Berlín (2023) (seriál)

Neviem, čo všetci máte. Je to super, ako La casa de papel, len s trochou romance. Me likey. 4,2*

Dívka a moře (2023)

Celkom zaujímavé, len určite to nie je na druhé pozretie. A ste si skoro istí, že sa doplaví na koniec, lebo o čom inak by to bolo, že. Občas trošku zlyháva technika a je vám jasné, že nie je na mori, ale v štúdiu so zeleným plátnom.

Lekce chemie (2023) (seriál)

PERFEKTNÉ. Má to dušu, um, vtip. Brie Larson nemá u mňa žiadne skóre, napriek tomu si ma totálne získala.

Mayday (2023)

Ja takéto filmy môžem. Proste dobrád drámička a ešte k tomu, kto by povedal, že sa dá na spadnutom lietadle znova vzlietnuť?

Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie (2023)

Monk ala honba za Elonom Muskom. Ako bývalý veľký fanúšik ma to veľmi potešilo a bavila som sa. Tento okrem začiatočnej reunion scény, tá bola odveci.

Pamela: Příběh lásky (2023)

Pamela ma bavila v tom, že sa nehrá na hrdinku ani intelektuálku. Proste sa jej to nejako stalo a pláva životom po tom, čo zažila ďalej s nejasným cieľom a to je osviežujúce vidieť, lebo ostatné hviezdy v dokumentoch majú všetko nalinkované a tvária sa, že im patrí svet. Pamela je viac pri zemi a nemá plán. Je to real.

Roboti (2023)

Nuda :(

Sharper (2023)

Vydarená dráma so zvratmi. I liked it.

Sněžné bratrstvo (2023)

Ja takéto filmy milujem. Proste surová zima, sme hladní, zjeme našich mŕtvych spolucestujúcich?