451 stupňů Fahrenheita (2018) (TV film)

Proboha to bylo tak zbytečných 100 minut. Z těch 100 se 80 dělo jen to samé dokola. Nevím jestli nás to mělo strašit víc a víc, ale rozvoj děje byl takřka nulový. Vlastně jo, jeden ze 100 o sobě pochybuje. A ten konec byl tak odfláknutý, že divák zaručeně litoval na co se to díval

Stranger Things - Season 3 (2019) (série)

SPOILER POSTESK! I miss upside down. Třetí série je prostě jiná. Začátek mysteriózní blízce k první sérii, zlo je nyní mnohem povrchovější a viditelnější. Vztahové linky jsou delší a rozvleklejší a už to celé nevzniká "odnikud", ale i nepřítele známe. Užil jsem si to a přesto mám pocit, že to je prostě něco jiného než to bylo dřív

Zúčtování (2016)

Vydařená akce s mnoha dějovými skrývačkami a určitým filozofickým podtextem. Konec je však rozuzlený trochu narychlo a zjednodušeně

MOST! - Epizoda 8 (2019) (epizoda)

Takže sedmý díl nastaví akční děj a osmička to všechno uhladí? Tenhle díl byl dějově těžké zklamání. Sice hlášek a vtipů tam bylo víc než v díle předchozím, ale proč to muselo být tak prázdný. Luďana poslali do abnormálních nížin, cikány a plešky zas do abnormálních výšin. Šlo vymyslet asi kopec lepších i veselých zakončení, než tak prázdný happy end.

Láska na kari (2014)

Je to krásné, milé, téměř nenásilné. Divák to hltá očima (a slinama), navzdory tomu, že se tam toho moc neděje, děj je naprosto předvídatelný a od začátku víte jaká bude linka. Přesto si to užijete, odpočinete si a dostanete chuť navštívit Francouzský venkov a Indickou restauraci.

Kick-Ass (2010)

Ultrabéčko, které se zalíbí, ale nechápete jak je to možný

Bohemian Rhapsody (2018)

Je to epický, hudebně nadupaný snímek, při kterém občas člověk má husinu nebo dámy slzy na krajíčku. Ale soundtrack to táhne víc, než jsem čekal. Jak jsou pasáže o kapele, je to parádní, přesně co si představuju a jak vznikalo to co známe dnes. Jak je tam sám pozdější Freddie, upadá to, natahuje se to, ztrácí to tempo a je to vlastně úplně jiný film. Takže 4* hlavně za tu první polovinu a všechny koncerty

Dům u jezera (2006)

Ne ne ne a ne, film nastaví nějaká pravidla, ale děj je tak dementní a zápletky tak vynucené, k navození romantiky, až to bolí každého myslícího tvora. 2004 vs 2006, oni neměli telefony, email, komunikátory? Proboha, to tajemno je tak trapné, až to bolí :(

Taxi 3 (2003)

Sahal jsem i po dvou hvězdách, ale přece jen jsem se u toho i trochu bavil a ta nová originalita mne vykouzlila úsměv na tváři než jsem si začal klepat na čelo. Na to jaká to je znouzectnost to vlastně dopadlo docela dobře