garry

homepage

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 21.2.2021  09:03

Neuvěřitelná trapnost. Komedie má být zábavná. Nedalo se to dokoukat. Ztráta 82 minut života. Sociální kritika "maloměšťáctví" a odlidštěné techniky, která se vymkne tvůrcům.

• 20.1.2021  18:58

Krásně stupidní komedie.

• 7.1.2021  09:23
    Bridgertonovi (TV seriál) (2020)

Zapadá to do současného kontextu. Kolik bělochů bude v Bidenově vládě?

• 25.10.2020  10:49

Bláznivá komedie. Ministrova milenka v každé druhé větě používá výraz:"To je psinézní!" A policejní komisař nazývá své muže kropiči.

• 25.10.2020  10:47

Otec Marie, komunistický starosta, každé ráno vystříhá ze všech novin články o USA než je rozdá občanům. Asi tak.

• 28.9.2020  11:28

Feministicko, multikulturně neomarxistická stolice. Hrubé pokrokové znásilnění A.C. Doyla. Už se těším jak budou filmy o Janu Žižkovi genderově a etnicky vyvážené. Kam se hrabe sorela. Roztahané, chaotické. Dvě hvězdy za svěží výkon hlavní představitelky a výpravu.

• 10.9.2020  20:18
    Krajina ve stínu (2020)

"Pravdivý příběh" o tom jak zlí Češi ubližovali hodným Němcům. Pane Slámo příště prosím něco o hodných dozorcích v Osvětimi. Chápe někdo tu potřebu "intelektuálů" omlouvat se a sebemrskat?

• 25.8.2020  18:07
    Země imigrantů (TV seriál) (2020)

Sluníčkářský odpad uvedený před prezidentskými volbami.

• 25.7.2020  23:58
    Špindl (2017)

Bral bych to jako absolventský film. Epizodisté, spousta trapnosti která měla být humor. Nevkusné.

• 6.6.2020  17:30
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Velmi k zamyšlení. Bohužel převážně depresivní vize budoucnosti. Proč by lidé vynalézali technologie, které je budou ničit a způsobovat jim komplikace?

• 29.5.2020  14:44
    Roky a roky (TV seriál) (2019)

Velice dobře natočený seriál. Bohužel tvrdá politická agitka jak z 50. let jejímž mottem je heslo:"Nezahrávejme si s populismem!" Trump fuj, Putin fuj, uprchlíci, multikultura, LGBT, Grétiny tající ledovce." Osudy průměrné britské rodiny. Polovina rodiny je homosexuální, paraplegická, mírově aktivistická nebo transhumanistická. Užijeme si spoustu vášnivého homosexuálního milování v přímém přenosu. Krásné multikulturní a multigenderové soužití narušuje pouze tradiční heterosexuální, promiskuitní bílý tatínek, který vlastní hloupostí ožebračí rodinu, zklame barevnou pracovitou maminku, zvrhle se peleší s bílou heterosexuální odbarvenou nemorální blondýnou, je plešatý, slabošský a staví pro populistickou premiérku Borisu Johnsonovou z hnutí Čtyř hvězd koncentrační tábory ve kterých vláda trápí a vyhlazuje hodné uprchlíky. Tatínek je takový britský Adolf Eichmann dnešních dnů. V seriálu to není řečeno naplno, ale je jemně naznačeno, že populistický rozvrat v Británii financoval Putin. Je to silné memento. Abych jen neparodoval. Prodloužení společenských a technologických trendů do budoucnosti, i se všemi zjednodušeními, je skvělý nápad a zvláštní zážitek.

• 27.3.2020  16:59
    Léto s gentlemanem (2019)

Něco tak hloupého a trapného jsem již dlouho neviděl. Křečovité herecké výkony. U Hanzlíka bylo vidět, že mu text který si sám nepsal neleze z pusy.

• 14.2.2020  19:03
    Parazit (2019)

Je to jiná kultura. Smát se něčí bídě a zoufalství fakt neumím.

• 29.12.2019  17:22
    Lajna (TV seriál) (2017)

Super! Prostě hokej není dívčí lyceum. Řvu smíchy. Kdo psal scénář? Aha. Petr Kolečko. Špica. Langmajer hraje jako pánbůh. "Nevím zda jsem na život v Havířově připravená. Třinec je horší."Hrouzovi jsou horší než katastrofa na dole Dukla" :-)

• 10.12.2019  14:48
    Top Gun (1986)

Levicoví neomarxisté to neskousnou, ale Tome fakt dobrý! Kvůli čemu než kvůli romantice taháme holky do kina? Kdo by z nás chlapů nechtěl být v Top Gun?

• 4.11.2019  21:28

Proč má na opasku znak SS?

• 18.9.2019  16:03

Vezmněte ty nejnesympatičtější herce, které máte po ruce, napište scénář kde se všichni celou dobu hádají a prudí a říkejte tomu komedie.

• 16.9.2019  19:11
    To se ví (TV pořad) (2019)

Halina, Háma, Gondíková, Dejdar a další dokážou za peníze udělat cokoliv? K podobným agitačním pořadům se snad nesnížili ani bolševici.

• 14.8.2019  20:22
    Boj o moc (TV seriál) (2018)

Rupert Murdoch nebo snad Král Lear? Opravdu jsou všichni velcí boháči tak odporní?

• 14.7.2019  23:29

Dekadence která měla šokovat prudérní Američany. Psát pornografický román o tom jak se válím po bordelech a vydávat to za umění je hloupé a drzé.

• 30.6.2019  22:23

Nastavené zrcadlo domnělým voličům Zemana, Okamury a Babiše pražským intelektuálem.

• 15.6.2019  20:41
    Solaris (1972)

Andreji natoč Lema. Je to nezfilmovatelné ale ty to dokážeš.

• 1.6.2019  20:04
    Cesta na Borneo (TV film) (1983)

Háša měl slabší den. Nemůžu se dívat na tragický obličej Marty Vančurové.

• 27.2.2019  21:09
    Slavnost (1995)

Chudí a bohatí. Film o tom čemu komunisté říkali třídní nenávist. Ono mnohdy postačí závist. Tak si říkám proč točit filmy o hnusných věcech a vydávat to za umění.

• 17.2.2019  21:25

Originalni. Boj s kapitalismem metodou Jury Jánošíka? Komunisté vsech zemi spojte se!

• 7.2.2019  19:48
    (1998)

Nemam rad predstirani hloubky. Vytvorite nesmyslnou obrazovou kolaz, nadhodite zahadne tajemno a protoze si s tim nevite rady tak v zaveru kopnete mic do outu. Jedna hvezda.

• 3.2.2019  23:20

Wes Anderson je šílenec. Hotel Budapest byla správná hlína. Hezky to do sebe zapadalo. V tomhle školním filmu se nevyznám. Je to komedie, parodie (čeho?), psychologie nebo retro? Tak co to je? Nebo si Wes jen tak hraje? Vtipné to není, ani parodické, jaká psychologie?, retro je nedotažené. Je to celé rozklížené. Nebavím se. Nic mi to nedává. Můj čas je tak vzácný.

• 2.2.2019  22:08

Pokud jste prázdný a nabízíte voličům to co nechtějí, nemůžete vyhrát a zbývají vám jen hesla Máme na víc a Brusel.

• 20.1.2019  13:11

2 hvězdy za triky a výpravu. Jinak pokleslý hloupoučký komiks pro náctileté, který nemůžou zachránit ani "hlubokomyslné" sentence typu:"Muže dělá jeho vystupování." Vrcholem je motivační příslib severské princezny:"Když zachráníš svět budeš mi to moct udělat do zadku." S následným záběrem na odhalenou zadnici (po hrdinově záchraně světa).

• 10.1.2019  13:14
    MOST! (TV seriál) (2019)

Jednoduše geniální! Šmakuláda je mrtvá. Ať žije Uhlířova svačinka! Konečně politicky nekorektní mluva v ČT. Cikán je prostě cikán. Samo, že je to agitka. Ale tak povedená, že to určitě sleduje i Vandas s Bartošem. Teď si představte, že takhle opravdu statisíce lidí na Severu po 30 letech budování kapitalismu žijí. Co sociálně citlivé vlády za ty roky pro ně udělaly? V Ústí nad Labem Krásné Březno se bojíte vystoupit z auta. Jeďte se tam podívat. Takže tragikomedie.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10