Vetřelec: Covenant (2017) odpad!

Asi nejdementnější sci-fi všech dob. Po tom, co se vetřelec vylíhnul ze spórů pýchavky, kterė obživly a vlétly borcovi do ucha, jsem to vypl. Strašná sračka.

Ať přiletí čáp, královno! (1988) (TV film)

Nejlepší pohádka, která byla u nás kdy natočená! Absolutní top! A neříkám to jen proto, že jsem hrál hlavní roli, tedy to blonďaté mimino na dece :-D .

Král (2019)

Už jsem si zvykl na to, že zde lidé nemají vlastní názor a prostě jen tupě papouškují to, co tu pár "filmových expertů" vypotí, protože vybočit z řady by znamenalo ztrátu respektu a přízně profesionálních recenzentů ze sociální bublinky ČSFD. Bohužel kvůli tomu je tu většina filmových hodnocení naprosto zcestná a neodpovídající realitě. Což je přesně případ tohoto díla. Bohužel jsem měl tu čest shlédnout verzi s dabingem. Mizerný, zcela amatérský dabing bohužel ještě víc podtrhoval už tak špatný zbytek filmu. Absolutně dementní, suchý, tupý postavy jak ovce na stráni. Syn krále zabije syna krále a na scéně se nepohne ani stéblo trávy, nikdo nehne brvou, nikdo nevykřikne, nezajásá, otec zabité postavy suše přijede na koni bez náznaku emoce nebo čehokoliv. V tom filmu nebyl prostě jediný herec, ani jediná emoce a je to určitě jediný film na světě, kde nejlepší výkon předvedl Paťko Vampajr. Nebudu vůbec komentovat, jestli to je nebo není historicky správně, protože není. Dějová linka je absolutně nekonzistentní, plná nesmyslných skoků a celkově to celé působí jako dětské představení na základní škole. Nejhorší na tom je, že to i vypadá strašně levně a to do toho museli nasypat strašný peníze. Vývoj hlavní postavy je opravdu už ale majster-štych. Vidíme zde, jak se během 30 minut filmu mladý alkoholik, děvkař a pacifista, co nechce být králem stane odpovědným králem, který nechává šmahem popravovat koho se jen zamane, včetně zajatců a bývalých přátel a vydává se dobýt Francii. A vlastně během chvilky se z něj stane naprosto stejná svině, jako byl jeho fotr, kterým hrozně pohrdal. Půlka filmu jde totálně pomalu a nic s v ní neděje a najednou se během minuty posune děj a vývoj postav asi tak o 5 let dopředu. Co mě dostalo nejvíc byla neuvěřitelně sofistikovaná strategie bitvy, kdy měli vojáci v lehké zbroji vytáhnout a vyprovokovat těžkou jízdu do bahna a tu rozstřílet lučištníci.... A realita? Vyrazili v těžké zbroji, šnečím tempem, jízda proti nim také šnečím tempem. Bez křiku, nic, pohodová vyjížďka parkem... Po té jedna salva lučištníků, která neudělala vůbec nic a pak onen pokrokový a zcela nečekaný tah a to útok zboku! Ubaká vojáků, kterých si tam jakoby náhodou nikdo nevšiml a tak vlastně Jindra pětník vyhrál bitvu, ve které neměl žádnou strategickou výhodu a měl 5x míň vojáků. TLESKÁM !!! To, že zabil Paťka, protože uklouzl v bahně, to bylo docela smart, nicméně už nebylo vysvětleno, kam teda zmizela ta zbývající armáda, která by tu Jindrovu zbývající skupinku jistě rozcupovala během pár minut. A takových volovin je tam spousta a celé je to strašně zpackané a dementní. Hrůza děs. 50%

K zemi hleď! (2021) odpad!

Vydržel jsem do hereckého "výkonu" chodící kostry Streepové aka paní prezidentky (nemám slov) a musel jsem to vypnout, abych se nepozvracel. A nechápu co je tady za CSFD za lidi, že to má 75%?? To už je to tady jen čistej troll a ironie? Pokud se ale jedná o satirickou, černou komedii a já to nepochopil, tak se omlouvám, ale tohle je tak špatně, že to neni správně ani jako vtip.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Přihlásil jsem se po pěti letech jen proto, abych řekl, že kdo dá tomuhle dílu 2 hvězdy, je buď imbecil anebo se jen snaží být zajímavý.  Už mám dost těchhle pseudo recenzentů, co musí mít za každou cenu svůj lepší pohled na svět a nic prostě není dost dobrý. Horor nemá pointu, romantický filmy mají patos, vtipný komedie jsou trapný a akční filmy jsou moc přehnaný, že? BLA BLA BLA. Máte před sebou dílo, které je v každém ohledu perfektní. Ten kdo nemá rád rejže, dá 4 hvězdy, ale každý kdo dá 3 a míň, je prostě kretén.

Watson (2019)

Spoluzakladatel Greenpeace a později zakladatel Sea Shepherd , kapitán Paul Watson strávil posledních 40 let bojem proti zničení života v oceánech a tím pádem i na Zemi. Jeho obětavost , dech beroucí odhodlání a houževnatost by měla být inspirací nám všem v boji za naší budoucnost.

Příchozí (2016) odpad!

Panebože! Tak jsem opravdu ztratil i tu poslední špetku důvěry v soudnost místních komentátorů. 5 hvězd může dát týhle ichtylní pseudo-sci-fi hovadině jen duševně nemocnej člověk. Ne všechno utahaný je zákonitě dobrý. Myslel jsem , že absolutní dno sci-fi už bude navždy patřit Pacific-Rimu , ale spletl jsem se .... Tenhle kýbl nudy nemá nic. Nápad , akci , herecké výkony ani jakoukoliv špetku čehokoliv hmatatelného... Prostě se to rozplyne v prach že jo ? JAKO JAK ? Totální , ale totální hnůj !!!!! 1%

Logan: Wolverine (2017)

Chátrajícím hercům napsali chátrající charaktery a vytloukli z nich co se jen dalo ... a to doslova... Avšak nemohu říci, že by to byl nejlepší díl celé série...

Den nezávislosti: Nový útok (2016) odpad!

Čekal jsem , že to bude hrozný, ale ne až tak moc ... 10% za to , že to má v názvu první díl.

Trainspotting (1996)

„Vybrat si život. Vybrat si práci. Vybrat si kariéru. Vybrat si rodinu. Vybrat si zasraně velkou televizi.Vybrat si myčky, auta, přehrávače kompaktů a elektrický otvíráky na konzervy. (…) Na konci toho všeho pěkně zplesnivět. Pochcávat se v ubohym domku a bejt jenom na obtíž sobeckejm, zmrvenejm spratkům, který jsi splodil, aby tě nahradili.“ :D