hazdrova

okres Žilina
Klepietko

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 11.4.2020  09:06

Zapli sme to na 40 minút a celú dobu sa tak nudili, že sme to museli vypnúť. Niekedy sa natáčajú také hovadiny, fakt. 1*

• 11.4.2020  09:05
    V síti (2020)

“A co je to ten klirotis?” Okno do sveta detí, ktoré sme doteraz otvorené nemali, sa nám teraz otvára dokorán a my už to nemôžeme nevidieť. Chvíľu je to možno nasmiech, potom do plaču a zhrozenia. Som generácia, čo sa tomu vyhla možno o päť rokov. Teraz vravím, že sa ma to netýka, že by som to nikdy neurobila. Detská hlava je však iná, naivnejšia. Film skvele ukazuje bezohľadnosť predátorov a ich prepočúvanie, koľko majú dievčatá rokov. Sila. 4*

• 11.4.2020  08:59

Film, z ktorého vychádza americká klasika, ktorú hodnoverne poznám s Catherine Zeta-Jones. Príjemná oddychovka, ktorá ničím neurazí. 3*

• 11.4.2020  08:58

Dovoľte mi, aby som vyjadrila úprimnú sústrasť nad dvoma hodinami, ktoré som tomuto filmu venovala s vedomím, že uvidím niečo spešl. Ževraj je to kultový film. Neviem. Možno len ja som tam nevidela tie úžasné skryté náznaky, ktoré by tento film mali robiť velkolepým. V podstate som sa od začiatku do konca nudila. 2*

• 5.4.2020  09:10

Druhá séria rovnako napínavá ako tá prvá, napätie sa dalo krájať. Nedalo mi, celý deň som venovala tomu, aby som to odpozerala. Milujem takéto seriály. UNA MATTINA, BELLA CIAO! 5*

• 4.3.2020  12:15
    Sviňa (2020)

Videné v kine s deväťčlennou českou rodinnou komisiou. Prekvapivo vynikajúco vystavané, myslela som, že to moc prekomplikujú. Ja som sa pobavila na Kočnerovi v nafukovacej kačici, zostala zhrozená z reality dnešného sveta a povzniesla sa ponad fikciu. Slovenská produkcia týmto naozaj nezaostáva. 4*

• 4.3.2020  12:12
    Dobré místo - Série 2 (série) (2017)

Zdalo sa mi, že kvalita šla trochu nižšie. Už tam nie je faktor prekvapenia, ako po konci prvej série.

• 4.3.2020  12:11
    Dobré místo - Série 1 (série) (2016)

Oh shirt. Oddychovka, ktorú môžete pozerať popri chystaní sa do práce. Nezaťaží ani extra nepozdvihne.

• 4.3.2020  11:58

Zaujímavý príbeh, ale spracovanie bolo na mňa príliš pomalé. Mám rada, keď to fičí a keď už to nefičí, nech som aspoň v napätí. Ani jedno sa nestalo, ale príbeh a paralela policajta a kriminálnika sa mi páčila, uznávam. 3,2*

• 4.3.2020  11:56

Nebolo to ani nejak inovatívne, ani extra zábavné, ale bola to dobrá naháňačka, malo to nápad aj príbeh. Neviem, prečo to všetci hejtujú. Nepotrebujeme, aby boli všetky filmy extrémne hĺbavé. Niekedy si človek potrebuje pozrieť aj takúto hovadinu. PEACE 3,5*

• 11.2.2020  11:27
    Klaus (2019)

Skvelá rozprávka, ktorá sa na nič nesnaží hrať a jednoducho tým je. Výnimočný príbeh, ktorý osloví každého. 4,5*

• 7.2.2020  06:17

Tailor Swiftík si natočila dokumentík. Veľmi sa mi to nepáčilo, bolo to nerealistické a predpojaté. Mala som pocit, že Taylor len vyfabrikovala nejakú ľútostivú drámičku, kde plače každých 5 minút. Pull yourself together. Ale ak sa chcete pobaviť na jej neúprimnosti - nech sa páči. 3*

• 7.2.2020  06:00
    1917 (2019)

Silný príbeh s veľmi výnimočnou kamerou. Síce sa to zdalo vcelku realistické, zdalo sa mi, že niektoré situácie boli pritiahnuté za uši. Nevidím to na Oscara, ale ja tam asi nevidím tú výnimočnosť alebo čo. 3,4*

• 7.2.2020  05:56

Dobrý nápad, nečakala som, že to bude urobené formou večere, ktorá sa skĺbi s hlbokými myšlienkami a vtipnými situáciami. Alebo ako to môže dopadnúť, keď skúšate niekoho trpezlivosť a sami na to doplatíte. Prinútilo ma to zamyslieť sa. 3,4*

• 7.2.2020  05:54
    Já, robot (2004)

Mne sa toto zdalo rovnako hrozné ako Ja, legenda a naozaj nevidím ten potenciál obľúbenosti filmu. Asi proste nie som na filmy Willa Smitha. 2*

• 6.2.2020  18:31

Skvelý príbeh, vo svojej kategórii lepší ako ktorýkoľvek iný. Proste vtip, napätie, príbeh, slzy, emócie, všetko. Strašne sa mi to páčilo! 5*

• 6.2.2020  18:27
    Já, legenda (2007)

Strašne to chcelo byť akčné a neviem aké hlboké. No neviem. Ja som sa nudila a popri tom skrolovala instagram. 💁 2,5*

• 6.2.2020  18:25

Ramanujan možno priniesol do tohto sveta nekonečno, no mne vo filme nepriniesol obzvlášť veľký zážitok. Bolo to trošku nemastné, aj keď je Dev Patel k zulíbání, nemôžem povedať, že by som si to pustila druhý krát. 3,2*

• 5.2.2020  18:57

Milá, trošičku príliš sladká romantika. Skôr pre starších neúnavných romantikov. Symapatickí herci. Primeraná stopáž. 3*

• 5.2.2020  18:34
    Servant (TV seriál) (2019)

Pritiahnuté za uši, prekombinované, ale aj zaujímavé. Takto by sa dal dej zhrnúť. Ale takisto by to pokojne mohlo mať polovičnú stopáž. Najlepší bol Rupert! 3,4*

• 5.2.2020  18:14

Možno to bolo predvídateľné, možno trochu pritiahnuté za uši, ale mne sa to páčilo. Lahodný Ian perfektne osladil film a Helen ho trošku prisolila. Perfektná harmónia. Pobavíte sa. 4*

• 5.2.2020  18:11
    Když nás vidí (TV seriál) (2019)

Silný príbeh, ktorý ma, ako to dokáže každy film o nespravodlivosti, vytáčal do nepríčetnosti. Nespravodlivosť na černochoch je však už klasika a to ma rozčuluje ešte viac! Jaaaj, mladí nešťastníci. 4*

• 4.2.2020  21:55
    Rosie (2018)

Také zúfalstvo by som nechcela zažiť, ale že ozaj. Napriek tomu, že sa majú radi, sú kompletná rodina, niečo sa vždy musí pokaziť. Film surovo ukazuje, čo sa stane, ak svojim deťom nemôžete dať strechu nad hlavou, ale bezútešne ich milujete. Dobre vykreslené, ale dobré tak na jedno zhliadnutie. 3,1*

• 4.2.2020  21:52

No ja neviem. Mám pocit, že mi niečo uniká. Kde je ten úchvatný úžasný zážitok, o ktorom všetci hovoria? Lotta a Gereon sú perfektní, ale príbeh ma absolútne nechytil. 3*

• 3.2.2020  12:52

The Operative je špionážka s kúskom romantiky. Uvidíte, že sa nedá dôverovať každému, ani agentovi v tajnej službe a ten sa dokáže hocikedy odtrhnúť, hoci aj na druhú stranu, len aby zachránil svojich milovaných. Napätie aj akcia. 3,4*

• 2.2.2020  10:57
    Wildlife (2018)

Toto si pustite, ak sa chcete nudiť.

• 2.2.2020  10:56
    Žranice (1996)

Veľmi staručký film, z ktorého sála zaujímavosť postáv, ale zaostáva tempo, ktoré je bohužiaľ pre mňa kľúčové. Škoda, myslela som, že to bude lahôdka. 3*

• 2.2.2020  10:52
    Johanka z Arku (divadelní záznam) (2003)

Perfektný muzikál, hudba a texty vás dostanú. Proste najlepší český divadelný výtvor. 5*

• 2.2.2020  10:50
    Dark Waters (2019)

Najlepšie filmy sa poznajú podľa toho, že po nich máte chuť gúgliť viac o tom, čo ste práve videli. Toto je presne ono. Skutočné udalosti takéhoto typu milujem! 4*

• 2.2.2020  10:43

Perfektná kombinácia humoru, vážnosti a príbehu. Ani si neviem vybrať, či sa mi viac páčil Sam Rockwell, malý Jojo alebo Scarlett! Odporúčam každemu kotlebovcovi. 4,3*

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16