Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Před nějakými roky jsem to i žral, se svým dnešním vnnímánním filmu by mě to tak nebralo jako kdysi, ale není to špatný film, jako fantasy za to docela stojí. // viděno 7X

Kšefty s tátou (1994)

Blbá hra na film bez vtipu, děje zkrátka ničeho. Mac teda od sám doma 2 opravdu klesnul, asi to prostě není herec, jen herecké dítě. // viděno 1X

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Mluvím snad za všechny, když řeknu, že jde o nejslabší film ze série, ale možná, že i o něco silnější než dobyvatelé, příjde mi nějak zábavno/zajímavo/zvláštně dobré, jak se většina děje odehrává takřka na jednom místě a svištný děj. // viděno 5X

Hotel Transylvánie (2012)

Nooo, je vidět, že Adam Sandler si ví rady i s dobrýma animákama, stylu, které já rád, takhle vypadá střeštěná komedie alá Adam Sandler v animovaném balení. // viděno 1X

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Stopro nejlepší z prequelové trilogie ve všech směrech. Konec podle mě... Smutný, poněkud drsný a nejvvíc asi zvláštní. A stejně jako ke Skryté Hrozbě jsem napsal, napíšu i zde: Miluju prequely. // viděno 1X

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Jednoznačně asi nejslabší film ze ságy, ale přesto úžasný a přesto podceňovaný (např.) americkými diváky, kterým se nelíbí jak je to zmodernizováno akcí s méně chytlavým scénářem, který není tak špatný podle mě. A mimojiné zbožňuji prequely a jinak jak je možné, že nejslabšímu filmu z nějaké série je možné dát 4*, a tohle jsou spíš silnější 4*, nebo lépe 4.5* // viděno 1X.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Stejně dobré jako 1. a 2. film a stejně krásné se zakončením. Jedno z mála threequelů (což je druhé pokračování), o kterém se dá tohle říct. Jedná úžasná scéna za druhou. Abych parafrázoval Pink Floydy jde jen o další obraz (hýbací) v dokonalém albu. // Viděno 2X.

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Další dokonalý film z mojí asi nejoblibenější filmové série, ikdyž trochu přeceňován, nepříjde mi o nic lepší než jednička, určitě napínavější, ale výkony všeho možného o nic lepší než E IV NH // viděno 2X

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Dementní zprávy určené jen na zaplnění programu, ze kterých mám méně požitku nežli z blbých reklam na plíný. Táhněte!!!