kokofek

kokofek

Jana Petříková

okres Opava

• 5.1.2019  18:27

Jako pubertální dívka jsem ten film velmi milovala .Musím proto hodnotit vysoko,přesto.že dnes na něm vidím chyby.Udržet tempo v tak dlouhé stopáži umí málo režisérů a to je viděno z dnešního pohledu problém tohoto filmu.

• 5.1.2019  18:15

Ani komedie,ani detektivka,pokus o něco.Já,ale nevím o co.Navíc a to je pro mě důležité u každého filmu,těm postavám nevěřím a myslím,že jim nevěří ani samotní herci.Jitce Čvančarové se nedaří vytvořit dojem,že fakt miluje tohoto obstarožního ničím zajímavého morouse.Asi to nešlo.

• 1.1.2019  16:55

Jsem z toho trochu v rozpacích.Poetické a hravé mi to zrovna nepřipadalo.Spíš splácané i přeplácané.Taky mě při vyhrocených situacích rušila hudba.Byla jako z jiného filmu.

• 26.12.2018  16:03

Nevstoupíš dvakrát do téže řeky! No já vím, je to otřepané rčení! Ale jelikož jsem se ten den přejedla a můj mozek stejně nevnímal,tak by bylo škoda sledovat něco hodnotnějšího.Amen.

• 22.12.2018  16:56

Nebudu to rozpitvávat.Výhrady bych měla,ale bavila jsem se, překvapení bylo taky a herci se snažili.

• 16.12.2018  15:50

Chtěla jsem se jen pobavit,ale bohužel film byl zajímavý pouze vizuálně a zbytek chyběl.Začátek vypadal slibně,ale bohužel dlouhá stopáž filmu už neudržela napětí a došly nápady.

• 15.12.2018  16:48

Není to film ani pompézní ani výpravný ani velkolepý a přesto mi tak nějak sedl.Kate Winslett byla v době natáčení těhotná a proto byla zřejmě tak jiná,Zvláštně uklidňující.Celé dílko mi prostě teď v čase adventním dobře.

• 15.12.2018  16:39
    Kvarteto (2017)

Zcela výstižná sonda do života třicátníků,kteří se potýkají se svou vlastní svobodou.Opět mě nezklamal Jaroslav Plesl.

• 8.12.2018  18:03
    Mladý papež (TV seriál) (2016)

Církevní hodnostáři jsou v prvé řadě hlavně lidé! Mají své touhy ,přání,nejistoty.Ničím se neliší od ostatních .Protože jsme savci,potřebujeme vyrůstat v rodině a dostat svou porci lásky,která z nás vytvoří samostatnou a zdravě sebejistou bytost. Ani zdánlivě láskyplná náruč matky církve nemůže rodinu nahradit.

• 8.12.2018  17:34
    Rédl (TV seriál) (2018)

Přiznám se, ještě pořád mi běhá mráz po zádech.Skvěle odvedená práce! Potřebujeme se podívat či nahlednout pravdě pod sukni! I když to tak strašně bolí a mladým lidem to připadá jako smyšlená detektivka.A tak prosím přemýšlejte všichni! Historie se totiž často opakuje,protože lidé rádi zapomínají,nebo nechtějí vzpomínat.

• 25.11.2018  19:54

Nemůžu hodnotit jinak,než se připojit k vysokému hodnocení.Vnímám film jako poctu zpěvákovi,který uměl vstoupit do lidských srdcí a navždy v něm zanechat stopu.Nezajímá mě jestli je filmi zcela pravdivý,protože pravda je relativní a každý ji vnímá jinak.Nastíněné situace zcela odpovídají mé představě o pocitech člověka,který je odlišný a ví jak lidé odlišnosti vnímají.Děkuju ti Freddie!

• 25.11.2018  19:40
    Nařčení (2012)

Bravurní a zřejmě pro českého diváka,soudě dle nízkého hodnocení nepochopitelné.Sonda kam až může dojít poslušnost k vyšší autoritě.

• 28.10.2018  16:15

Velmi silné téma.Trest smrti.Z pohledu člověka,kterému se nic zlého nikdy nestalo je pro mě nelidský a nemorální.A jsem proti! Už z toho důvodu,že stoprocentní prokázání viny je nemožné! Ovšem když se vžiju do pocitů rodičů dětí,kterým někdo brutálně zavraždil dítě tak se můj předtím jistý postoj chvěje v základech.A ten kdo má děti asi se mnou bude souhlasit!

• 27.10.2018  16:00
    Já, Mattoni (TV seriál) (2016)

To čeho pan Mattoni dosáhl jako byznysmen je vcelku dohledatelné,ale mě obvykle zajímá jaký život vedli lidé,kteří byli navenek úspěšní.Proto u mě spokojenost.

• 14.10.2018  17:07

Smutný příběh,který se ale dle mého názoru nepodařilo dobře zpracovat.Herecky jsou hlavní postavy uvěřitelné,ale nějak tomu něco chybí.Něco, aby to diváka vyvedlo z míry,to něco proč by měl nad filmem přemýšlet.

• 6.10.2018  17:58

Pro mě až příliš jednostranný pohled na ženský úděl.Spíše námět k přemýšlení,který chce provokovat .Ženské postavy jsou zde poněkud zvláštní až tak ,že to snad vypadá,že muži nemají nic jiného na práci než ubližovat a ubližovat.

• 26.8.2018  17:28
    Případ Kettering (TV seriál) (2016)

Závěr jsem úplně nepochopila a to nejsem z těch,kteří potřebují všechno dopodrobna vysvětlit.Ale to by mi tak nevadilo,protože si ráda vytvářím své vlastní teorie.Spíše pro mne bylo zdlouhavé celé pojetí ač záběry na přírodu byly okouzlující.

• 26.8.2018  17:14
    Dubček (2018)

Každý národ touží mít své pokud možno kladné hrdiny.Asi je to všeobecně ve všech lidech.Něčemu a někomu věřit.Někomu čestnému a spravedlivému za kterým půjdou davy i na smrt.Myslím,že tak to bylo i v případě Dubčeka.Lidé chtěli věřit,že se objevilo světlo na konci tunelu.Proto je vyprávění z pohledu hrdiny příliš zjednodušené a přímočaré. Na druhou stranu pustit se do tak ožehavého tématu našich nedávných dějin je už samo o sobě výzvou.

• 26.8.2018  16:57

Beru to jako poctu Janu Němcovi.Nic víc nic míň.

• 30.6.2018  17:20
    Escobar (2017)

Ano já vím,kdo viděl narcos,tak je jasné,že se mu vtěsnání děje do dvou hodin nebude líbit.ALE! Já prostě Javiera miluju a vidět jeho další mistrovskou exhibici je pro mě zážitek.

• 30.6.2018  17:17

Já nevím,když já tu romantiku nemusím! Mám ji raději v životě.Ve filmu se chci dojmout a někdy rozveselit a rozesmutnit a taky hodně přemýšlet! Ani jedno tam pro mě nebylo.Taková romantika po indicku.

• 17.6.2018  16:36

Velmi dojemně a zárověň věrohodně až naturalisticky vylíčena atmosféra v zemi zničené válkou.Beznaděj z budoucnosti,touha po životě,která hraničí s bezohledností.V dnešní době plné dostatku až přebytku dost těžko uvěřitelné.Ale jako ostatně v každé době jsou lidé,kteří neztrácejí svou lidskost a lidé.kteří využijí danou dobu ke svému prospěchu.

• 17.6.2018  15:57

Myslím si,že je nutné vidět film než zemřete.S tím souhlasím.Ale zárověń je lepší vidět film v různém věkovém období svého života.Bude na vás totiž působit jinak ve třiceti a jinak v padesáti.A tím jsou některé filmy nesmrtelné.

• 9.6.2018  17:28

Naprostá lahůdka pro filmového fanouška.Velmi citlivý a vnímavý vstup do gay-komunity.Nádherné citlivě zpracované scény o touze po lásce.Dlouho se mi budou vracet v hlavě.Zvláště rozhovor otce a syna.

• 20.5.2018  19:03

Atmosféra a snaha o přiblížení pocitů doby.Vysvětlovat divákovi vše dopodrobna zde není žádoucí.To si přece každý může zjistit sám.

• 8.5.2018  17:29

Film mě velmi zaujal,protože se zcela vymyká z obvyklých principů hororu.Horory mám ráda a jelikož jsme jich viděla spousty tak je již těžké mě zaujmout .

• 6.5.2018  16:37

Všechno už tady bylo napsáno a tak jen prosté :"Danieli nekonči ještě!"

• 5.5.2018  15:54
    Inspektor Max (TV seriál) (2018)

Celý seriál je tak zvláštní,že jsem zpočátku nevěděla jestli to má být komedie prvoplánově,nebo humorná detektivka. Nakonec jsem jej sledovala celý a tak jsem tomu pomalu přišla na chuť.Tu definici jsem nerozluštila,ale pobavilo mě to. Asi má na to vliv i Juraj.

• 11.4.2018  10:06
    MINDHUNTER: Lovci myšlenek (TV seriál) (2017)

Strašně se těším na druhou řadu.Slovní spojení strašně a těším je určitě poněkud velmi zvláštní,ale je ustálené a tak ho používám taky.Tento seriál je pro mě to pravé ořechové.Nepotřebuji tolik akce,napětí je pro mne právě v psychologii.

• 8.4.2018  10:16
    Čtverec (2017)

Konečně film,který mi mluví z duše.Všechno ostatní je už zde vyjádřeno a tak necítím potřebu to opakovat.