíroval " Já ti to nevěřím"

• 3.1.2016  17:44
    Bod zlomu (2015)

Přehlídka adrenalinových sportů,žádný příběh,herecké výkony slabé.Film pro mě není jen o speciálních efektech.

• 25.11.2018  19:54

Nemůžu hodnotit jinak,než se připojit k vysokému hodnocení.Vnímám film jako poctu zpěvákovi,který uměl vstoupit do lidských srdcí a navždy v něm zanechat stopu.Nezajímá mě jestli je filmi zcela pravdivý,protože pravda je relativní a každý ji vnímá jinak.Nastíněné situace zcela odpovídají mé představě o pocitech člověka,který je odlišný a ví jak lidé odlišnosti vnímají.Děkuju ti Freddie!

• 28.2.2016  17:50

Jdu na fantasy a nic jiného nečekám.Taky jsem zvědavá jak Nikolaj Coster Waldau zhubnul.Ale překvapí mě táhnoucí se děj.Trochu se nudím.Probere mě Geoffrey Rush,ale jen na chvilku.Škoda.Začínalo to tak slibně.

• 21.2.2017  21:26
    Bohéma (TV seriál) (2017)

I přes výhrady pro počáteční nejasnost vzhledem k velkému množství postav,hodnotím kladně.Hodnotím odvahu pustit se do kontroverzního období našich dějin.Obdiv zaslouží herecký výkon Vladimíra Javorského a taktéž Michala Dlouhého(který mě velmi překvapil).

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14