Lefty86

okres Most

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 4.8.2018  18:41
    Black Water (2018)

Ze začátku se scénou v hotelu atd to vypadalo na totální kravinu, ale nakonec z toho vylezla docela zábavná akcicka. Mohli jen vybrat ne plastikovou herečku do vedlejší role Taylorové. A Lundgrena víc využít i v závěrečné scéně. Pomijim zápletku s nesmyslným únikem dat a honění flash disků. Rád vidím Van Damma v něčem co má trochu nádech normálního akčního filmu.

• 15.7.2018  22:46
    Tomb Raider (2018)

Hezký kulisy, hezký efekty, nic moc hezká herečka, nic moc se tam neděje. Slabota

• 13.7.2018  21:36

Ano je to digitalní bordel ve stylu Avengerů, ale aspoň to má nějaký příběh, smysl, úvod, kde se seznámíte s postavami a aspoň si k nim vytvoříte nějaký vztah. A hlavně to má Rocka. Mě se to líbilo, podobné filmy "s obludama" king kongama, godzillama atd... Mám rád. Dal bych i plný počet, ale na to to bylo dost dětinskè a naivní. Takový King Kong, pro nejmenší!

• 5.7.2018  21:50

No co tohle bylo? První díl je klasika pro fandy starých bardů s mírnými prvky moderny. Tohle připomíná nějaký přihlouplý scifi bitky z 80' let. Sly tu skoro není, "namluvil" svou roli podle mě tak den. Říkám namluvil, protože ho furt slyšíte, ale téměř nevidíte. Proč do tohohle lezl, to nechápu. Jednu hvězdu dávám za posledních 20 minut kde už to šlo. Jinak brak!

• 3.7.2018  09:18
    Escobar (2017)

Čtvrtou hvězdu dávám za Bardema, ten je lepší Escobar než Escobar sám 😂 o El Patronovi jsem četl a viděl snad všechno. Tenhle film sice zanechá hluboký dojem, ale je uspěchaný a nedotažený. Absence přepadení budovi soudu, výbuch letadla Avianca jen zmíněný, ale proč to udělal? Jako točit film o Al Caponovi a vynechat masakr na sv. Valentýna. Že se agent Murphy jmenoval Shephard mi nevadí, ale úplná absence Javiera Peňy , nebo Pablovi matky, která na něj dle všeho měla velký vliv? Kdo neví více, ale chtěl by se dozvědět, doporučuji dokument, Pablo Escobar, kokainový král!

• 17.6.2018  23:35
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Seriál má zvláštní tempo. První série se utíká z vězení, druhou ne. Třetí série zase ve vězení a utíká se. Čtvrtou sèri bych označil za nejslabší, z vězení se neutíká. Ukončilo se to a po letech udělali další sérii, kratší a skvělou! Celkové to hodnotím skvěle ale nejlepší série jsou ty z vězeňských budov!

• 30.5.2018  08:41

Ten film tak rychle utekl že než se vlastně začalo dít to co mělo tak byl konec.

• 11.4.2018  22:26
    Silnější (2017)

Já tyhle filmy rád, je šílený jak člověk může během vteřiny dopadnout. Je fakt že může film chvílema někoho nudit, ale já dávám ještě bodík navíc za Gyllenhaala. Že ten kluk nemá ještě Oscara je mi záhadou, zahraje cokoli. S Tomem Hardym nejlepší z mladé generace herců!

• 5.4.2018  20:32
    Odpadlík (TV seriál) (1992)

Býval jsem malým klukem který to miloval, rozhodl jsem se nikdy nezestárnout, místo toho jsem dospěl a radši si to už nikdy nepustím, seriálový nadšenec který si nepustí svůj kdysi oblíbený seroš. Jiří Průša - Krycí jméno Lefty86 :-D

• 28.3.2018  23:03
    Thor: Ragnarok (2017)

Aż mi tohle hodnocení někdo vysvětlí?.......

• 28.3.2018  23:01

Největší štěstí měl tenhle film v tom że den předtím jsem klukovi pustil a koukal s ním na Thor: Ragnarok větší hovadinu aby člověk pohledal. Tohle je prostě "oldschool" komiks. Ty lterý jsem měl rád. Kdyby ještě více vyšperkovali nástup Supermana, dal bych i pět. Není to jen digitální bordel, má to aspoň trochu děj, člověk se v tom neztrácí a k tomu Khal Drogo!

• 16.2.2018  14:16
    To (2017)

Na to co se z toho dělá?? :-/

• 8.2.2018  00:26

Na konci mě nasralo že padouch aby zabil jediného svědka, který neví jak padouch vypadá, protože mu neviděl do tváře, tak se rozhodne že ho zabije před dvaceti svědky kteří už mu do tváře vidí ??!! To bylo tak jediný, jinak je to lepší než Teror ve vlaku s Van Dammem (jenže to je asi všechno) Ale o něco horší než NON-STOP s Liamem, Nonstop měl větší drajv a napětí. Bitky byly jedny z nejhorších , jak z Avengers či z podobného nesmyslu. 70% celkem odpovídá, hlavně za Neesona kterého mám rád.

• 7.1.2018  18:05

Skvělá komedie, akce tu sic je taky ale tenhle jednoduchý humor já můžu. Jackson si hraje to svý a role mu je napsaná na tělo. Chemie mezi oběma hlavními borci funguje skvěle!

• 4.12.2017  12:27
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Po prvním dílu, který byl natočen v old school stylu s jednoduchou zápletkou a hutnou atmosférou jsem čekal trochu něco jiného, pár dílů se i dá označit za nudné. Ale jinak se mi to líbilo, škoda že už je konec :-) zkusím asi Daredevila, kde je Frank Castle součástí ;-)

• 18.11.2017  22:01

Tu hnusnou scénu tam já nepotřebuju. Nemám to rád. Ale je fakt že pak divák nesnáší záporáky o to víc! Je to typický akční céčko. Příjemně mě překvapily akční scény a bitky, vypadali solidně i s obrovitým Ferrignem, dobře se mu přizpůsobily. Dávám 3* už jen za to že dali Louovi v jeho věku šanci na akční film. Neherci a blbý dialogy to trochu srážej, ale i tak jsem spokojený, víc jsem nečekal!

• 5.11.2017  20:25
    Jezero smrti (2008)

Film super, ale ten konec, nekonec mě nasral. Sorry jako!

• 24.10.2017  22:24
    Stoupenci zla (TV seriál) (2013)

Skvělý námět, nápad chcete li. Postava Joa Carrola skvělá v prvních dílech, v dalších se ze syrového, inteligentního, sériového vraha, stává labilní primitivní hňup. Co tomuhle seriálu strhává body je stupidní chování většiny postav - Přijedu se zásahovou jednotkou , po zuby ozbrojenou ale vydám se do chodeb sám hledat kult čítající desítky zabijáků. Nelogičností a hloupého jednání je moc. Jinak to má náboj i akci, Kevin Bacon to ale sám neutáhne a všechny postavy vám jsou jedno, nikdo o koho by jste se báli. 1. série - 80%

• 17.9.2017  04:45

Velké zklamání, první trailer který jsem viděl sliboval klasický akčňák, výpravu za pomstou zavražděné snoubenky. Ona se z toho zvrtla moderní slátanina s debilními dialogy, zase šlo o plutonium, jaderný bomby jako všude. Film ve kterým i jindy skvělý Michael Keaton vypadá jako ochotník je špatný od základu. Začátek super, od 15. Minuty strmě dolu! Adkinsův štěk jako bonus. 40%

• 28.8.2017  08:53
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Na začátku mě to tajemno chytlo, to čekání co to bude, mrzí mě že se to trošku zvrtlo v kýčovitý lov na příšeru. To že po takových událostech si pak žili v klidu a pohodě bez následků, mě zarazilo, naštěstí to jedna scéna zachránila a ukázala že to až tak pravda není. El a její příběh mi připomínal Ztraceni, tu atmosféru některých děsivých dílů. Ale rozhodně jsem zvědavý na druhou sérii této Pustiny po americku :-D Druhá série pokračuje v nastoleném režimu. Bavil mě i ten dojemný pubertální konec 😁

• 16.8.2017  20:12
    Predátoři (2010)

Oproti jedničce chybí ten moment překvapení. Což je sice logické ale to že rozplétali kde jsou jako nic se mi nelíbí. Ta ženská i hned poznala Predátora i když ho nikdy neviděla. Klasická dvojka s Gloverem je v tomhle mnohem lépe natočená. Brody mi nijak nevadil, i když Arnold je Arnold. Takovej průměr. 60%

• 6.8.2017  00:25

Větší čalamáda se vidí málokdy. První hodina byla na odpad. Ani nevim co mě zlomilo k tomu ho nedat. Protože dialohy jsou neskutečně debilní, plus dabing kterej debilitu podtrhuje. A k k tomu všemu tragickej Hemsworth. V Expendables mi nevadil. Ale tady byl vyloženě trapnej a dřevěnej. 35%

• 12.7.2017  22:44

Další epická výprava za těmi hodnými opicemi. Zatímco původní planeta opic měla opice ty "zlé" a lidi hodné. Tady v té trilogii jsou lidi bezcharakterní kryplové a opice ctnost sama. Nechci to porovnávat se Zrozením a nebo Úsvitem, Zrození mělo moment překvapení a Úsvit počátek celé akce, pokus o soužití s lidma. Ve válce se neválčí, jde se za pomstou, ukazuje se příkoří které je, stejně jako v celé sérii skvěle vykreslené. Skvělé zakončení trilogie, i když se nejspíš bude pokračovat.

• 12.7.2017  16:05

Nejsem fanda X-menů a podobných nových "Menů" tudíž vůbec nechápu co na tom všichni vidí.

• 9.7.2017  03:13

Ju takhle by to šlo , film má příběh, náboj, drive, slušný bitky a skvělýho Jamie Foxxe. Občas se vynoří dobrej, moderní akčňák. Ještě že tak.

• 8.7.2017  20:23
    Den poté (2004)

Roland Emmerich je mnohými zatracovaný, ale já za sebe můžu říct že jsem snad ani neviděl jeho film který by mě nebavil. Den poté už jsem kdysi viděl. A teď jsem na něj někde narazil, tak jsem ho dal znova. Některý záběry, postapokalyptický, jsou dechberoucí. Ani jsem si nepamatoval že tam hraje můj oblíbenec Gylenhaal. Ani se tu tolik nepropírá ten americký patriotismus, který tento, paradoxně německý režisér, tolik miluje :)

• 8.7.2017  13:19
    Savage Dog (2017)

Přidávám jednu hvězdičku za tu konečnou masakr akci. Jinak je to blábol :-)

• 23.6.2017  01:09
    Anthropoid (2016)

Jedna ze tří událostí který rozhodli II. Světovou valku. První bitva u Stalingradu, když se němci pustili do sovětů kteří je odrazili a pustili se do války. Druhá útok na Pearl Harbor kdy se pak přidali USA. Třetí atentát na Heydricha v ČR v Praze. Po něm Churchill zrušil Mnichovskou dohodu, kterou nás odepsali. Někde v klidu a bezpečí v Londýně se rozhodli vycvičit čechy na atentát kvůli kterému zemřeli stovky, možná tisíce českých obyvatel. Politika je svinstvo a kdyby se angláni přidali i bez vraždy Heydricha mohlo být vše jinak. A ono i bylo, Hitler by jim pokoj nedal, šel by po nich i tak. Tohle celý byla jen záminka a pro Brity bezpečná nejvíc riskovali češi. A taky dostali pořádně přes čumák. Bohužel i takovou máme historii. Ta doba byla šílená. Dřív sem na tyhle filmy koukal jinak, dnes už coby otec a manžel z nich mám depky. Každopádně film je perfektní. Cillian Murphy podal vynikající výkon, jediným pohledem dokáže víc než mnozí kteří se mohou přetrhnout. Má to v sobě.

• 18.6.2017  20:42

Od návratu staré party ve čtvrtém díle možná nejlepší díl. Ta první polovina je skvělá, na tuhle sérii ne moc přepálená. Obrovský nasraný The Rock, nahláškovaný Statham, ne tolik přechytralý Diesel. V druhé půlce se to změní v díly předchozí, přepálený, ujetý , mega akční konec. Konverzace jsou vtipný, Rock je sice spíš Superman, ale to už nikoho nepřekvapí, po lítacích scénách apod. Mě to bavilo natolik až jsem byl překvapený. Zápory to sice má, něco chvílema paroduje ale povedeně. A ta squadra? Diesel, Rock, Statham, Russel, Eastwood ( i když ten mladej )

• 10.6.2017  09:58

Trošku slabší než jednička ale 3* se mi zase zdaj málo. Trošku se to změnilo. Už se tam dějou takový ty přeplácaniny a zbytečně moc velikášství s konspiracema a podobně. Jinak furt na pohodu .

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16