Lefty86

Jirka P.

okres Most

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 10.12.2018  20:17

Natočit film s jedním hercem, dvěma komparzisty v jedné místnosti chce poradny koule. Navíc když to funguje a udržuje vás to v napětí co bude!

• 10.12.2018  20:06
    Gotti (2018)

Jediné co mi vadí je styl vyprávění příběhu, skákání z roku do roku a z desetiletí na desetiletí. Travolta je výborný, ale sám to nevytrhne.

• 9.12.2018  17:19
    Venom (2018)

Překvapení jako kráva, pustil jsem si to hlavně kvůli Hardymu který je excelentní. Ale ve filmu je spoustu vtipů, nepreplacany příběh který má hlavu a patu. Nepriletelo ani nic z obrovského na nebe co ohrožuje zemi 😂

• 3.12.2018  08:49
    Grinch (2018)

Vlastně remake Grinche s Carreym, koza a sob to zvedli o level výš 😂

• 25.11.2018  21:39
    Creed II (2018)

Ono je to jasné vaření z vody a brnkání na notu nostalgie všech magoru jako jsem já! Sérii Rocky zbožňuju celý život. Není to remake 4 jak píše Wáca, ony v tom jsou prvky ze všech dílů, z dvojky dítě a zdravotní trable jak hlavního představitele, tak někoho blízkého, z trojky "ztráta" hlavního kouče a první nakládačka, aby se v tomto případě, kouč vrátil a pořádně se potrenovalo a naložilo se silnějšímu borci, že čtyřky je tam akorát Drago, tentokrát na druhou! Scénář psal Stallone, proto je to nejspíš tolik předvídatelné , ono co se dá do tak vyzdimaneho příběhu vymyslet nového? Přesto to funguje! Rockyho klasická hudba zvolena do naprosto správných scén, narozdíl od Predátora 2018!

• 21.11.2018  22:09

Udělat z Predátora (1987), filmu ze kterýho člověk cítí depky, napětí a strach , komedii, to se může stát asi jen v roce 2018. Ten námět je tak blbej že to sráží prostě ûplně celý film. Holbrook se mi tam nehodil, dokud jsem film neviděl. Byl jeden z mála kladů toho filmu. Na sílu nacpaná původní hudba, která se ani do daných pasáží vlastně nehodila. Místo boje tvrdých chlapů s příšerou z vesmíru dostanete skautský hon na bobříka vtipu. Celou dobu z toho mají prdel, co na tom že Predátor má vašeho syna v lodi. Hlavně že je sranda a ta musí být i kdyby na chleba nebylo a fotra věšeli ve sklepě. Dvě hvězdy za to że chvílema se člověk i něčím pobaví, i když neví jestli mu je trapně nebo vesele.

• 27.10.2018  14:29
    Superman 4 (1987)

Videl jsem to teď poprvé, u nás to nějak nedávali. Tak hrozný to není, oproti trojce např. Jen ten příběh je nedotažený, Clarkovo střídání se se Supermanem před Lois a tou druhou buchtou, zbytečný, jen jako výplň casu, Nuclear Man je odfláknutý, celkově je film spichnuty horkou jehlou.

• 25.10.2018  14:10
    Superman 3 (1983)

Ono to tak zlé není, jen to u nás bylo méně, nebo spíš vůbec známé, v té době co dvojka a jednička. Reeve ukázal že vůbec nehrál špatně toho zlého. Konečná "bitka" spíš úsměvná ale to se podepsal zub času. Ale dvojka se Zodem, stále vede. Tohle je rozhodně slabší o poznání. Jsem zvědavý na čtyrku , kterou jsem ještě vůbec neviděl :-D

• 17.10.2018  16:05

Jackie jako Čínský Rambo ! Proč ne, funguje to. Jen se dost měnil žánr, nebo spíš styl filmů a jak se bude ubírat. A trochu se to na úplném konci zvrtlo někam kam nemělo. Ale to se dá přejít , jako akční thriller je to paráda. 80%

• 16.10.2018  21:23
    Broadchurch (TV seriál) (2013)

Skvěle funguje chemie mezi oběma detektivy! Hustá atmosféra ve větrném městečku! Fakt parádní krimi!

• 23.9.2018  21:41
    Luther (TV seriál) (2010)

Skvělý seriál, jen chvílemi trochu přehnané a některé postavy (obětí) se chovají moc idiotsky. Nenudí, zaporáci se neohřejou déle než dvě epizody.

• 13.9.2018  17:19

Michael Crichton se v hrobě obrací a mistr Spielberg si právě ublinknul. Dražba dinosaurů? Naklonovaný dítě? Jako cože? Děj je srovnatelnej s filmy co maj rozpočet 15,90,- kc. A proč se Claire a Owen furt rozchazejí aby se před sežráním za živa dali zase do kupy? Jediný co to zachránilo od odpadu byla první hodina a akce na ostrově, kdyby byl hlavní námět záchrana dinosaurů z ostrova a převezení někam, který by se nějak zvrtlo, bylo by to 100 x lepší. Chris Pratt je nadějný herec ale tuhle blbost si mohl odpustit.

• 3.9.2018  11:10

Docela překvapivě zábavnej film. U první scény čekáte jinej žánr, nakonec z toho vylezla taková ve stylu 80. Let akční komedie. Dialogy nejsou úplně debilní jako u jiných dnešních akčních filmů. Film ve stylu herní Mafie. Někam dojet, rozjebat to tam a jet dál. Tím je vyplněný střed filmu. Paradoxně to ale funfuje. Akorát jsem nepochopil ty záběry na krávy a ty kecy u večeře v závěrečný scéně, to zkazilo dojem a bylo to k ničemu.

• 31.8.2018  14:16
    Syn jitřní hvězdy (TV film) (1991)

Skvele zpracované, vyprávěné pohledem ženy Custera a zaroven indiánské dívky! Přesně vidíte proč v ten den selhali bledé tváře. Custer s dvěma stovkami můžu přepadl vesnici indiánů, v domnění že je to klasická víska. Ale bojovníků tam bylo po boku Splašeného koně a Sedícího býka ( který tam ovšem fyzicky nebyl ) na 2-3000! I přes dlouhou stopáž jsem se nenudil. Ale na plný počet to není až tak uchvaceny taky nejsem. Rozhodně koho bitva a nejen ta zajímá , je to skvělý film.

• 29.8.2018  23:27
    The Fall (TV seriál) (2013)

Skvělý seriál, ale dojem mi kazí do očí bijící nesmysly. Jako vyslýchám nebezpečného sériového vraha a ten na sobě nemá pouta, takže mi může rozsekat hlavu a kolegovi zlámat ruce. Není tam ani žádný zřízenec. Takže než někdo přijde stihne mě ještě několikrát nakopnout. Na to jak precizní ten seriál byl je tohle moc velká blbost. Nebýt těch pár kravin, je to jasný plný počet.

• 16.8.2018  17:51
    Vinnetou (1963)

V pořadí naročen jako druhý, ale v sérii na kterou jsem se podíval, na díly se Shatterhandem, ty ostatní mě nezajímají, patří jako první díl. Teprve se tu objeví Lex Barker, jako zeměměřič Charlie (Karl May) Old Shatterhandem se teprve stane.

• 16.8.2018  17:48

Ac jako první natočený, vlastně by se chronologicky zařadil jako druhý, před Rudého Gentlemana, protože tam už znají Castlepoola, který se tu objeví poprvé. Později už z něj a hlavně ze Sama Hawkense udělali moc velké kašpary. Tady ta výprava, exteriéry, Cornel, vše naprostá špička. Jeden z nejlepších, ne li vůbec nejlepší

• 16.8.2018  17:44

Pro mě Old Shatterhand patří do hlavní série, je tam změna v chování Vinnetoua, jiná hudba i když taky chytlavá. Po těch letech co jsem to teď viděl jsem se fakt pobavil :-)

• 16.8.2018  17:41

Od původního režiséra, i když také slabší kousek, podobně jako Apanači. Ale furt to pobaví, je úsměvné nekonečné recyklování herců, Ribany, nebo Rolinse. Český dabing platí to samè co u Apanači - Je slyšet jak čtyřicátníky , Vinnetoua a Old Shatterhanda mluví pánové v letech s unaveným hlasem. Nemohl jsem se ubránit pocitu že tady by prospěla změna. Slyšel jsem Shatterhanda s hlasem Marka Vašuta, v případě dabování v 90. Letech, dnes bych tam viděl Martina Stránského. A Vinnetoua kterého by namluvil Jan Šťastný.

• 16.8.2018  17:38

Jakou takovou tragédii to nevidím i když je to o poznání slabší než "hlavní" série. Zkoukl jsem teď všechny Vinnetouovky po letech a docela s chutí. Jen ten dabing. Je slyšet jak čtyřicátníky , Vinnetoua a Old Shatterhanda mluví pánové v letech s unaveným hlasem. Nemohl jsem se ubránit pocitu že tady by prospěla změna. Slyšel jsem Shatterhanda s hlasem Marka Vašuta, v případě dabování v 90. Letech, dnes bych tam viděl Martina Stránského. A Vinnetoua kterého by namluvil Jan Šťastný.

• 4.8.2018  18:41
    Black Water (2018)

Ze začátku se scénou v hotelu atd to vypadalo na totální kravinu, ale nakonec z toho vylezla docela zábavná akcicka. Mohli jen vybrat ne plastikovou herečku do vedlejší role Taylorové. A Lundgrena víc využít i v závěrečné scéně. Pomijim zápletku s nesmyslným únikem dat a honění flash disků. Rád vidím Van Damma v něčem co má trochu nádech normálního akčního filmu.

• 15.7.2018  22:46
    Tomb Raider (2018)

Hezký kulisy, hezký efekty, nic moc hezká herečka, nic moc se tam neděje. Slabota

• 13.7.2018  21:36

Ano je to digitalní bordel ve stylu Avengerů, ale aspoň to má nějaký příběh, smysl, úvod, kde se seznámíte s postavami a aspoň si k nim vytvoříte nějaký vztah. A hlavně to má Rocka. Mě se to líbilo, podobné filmy "s obludama" king kongama, godzillama atd... Mám rád. Dal bych i plný počet, ale na to to bylo dost dětinskè a naivní. Takový King Kong, pro nejmenší!

• 5.7.2018  21:50

No co tohle bylo? První díl je klasika pro fandy starých bardů s mírnými prvky moderny. Tohle připomíná nějaký přihlouplý scifi bitky z 80' let. Sly tu skoro není, "namluvil" svou roli podle mě tak den. Říkám namluvil, protože ho furt slyšíte, ale téměř nevidíte. Proč do tohohle lezl, to nechápu. Jednu hvězdu dávám za posledních 20 minut kde už to šlo. Jinak brak!

• 3.7.2018  09:18
    Escobar (2017)

Čtvrtou hvězdu dávám za Bardema, ten je lepší Escobar než Escobar sám 😂 o El Patronovi jsem četl a viděl snad všechno. Tenhle film sice zanechá hluboký dojem, ale je uspěchaný a nedotažený. Absence přepadení budovi soudu, výbuch letadla Avianca jen zmíněný, ale proč to udělal? Jako točit film o Al Caponovi a vynechat masakr na sv. Valentýna. Že se agent Murphy jmenoval Shephard mi nevadí, ale úplná absence Javiera Peňy , nebo Pablovi matky, která na něj dle všeho měla velký vliv? Kdo neví více, ale chtěl by se dozvědět, doporučuji dokument, Pablo Escobar, kokainový král!

• 17.6.2018  23:35
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Seriál má zvláštní tempo. První série se utíká z vězení, druhou ne. Třetí série zase ve vězení a utíká se. Čtvrtou sèri bych označil za nejslabší, z vězení se neutíká. Ukončilo se to a po letech udělali další sérii, kratší a skvělou! Celkové to hodnotím skvěle ale nejlepší série jsou ty z vězeňských budov!

• 30.5.2018  08:41

Ten film tak rychle utekl že než se vlastně začalo dít to co mělo tak byl konec.

• 11.4.2018  22:26
    Silnější (2017)

Já tyhle filmy rád, je šílený jak člověk může během vteřiny dopadnout. Je fakt že může film chvílema někoho nudit, ale já dávám ještě bodík navíc za Gyllenhaala. Že ten kluk nemá ještě Oscara je mi záhadou, zahraje cokoli. S Tomem Hardym nejlepší z mladé generace herců!

• 5.4.2018  20:32
    Odpadlík (TV seriál) (1992)

Býval jsem malým klukem který to miloval, rozhodl jsem se nikdy nezestárnout, místo toho jsem dospěl a radši si to už nikdy nepustím, seriálový nadšenec který si nepustí svůj kdysi oblíbený seroš. Jiří Průša - Krycí jméno Lefty86 :-D

• 28.3.2018  23:03
    Thor: Ragnarok (2017)

Aż mi tohle hodnocení někdo vysvětlí?.......

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17