Pam a Tommy (2022) (seriál)

Skvelo zahrané a skvelo napísané. Držalo ma to tak, že som si to pozrela celé naraz v jeden večer. Nie som si istá, aké pravdivé to celé je, ale viem si predstaviť, že tak ako Pamela nebola šťastná, že sa to rozoberalo vtedy, si to nepriala vidieť ani teraz v seriálovej podobe znovu...vynára sa mi teda etická otázka, či toto naozaj malo byť natočené, ak s tým Pamela nesúhlasila...

Smrt jí sluší (1992)

Bolo to čudno-čudné, ale dokonca sa mi to až páčilo. I keď ku koncu už to stratilo šťavu a začalo to byť pritiahnuté za uši. Ale myšlienka dobre dotiahnutá. Nikto by nemal chcieť žiť navždy - na čo by nám to len bolo. :) 3,6*

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You (2020)

Čisto len koncertný film s omáčkou, ako odspieva, ako sa pred koncertom spolu modlia a ako sú si po koncerte všetci vďační. No story to tell. 2*

Smrt do roku 2020 (2020) (TV film) odpad!

Nepobavila som sa, skôr ma to uzívalo. Ble.

Po čem muži touží (2018)

Po dlhej dobe som si pustila český film, že vyskúšam a zistila som, že je to strašne faaaajn. To sú všetky české komédie takéto? Táňa a Anna Polívková ma extrémne bavili a Jirka, ktorý vystupuje okienkom z auta ma až pobavil hlasným smiechom. Češi jen tak dál. 4*

Vánoce u našich - Série 2 (2020) (série)

Bavilo ma to menej ako jednotka, ale stále bavilo. Ida Elise Broch tento seriál drží nad vodou a teší ma, že Fuckboy je ten vyvolený, pretože spadnúť do -obvious choice is the right choice- a.k.a. Henrik- by bola veľká chyba. 4*

Servírka (2007)

Podpriemerná záležitosť, ktorá absolútne nemusela existovať a nedoťahuje sa na žiadnu z pekných variacich filmov, ktoré už existujú. 2*

Smrtonosná past (1988)

130 minút pobehovania bosého Bruca Willisa s pištolkou, milé ale not for me. 3*

Seznamte se, Joe Black (1998)

V prvom rade treba podotknúť, že sa film Zelená míľa musel inšpirovať sountrackom tohto filmu, pretože som posledných 40 minút pozerala Meet Joe Black ale počúvala Zelenú míľu. Mimochodom tá stopáž je premrštená. Inak príbeh milý, ale teda ničím preborný. A posledných 40 minút už myslíte, že to končí, ale ono to stále nekončí. 3*