korbitch22

okres Chrudim
Horror 4ever.

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 66 88
    • 11.12.2017  02:15

No tohle mě akorát nasralo. Ze 4* to postupem času spadne na dvě, lepší, ale tři nedám ani náhodou. Začíná to dobře, drsný styl, slušné dialogy a perfektní herci kteří je vedou. Pomalejší styl mi nevadil, naopak...prostě western. Jenže Zahler dělá chyby, ve svém dalším filmu jich taky nasekal pořádný kartáč, ale tady to nejde odpustit. Postupem času stále více otravný Foxx zastřelí dva Tacos, nejspìš zloděje a oni nedrží hlídku, načež je samozřejmě oberou a od téhle pasáže už se mělo stříhat, co scéna, to nuda a vábení rychloposuvu. Když dojde ke konfrontaci, během pár vteřin jsou dva statní chlapi a jeden dědek vyřízení...aby je o pár nudných minut dál protnutných jednou chutnou porážkou bujného jinocha sám vykosil plazící se kripl. Konec totálně na vyliž prdel. Místo finálního twistu tři výstřely do ticha bez toho, aniž bysme viděli toho neuvěřitelnýho dobytka v akci a manželka totálně na přesdržku, totálně nafrněná, bez jediného emočního otřesu a ješte odmítne políbit manžela, který se kvůli ní doslova plazil x dní a málem přišel o nohu, protože měl v puse píšťalku co Trodlodytovi vyřiznul z krku...takže si nejdřív musí vypláchnout pusinku a pak teprve dostane hudlana a pak střih a "writen and directed by Craig Zahler". No to bych se posral. Trodlodyt je hlavně pan žežiSér, když vyblije takovou scénáristickou sračku a z manželky udělá neskutečně nesympatickou píču a já padám na dvě hvězdy, bliju pln hněvu ve dvě ráno tenhle koment a lituji, že jsem si radši nepustil xboxy. Zajímavý námět co se pronudí ke kretènskému konci. Vikingové s Banderasem jsou proti tomu ultimátní námrd. Zahler díky bohu v dalším filmu tolik debilit nenapáchal i když měl taky nutkání dělat ve scénáři příšerné kokotiny, ale aspoň to nebyla nuda. 49%.

• 7.12.2017  23:19

Andrew Garfield je asi jeden z mála problémů tohohle filmu. Nevěřil jsem mu jedinej pohled, jediný slovo a jedinou část jeho přesvědčení. Těžko říct, proč Gibson svěřil hlavní roli zrovna jemu, hold Hanks už je starej a jinej retard jako Gump asi nebyl v danou chvíli v Hollywoodu k mání. Jinak je to zase precizně natočený masakr se vším všudy, kde i ta romantika a patriotské kecy mají sílu, jelikož Teresa Palmer je Teresa Palmer a 2. Světová válka je jediná, kde měli ještě Američani nějakou hrdost a jejich činy se dají popsat jako opravdu těžce nepostradatelné pro zbytek světa. Vaughn a Worthington naprosto boží výkony. Nechal jsem to pěkně rok uležet na disku a více či méně se nic nestalo. Po prvotních reakcích a vůbec hodnocení bych při premiéře asi odešel zklamanější, je to dobré, ale v žebříčku válečných filmů z druhé světové až v druhé desítce. Zábava na jedno podívání, které hodně pomáhá natočení podle skutečné události, ale nablblého Vojína Ryana si pouštím jednou ročně, Hacksaw Ridge takovou vnitřní sílu prostě nemá.70%.

• 7.12.2017  23:11

Hravé, napínavé, vtipné a velice zábavné, ale zatraceně tomu chybí eRkový rating, který to taky mělo původně mít. Landon natočil úžasné a dokonalé Skauty a zombíky s brutálním násilím a neustálým fakováním a přesto, že to byl boží film, nic nevydělal, prostě ten neskutečný paradoxní koloběh, kdy výborné filmy s drsným ratingem zapadnou a břečky s přístupností vydělají a i když teď eRka dost frčí, producenti udělali dost nejistý krok a teprve jako asi pátý slasher vypustili tenhle film bez jediné kapky krve. Chyba? Těžko říct, jelikož je film tak dobrý, že i bez krve a díky skvělýmu konci si ty 4* zaslouží a vydělal, ale kdyby každá smrt hlavní hrdinky byla brutálně krvavá a detailní, byly by jsme někde ve hvězdách. Zábavné a doporučitelné na opakované shlédnutí. 70%.Kéž by na DVD vyšel režisérský sestřih.

• 7.12.2017  23:04

Jak Sheldon ke komixům přišel....zatím možná nejsilnější propojení s původním seriálem, kdyby takovou sílu měly všechny díly, vůbec bych se nezlobil.90%.

• 7.12.2017  23:01
    Kolos (2016)

Nacho Vigalondo je režisér který sice má perfektní nápady, ale absolutně je neumí podat běžnému divákovi a možná o to ani nestojí. O tomhle filmu sem si vůbec nic nezjišťoval a o to víc jsem si ho užil. Lidská mysl je úžasná věc a pokud to vše okořeníte o fantasy prvky, máte zaděláno na pořádný zážitek. Začíná to jako obyčejná komedie která do rutinního děje míchá Japonskou monster tématiku a díky tuně zvratů se to změní v dost vážné sociální drama opět a stále kořeněné Japonskou monster tématikou. Tempo je pomalejší a ne každý divák ho ustojí a ocení. Díky hereckým výkonům je to ovšem nevšední zážitek a taky díky těm brutálním zvratům si to tak nějak ty 4* prostě obhájí. Jednoznačně nejlepší režisérův film a vůbec se té plejádě skvělých a významných herců nedivím, že se chtěli podílet na něčem tak neotřelém. S větším rozpočtem a jiným režisérem by to nebylo prostě ono. Někomu to sedne, někomu ne, proto to hodnocení celkové je tak nějak na půl. Za hodně dlouhou dobu jeden z nejoriginálnějších filmů, ale na další projekce to není ani náhodou. Jednou vidět, ocenit a nechat si prvotní dojem takový, jaký první projekce zanechala. 69%.

• 18.11.2017  01:46

DeHaan není Willis, Delevingnová není Jovovich a Owen není Oldman, jinak to tam ale je, je to tam! Bessonův svět mě zase fascinoval, uchvátil, pohltil a strašně moc bavil. Obdivuju jeho mysl, jak tohle vše ze svý hlavy dokázal zase nám divákům naservírovat. Jeho vesmír je fascinující. Škoda, že na pozadí docela rutinního příběhu a dosti špatné ústřední herecké dvojici. Všimli ste si taky, že hlavní hrdinka vypadá v obličeji jako chlap a hlavní hrdina jako holka? Chemie a láska nulová, neuvěřitelná a herecky opravdu zklamání. Jediný, za to citelný kaz na vizuálně epické fantasy. I když akce taky trochu křečovitá. Přesto mě to bavilo a to hodně. Kdyby Besson vybral jiné obsazení i když mě nenapadá jaké, asi to mohlo být někde jinde. Slabší čtyři, ale čtyři. Verbal to vystihnul perfektně.

• 18.11.2017  01:39

Ze všeho nejvíc by mě asi zajímalo, co se stalo s Karlem a Marcusem, tyhle nezodpovězené otázky mě vždycky fascinovali a opravdový Yossi Ghinsberg s tím musí žít a to břemeno musí být opravdu těžké a vše kolem téhle záhady, která jde úplně bokem je mnohem zajímavější, než to, co se děje v samotném filmu. Skoro až těžko věřit, že párek chlapíků co se znali asi tejden v sobě našel tolik přátelství, až za hranicí chápaní a jeden druhého našel jak princ Popelku podle střevíčku. Přitom by oba měli těžce přemýšlet nad tím, že kvůli nim Marcus už nikdy z džungle nevyšel. Co se týče Radcliffova výkonu sem skeptický, už dokázal, že není jen Potrat, hlavně v perfektním Švýcaráku a v hodně dobrých Horns, ale tady jsem mu tu roli vůbec nevěřil, jeho přežití mě nestrhlo a záchranu sem mu nepřál. Už kdysi u Pádu do tmy sem řikal, že když někdo někam leze, nahoru, dolu, do džungle a nemá na to, riskuje svůj drahocený život kvůli dobrodružství, tak si svým způsobem a to říká a umřít si vlastně zaslouží, když si neváží života. Nejsilnější element filmu určitě hudba, ta byla skvělá. Jinak nezájem, Percy Fawcett nastavil laťku vysoko a jak už sem řikal, chtěl bych vidět film hlavně o Karlovi a Marcusovi. Průměrný dobrodrůžo.60%.

• 18.11.2017  01:28
    Wheelman (2017)

Frank Grillo tady hraje neskutečného kreténa a s tím se divák musí vyrovnat už během prvních deseti minut, buď prostě překousnete to, že scénář je složený jen ze slov motherfucker, fuck, bitch a vět I kill you, you die, you fucker a you mother fucker....fakt, na 82 minut děje sem nikdy neslyšel tak debilní dialogový výměny a Grillova postava je tady nesympatický blbec, co do nebezpečné a vlastně skoro jasně smrtící akce zatáhne vlastní dceru i bejvalou ženu....mno a když tohle hodíte za hlavu, tak to akční béčko docela uteče. Ale hlavní hrdina je fakt neskutečný debil.60%.

• 18.11.2017  01:21
    1922 (2017)

King není dobrej spisovatel a nikdy nebyl. Vždycky se můžete jen modlit, aby nějakou jeho povídku či knihu převedl někdo na filmové plátno s nadšením a režisérským umem, což se snad zatím povedlo jen třem lidem u třech filmů, že se na to dalo jako dívat a jeden člověk, který dokázal, že film může bejt lepší než knižní předloha a to byl teď Andy Muschieti a jeho dokonalé To. V 1922 funguje jen skvělý Thomas Jane a jeho epesní vidlák, skvěle zahraný a to především s naprosto drtivým, Jižanským přízvukem. Jinak se režisér bál jakkoliv Kingovu povídku ozvláštnit, obohatit o svůj osobní pohled nebo invenci a přitom by Hilditch na to opravdu měl, protože jeho prvotina je opravdu neskutečným filmem. Přitlačit na horor, vynechat ty dlouhé, nic neříkající záběry a mohl to být opravdu dobrý horor. Má to 101 minut a na první závan nějaké atmosféry čekáte snad 60 minut. Na jedno unavený podívání jo, ale víc nuda, než atmosféra, ostatně jako většina od Kinga.55%.

• 18.11.2017  01:05
    Špunti na vodě (2017)

Pavel Liška hraje dvacet let stejného idiota, s naprosto stejným výrazem, mluvou i chováním napříč desítkami rolí a divákům to furt stačí, aby tuhle zrůdnou debilitu vytlačili na neskutečných 62%. Ze začátku to nevypadalo tak zle, Nováckej look už tak nějak k těmhle filmům patří a první Liškova hláška ve vlaku byla fajn, jakmile ale skupinka fotříků vyrazí s ratolestmi na vodu jde všechno úplně do prdele. Všichni dětští herci jsou naprosto příšerný, scénář nenabízí vůbec žádné dobrodružství, ale jen slet scén, ve kterých vystupují příšerně nesympatické postavy, které na sebe neustále jen křičí. Liškova dcera je naprosto na přesdržku a jednou mi říct kreténe, tak jí přetáhnu pádlem po tlamě a utopím jí. Vrchol hnusu dokonají Langmajerovi dcery, tohle předvést dítě u doktora, vezmu tu injekci a píchnu jí jim do oka. Dlouho a podotýkám fakt hodně dlouho jsem neviděl tak ubohý film, plný příšerných dialogů, nesympatických postav a naprosto bez děje. Moje žena miluje České filmy a když tenhle brak skončil, mlčky sem se podíval jejím směrem a ona jen znechuceně a docela nahlas pronesla ''co to bylo kurva za sračku?'' a to má dámy a pánové opravdu nízký metr jakým hodnotí České filmy. Bylo mi z toho doslova zle. Tenhle film nemá žádný význam ani smysl a když si pomyslím, jak ho ten náš ubohej národ vidláků vynáší a vynášel do nebes, je mi zle ještě víc. Nejhorší film v dějinách české kinematografie, ano, i na takových hovnech jako jsou Babovřesky nebo Kanárská spojka, či dalších výjmečnostech jako Eliška má ráda divočinu, nebo Ještě větší blbec, než jsme doufali se dá najít smítko něčeho, co se v hlubině odpadu bude vznášet jako kus tvrdýho hovna uprostřed toxických sraček. Tenhle film je pouze toxická sračka. Než hrát v tomhle, raději bych jezdil s hovnocucem. Neksutečný, ubohý, odporný, příšerný....žumpa.

• 18.11.2017  00:13

Trochu krok zpátky, celá epizoda je dost vážná, ale chápu jí jako přemostění vážnosti zdravotní budoucnosti Sheldonova otce a babča trošku šokuje. Snad další díly budou svéráznější. Až moc seriózní díl, což se k Sheldonovi vůbec nehodí. Montana Jordan stále jasně vede, z toho kluka jednou bude perfektní herec.65%.

• 18.11.2017  00:10

Když jsem kdysi slyšel, jak si chtěl Sheldon koupit Plutonium, tak jsem přesně řikal ''pičo, to by byl skvělej flashback do minulosti''. Děkuji tvůrcům, že je napadlo to samé. Laťka stejně vysoko jako u pilotu, stále baví, jen tak dál. 70%.

• 18.11.2017  00:08
    Young Sheldon - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Teorie velkého třesku je těžká kultovka a srdcovka, která ovšem od deváté série padá především díky naprostému zevšednění Sheldona, ze kterého se stává obyčejný šukač a všechny jeho aspekty jeho osobního kreténství ustupují na popud podřízení se všeobecným společenským konvencím a v desáté sérii je už všechno definitivně pryč. Proto jsem se i na tenhle hokus pokus těšil a upřímně, když sem slyšel Parsonse jako vypravěče a na pozadí slyšel Walk of Life od Dire Straits zaplesalo mě srdce. Na rozjezd je to možná vlažnější ale to byl Big Bang kdysi taky, je to pilot, je svěží, zábavný, herci v hlavních rolích jsou skvělý a hlavně Sheldonův bratr je perfektní. Start skvělej a tohle vlažný přijetí je blbost. Těšim se na celou sérii, bavilo. 70%.

• 18.11.2017  00:01

Mnou naprosto opomíjená Disneyovka staré školy a to jsem v době vzniku na ní věk určitě ještě měl a na všechny tyhle filmy sme chodili, buď mě z toho chtěla vynechat matka, nebo už jsem tenkrát věděl, že náboženství je sračka. Naše malá to vzdala po dvaceti minutách a já jsem to tak nějak s mladou přetrpěl do konce. Příběh o Mojžíšovi to vzalo rychlíkem jako vzdělání členové SPD a díky 88 minutám se tam fakt nic nestane. Rány boží jsou vzatý fofrem a to samý celý Mojžíšův příběh. Asi to mělo fungovat jen jako lehký seznámení s náboženstvím pro děti, který to paradoxně nemůže oslovit a už vůbec ne v roce 2017 a všichni dospělí co nevěří v boha u toho zívnou, mávnou a usnou. Animace je skvělá, dabing podařený, vše kolem zbytečnost za těžký prachy a to hodnocení tady nedává sebemenší smysl.50%.

• 15.11.2017  21:20
    Akce nový domov (TV pořad) (2016)

Kolosální, čurácká mrdkovina. Typický program naší televizní úrovně, pro socky, tlustý samoživitelky a obdivovatele Terezky Pergnerový, která jedinou dobrou věc ve svym životě udělala pro časopis Leo a pak se měla ufetovat k smrti aby byl klid. Nesnáším tyhle příšerný sračky.0%.

• 14.11.2017  21:44

Začalo to parodií Připoutejte se, prosím a pak už to jelo, Bláznivé střely, Žhavé výstřely, Maffióso, později další Scary Movie. Svatá režisérská trojice ZAZ a jejich absolutně zapomenutá parodie, zapomenutá a dámy a pánové naprosto nejlepší. Nechápu, že sem to v dětství nikdy neviděl a poprvé si to pustil až nedávno a ono možná dobře. Parodie uplně na všechno, filmy, války, špiony, muzikanty ale i na jednoduché a běžné životní situace, brečel jsem smíchy. Val Kilmer si nemohl vybrat lepší debut, škoda, že zbytečně děj zpomalují písničky a že jich není úplně málo, naštěstí i při nich dochází ke komediálním výstupům a jako bonus je opravdu zpívá Val Kilmer. Jinak je ta kadence vtipů ale neskutečná a nejde na poprvé snad ani všechno pobrat. Byl jsem z toho v šoku, tlemil jsem až sem se skoro pochcal.90%.

• 14.11.2017  11:54

Nejlepší série od osmé, jeden mizerný díl, jinak 5 povedených a platných zářezů. Místy uspěchané a spíchnuté horkou jehlou, hlavně konce epizod a uspěchané vtipy bez správného načasování. Uvítal bych rozlučkový TV film a dojemný a ucelený konec seriálu, další série už raději ne.75%.

• 14.11.2017  11:52

Nevim jestli nejlepší díl 12. série, ale povedený určitě ano. Má to ten Trpasličí šmrnc a hlavně camea dvojice původních herců dost potěšili včetně původních lokací a kostýmů, ve kterých se seriál odehrával. Kdyby se nějakým způsobem seriál vrátil k tomuto konceptu nezlobil bych se, na poslední díl ale pořád ne dost silné a jako celá 12. série zbytečně zkratkovité, nedodělané a místy spíchnuté horkou jehlou. To je asi největší slabina 12. série, ten neustálý přítomný pocit uspěchanosti, jako by snad měli všichni příští týden umřít. Místo 13. série bych uvítal 90 minut dlouhý film. S Kochanskou, robíky, kapitánem, Hollym a rozloučením jakým jiným, nežli happyendovým s návratem na zemi. I když 12. série je zatím nejlepší od osmé, těžko říct, jestli tvůrci ještě zvládnou jednu celou sérii a kdy a hlavně jak se rozhodnou trpaslíka ukončit. Já už bych nějaký ucelený a hlavně nostalgický konec uvítal.70%.

• 14.11.2017  10:59

Zase kousek slabší než předchozí díl, ale v rámci série dostačující a zábavný. Dvanáctá série si zatím jako jediná kompletně obhájila svůj důvod vzniku. V desáté sérii byl skvělý jeden díl a jeden dobrý, zbytek brak. V jedenácté jsou skvělé dva díly a jeden dobrý a tři naprosto mizerné, tady je zatím skoré nejlepší, 4 parádní díly a jeden o kterém snad už nikdy nebudu muset mluvit. Teď už jen doufat, že se povedlo finále. Ze tří posledních sérií se udělá pohodový výběr který se může hrdě přiřadit k původním 52. legendárním dílům a obhájí si svoje místo v univerzu Červeného trpaslíka. Dvanáctá série dává naději na důstojný konec téhle legendární party.70%..

• 14.11.2017  10:54

Ano jak už někdo napsal, naprosto typická epizoda Červeného trpaslíka. Chemie dílu přesně jako za starých časů, neskutečná kadence hlášek a velký návrat švitorky švitořícího toustovače, švitorka sem já a toustuji rád. Takže, dá si někdo toust?80%.

• 14.11.2017  10:51

Jediný kolosální přešlap téhle série. Pointa příběhu sice chvályhodná, ale příšerně natočená. Každá postava mimo ústřední čtveřici je na přesdržku, hlavně ten buzerant co je uvítá na lodi. Tak nesympatické herce a dialogy jsem v tomhle seriálu ještě nezažil. Úvodní scénka a rozmluva v kokpitu Cosmicu je v pohodě, stejně jako vnitřní Rimmer a dialogy při jeho odstraňování, ale to vše mezi tím je příšernost. Nejhorší díl Červenýho trpaslíka ever.40%.

• 14.11.2017  10:46

Třetí díl vsadil na příběh a odstavil Mimoně úplně do pozadí, za čož jsem tvůrcům vděčný, protože jak u předchozích filmů fungoval děj hlavně s nima a veškerý humor stál na nich, tak tady dokáže scénář bavit i bez nich a to je v týhle sérii nevídaný jev, ale diváci už asi tak nadšení nejsou. Já jo. Gru se tentokrát postaví perfektnímu osmdesátkovýmu záporákovi, navíc hudba z té doby to osvěžila mrtě a dějová linka s Gruovým bratrem Dru byla super. Animák paradoxně víc pro dospělý kteří vyrůstaly na osmdesátkových béčkách a muzice. Do mýho vkusu se to trefilo perfektně.75%.

• 14.11.2017  10:41
    Monstrpavouk (2013)

Stejná konina jako Lavalantula nebo Sharknado, ovšem s lepším hereckým obsazením i rozpočtem. Pár scén docela překvapí, hlavně vraždy pavouka jsou dobře natočený, ale jinak je to druhořadý brak který i přes lepší momenty bohužel prokazuje více svou neschopnost o pokusy stát se něčím lepším, než již zmíněné SyFy braky pro psychopaty, Tyhle sračky se musí hodnotit s nadhledem, ale i jedno podívání dá zabrat.30%.

• 14.11.2017  10:35

Co dodat, když Českému buranovi stačí film jako Kameňák k radosti a tvůrcům přinese miliony za návštěvnost, tak jak si asi povede o dva levely lepší pohádka, která je ale pořád neskutečně buranská, Čechovi to prostě stačí. Neřikám, že to není občas fakt sranda, on je Trojan prostě skvělej a navíc ve dvojici s Dvořákem tvoří dokonalé herecké duo. Ale tím to končí. Vše kolem je papundekl hadr, děj se točí v kruhu a to doslova. Dvě postavy chodí, mluví a nebo je někdo honí dokolečka po studiu. V ději se objeví naprosto strašné scény a to zavěšení tý malý holky na hák, to tvl prostě nemá v takovém filmu co dělat, líbání Kerekes čertem to už sem šel úplně do kolen, ta je navíc ve filmu opět jen jako ozdoba která svojí tvářičkou a dekoltem dostává roli za rolí bez jediného náznaku hereckého talentu a odpustitelná, leč hloupá postava párkaře....to sme doma taky protlemili. Jednička je mnohem lepší, je pohádkovější a opak tvrdící recenze i většina dokládají rozklad naší doby a neskutečně nízké cíle a pokřivené hodnoty. Navíc Polívka v roli záporáka naprosto nedůvěryhodný, ta role mu nešla věřit vůbec, měli jí dát Donutilovi, tomu kreténovi by šla k duchu daleko lépe. Nečekal jsem od toho nic, pobavil se pár gagy, ale i se místy zhrozil, co za místy pokřivenou věc dokážete napasovat do role nejúspěšnějšího filmu roku 2016 a nástupce takové legendy, jako jsou S čerty nejsou žerty. Vladimír Dlouhý udělal v hrobě tři vrtule.50%.

• 14.11.2017  10:24
    Wind River (2017)

Ukázkový případ neskutečně nadhodnoceného filmu. Ano řemeslně je to naprosto výtečné, herci precizní a především Graham Greene jako šéf místní policie je famózní, ale to každy na plátně včetně Rennera a překrásné Olsenky, jejíž zadeček mě na chvilku schodil ze židle. Atmosféra zasněžené krajiny je taky úžasná, ale dámy a pánové to vše v ději jak vyňatém z druhořadého televizního krimi seriálu. Čekal jsem nějakou mysteriózní atmosféru, děsivý příběh plný záhad, nebo brutálního sériového vraha a ono se to přes skvělou atmosféru a dokonalé herecké výkony dohrabe k pointě, kterou by napsal každý uživatel ČSFD i pod vlivem třech lahví rumu. Neskutečná ostuda takhle shodit tak perfektní řemeslnou práci všech tvůrců. Kdo tady píše, že má Sheridana radši jako scénáristu než režiséra nemá všech pět pohromadě. Jelikož scénář je právě citelná slabina všech jeho prací. Ano, režisérsky naprosto zastínil své scénáristické schopnosti. Čekal jsem daleko, daleko víc. Dobrý film to je, to ano, nenudí a je zručně natočený, když je ale pointa tak slabá, nemůžu dát víc %. To vám fakt stačí tak málo, že se tak lehce necháte opít rohlíkem? Já teda potřebuju kvalitní Skotskou a ne vyluhovaný pytlík čajových zbytků z televizní kriminálky.68%.

• 14.11.2017  10:14

Jako celovečerák by to bylo kouzelný? Really? Nestačí, že dnešní doba homosexuály plně toleruje, toleruje jejich sňatky a adopci dětí, to o nich budeme ještě točit animáky které budeme podsouvat naším dětem? Ne díky, až naše děcko přijde a řekne, hele sem bukvička, v našem případě lesbička, nemám s tím problém, ale nehodlám jí tím formovat v dětství. Ty vole, tahle doba je fakt měkká.

• 14.11.2017  10:09

Neskutečná scénáristická debilita s příšerným Kevinem Costnerem, který hraje absolutně tupého a nesympatického debila a Ryan Reynolds je tady jen pár minut, což je pro děj naprosto obrovský hřeb do rakve. Děj je stupidní, dialogy bolí, Scott Adkins, tupý herec ale smrtící řezník tu jen mluví, ano, ano...ano...to je jako byste točili porno, Madison Ivy nechali nosit kafe a řekli ste Tommymu Gunnovi aby oprcal zvukaře. Akční béčka jsou akční béčka, ale když děj vrší sračku za sračkou, dá se to fakt už jen těžko přehlížet. On totiž jeden IT ňouma může položit svět a jeden teroristický ňouma s pěti zabijáky jedním letadlem unikne kompletní protiteroristické jednotce Velké Británie a zastaví je vězeň s půlkou mozku. Ten film je děsná lobotomie. Ani nevim za co ty 2*, asi že sem viděl větší sračky. 40%.

• 14.11.2017  10:00

Když dva dělají totéž, není to totéž. Mohl to být famózní filmový zážitek. Představte si Johna Wicka, který je ale sexy blondýna, navíc zavřená v perfektně zmáknuté atmosféře Východního Berlína, s dokonalým prostředím, kostýmy, výpravou, herci, neony a muzikou, která tu parádní atmosféru ještě umocňuje...tak a máte zaděláno na legendárku, jenže vy se rozhodnete ve scénáři z 80% mluvit, přičemž se snažíte děj víc a víc zamotávat, jenže on je slabý, hloupý a neskutečně předvídatelný a když si spojíte tuhle kombinaci, že se to tvůrci snaží motat a motat a vy si pointu řeknete asi po deseti minutách, dostanete úsměvný výsledek se silou dialogů, imbecilním chováním postav a silou děje asi jako jednu z horších epizod MacGyvera, která se odehrává v nějaké bývalé Sovětské republice. Když už akce je, je fajn, ale scénář fakt nefunguje, nudí a všechno drží nad vodou jen ta už zmíněná fantastická stylizace. Sem moc rád, že pokračování Johna Wicka dělá Stahelski a ne Leitch. Ale na tu lesbickou scénu asi nikdy nezapomenu. Sakra, tohle mohlo být opravdu dokonalé, škoda. 65%.

• 14.11.2017  09:50

S. Craig Zahler má našlápnuto ve své kariéře opravdu skvěle, pokud se tedy v brzké době nevytasí nějaká ubrečená píča s křivým obviněním, že jí Zahler nabízel anální penetraci okovaným Dildem s ostnatým drátem za roli, ve které jí někdo rozlouskne lebku jak vlašký oříšek. Film je to opět pomalejší, ale díky Vaughnovi který hraje životní roli to vezmete a budete ten brutální a nekompromisní nářez sledovat se zatajeným dechem. Škoda jen, že film má strašně primitivní zápletku a hlavní hrdina se nechá zavřít dobrovolně, je sice hezké, že ho tím scénář vykresluje na hrdého patriota, ale kdyby miloval opravdu svojí ženu, takovou píčovinu by nikdy neudělal, plus to podzemní vězení byl neskutečný nesmysl. Tyhle tři věci ve finále zabrání filmu být něčím víc, než povedeným béčkem které se snaží tvářit jako áčko, ale na to by Zahler potřeboval lepší scénář. Tím ovšem neříkám, že ten film není dobrý. Je podivně natočený, se zvláštní spirituální atmosférou, kdy má hlavní hrdina neskutečný vnitřní zen a klid v duši který diváka strhne a nadchne, přičemž je to neskutečný dobytek který likviduje protivníky jako Tatrovka děti na dětském hřišti. Herecké výkony famózní, kamera a hlavně její filtr a režie pevně v rukou, jen ten scénář do příště vylepšit. Konec předvídatelný. Ne tak dobré, jak říkají přeafektované recenze, ale pořád drsná a nekompromisní filmařina s opravdu velikým potenciálem do budoucna.75%.

• 14.11.2017  09:38
    Masaryk (2016)

Když pominu tu odpornost co filmaři provedli s nasazením do kin na jeden týden, aby posbírali všechny České Lvy a budu se snažit zaměřit jen na film, nepřehlédnu tu další odpornost, kdy se film neskutečným způsobem občas absolutně nedrží historické pravdy a zcela překrucuje spoustu informací, dezorientuje diváka sérií nepřesností a polopravd a zaměřuje se na naprosto nezajímavé období Masarykova života. Jinak vizuálně, herecky a výpravně povedený film, který je na České poměry nadstandartně řemeslně dobře natočen, ale je hodně nepovedený vypravěčsky a scénář hromadí blbost za blbostí. Nesháněl jsem se o obsahu filmu a o ději, chtěl jsem se podívat na film o Masarykovi a upřímně jsem chtěl vidět život Masaryka po roce 1945 a nějaké konspirační teorie o jeho smrti v roce 1948. Takhle jsem stejně dostal jen spoustu polopravd a lží, které každému s menšími znalostmi o druhé světové cukali s xichtem a vytvářeli kyselý úsměv i přes výtečný výkon Karla Rodena. Povedený film? Ano, na 12 Českých Lvů? Ani smykem kámo. 60%.

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 66 88