My Little Pony: Equestria Girls (2013)

Moc nevím, co si o tom mám myslet. Přišlo mi že Hasbro potřebovalo z lidí nějak vyždímat prachy a aby přišli s bombovou novinkou. Na začátku a pak na konci byli poníci, oddechla jsem si že nezůstali v té mutantské lidské podobě (Fluttershy ve žluté kůži, to má žloutenku?) a taky že to nemá zásah do seriálu. Smysl a děj příběhu se mi zdá okoukaný, že se předem dá očekávat, jak to může dopadnout a navíc tam chybělo takové to ''kouzlo poníků''. Songy jsou ale celkem povedené za to si zaslouží pochvalu a Spike v psí podobě se jim také povedl. Dávám 3* bohužel tohle ''dílo'' se jim moc nepovedlo :/

One Direction 3D: This Is Us (2013)

Tento dokument jsem chtěla vidět, spíše z důvodu abych se pobavila a nebrala to vůbec vážně - něco jako komedii. Doposud jsem 1D celkem nemusela a docela i hejtovala, ale po shlédnutí tohoto dokumentu jsem si uvědomila, že nejsou zas tak hrozní a byla jsem výsledkem celkem překvapená - ale fanouškem 1D asi nikdy nebudu. Ale stále to budu považovat trochu jako komedii, ale hrozně jsem se bavila, jak po nich šílely ty bláznivý fanynky, i když respektuji, že za to nemůžou. Dávám tomu 4*, protože mne to mile překvapilo, byli tam docela hezký songy, ale nepatrně to na mě zapůsobilo jako brainwash - to ztrácí 1*. Jinak mne celkem dostala ta reklama na ČSFD před a po filmu.

Go On (2012) (seriál)

Na tenhle seriál jsem se koukla jen proto, že tam hraje Matthew Perry. Zatím jsem viděla první dva díly, ale moc dobrý pocit z toho nemám už i hledání mi dalo trochu zabrat, na oficiálních stránkách NBC zakázali aby se na to koukali Češi.. ale to odbočuju. Pilot byl opravdu slabý a moc mě nebavil, celý děj mi přišel zamotaný a to jsem si potom musela dohledávat o co tam vlastně šlo, možná je to tím že jsem v tu chvíli moc nevnímala a byla dutá v angličtině :). Za celý díl jsem se párkrát pousmála tím to končí. Ve druhém díle, co se týče vtipů to bylo lepší víckrát jsem se zasmála, ale stále jsem to měla celé zamotané. Trochu mě to zklamalo, ale ještě vidím naději v dalších dílech. Je mi jasný že za to herci nemůžou. Zatím dávám 3* pokud se mi seriál víc zalíbí nebo naopak ,přehodnotím ;)

Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)

Někdo si může pomyslet že tenhle seriál je pro mimina, ale doopravdy to tak není. Děj příběhu a co řeší poníci mimina nepochopí, ale pochopí to až starší. 1. i 2. série je dokonalá, 3. je slabší má méně dílů a občas ty příběhy mi moc neseděli, ale zase všechny série mají chytlavé písničky. Je hrozná škoda že tak kvalitní seriál má tak příšerný český dabing, co vytvořil Minimax, poníci mají hlasy jako nějaký babky, který odchytily někde na ulici co si potřebovaly přivydělat... Proto je nejlepší se na to koukat v originále s CZ titulkama. Zábavný a roztomilý seriál :3

Málem hrdinové (1998)

Nemůžu si pomoct, tahle komedie se mi líbila a docela jsem se i nasmála. :) A ten dabing byl dokonalý, ani jsem ho nedokázala pořádně brát vážně (Perry má stejný dabing jako Chandler)... 5*****

Přátelé (1994) (seriál)

Seriál, který mě asi NIKDY neomrzí, považuju ho za nejvtipnější seriál co můžou v TV dávat, je neuvěřitelné že se vysílal 10 let a stále si získával své fandy. Vždycky mi zvedne náladu, ani moc si nedokážu představit na co bych se po večerech dívala kdyby tenhle seriál nebyl. I když si díl přehrávám pořád dokola vtipy mi připadají stále vtipné a směju se :) Všichni s šestky jsou sympatičtí a skvělí. Chandlerův sarkasmus a jeho vtípky jsou dokonalý, vždycky mě dostávají :D. Co dodat, je to klasika na kterou se jen tak nezapomene, klidně bych tomu dala 101%... :)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tenhle seriál jsem měla vždycky ráda a jednu dobu jsem na něm měla závislost. Nejnovější díly se mi moc nelíbí, protože vtip už není vtipem, chci říct že už jsou okoukané a někdy trapné, dříve mi vadilo že tam za každou cenu museli nacpat celebritu, ale časem jsem si na to zvykla. U nových dílů se mi také moc nelíbí jak tam změnili kvalitu obrazu, formát, a úvod je to sice lepší kvalita lépe nakreslené, ale není to co to bývalo. Do 13. série byla moje nejoblíbenější postava Homer, ale co Bedrnu vystřídal Zavřel mi došlo, že nedodává to kouzlo, navíc dabing Bedrny dělal z Homera většího blbce, ale Zavřel z něj dělá něco o úroveň chytřejšího :-(. Stále si to zaslouží 5*, protože ještě vymýšlet nové a nové díly je neuvěřitelné a také jsem na to koukala jako malá... Simpsonovi jsou jedineční a nikdy neztratí své fandy :-)