korbitch22

okres Chrudim
Horror 4ever.

<< předchozí 1 2 3 4 24 48 71 94
    • 5.5.2020  10:59
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Na český poměry až překvapivě solidní kriminální seriál. Samozřejmě kvalita dílů stoupá či kolísá s tím, kdo zrovna sedí na režijní stoličce, jací herci jsou v epizodních rolích a jak moc blbej nebo naivní je scénář, protože občas detektivové tápou a diváci už vědí dávno vo co de, ale to je i v jiných produkcích, natož v Čechách. Spíš mě opět zaráží těch 40% tady, jelikož kvalitou je to od Kriminálky Anděl nebo Policii Modrava a podobných sraček úplně někde jinde. Škoda, že potom Prachaře vyměnil Dejdar, to přeci jen ta mírná vyšší kvalita šla dolů a s odchodem ostatních herců, hlavně po smrti Čermáka nesledovatelné. Škoda, že sem se nestihnul přihlásit do komparzu ještě s původním obsazením. Nový obsazení znamená vlastně jiný seriál, třetí sérií se to mělo utnout.55%.

• 13.4.2020  10:30
    Avengers: Endgame (2019)

Dostával jsem záchvaty smíchu a to jsem ani nebyl zhulenej.

• 8.4.2020  02:58
    Smrtonosná zbraň (TV seriál) (2016)

Bezejmenná nula a zapomenutý Wayense se v parazitu jedné z nejslavnějších a hlavně nejkvalitnější policejních sérií snaží nahradit duo Gibson/Glover a já se díl co díl opravdu snažil najít nějaké pozitivum, snažil jsem se tomu přijít na chuť ale v tomhle je láska k původní látce tak silná, že to prostě nejde. Možná, že fungovala Hvězdná brána, možná že může fungovat seriál 12 opic, Fargo nebo Traffic. Ale to jsou seriály které vznikly na motivy jednoho filmu, ne série. I přesto, že má seriál účel jen těžit ze slávy filmu a jmen hlavních hrdinů a nemá mít krom toho s filmy nic společného, nedá se to nesrovnávat a nedá se to ani absolutně akceptovat. Když navíc dojdete k faktu, že se ten pičus Crawfod choval během natáčení jako absolutní kretén a všichni ho nesnášeli tak moc, až ho ze seriálu vyhodili a natočili na poslední chvíli konec postavy Riggse ( aspoň to tvůrcům k dobru pro ty chudáky, kteří se drželi celé dvě série) ale oni ti pičusi ještě natočí třetí sérii, kde Riggse nahradí nějaký kokot, kterého hraje Stifler. Já bych tu mrdku típnul po pilotu a mohl být klid. Jebat tyhle sračky 🖕.

• 4.4.2020  14:30
    Haunt (2019)

Ty vole tak tohle fakt bolelo. Od hororu který má 64% a pozitivní recenze napříč sítí bych čekal teda úplně jiný kvality. První hodinu je to nuda k posrání, prostředí, vraždy nebo záporáci jsou naprosto směšný. Vraždy čítá pár píchnutí do hlavy. Hodinu se děje úplný hovno a finální twist s koncem jaký mám rád už to nemůže zachránit. Naprosto mě fascinuje ta iritující debilita všech postav, jak hrdinů, tak vrahů. Ztratí se jim kamarádka, druhá má ruku rozřízlou jak dušenou pečínku a oni se tam v klidu vybavují s úchylem v masce a ještě vlezou první do tý jeho pasti v tunelu a necahjí ho tam samotného se zraněnou kamarádkou. Vrahy vykosí čtyřicetikilová puberťačka. Neksutečně stupidní píčovina která tady má 64% tvl to bych se posral! A takovej docela nahuštěnej Hell Fest, který měl atmosféru jako prase, výtečný vraždy a nebyla v něm sebemenší špetka debilního chování postav má jen 48%! To je kurva sračka tohle!30%.

• 4.4.2020  14:21
    Bloodshot (2020)

The Rock sesadil Diesela z trůnu už dávno. No, ono je otázkou, jestli Diesel na trůnu někdy byl. Protože když se naše plešatá stár namlsala úspěchu prvního Rychle a zběsile a XXX, tak zarytě odmítal točit pokračování svých hitů a za každou cenu si chtěl vydobýt úspěch i mimo tyhle značky a to se mu nikdy nepovedlo. Když nepočítáte Dokažte mi vinu, Diesel nikdy nic pořádnýho nenatočil Bez pokračování Rychle a zběsile by byl úplně v prdeli, protože ani ten třetí Riddick se mu absolutně nevydařil, natož Poslední lovec čarodějnic a podobný céčka, ve kterých jen machruje, hází povadlejma kozama a mele strašný hovna. Bloodshot je možná vizuálně super a na začátku to má opravdu koule, ať už výbornou úvodní sekvenci akce s vojáky, nebo Tobyho Kebbela a jeho výtečný psycho výstup, při kterém dokonce i Diesel předvádí výtečný výkon, takový ten jeho menší záchvěv geniality, který občas má, když chce. Jenže potom se to změní v typické béčko, s příšerným scénářem plným stupidních dialogů, primitivní a průhledné zápletky a digitální akce. Dieselovo další bezvýznamné béčko, které v dnešní době nemá sebemenší naději, konkurovat vtipným béčkům s Rockem, který sice taky točí komerční a jednoduchý hovna, ale nějakou záhadou mu to funguje prostě mnohem lépe. Pozitiva jsou fajn začátek, nabušený Diesel který na sobě opravdu pracoval a aspoň to muskulaturou se Rockovi snaží přiblížit a je z něj tady opravdu slušnej dobytek, pár hlášek ujetýho hackera a neskutečně mrdatelná Eiza González. Tohle nemělo v kině co pohledávat a díky viru ani nepohledávalo, ale Diesel musí točit krváky v eRKU PRO Netflix, film, který má v názvu krev ale je bez krve. Béčko pro Netflix co si hraje navíc než má.50%.

• 4.4.2020  14:09
    Nenávist (2020)

Jestli jste viděli trailer, viděli jste všechno. Pesce daleko přecenil svoje možnosti a i když pracuje se slušnými herci i rozpočtem a navíc má stavební kámen v podobě silného i když už notně zkopírovaného námětu, nemá talent na to, aby divákům podal strašidelný nebo snad napínavý horor. Za každou cenu se snaží vytěžit atmosféru přeskakováním v čase a propojením osudu všech postav, ale je to stupidně sestříhané, neskutečně nudné a nemá to absolutně žádný tah na branku. Povedlo se pár lekaček, ale to je fakt všechno. Kdyby policista s tváří Demiána Bichira aspoň vedl napříč příběhy nějaké vyšetřovaní,ale on je tu absolutně nevyužitý a zbytečný. Mám docela rád tuhle frančízu a těšil jsem se, ale je to naprosto zbytečný a nudný, stejně jako nový Poltergeist nebo Amityville a další, naprosto zabité nové verze starých klasik. Stejný osud jako Kruhy, nudný kastrát od tvůrce bez sebemenší invence. 30%.

• 17.2.2020  00:49

Smutně vzpomínám na začátky Marvel Universe. První Iron Man, Neuvěřitelný Hulk s Nortonem nebo první Avengers. To byly nadupaný sci-fi filmy který perfektně uměly skloubit drama, akci a humor. Poslední záchvěv nadějí pak byl třetí Iron Man a druhý Kapitán Amerika, ten byl vlastně normální dospělý film plný výtečných efektů, hereckých výkonů a měl výborný scénář. Pak se Marvel rozhodl točit filmy pro kretény s půlkou mozku, co naprosto rezignovaly na těžší filmařinu, protože v dnešní ubohé době a ve svých ubohých životech potřebují v kině stupidní přebarvený mrdky bez náznaku jediného filmařského umu, dramatu či napětí. Naprostá degradace všeho, co Marvel udělal do Age Of Ultron. Normálně sem měl pocit, že sleduju parodii od bratrů Zuckerbergů. Přebarvená stupidní sračka. Nulový napětí, příšerný herecký výkony, stupidní scénář. Je mi na blití jak Marvel degradoval něco tak božského, jako první Avengers. Co je horší, dnešní degenerace pomohla Marvelu být nejvýdělečnější frančízou. Na druhou stránku vystihli dnešní diváky. Čím inteligentnější film, tím míň peněz. Trvalo mi tři roky, než sem se odhodlal se na to podívat a díky bohu můžu s čistým svědomím říct, že se vším co se týká Avengers navždy končím. Teď si jdu pustit brutální depresivní horor plný mučení a lidskýho ponížení, abych si zpravil náladu. Stupidní ubohost. 82%? Píčo tenhle svět je v hajzlu. 30%.

• 13.2.2020  03:31
    Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (TV pořad) (2020)

Vše je divadlo, předem nahrané s bandou herců a komparzistů. Hospodský se musí upsat na pár let a držet hubu. Oni mu za to pomůžou s rekonstrukcí lokálu. Pohlreich není kuchař, ale obyčejný komediant, diletant parazit. Nesnáším toho vymrdanýho dementa. Pořad pro náš tupý národ, který věří, že pořady jako policie v akci, soudkyně Barbara nebo nebezpečné vztahy jsou pravda. Je mi zle jak moc je náš národ totálně vypatlaný.

• 25.1.2020  21:54
    Mamma Mia! (2008)

Nejdebilnější sračka všech dob. Banda fosilních vykopávek przní svým příšerným rádoby zpěvem největší hity ABBY. Nenávidím to do morku kostí.

• 19.1.2020  19:10

Nepamatuju si, kdy jsem řval u filmu 6x. Naprosto úžasný, dojemný, nenucený. Pohladilo mě to na duši.100%.

• 22.12.2019  19:24

Nejlepší díl od Pomsty Sithů. Víc psát nebudu zatím, protože bych se z Vás zesral! 90%.

• 14.12.2019  16:23

😀

• 29.11.2019  12:49
    Znovu 20 (TV seriál) (2015)

Feministická sračka. Kdyby aspoň vybrali herečku, která na dvacet nebo 25 vypadá, ale tady by to nepoznal snad jen kretén. Nesnáším tenhle druh seriálu do morku kostí.

• 29.11.2019  11:31
    Neuvěřitelné příběhy (TV seriál) (1985)

Neskutečná fraška. Těžko uvěřit, že se na výrobě podílel Spielberg a Kathleen Kennedy. Některé epizody dokonce režíroval Eastwood nebo Zemeckis. Zatímco spousta filmů a seriálů z téhle doby si drží tu osmdesátkovou atmosféru, tak tady ta esence naprosto chybí. Celé je to neskutečně uřvané, amatérské a laciné a je úplně jedno, že se na tvorbě podílela spousta hereckých i režisérských hvězd. Pár dílů se dá zhlédnout, ale drtivá většina je fakt dno. Těžko říct jak se mohl takový mix prostě nepovést.

• 6.11.2019  00:54
    Sweetheart (2019)

Osmdesátkové béčko v novém kabátě, které se nesnaží mít sebemenší snahu aspoň o trochu větší ambice, nebo vyrukovat s nějakým zajímavým, úderným, či překvapivým momentem. Na začátku atmosféra docela funguje, čokoládová princezna v hlavní roli je hezká(škoda toho Hendrixovského účesu) , nechová se jako píča a evidentně ví něco málo o přežití v divočině. Mutantí hlava udeří celkem rychle a vypadá slušně, ale vraždí mimo záběr a sakra málo. Docela to funguje prvních 30 minut, ale jak se objeví další přeživší jde to rapidně dolu, přibude tuna klišé a vše spěje k bezvýznamnému a jasnému konci. Spolier, kdyby se nad mrtvolou monstra, přitom dlouho a jasně naschvál natočeném záběru kdy se asi 5x ujišťuje, že je tuňák po smrti, objevila obří ruka z moře a utrhla jí půlku hlavy, měl by film něco, čím by si zasloužil aspoň tři hvězdy. Malá pozitiva jsou skvělá synťáková hudba která pomáhá atmosféře hlavně na začátku, povedenej rybí filet (a to i přesto, že je to prakticky indetická kopie monstra z televizní filmu Creature od režiséra Stuarta Gillarda) a sexy kočka v hlavní roli. Ale to je malo, das ist wenig. Takže jen dvojka, ale taková ta lepší.50%.

• 3.11.2019  07:19

"Vy to nechápete Sáro, S Terminátorem nemůžete smlouvat, nemůžete ho odprosit, nemá žádné výčitky, nemůžete ho umluvit. Je tu jen pro jediný cíl, zabít Vás a nepřestane, dokud nebudete mrtvá".....Kyle Rees/Terminátor 1. První dva díly jsou moje srdcovka, hlavně jednička. Ve dvojce sem jako malý dítě zbožňoval Furlonga jako Connora. Nejsilnější dětský hrdina po Atrejovi z nekonečného příběhu. Ty emoce, hudba, Furlong brečící nad umírajícím T2 který pro něj byl vlastně otec. To ve Vás nechá hodně. Potom T3, akční popcorn, který vlastně famózně navazoval na dvojku, boží příběh. Velká chyba? Stahl místo Furlonga, Furlong na drogách nedal natáčení a byl vyhozen. Pak Časem pokus jménem Salvation. Proč ne, akční řež co si na nic nehraje. Finanční neúspěch, x let mrtvo a bum Genisys, jebačka napříč časem, nový příběh, z jiného úhlu, chyba? Rating PG 13 a Jason Clarke jako Connor. Jinak pro mě ultimátní zábava. Tak a teď tohle. Ofiko jako fakt pokračování dvojky? Smrt Spoiler Spolier Spoiler Connora? Naprosto k zblití. Skynet neexistuje, je tu nějaký Legion. Hnědá mrdka ve vedení odboje vím, že se jmenovala Dani, Dani, Dani. Genderově vyvážená hlavní něco, co bojuje v upgradu za hnědou Dani. Terminátor co zabil Johna má flanelovou košili, ženu, syna a psa a naučil se být člověkem! Arnold dehonestující svoji životní roli. Cameron namachrovaný až na půdu ničí nejlepší první dva akční filmy T1 a T2. Nakonec paradox, akce a efekty bomba, Luna jako Rev 9 výborný Terminátor a to je vše. Naprostý zničení všeho, v co jsem věřil, miloval a miluju od dětství do teď. Super akční film, ale jinak naprosto zkurvený Terminátor. Ta dialogová zoufalost, sem hustá píča z budoucnosti tě sejmu babko, ale já sem Sára tě sejmu píčo...a znova...T2 s pejskem a košilí...Carl...nemůžu uvěřit tomu co jsem viděl. Bylo mi v kině zle. Příšerná sračka, už nevěřím ničemu. Odmítám uznat tuhle píčovinu jako pokračování dvojky. To je prostě T3 od Mostowa, jen ale stále opakuji, strašná škoda že tam nebyl Furlong. Opravdu dáváte Terminátora co se naučí být sám od sebe pusinka, jmenuje se Carl má rodinku a malířské potřeby? Tvl, ne. Na tohle piju moc málo. 35%.

• 14.10.2019  04:42

Naprosté selhání úplně ve všem. Jarmusch musí být vždycky jiný, tím rozuměj pomalý a tady se mu to povedlo úplně dokonale. Přemýšlím, jestli sem viděl někdy pomalejší tempo vyprávění, hraní, mluvení nebo akce. Mohl to být skvostný undergroundový Zombieland a místo toho je to posraná nuda, kde parta skvělých herců pronáší kreténské repliky a dělá zombie z diváků. Akce o hovně, příběh o hovně, konec na přesdržku. Naprostý unuděný úlet a žádné skryté umění v tom opravdu není. Ty tři skvělé scény a dvě super hlášky nespasí 105 minut (pocitově 315) absolutního přešlapu. Jako by se Jim sešel s partou kamarádů a na hašiši natočili kokotinu bez scénáře a všem jim bylo patnáct a ne padesát a výš. Strašný.20%.

• 14.10.2019  04:33
    Joker (2019)

Bizarní herecký výkon Joaquina Phoenixe ve filmu, který se neměl jmenovat Joker, ale Arthur. Občas sem měl s jeho výstupy problém, některé pasáže byly naprosto famózní, jindy mě svým neustálým smíchem otravoval a připadal mi jako neuvěřitelný slaboch a ne děsivý psychopat Joker. Mám pocit, že Phillips zapojil Gotham a komixový původ jenom proto, aby mu film plný brutální deprese a násilí vůbec někdo povolil natočit. Místy strhující, hlavně při scénách zabíjení, nebo obyčejného rozhovoru s policií, místy takové nijaké, úplně se do mě nevryla ta deprese Gothamu a místy sem Phoenixovi ten výkon nebaštil. Konec, jakkoliv byl předvídatelný, byl fajn. Hudba a kamera pro mě nejsilnější zážitek z filmu, Jokerův tanec nebo jeho útěk do metra naprosto skvostně natočené pasáže. Místy to pro mě bylo geniální, místy to bylo docela obyčejné drama. Vím, že Joaquin Phoenix předvedl strhující výkon, občas mě ale ten jeho výstup přišel až příliš, předpokládám, že to je jen můj subjektivní pocit a Phoenix si asi jasně jede pro Oscara. Joker se nedá absolutně zapojit, nebo srovnat s jiným filmem, kde jeho postava vystupuje, srovnávat Jareda Leta nebo Ledgera s Phoenixem je naprosto zcestné, protože to je úplně jiný styl filmu. Ano, nový Joker je skvělý film, odcházel sem z kina velice spokojený, ale tak výjimečné, jako z toho všichni šílí to není.80%.

• 14.10.2019  04:14

Je pravda, že už z prvních trailerů působil Johnův návrat trochu nuceně, něco ve stylu ''pojďme něčím vyprovokovat Ramba, aby se ještě jednou rozjela mašina na zabíjení'' a je to tak na půl pravda. Čtyřka končila přinejmenším slušně a ukázala nám, že se Rambo vrací domů, mohlo to tak zůstat a možná by se nic nestalo, ale Stallone na starý kolena chce točit, baví ho hrát a chce nechat své hrdiny mluvit, proč ne. Začátek je fajn, Rambo funguje jako pomocná síla při hledání lidí a ta desetiminutovka na začátku je vlastně nejlepší, kdyby se film tak nějak držel podobného scénáře a nesahal Rambovi na blízké. byl bych ještě spokojenější. Problém mám hlavně s tím, že Rambo musí být za každou cenu nejvíc tragická postava, takže mu zase zabijou blízkého člověka a bohužel z něj udělají ještě debila. Protože jeho nástup na scénu je přinejmenším idiotský. To si jako myslí, že nastoupí na mexický kartel a co? Ukecá je? Stallone si měl tohle určitě pohlídat lépe, jako by byl problém tam hned na poprvé vpadnout a prostě by ji zabili při útěku, ne vole, Rambo byl za ty tři desetiletí všechno, jenom ne debil, bohužel se tahle scénáristická píčovina podepsala na mém celkovém hodnocení. Když ale přestanu píčovat, pohled do Rambovi duše a noční můry z války jsou fajn, nevadilo mi sledovat Rambův pochmurný příběh a konec je skvělá řezničina. Neberu to jako nedokonalý konec, beru to jako přestupní stanici k šestýmu dílu. Slušný akční film, který je a není plnohodnotným dílem série. Na druhou stránku pořád stokrát lepší, než poslední Die Hard. Nebýt té strašné hlouposti s prvním výpadem do Mexika, nebylo by moc důvodů k většímu rozebírání.70%.

• 8.10.2019  03:13

V životě už jsem viděl mnohem větší sračky. Jasně, jet o laciný céčko, lokace ve studiu, naprosto druhořadí herci i viditelné produkční nedostatky, ale překvapivě slušná akce i efekty a já tak nějak prostě můžu, když se někde objevují zajímavá monstra. Vynechat to z názvu slovo Doom, bylo by to vlastně slušné béčko na jeden znuděný večer. Už z traileru to křičelo levností a poloamatérismem, tudíž jsem nečekal nic, ale vůbec nic, třeba něco ve stylu druhé Hvězdné pěchoty a ono to i díky dobrýmu konci (nejlepší pasáž z filmu) není vlastně až tak příšerné, jen je to s podivem místy fakt děsný, aby to zase v některých aspektech docela fungovalo. Doom s Rockem jako jeden z mála žeru a jeho mizerné hodnocení nechápu dodnes, takže logicky musí mít daleko horší film s názvem Doom ještě daleko horší hodnocení. Čekal jsem to 100x horší.35%.

• 8.10.2019  03:05
    Sneekweek (2016)

Naprosto neznáma vykosovačka z Nizozemska, která se netají vykradením Vřískotu a Tajemstvím loňského léta. Příběh je tak nějak mix obojího bez většího množství invence. Ale vrah je naprosto luxusní úchylný psychopat a jeho způsoby vybíjené jsou neskutečně zábavné a vše je dokonale podpořeno slušným produkčním zázemím a víc než kvalitním režisérským řemeslem. Některé slashery z USA produkce by mohli kvalitu gore i příběhu tomuhle zcela zapomenutému filmu závidět. Omylem sem to pustil v noci někde na Horror filmu nebo Filmu+ a jsem docela rád. Slasher je můj nejmíň oblíbený subžánr hororu, ale občas se prostě najde kus, který překvapí. Sneekweek překvapil měrou vrchovatou. 65%.

• 8.10.2019  02:56

Patřím k velikým fanouškům jak knižní předlohy, tak hlavně k prvnímu dílu od Andyho. Díky převážně negativním recenzím jsme si chvilku počkali než jsme vyrazili do kina a díky tomu jsem slavil první úspěch, do kina jsme šli ve tři odpoledne a sál úplně prázdný. Takže byla výborná atmosféra, žádný smích, hluk, mluvení, žádný žraní ve velkým, takže půlka úspěchu hotová. V první části si prostě všechno sedlo, mladí herci, kteří hráli skvěle, výtečná atmosféra 80.let, famózní Pennywise dokonale zahraný Skarsgårdem a všudypřítomný strach a smrtící lekačky. Ve finále druhý nejlepší horor který jsem v životě viděl, takže očekávání z mé strany bylo obrovské. Andy Muschietti si trochu podříznul stoličku tvrzením, že nás čeká nejděsivější horor všech dob, což bohužel není vůbec pravda. Druhá část je fantasy rozprávka, která svým vyprávěním působí doslova jako knížka, např. v části, kdy parta hledá bunkr na Vás doslova dýchne knižní atmosféra, jakoby jste obraceli stránky přímo Kingova díla. Hororových scén nepochopitelně ubylo, hlavně klauna je neskutečně málo, až zbytečně moc straší jeho alter ega a samotného Pennywise je šíleně málo, na druhou stránku pokaždé když je na plátně, o horor není nouze. Co se týče herců to je neskutečná trefa, Bill Hader je doslova dokonalý a jeho pojetí Ritchieho nemá absolutní chybu. Bohužel McAvoy je tak slavný, že se do příběhu vůbec nehodí, jeho sláva a obličej zcela vymazaly postavě Billa duši. Jednička byla silná právě díky neznámým hercům, takže paradoxně nejlepší herec v obsazení je pro film největší slabinou, stejně jako Jessica Chastain, jejíž Beverly nemá s tou silnou vůdkyní z první části vůbec nic společné. Zbytek obsazení je ale výborný a Hader s Ransonem si kradou celý film pro sebe. Objektivně celý ten problém druhé části je v menší zajímavosti osudu dospělých hrdinů. I v knize jsou pasáže s dětskými hrdiny daleko silnější a k tomu se režisér rozhodl vyprávět a vyprávět až zapomněl strašit. Kritizovaní humoru vůbec nechápu, protože kdo viděl jedničku tak snad si kurva pamatuje jak Ritchie hláškuje jako prase a narváno vtipem je i prvním díle. Takže tady mi občasné a z naší strany upřímné záchvaty smíchu vůbec nevadili. Druhé IT je určitě zklamáním, ale to hlavně z důvodu, jak moc se jednička povedla. Režisér nestraší, ale přesto slušně baví. Není to horor, je to sci-fi s hororovým nádechem a mě to ve finále moc nevadí,. Film nás bavil a díky prázdnýmu kinu to bylo ještě o kus lepší. Na druhou stránku jedničku si pouštím tak třikrát ročně a nejsem si úplně jistej, jestli se na dvojku podívám doma víc než jednou, Podle mě začali do filmu mluvit producenti a chtěli ještě víc herců, víc dialogů, víc vtipu a víc diváků až zcela vyřadili klauna a krev totálně na druhou kolej. Chápu to rozčarování lidí, ale mě to stačilo i když jsem samozřejmě čekal daleko víc. Třetím dílem jen čistě o klaunovi nepohrdnu. 70%.

• 16.9.2019  22:50

No aspoň trochu to napravilo pocit z příšerného druhého dílu. Doteď nechápu, co se jim všem honilo v hlavě. Jurský vesmír jsem měl vždycky docela rád a jestli se nepletu, od prvního dílu jsem všechny hodnotil stejně a to 4*. Ale Zánik říše byl ten největší Hollywoodský humus, že i Assvengers jsou proti tomu artový masterpiss. Z tohohle kraťasu je cítit ta stará škola i atmosféra. Akorát se musím smát obsazení. Samozřejmě černoch, manželka latina a děti mixíček a samozřejmě nikdo neumře. Ta korektnost nás zabije. Snad se trojka povede. 80%.

• 15.9.2019  03:21
    Polaroid (2019)

Stejně nudně natočené, jako nová dětská hra. Klevberg nemá svůj vlastní pohled na věc, prostě typický řemeslník, který odvede tu práci, za kterou byl zaplacený, ale nic na víc. Vypadá to pěkně, hlavní herečka je sympatická a rychle to uteče. Na nedělní večer to ušlo, jen kdyby ten duch při zabíjení nehekal jak vyžilá kurva.50%.

• 25.8.2019  12:05
    Rituál (2006)

Nebýt toho konce k hovnu, dal bych v klidu tři hvězdičky. Výtečný bizár v začátcích monumentálního přehrávání Nicolase. Originál sem neviděl tak nemůžu soudit a ani se na něj nechystám, filmy kde je náboženská sekta, pohanství nebo nějaká odříznutá komunita nevyhledávám, protože málo kdy se povede u takových filmů konec a tenhle film jsem si pustil jenom z důvodu GIFU na facebooku, Spoilery... kdyby na konci Cage všechny zabil a ostrov vypálil, možná bych tomu dal i pět hvězd, ale ten konec ničemu nepomohl a zbytečně shodil dolu už i tak chatrnou režijní práci předešlého filmu. Ale za ty boží scény, kdy Cage kopne Lee do držky, natáhne mrdu do xichtu bábě v obleku medvěda jezdí na kole a dělá kung-fu si to zaslouží dvě plný, protože tyhle čtyři scény jsou snad to nejlepší, co jsem kdy ve filmu viděl. 45%.

• 18.8.2019  19:05
    Milenky (TV seriál) (2018)

Nikdy nenaserte svoji manželku, protože Vás pak bude doma mučit tímhle debilním výblitkem. Každý má asi svoje filmové a seriálové hříchy, moje žena tenhle, já zas třeba miluju Komisaře Rexe, ale jinak jsme docela normální, což tahle ubohost plná podvádění a falešných lidských odpadů vážně není.

• 18.8.2019  02:30

Sterilní mix IT a Lights Out. Příšerné herecké výkony, nulová atmosféra, komické příšery. Dlouho jsem tak nelitoval každé koruny za kino. Smál jsem se na celý kino, nešlo to vydržet. Na co sáhne Del Toro, to zkurví. Ono by nevadilo, že se to úplně nesnaží být horor ale spíš mystery fairytale, kdyby se to tak nebralo vážně a úplně brutálně to nevykrádalo Kingovo It. Navíc když se vám půl roku snaží trailery nalhat, že se jedná o děsivý horor a Vás pak v kině čeká pohádka s komickými zrůdičkami a příšerné herecké výkony obou hlavních protagonistů. A na takovéhle mrdky pak chodí plné sály. Smutné. 40%.

• 12.8.2019  00:56
    BH90210 - The Reunion (E01) (epizoda) (2019)

Tak se kultovka z devadesátých dočkala pokračování a po prvním díle vlastně nevím proč. Zatímco většina z nás co sme u seriálu vyrůstali si pamatuje Beverly Hills jako vážně míněný seriál (o tom jak moc trapně a neuvěřitelně vypadá původní seriál dnes asi mluvit nemusím) kde se tvůrci snažili o dramatické situace, srdceryvné osudy a zvraty, intriky a lásku, tak v novém provedení si z toho dělají prdel, ale brutálně. Vůbec se to nebere vážně, Priestly a Ziering to mají v píči a skoro mi přijde, že se v každým záběru tlemí do kamery. Těžko říct, jak bude vypadat další díl, ale zatím to vypadá, že si tvůrci na nějaké herecké výkony a drama nepotrpí a sází na odlehčenou notu. Fajn je, že Shannen Doherty vypadá po brutální rakovině neskutečně sexy a že je v pořádku, prdel je, že Tori Spelling vypadá jak týden nafouklá mrtvola, smutné je, že Luke Perry nežije a potěší stará dobrá znělka, ale jestli nebude ve druhým díle nějaká přednáška o škodlivosti kouření, potratů nebo šňupání kokainu asi to vynechám. Jako by pobřežní hlídka pokračovala s holkama bez silikonů a v nikábu.

• 5.8.2019  02:24
    Critters Attack! (TV film) (2019)

Sice lepší než odporný seriál Critters: A New Binge, ale pochvala to vážně není. Critters jsou kultovní klasika a i když nikdy neměli tak velké jméno, zaslouží respektive by si zasloužili mnohem lepší nové zpracování. Tohle není ani TV film, to je jak VHSka z roku 93 co se vizuální stránky týče. Herci jsou naprosto tragický a nemá cenu absolutně mluvit o nějakém scénáři, nápadu, nebo větším významu a je to veliká škoda. Krve je dost a hladové koule jsou povedené, ale to je asi všechno. Tahle látka čekala na pokračování 30 let a vznikne taková příšerná sračka. Critters by si zasloužili produkční zázemí a kvalitní herce i režiséry. Jako film od Netflixu si to umím představit. Tohle je naprosto zbytečné prznění kultu. První tři díly jsou fajn (druhý jednoznačně nejlepší) a po ostudné čtyřce byla látka u ledu a i když jsem si pokračování přál celý život, tohle je jak flusanec do xichtu. Největší prdel je bílej Critter co zabíjí zlý černý Critters, čekám nějaký transgender aktivisty co budou proti filmu bojovat v průvodu feministických pride průvodech. Na druhou stránku je to taková sračka, že bych se po pár pivech do průvodu klidně přidal. Zbytečná píčovina.20%.

• 4.8.2019  14:22

Ty píčo, tak sem se včera v leťáku málem posral smíchy. První nová Godzilla bylo docela slušné béčko, kde perfektně fungovala dramaturgie a herci předváděli na monster béčko až neuvěřitelné herecké výkony, ale selhávala akční stránka kdy byla spousta soubojů brutálně krátká, střižená nebo ve tmě. No tak ve dvojce je akce monumentální, efekty naprosto vymazlené a pro změnu scénář je totální sračka k zblití a herci naprosto odporní. Millie Bobby Brown je mrdka naprosto na tečku. Kunda bez špetky talentu která se před kameru hodí asi jako Sylvester Stallone do muzikálu a její protlačovaní díky úspěchu dementního seriálu pro retardy Stranger Thinks je opravdu jeden z největších facepalmů dnešního Hollywoodu srovnatelný snad jen s obsazováním gumáka Jasona Clarka do hlavních rolí. Další kapitolou samou osobě je Kyle Chandler, kdo to kurva je? Co to je do hajzlu? Herec jak z nového Dallasu nebo Dynastie. Herec který má svým umem tak na doktora ve Dnech našeho života ty pičo. Příšerný casting, naprosto příšerný. Navíc ten scénář to mě poser. Dialogy napsané pro děti ze zvláštní školy dětmi ze zvláštní školky a píča, která ovládá monstra pomocí ultrazvuku. Chvilku jsem přemýšlel, jestli v těch třech pivech před promítáním nebylo LSD. Dougherty je debil a doufám, že nezabil monster univerzum navždy. Vera Farmiga je skvělá herečka a i v sebemenší sračce ve které kdy hrála, byla ona jediným světlým momentem. Jenže i ona je tady naprosto příšerná, jak asi musíte být mizerný kokot, když dokážete jako první za dvacet let herecké kariéry Very zničit její herecký um. Dougherty dí se vysrat a už nikdy nic netoč. Mumie s Cruisem je o proti tomuhle dokonalý film a nechápu, že nedokázal rozjet hororový vesmír, když takováhle bídná sračka ho nedokázala pohřbít. Nebýt dobrého začátku a naprostého nářezu na konci, dal bych v klidu odpad. Protože to co je mezi začátkem a poslední půl hodinou je doslova ta nejodpornější Hollywoodská filmařina, která se svojí příšernou kvalitou rovná snad jen ubohosti nového Jurského světa, který byl akorát takhle příšerný pro změnu ne jen uprostřed, ale od začátku do konce. Díky bohu za osobitého Konga s perfektními herci, hudbou a dobovou atmosférou. Protože druhá Godzilla je příšerný fail, který snad napraví někdo ve trojce, protože taková dementní čurákovina už Vám po třetí nevyjde.30%.

<< předchozí 1 2 3 4 24 48 71 94