erceee

<< předchozí 1 2
    • 15.11.2018  21:24

Nudny film

• 17.2.2018  23:24

Ked som videl trailer som sa nesmierne tešil na nadupanú marvelovku nuž tomu tak nebolo. Panter mi pripadal ako keby vôbec nebol z dielne Marvelu. Vo filmu viac riešia rasové otázky ako samotneho zaporáka a problém, ktorý bol tiež odmalička motivaný tým všetkým zlom čo prežili jeho predkovia. Nehovoriac o tom že cely dej bol potiahnuty za vlasy asi prvých 90 minút sa nevedelo o čo vlastne a kto je záporák. Prvého Zaporaka zabil tak skoro a jednoducho že nestihol ani ukazať čoho je vsetkého schopny ani vobec nevytrápil hlavneho hrdinu popritom ho cierny panter (otec) nahána 30rokov 😄Málo akčných scén, veľa zbytočných dialogov, vedkina (panterova sestra) skopirovana od Iana Flaminga z bondoviek oni postavu Q. A ten romanticky koniec, OMG Really? Čierny panter neni thor, ani iron man ani capitan america takže na pantera sa skoro zabudne.

• 15.4.2017  22:03

Tri hviezdicky za tolku snahu za najlepsi film a za tolko minutych penazii

• 5.3.2017  23:32
    John Wick 2 (2017)

Trosku prehnane, lahka tema ... nic komplikovane znovu ...

• 5.3.2017  23:32

Po dlhej dobe som sa v kine nenudil :)

• 24.2.2017  22:03

Akurat to pozeram v kine a je to taky nudny film o nicom ziaden dej... neviem sa dockat kym to skonci

• 11.6.2016  03:22
    Ali (2001)

Podla mna lepsie natocena autobiografia neexistuje. Ali Bumaya!!!

• 15.2.2016  22:35
    Deadpool (2016)

Pri všetkých tých pozitívnych momentoch som sa dnes vybral do kina stym ze to bude riadna pecka. Po prvej scéne som v aute a s rátaním guliek som zapochyboval hodnoteniach týchto filmu a začal som uvažovať ze je to len nafúknutý americký blockbuster. No po tom ako začal stupeň akcie vo filme začal klesať a počet slov za jednu minútu presiahol min 1000 tak som si povedal to nie je nic premna a nic pre moje očakávania. Je to komiksovy blockbuster plný humorných hlasok v podaní od Ryana Reynodldsa, na môj vkus malo akcie a pod moje očakávania po tých všetkých pozityvnych momentoch. Temnemu ritierovi nesiaha na po paty :)

• 12.1.2016  23:53

Keby mi niekto povedal že pôjdeš do kina na western v ktorom ze 3/4 filmu samí dialog medzi 8 hroznými chlapmi ktorý sú v jednej drevenej búdke sa neboja smrti, a dodal by mi že prvé dve hodiny filmu žiadna akcia asi ani výstrel zo zbrani a bude to trvat 180 minút tak mu nato odpoviem ze určite by som z kina odišiel po prvej hodine. Ale v tomto prípade že je za kamerou senor Quentin ktorý má nos ja každý záber ktorý prehol vo filme nebol zbytočný. Dokonca ani kone ktoré ťahajú voz pri záprahoch a s 7mm kamerou zazomovane na ich hlavy úchvatný pohľad a do toho legendárny Ennio, niečo kurva dobre a jednoduché. Do toho všetkého černoch ktorý výprava o chlapíkovi ktorý ho prišiel zabiť a on ho vyzliekol do nahá a nechal ho prosiť o deku zato na oplátku chcel aby mu fifajcil kár to všetko vypravil chlapovi ktorého nečakal v živote ze ho ani uvidí tomu sa hovori KARMA. Po celú dobu som čakal čo sa stane ani raz som sa. Neskutocne zahrane role Samuel a Jasom. Good job mio black Amigo.

• 29.11.2015  03:18
    Bojovník (2015)

Nechápem čo je na tom filme také waw pre niektorych. Od prvej chvíle som vedel čo bude a ako nakoniec film skončí. Podobné scenáre boli tu mnohokrát už pred tým. A Curtis Jackson otras výkon nemá čo hľadať v takom filme.

• 29.11.2015  03:13

Johnny Depo a jeho úletiky :) milé nedelné pozeranie bez akéhokoľvek rozmýšlania.

• 29.11.2015  03:12
    Hacker (2015)

Black hat, amatersky výber, kamera, výprava, dej nuda, sklmanie

• 29.11.2015  03:12
    Nesmrtelný (2015)

Ryan Reynolds ako hlavný hrdina v akčnej dráme o tom ako si starý podnikateľ zaobstara budúcnosť sa si kúpi mladé telo marinaka ktorého prenasledujú myšlienky. Nuda...

• 29.11.2015  03:10

Starý otrepaný tom cruise stým istým rovnaký štýlom celý život. Nič prevratné, prekvapujúce. Dávam tomu 2 hviezdy za akciu inač nič.

• 29.11.2015  03:07

Tak toto bol poriadný reštart. Nesimpatický hlavný hrdina Agent47. Ten čo robil konkurz na hlavného hrdinu by som mu zakázal doživotne robiť takú prácu. Po 20minutach som odišiel z kina. Celé zle...

• 29.11.2015  03:01
    Ant-Man (2015)

Kauza ant man, som mal pocit pri porzerani že ten film nekonečný a to som sa venoval popri nom jedení, facebooku aktívne emailom a film nie a nie končiť. Nemusel som sa ank sústrediť a vedel som o čom bude a aký bude koniec. Ok pochopím keď niekto vytvorí komiks ant man a zmenšomvacom obleku ktorý prenikne všade a ovláda mravce a muchy, pochopím keď niekto zájde na taký film z nudy do kina ale nikdy nepochopím keď niekto schváli toľko financii do takého gyčového filmu s davno predvidaným a opakovaným dejom.. Otras

• 27.11.2015  20:17

Film o bratoch Krayových so smutným koncom. Niet Toma Hardyho v tomto filme tak určite naň nejdem do kina, a uz vobec by odomna nedostal 4 hviezdičky. Gangsterka z 60. rokov opisuje 2 bratov ktorý k sebe mali silnú citovú väzbu v oboch prípadoch zato mohol čarovný Tom. V jednej osobe stvárnil tvrdého chlapa ktorý vzdoroval všetkým svojim nepriateľom a nevedeli ho dostať do kolien nakoniec ho dostala do kolien ženska ktorú miloval "na každého chlapa sa najde chlap a keď nie chlap tak určiite za tým hľadajte ženu". Druhá postava psychopat ktorý nempozna milosť pre nikoho iného okrem svojho brata a svojho Teddieho "Taron Egerton". Pekný snímok, super kamera, môj najoblúbenejši filter, najoblúbenejší žáner. Nebyť tej ženy tak sa to skonči podľa mojích predstáv a preto len 4 hviezdy ale inač by to nebol skutočný príbeh. 133 minút som sa v kine nenudil, pobavil Ronnieho humor o homošoch, “It takes a lot of balls to admit that,” :D

• 9.11.2015  02:01
    Spectre (2015)

Spctre mal co ponuknut super scena v Mexicu, dobra vyprava Craig s anglickym chladnym stylom v obleku od Toma Forda je narodeny pre rolu Bonda v sucastnosti si neviem predstavit ineho herca namiesto neho ze by hral bonda. Na druhej strane Chladne ponatie noveho bonda mi trosku vadi, mendes vsadil na viac na psychyku ako na akcnost asi je to novy styl bonda uz ziadne bitky, nahe zeny , vybuchuje auta. Vadi mi ze bond neprijde s nicim novym, iba vybuchuje hodinky Omega ktora bola asi hlavnym sponzorom filmu okrem inych. Takysto som nebol spokojny s rolou Q ktory vlastne nema co ponukunut. Bol som sklamany ze Belluci hrala dokopy iba 10min. Zaporak ktoreho ospevovali ze je vsade a je neporazitelny robil banalne chybi a nebol dokonaly. Nepochopil som ako sa rozpravali v poslednej scene zo bond zo zaporakom cez nepriestrelne sklo.

• 23.8.2015  02:59

Guy Ritchie nesklamal, soundtrack ma dostal najviac.

• 19.5.2015  22:46

Miller spravil Virgardeum Furiosssssssaaaaaaa a na svete je peckovy film na ktory sa bude dlho spominat.....

• 3.4.2015  13:07

slabotka... slabí scenár, slabá kamera jediné čo to zachraňuje je výprava slavných pretekárov ktorý viac strieľaju a predvádzajú bojové umenie a zabudajú ozaj nato čo je gro tochto filmu a odbáčaju od tematiky drahých aut, pekných žien, dávky adrenalínu, driftu. Pripadalo mi to také gýčové aj s gýčovým stathamom ktorý už bere každú rolu drsňáka už to je proste nuda stále sledovať toho istého chlapa s rovnakým výrazom ako mláti vštkých naokolo.A tie prehnané akcie v abu dhabi skákanie z budovy do budovy na lycane za 3melony cele zle, akčný film tak asi do 18 rokov a o nahánačke v uliciach californie ani nehovorím naháňali sa po uliciach asi 20 minut bolo to až nechutne vela akcie a to že žiadny policajti celú dobu nezasiahli ani nekomentujem. celkový dojem z filmu nestálo mi to zato čakať v rade na lístok na premieru....

• 22.3.2015  14:09

Nemá to nič spoločne s hunger games je to akoby uplne iny film s uplne inym scenarom a nametom. 70% filmu iba nieco riesia, skoro ziadna akcia.... Snad pokracovanie bude lepsie. Inac slabotka

• 21.3.2015  02:26
    Interstellar (2014)

Nolan to musí byť ale riadne odýchnutý chlap. Priznám sa že nemám rád filmy tochto typu že 80% filmu prebieha v zelenom štúdiu medzi 5 hercami. Pekné citové puto medzi otcom farmárom-astronautom a jeho dcerou ktoré zachránilo ľudsku rasu pred vyhynutím ale ajtak som nepochopil čo vlastne získali tým vzorcom. Tento film z počiatku vyzerá byť tak konplikovaný že dávaťe pozor na každičký detajl aby vám neušla pointa ale nakoniec zistíte že je to uplne jednoduchý film ako facka. Super soundtrack čo robí napínateľným a pozerateľným film až do konca. Ale inač nič moc možno preto že to není žáner filmu podľa mojho gusta tak hodnotím 3 hviezdy aj to jednu dávam za hudbu.

• 11.3.2015  21:56
    Femme Fatale (2002)

tento film som si pozrel na základe kladných komentárov uživateľov CSFD ale úprimne povedané čakal som niečo viac.

• 11.3.2015  21:54
    Prorok (2009)

Zo začiatku nuda až taká že som váhal že film vypnem a pustím si niečo iné ale potom sa to nejak rozbehlo. Nato že boli neznámi herci prmňa celkom to ušlo.

• 11.3.2015  21:52

celkom dobrý filma aj keď mi vadilo že skákali zo scény na scénu. Matt Damon vidno že je mladý a nesebavedomí... celkom povedený sníkom až na ten blbý koniec.

• 11.3.2015  21:49
    Metro Manila (2013)

satiristický snímok ktorý zachytáva tažký život v Manile. Dobrý film svojho žánru ale dva krát by som si ho nepozrel.

• 27.2.2015  02:30
    Parker (2013)

Ten istý nudný statham stále s otrepanou roľou.

• 27.2.2015  02:30
    Crazy Joe (2013)

Ten istý nudný statham stále s otrepanou roľou.

• 27.2.2015  02:29

Trapošina nacpať všetých hrdinov do jedného filmu po treí krát najhoršie natom je že ľudia sa zatým bláznia. Humus

<< předchozí 1 2