hazdrova

okres Žilina
Klepietko

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 24.5.2019  16:36

Podpriemerná nuda z nemeckej produkcie. Musela som to pozerať na šesťkrát. Je to síce emočne precítené a Franz je neskutočne presvedčivý čudák, ale ťahá sa to tak, že pri tom zaspíte. 2,5*

• 23.5.2019  11:18
    Dead to Me (TV seriál) (2019)

Veľmi veľmi ženský seriál, ale ja som sa riadne pobavila a tešila sa na každý diel. Záver veľmi nečakaný a som spoko. 4*

• 23.5.2019  10:48

Parádne spracovaná drámička zo starých čias. Vtedy inovatívna hra so zvukom a hlavný hrdina s vypúlenými očami mali niečo do seba. Konečný súd bol veľmi dobre spravený. Všetci ruky hore. Z recesie dobré na pozretie. 3*

• 20.5.2019  10:15
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Tento seriál má iskru, má vášeň, má napätie, ošiaľ, zármutok, život a smrť, teda po 6. sériu. 5** Tam pre mňa seriál končí. Ôsma séria je na úrovni rozprávky a nestotožňujem sa s ňou. 2*

• 19.5.2019  19:22

Dokumentárny film, ktorý s vami chce naozaj pohnúť. Musí sa o každej kriminálnej aktivite točiť film? Musí. Veľmi oceňujem záverečnú reč sudkyne a čítanie z listu obvineného, ale inak mi to prišlo také posuchšie. 3*

• 17.5.2019  10:38

Zaujímavý triler s černošskou rasistickou tematikou. Keď sa stretne Kevin Spacey ako prokurátor a Matthew McConaughey ako advokát, bude to vrieť. Som rada, že to v prítomnosti Sanry Bullock nezrobili na romancu a nechali to na čisto profesionálnej úrovni. 3*

• 17.5.2019  10:26

Prelomový film nemeckej produkcie vytvára akúsi nemú ilúziu šialenosti. Mne osobne sa to až tak nepáčilo, ale viem pochopiť, ak v tom niekto vidí umenie expresionizmu. Za inovatívnosť a odvahu 3*

• 17.5.2019  10:16
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Je to možno občas trápne a možno to občas s humorom silia, ale ja som s týmto seriálom strávila dvanásť rokov a stále ma neskutočne niektoré scény pobavia. Seriál, ktorý upriami pozornosť na vtedy nekúlovú vedu a nerdov tu už nebude a ja som rada, že som toho mohla byť súčasťou. Adieu Big bang!

• 13.5.2019  10:05

Výnimočná kari-romantika s francúzskou iskrou. Veľmi príjemne sa to pozeralo a odporučila by som to každému, kto nemá zrovna chuť púšťať si horory či drámy. 4*

• 7.5.2019  10:43

Veľmi príjemná rom-kom-ka, ktorá ukazuje ako sa vždy povrchný bohatý chudák zamiluje do obyčajnej dievčiny a to ho celého zmení. Kiežby to bola realita a peniaze neboli všetko. Príjemne vystavané, len ja osobne nemám rada bábky, takže ma to celý čas odrádzalo. 3,3*

• 1.5.2019  21:40
    Malý Sheldon - Série 1 (série) (2017)

Malý Iain sa tie texty musel učiť veľmi dlho. Ako predseriál k Big bangu to vnímam veľmi pozitívne. Je to oddychovka. Nič, pri čom by ste reálne museli obsedieť, aby ste sa v deji nestratili. Mňa to pobavilo. 4*

• 1.5.2019  21:30
    Ben Is Back (2018)

Parádne vypracovaná a vygradovaná drámička založená v podstate na vydesenej Julii Roberts. Lucasovi Hedgesovi podľa mňa zaškodilo, že hral v dvoch podobných rolách (Boy Erased) v ten istý čas a nebolo vidno odlišný herecký výkon. Inak sa mi to veľmi páčilo a bolo to veľmi realistické! 3,7*

• 1.5.2019  21:27

Zaujímavý príbeh, ktorý mi však neponúkol ani trošku perspektívy, ktorú som v ňom hľadala. Dejová linka bola spravená pekne, ale úprimne som čakala na konci nejaké emotívne rozčarovanie. Nekonalo sa a film pre mňa preto nesplnil účel. 2,8*

• 27.4.2019  13:00

Ja som sa dosť pobavila a na konci som bola vyškerená od ucha k uchu. Parádna jazda a skvelé spracovanie. Mala som na začiatku predsudky, že to je zase ďalší film, ktorý sa hrá na oskara len témou, ale bolo to príjemné prekvapenie. 4,5*

• 27.4.2019  12:59

Priemerná komédia, ktorá ma až tak dejom neoslovila, ale na Marion sa vždy dobre pozerá. A bol to celkom neklišé príbeh. 3*

• 27.4.2019  07:29
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

V tomto seriáli sa dá manipulácia s divákovou mysľou odmerať na pravítku. To, že na začiatku začnete s dojmom - je predsa nevinný - a potom si to v priebehu deja trikrát rozmyslíte, je krásna ukážka. Nakoniec ani sami neviete, čo si myslíte. Krásne to vystihuje otázka, ktorú položila prokurátorka Nazovi - Zabili ste ju? ... Ja neviem...Brilliant. 4*

• 27.4.2019  07:25
    Rozvod - Série 2 (série) (2018)

Tento seriál je o silných dialógoch a scenári, ktoré to celé držia nad priemernými jednoduchými seriálmi. Bravo. 4,5*

• 27.4.2019  07:23
    Rozvod - Série 1 (série) (2016)

Tento seriál ma neskutočne prekvapil svojím veľmi realistickým humorom. Robert má niekedy také hlášky, že sa idem z toho uchechtať. Realita rozvodu síce nebýva až taká sranda, avšak toto je naozaj odľahčenie každej živej duše. Je to výborné! 4,5*

• 22.4.2019  22:33

Artic to zahral na istotu, keď vybral Madsa Mikkelsena. Avšak nemôžem povedať, že bol film niečím v survival sfére inovatívny. Trošku som dúfala, že použijú neoverenú realistickú bodku a nikto ich nezachráni, ako sa to väčšinou v realite stáva. Za Madsa 3,8*

• 20.4.2019  09:28

Chlapec, ktorý zachránil svoju rodinu, aj keď mu nikto neveril. Voda je najsilnejší živel zo všetkých a nedá sa žiť bez neho ani s jeho nadbytkom. Pekný príbeh, trošku pomalšie tempo. Koniec bol veľmi pekne spravený. Klobúk dole pred hlavným hercom, ktorý sa dokázal naučit reč tohto kmeňa len pre tento film. 3,5*

• 16.4.2019  09:50

Skvelá dráma s trošku preplastikovanou hlavnou postavou (čo ma dosť iritovalo, lebo som nemohla vidieť cez ten plast emócie) a vynikajúcou Diane Kruger. Príbeh bol veľmi originálny, ale ja by som ho určite premenovala na Všetko, čo nás spája. Chudobných s bohatými, nevinných s vinnými. Tento film som nemohla nikde nájsť a zrazu som ho otitulkovaný našla na HBO GO, určite odporúčam na takéto filmy nezanevierať. 4*

• 16.4.2019  09:44

Toto som si zapla jeden večer, keď som sa nudila. Radšej som si mala pozrieť nejakú klasiku a neplytvať svojim časom. Odpad.

• 16.4.2019  09:42

Keď vo vás každá rana, ktorú Russell utrpí, vyvolá pocit skľúčenosti, je to dobre natočená dráma. Športové príbehy však nie sú moja šálka kávy, a teda ma príbeh moc nezaujal. 3,1 *

• 14.4.2019  09:58

Nikto od tohto filmu nečaká, že bude inovatívne iný, resp. že sa bude orientovať na intelektuálne vyspelé publikum. Je to oddychovka na nedeľné dopoludnie, pri ktorej sa nemusíte zamýšľať nad zmyslom vesmíru. Splnil očakávania, ale ani nenadchol. 3*

• 11.4.2019  13:20

Tento film sa ťažko pozerá, tak ako sa ťažko pozerá na realitu. Vyspelé krajiny si nechcú priznať, ako zneužívajú tento systém. Dúfam, že každý, kto si toto pozrie, zostane na pozore a otvoria sa mu oči. Sme nielen to, čo jeme, ale aj to, čo si obliekame. 4*

• 5.4.2019  14:30

Som trošku sklamaná, myslím, že sa to dalo natočit a spracovať oveľa lepšie, keďže príbeh ako taký je veľmi zaujímavý a zápletkovitý. Rozbehlo sa to asi tak v polovici aj to len na chvíľku. 3*

• 5.4.2019  14:28
    Knock (2017)

Omar Sy samozrejme nesklamal a pobavil. Jeho čarovný úsmev nikdy nesklame. Príbeh ako taký mal spád a bolo to príjemné pozretie, som rada, že to nemalo predpokladateľný koniec. Nebola to však až taká lahôdka, ako som predpokladala. 4* (na nemeckom Netflixe s nemeckými titulkami)

• 4.3.2019  08:50

Naozaj zaujímavý dokument plný surovej emócie preživších, rukojemníkov a reálnych záberov z miest činu pekne chronologicky zoskupené a precítené. Stojí za pozretie. 5*

• 4.3.2019  08:33
    Free Solo (2018)

Komu sa z tohto filmu nespotia ruky musí byť horolezec alebo šialenec. Je to trošku aj komédia, keď sa pozriete na Alexov vzťah so Sanny. Parádny výkon, parádny dokument. Keby na konci zomrel, nabralo by to na obrátkach ešte viac, škoda. 3,9*

• 4.3.2019  08:26

Až prekvapivo vynikajúco zdokumentované stvorenie filmovej Mary Poppins s excelujúcou Emmou Thompsom. Ani nemusíte moc poznať Mary Poppins. Výborná hudba. Veľmi silný film s dušou. 4,5*

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12