• Fantasy

Rod Draka (2022) (seriál)

No na hru o truny to nemá. Moc rozharane, od 5 dílu zniceho nic posun o 10 let, bez upozornění. Hra o truny se těžko překoná..

Smrtihlav (2017)

Kdyby se soudruzi z USA raději drželi faktu, byl by to možná skvělý film. Heydrich nebyl vůbec podobný Heydrichovi, zatímco Himmler ano, K. H. Frank opět výstřel vedle. Parasutiste by se těžko sešli v jednom bytě a řešili atentát, hlavní udavač Čurda, byl jen letmo zmíněn. Přitom on stál za zatýkáním odborářů. Št. Kpt. Morávek se ne zastřelil na balkoně. Akce v kostele už byla ve filmu jako kovbojka.. Takhle by těžko Němci dokázali obsadit téměř celou Evropu, když jich div ne stovky padnou v kostele...

Stážista (2015)

Příjemný, odpočinkový film.

Jan Žižka (2022)

Film nebyl špatný, ale něco tomu chybělo. Možná kdyby se vynechalo jméno Jana Žižky a husitské tematiky, která tou dobou ještě neexistovala. Slechticna nebyla neteří Francouzského krále, filmu by to prospělo. Ale určitě ho doporučuji shlédnout. Alespoň jednou.

Cesta válečníka (2018)

Zajímavý film, sice zřejmě historicky upravený, ale to nic neubírá filmu..

Vidíš měsíc, Danieli (2019)

Zpočátku trochu nudný, ale potom se film rozjede a je velmi zajímavý. Hezky je vidět co jsou slimaci zač..

Spartakus (2010) (seriál)

Celá série je totální akční hovadina. Ale musí se ocenit bojové scény, krásné herečky a kulisy. Starý Spartakus s Kirkem Douglasem, byl alespoň kvalitní film, tohle je absolutní nesmysl od začátku do konce.

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)