Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv (2009) (TV film) odpad!

Rozhodne nesouhlasim ze dvojka byla moc, podle me byla dvojka mozna lespi nez prvni dil. Ale souhlasim ze tohle byla blbost, chteli vytezit jeste z popularity prvnich dilu a jmena Ace Ventura, mozna i vydelali ale na film se temer neda divat ,herecke vykony strasne a dialogy jakbysmet

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

tyto role sedi jimu carrey nejvic. ztrsteny cvok ktery tak napul zije ve vlastnim svete a ostuda pro nej neexistuje,jedna blbina strida druhou a navic ukaze ze je skvely kriminalista. film je plny sklebu a poz jimma carreyho. musite se smat od zacatku az dokonce

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Šekuju malokdy se pokracovani povede tak jako prvni dil ale v tomhle pripade to neplati,je nejmene na stejne urovni jako prvni dil, carrey je blazen,nikdo jiny takovy uz neni

Agent bez minulosti (2002)

Moc dobrý akční kousek, Damon je výborný a roli jsem mu na rozdíl od mnohých věřil. I když tehdá prostě byl ještě klučík. Nikde jsem nenašel jestli bojové scény, hlavně ty bitky točil sám, nebo měl záskok. Škoda je že bitky byli hrozně zrychlený a bylo to do očí bijící. Film má jediný nešvar který nemám rád a to je překombinovanost příběhu že se v tom pak ztratim. Někdo to má možná rád , já dávam přednost jednoduchosti. Viz. 96 hodin.

Agenti dementi (2003) odpad!

Naprosto totální nesmysl, kde není ani nic vtipného. a to že ještě natočili pokračování, to už je asi směšnější než film

Agent v sukni (2000)

Když jsem viděl poprvé moc s emi to líbilo, když jsem to viděl později znovu, nevěřil jsem že je to ono, už mi to přišlo jako docela kravina, proto trochu rozpolcené hodnocení

Agent WC 40 (1996)

Musím dát alespoň 3*. Jako mladší jsem měl pro tyto parodie slabost. Agent WC 40 je jedna z nejdařilejších. Leslie byl výbornej

Alexander Veliký (2004)

Historický , výpravný velkofilm o jednom z největších dobyvatelů všech dob . jeho matku zde hrála Angelina Jolie která je ve skutečnosti jen asi o 2 roky starší než Farrel představitel Alexandra velikého . mohli to natočit lépe

Ali (2001)

Tak jsem dal filmu o The Greatest další šanci. A musím říct že napodruhé po 15 letech je dojem lepší :-) O Alim jsem toho přečetl spoustu, viděl některé jeho zápasy, ze záznamu samozřejmě :-D Ali by potřeboval, minimálně dvou dílnou sérii, nebo pěti hodinový film. Co mi vadilo byla uspěchanost jeho kariéry, nakousl se jeho vztah a rivalita s Frazierem, ukázal se první vzájemný duel a pak už příprava na Foremana. Není vidět jak Frazier Alimu pomáhal, když byl na dně, i když je to tam naťuknuté. Jak sice první zápas Ali prohrál, ale že se pak utkali ještě 2x z toho naposled, v dost možná nejbrutálnějším souboji těžkých vah všech dob " Thriller v Manile". Že jejich přátelství Ali kompletně pokazil, když Fraziera nazýval opicí, po letech se sice omluvil, ale Frazier mu to nikdy skutečně neodpustil. Že po Frazierovi a ještě před Foremanem, prohrál ještě s Kenem Nortonem, aby ho v odvetě vypráskal z ringu. Prohra s Leonem Spinksem a další vítězná odveta. Tahle epizoda uplně chybí, um vracet porážky. Chtěli asi končit happy endem a tak končili zápasem "Rumble in the jungle" . Ale poslední dva zápasy kariéry, které už se ani neměli odehrát, Ali už byl nemocný ale nikdo to nevěděl. Poslední dvě porážky už mu jen uškodili. Film je uspěchaný co se boxerské kariéry týče hlavně, ale i osobní život. Proto nedám plný počet. Viděl bych lepší zpracování. Will Smith, skvělý, i když nečekaný představitel. 80%

Aljaška v plamenech (1994)

Steven se rozhodne odvrátit ekologickou katastrofu na Aljašce tím že vyhodí do vzduchu největší rafinerii a způsobí tím ještě větší :-) . Film který mě hodně překvapil, Stevenův režijní debut se vydařil, má děj a příběh nemá tolik debilních dialogů jako předchozí Stevovi filmy a ta konečná řeč měla kupodivu hlavu a patu. Jsem spokojený a dávám čistokrevných, Seagalovských, akčních, béčkových 80% s klidným srdcem.