Lefty86

okres Most

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 10.5.2020  20:39
    Kolonie (2015)

Po vlažném začátku kdy se toho moc neděje se to rozjede a je to fakt šílená, nervy drásající , záležitost.

• 21.2.2020  20:59
    Ježek Sonic (2020)

Vlastně to nebylo vůbec špatný. Nijak mě to nerušilo , ale Jim Carrey to posouvá na jinou úroveň. Jeho scény jsem si fakt užíval 🤣 ten chlap je magor 😁

• 5.2.2020  09:19

Tvl to jsem se zase nechal nachytat na trailer a pár dobrých hlášek v něm 🙄 větší kravinu aby člověk pohledal. Přesně takovýhle kraviny potápí kompletně českou kinematografii.

• 20.1.2020  15:02

Příběh žádný neexistuje. Klidně to mohl být krátkometrážní kousek o tom jak by to mohlo dopadnout kdyby býval bydlel vedle Polanského herec s plamenometem a jeho kámoš se Staffordem. Vzhledem k tomu že všichni víme jak to bylo ve skutečnosti musí mít člověk z toho zvláštní pocit. Jak se asi cítí Polansky u shlédnutí toho filmu? U Finále jsem se fakt bavil. Hlavně kvuli němu není ten film uplna blbost

• 12.1.2020  23:06
    Gangy z Birminghamu (TV seriál) (2013)

Gangsterka trochu jinak, hlavní boss rodiny je sice hlava, ale spoustu mu toho nevyjde a spoustu toho posere. Tihle Peaky Fucking Blinders jsou opravdu drsný parchanti. Vynikající Cillian Murphy , jeho rozhovory s Hardym a Brodym jsou vyloženě koncerty ! Vyjebání s Lucou vstoupí do dějin. 👏👏

• 9.1.2020  21:09
    Vřískot 2 (1997)

Široko se vrátil a je to podobná ptákovina jako první díl 😁

• 6.1.2020  21:28

Ano i já už viděl Harryho 😂 po téměř dvaceti letech co vyšel jsem to zkoukl poprvé, dávali to někde v TV tak jsem si to pustil. Jako být mi 10 asi bych byl nadšený, ale je to příjemná pohádka, oddychovka na zkouknutí s dětma. Jsou horší počiny který bych dětem ani nepustil, i když se mnou koukají třeba na Komando 😄 Na konci jsem čekal nějaký velký finále a najednou titulky 🤷🏻‍♂️ takže tam jsem to moc nepobral. Ale asi zkusím i další díl, protože jak už jsem řekl je to příjemný pokoukání na oddych.

• 26.12.2019  22:32
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Srovnání s Hrou o Trůny? Pche, napadá mě tak maximálně srovnání se seriálem Herkules s Kevinem Sorbem. Hodil by se i vizuálem a příběhy ( ano, každý díl má svůj příběh a je tam linka kterou zatím nechápu , chybí mi dva dily do konce) do těch 90. Let. Podle traileru jsem čekal něco fakt drsnyho, ponurýho, "špinavýho" . Jsou týdny na cestách a frajeři máj hadry jak když vylezli z mandlu a čistírny. Kýčovité potvory a příšery. Na to že do toho prý dali dost peněz to na mě působí dojmem nějakýho amaterskyho počinu. Postavy přichází a umírají a mě je to úplně jedno, ani nevím jak se ten a onen mrtvej jmenovali ani jakou tam vlastně měli důležitost. To jsem vypsal zápory, nebo spíš slabiny. Cavill je v roli vynikající, je to kus chlapa, v akčních scénách překvapivě pohyblivý a jsou skvělé natočené, obzvlášť konec prvního dílu. Je to celkem zábavný, ale žádná extra pecka to není. Rozhodně potenciál a očekávání bylo mnohem, mnohem větší!

• 19.10.2019  21:06
    Joker (2019)

Původně jsme na to šli do kina v pěti. Vypláznul jsem litr za lístky čekali dvě hodiny v Galerii a když jsme šli na věc chtěl po mě poďobanej mladík studentský průkazy. Cože, ptám se, co to je? My máme stejné dospělý lístky. To ano ale tak to tam nemůže ten kluk. Náš 12 letý, který jsem odkojil Rambem , Komandem, Conanem - kde si sekaj makovice, Predátorem, kde jsem mu teda při prvním shlédnutí zakrýval oči při scénách kde jsou stažený z kůže. Jelikož to znám nazpaměť věděl jsem kdy. Je zvyklej, ve škole má už sedm let jen vyznamenání od první třídy. To sice nevylučuje že by z něj mohl vyrůst sériový vrah. Říkám tomu puberťákovi že jde s rodičema že to je snad nás problém. On že ze zákona tam prostě nemůže. No vracíme se asi do dob totality kdy vám může každej všechno zakázat. Nechápal jsem teda že na spin off Batmana nemůže 12 letý kluk. Kdyby mu bylo 9 budiž. Včera jsem to viděl a teda nechápu co je tam tak silenyho , ano Joker se furt směje. A jednomu manikovi rozbije hlavu o zeď , pak ho pustěj..... Spoiler...... Do talk show v TV s bouchackou v kapse aby odpráskl místního Jana Krause...... Konec spoileru ..... Tak jsem se vyvztekal. A jako film je to výborný , Phoenix hraje skvěle. Temná stránka dobře vyzdvižena , je to spíš psychologický než brutální a akční. Ukázka ze systém nefunguje nikde. I když pacient volá o pomoc ze brzo někoho zabije, systému je to u prdele.

• 14.10.2019  15:14
    Lví král (2019)

Proč dělat úplně stejně znovu něco, co už je vyrobené a je to perfektní? Protože dnešní doba dává tvůrcům do rukou perfektní efekty a snad nekonečné možnosti. Jediné co mi chybělo byl Mufasův dabing Miroslava Moravce.

• 20.9.2019  19:56

5 hlavně proto protože prostě Sly. Tak nějak jsem se ale musel odprostit od toho že to je pokračování Ramba. Přišlo mi to jako jiný žánr, na Johnyho jsme zvyklý v jiném prostředí. Ale rozhodně to je super film. Námět jako 96 hodin. Příprava na konci jako v Sám doma :-D nalíčení pastiček a vyvraždění parchantů ve velkém stylu. Žádný dlouhý crcání prostě vyhlazení pitomcu který neví s kým si šli zahrávat na jeho píseček. Za ně spokojenost naprostá. Ať klidně Sly točí ještě podobný filmy dokud to jde.

• 12.7.2019  22:19

Samozřejmě že to není 2x originální, ale který akční film je? Komando? Pche. Prostě přímočary akční thriller. Drogoví dealeři si na chatě schovají tašku s kokainem, bohužel pro ně je to zimní odpočívadlo Khala Drogo. Momoa ale není žádný bývalý elitní šampion speciálních jednotek, obyčejný dřevorubec, který to ale umí se sekerkou. To vše v nádherné přírodě. Dostal jsem víc než jsem očekával.

• 7.7.2019  22:25
    Šibenice (2017)

Všechno se děje automaticky, jednoduše a divák odhalí všechno dřív než detektivové . Navíc Pacino na konci že stovek možná tisíců případů vzpomene zrovna na toho pravého.

• 6.7.2019  08:47

Ray Breslin je pro dej úplně zbytečná postava. Kdyby tam nebyl stejně by tu čínskou holku unesli, stejně by ji ti Číňani zachranili.... Je vidět že tam Slye dávají jen proto aby přilákali jeho fanoušky. Jinak je to film zaměřený na čínskou scénu. Je fakt že je to teda lepší než dvojka která by byla odpad nebýt 15 minut Stalloneho na konci. Akční scény a hlavně bitky jsou brutální a dobře natočený. Tohle Číňanům upřít nikdo nemůže.

• 25.3.2019  20:17

Film a i jeho hudební stopa zanechala tak velký dojem že nemůžu dát míň, když si furt broukáte a přemýšlíte nad tím filmem tak nejde dát menší hodnocení.Bradley Cooper totální tahoun který ukázal jak velkým hercem je! Lady Gaga nechal vyniknout on, svým pojetím a sekundováním nebo přebráním otěží v pravou chvíli. Za mě skvělý!

• 25.3.2019  20:12
    Blok 99 (2017)

Chvílema docela hustoles, chvílema dost přehnaný ale dost silnej film v mnoha různých směrech.

• 27.2.2019  04:34
    MOST! (TV seriál) (2019)

Jsem skoro Mosťák, v Mostecké nemocnici jsem se narodil, v Mostě jsem skoro denně. Jmenovat se ten Seriál třeba Kolín asi by mě nenapadlo Se na to vůbec dívat. Poslední dva díly už byli totálně o ničem. Typická česká tvorba který já nerozumím. 8 dílů , ale nápad na pořádný jeden. Pár hlodum jsem se upřímně zasmál, ale vůbec nechápu ten boom a ten fenomén.

• 4.2.2019  22:37

Jako jo, je to určitě pěkný, člověk má pak chuť pouštět si starý hity nejen Queenů. Ale abych z toho dělal nejlepší film všech dob? To určitě ne!

• 17.1.2019  23:02
    Švec (2014)

Není to nic na co by jsme byli od Sandlera zvyklí. Nic šíleného, nic extra k smíchu. Ale hrozně příjemně se na to kouká!

• 6.1.2019  17:36
    Reparát (2016)

Je to tak jednoduchý .... Ale tak jsem se zasmál...

• 15.12.2018  22:53

Česká klasika posledních dvou dekád. Nic nedějící se příběh, zápletka jakou by vymyslel 3 lety scenárista a když už jedou vlastně za tím koho hledají a vy ho můžete konečně vidět objeví se titulky. Filmaři z 30. - 80. Let se musí v hrobě obracet, ti kteří měli štěstí že se toho nedožili. Ti co žijou ......

• 10.12.2018  20:17

Natočit film s jedním hercem, dvěma komparzisty v jedné místnosti chce poradny koule. Navíc když to funguje a udržuje vás to v napětí co bude!

• 10.12.2018  20:06
    Gotti (2018)

Jediné co mi vadí je styl vyprávění příběhu, skákání z roku do roku a z desetiletí na desetiletí. Travolta je výborný, ale sám to nevytrhne.

• 9.12.2018  17:19
    Venom (2018)

Překvapení jako kráva, pustil jsem si to hlavně kvůli Hardymu který je excelentní. Ale ve filmu je spoustu vtipů, nepreplacany příběh který má hlavu a patu. Nepriletelo ani nic z obrovského na nebe co ohrožuje zemi 😂

• 3.12.2018  08:49
    Grinch (2018)

Vlastně remake Grinche s Carreym, koza a sob to zvedli o level výš 😂

• 25.11.2018  21:39
    Creed II (2018)

Ono je to jasné vaření z vody a brnkání na notu nostalgie všech magoru jako jsem já! Sérii Rocky zbožňuju celý život. Není to remake 4 jak píše Wáca, ony v tom jsou prvky ze všech dílů, z dvojky dítě a zdravotní trable jak hlavního představitele, tak někoho blízkého, z trojky "ztráta" hlavního kouče a první nakládačka, aby se v tomto případě, kouč vrátil a pořádně se potrenovalo a naložilo se silnějšímu borci, že čtyřky je tam akorát Drago, tentokrát na druhou! Scénář psal Stallone, proto je to nejspíš tolik předvídatelné , ono co se dá do tak vyzdimaneho příběhu vymyslet nového? Přesto to funguje! Rockyho klasická hudba zvolena do naprosto správných scén, narozdíl od Predátora 2018!

• 21.11.2018  22:09

Udělat z Predátora (1987), filmu ze kterýho člověk cítí depky, napětí a strach , komedii, to se může stát asi jen v roce 2018. Ten námět je tak blbej že to sráží prostě ûplně celý film. Holbrook se mi tam nehodil, dokud jsem film neviděl. Byl jeden z mála kladů toho filmu. Na sílu nacpaná původní hudba, která se ani do daných pasáží vlastně nehodila. Místo boje tvrdých chlapů s příšerou z vesmíru dostanete skautský hon na bobříka vtipu. Celou dobu z toho mají prdel, co na tom že Predátor má vašeho syna v lodi. Hlavně že je sranda a ta musí být i kdyby na chleba nebylo a fotra věšeli ve sklepě. Dvě hvězdy za to że chvílema se člověk i něčím pobaví, i když neví jestli mu je trapně nebo vesele.

• 27.10.2018  14:29
    Superman 4 (1987)

Videl jsem to teď poprvé, u nás to nějak nedávali. Tak hrozný to není, oproti trojce např. Jen ten příběh je nedotažený, Clarkovo střídání se se Supermanem před Lois a tou druhou buchtou, zbytečný, jen jako výplň casu, Nuclear Man je odfláknutý, celkově je film spichnuty horkou jehlou.

• 25.10.2018  14:10
    Superman 3 (1983)

Ono to tak zlé není, jen to u nás bylo méně, nebo spíš vůbec známé, v té době co dvojka a jednička. Reeve ukázal že vůbec nehrál špatně toho zlého. Konečná "bitka" spíš úsměvná ale to se podepsal zub času. Ale dvojka se Zodem, stále vede. Tohle je rozhodně slabší o poznání. Jsem zvědavý na čtyrku , kterou jsem ještě vůbec neviděl :-D

• 17.10.2018  16:05

Jackie jako Čínský Rambo ! Proč ne, funguje to. Jen se dost měnil žánr, nebo spíš styl filmů a jak se bude ubírat. A trochu se to na úplném konci zvrtlo někam kam nemělo. Ale to se dá přejít , jako akční thriller je to paráda. 80%

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17