Absolventka (2009)

Príjemná americká romantická komédia, ktorá neurazí ale naopak ani nenudí. Alexis Bledel je neskutočne zlatá a udržuje dej pri živote. Do role sa hodí viac ako pôvodne zamýšľaná Amanda Bynes. :)

A co třeba Adolf? (2018)

Dobrý nápad, nečakala som, že to bude urobené formou večere, ktorá sa skĺbi s hlbokými myšlienkami a vtipnými situáciami. Alebo ako to môže dopadnúť, keď skúšate niekoho trpezlivosť a sami na to doplatíte. Prinútilo ma to zamyslieť sa. 3,4*

Ad Astra (2019) odpad!

Neviem či ma ešte nejaký iný film takto sklamal. Tak strašne som sa nudila a čakala kým táto fraška skončí, že tomuto iné hodnotenie ako odpad dať nemôžem. Silené, nudné, dej hrozný, prekombinovaný. Otras fakt.

Agent (2019) (seriál)

Musím sa priznať, že napriek tomu, že seriál všetci odporúčajú a pozerajú, trochu ma sklamal. Je totiž prvú polovicu taký nemastný neslaný, je tam málo akcie a napätia, že vám je v prvej polovici skoro jedno, ako Eli dopadne. Druhá polovica už je lepšia a rovíjajú sa aj vzťahy. Koniec fajný. 3,7*

Agent bez minulosti (2002)

Začiatok mal super skvelý nábeh, ale potom sa z toho stala obohratá naháňačka, ktorá ma moc nenadchla. 3,1*

Agentka v utajení (2019)

The Operative je špionážka s kúskom romantiky. Uvidíte, že sa nedá dôverovať každému, ani agentovi v tajnej službe a ten sa dokáže hocikedy odtrhnúť, hoci aj na druhú stranu, len aby zachránil svojich milovaných. Napätie aj akcia. 3,4*

Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

Zdá sa to iba mne, alebo sa v druhej polovici filmu snažia vytvoriť napätie stále z tej istej situácie? Dilema s vydaním novín sa akoby stále krúti dookola. Chýba tomu nejaký druhý ťahač. Alebo to mohli o pol hodinu skrátiť. Keby tam nehrali Hanks a Streepová, nemá to ani na tri hviezdy. 3*

Alexander Veliký (2004)

Fúha, tak toto bolo dĺhééé, 3 a pol hodiny histórie boli v podstate zaujímavé, ale dokopy mi trvalo 5 dní, aby som to po častiach dopozerala. Nebolo to zlé, ale takýto film si človek naozaj môže pozrieť len raz za život. 3*

Ambulance (2022)

Málo dynamický príbeh neurýchli ani rýchla sanitka.

Amy (2015)

Pohľad na tento film je dosť rozpačitý. Z filmárskeho hľadiska mi tam niečo chýbalo - možno preto, že to urobili veľmi realisticky a pomaly. Veľmi sa mi páčili komentáre ľudí z jej prostredia, menovito: Nechcela koncertovať a spievať staré pesničky a oni ju stále nútili - tak začala piť, aby nemusela - : keď vyhrala Grammy, priznala, že to je bez drog nuda. Trošku mi to pripadalo ako psychické týranie a využívanie. Veľmi sa mi páčilo, že sa to netočilo okolo jej smrti, ktorá prišla náhle, ako to bolo aj reálne. Smutný a pravdivý príbeh ženy, ktorá o slávu nikdy nestála a chcela len spievať zo srdca, nanešťastie sa nevedela vyrovnať s tlakom a tak sa ožierala a zdrogovala, aby znecitlivela negatívne pocity. 4*